BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

13 lata 3 miesiąc temu #65457 przez hagne
Witajcie!
Ja też mam termin na czerwiec, konkretnie 29.06.2011.
Pozdrawiam wszystkie mamusie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #65461 przez agi-p
Powiem Wam , ze kolejki u lekarza masakryczne.Czekałam przeszło godzinę i myślałam , ze sie tam przekręcę.Jestem słaba jak mucha.Ale narazie walczymy z chorobą dalej domowymi sposobami.Antybiotyk to ostateczność.
Ja też słyszałam,że 3d i 4d najlepiej zrobić max do 23 lub 25 tyg. Ale nawet teraz jak pójdziecie to i tak Maleństwa w całości nie zobaczycie...duże już te Nasze szkraby.Ja idę jeszcze raz w 30 tyg,wiec będę miała porównanie w którym najlepsze :)

Amelka też kopie coraz bardziej regularnie i coraz mocniej.Ale niestety mój Mężuś jeszcze nie miał szczęścia poczuć jej ruchów.Co wieczór rozmawia z Małą i głaszcze czule brzuszek,ale Amelka nie jest wtedy rozmowna :)
A teraz np rusza sie jak szalona :)

Ale powiem Wam , ze moja córcia Paulinka jest kochaniutka.Ja dziś nie mam siły na nic , wiec obiad prawie sama zrobiła :) A teraz cały czas herbatki świeże mi przynosi.Skarbek mój.Oby siostrzyczka odziedziczyła po niej te cechy :P

Witaj hegne :) jak się czujesz ?? no i jak maleństwo???znacie już płeć ??
pozdrowionka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #65504 przez karolena
Hej :)
AgaDolata daj odrazu znać po usg, będziemy czekać z niecierpliwością.
mi mówiono że najlepiej robić usg 4d od 18tc do 23tc, a najlepszy moment to 21tc lub 22tc, także nie wiem, każdy mówi co innego, kasiorek zadasz relacje co i jak.

Hegne mamy ten sam termin :lol: :lol:
wiesz co nosisz w swoim brzuszku??
opowiedz coś więcej o sobie i dzidzi.
Ciekawe która będzie pierwsza a może obydwie się rozłożymy :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #65849 przez agi-p
Witajcie w ten paskudny dzionek...gdzie to słonko ???
Jeszcze zostawiłam sobie dywanik wczoraj na balkonie i teraz jest cały mokry :(
Moje samopoczucie dalej kiepskie :( Zatoki dają sie we znaki , oddychać przez nos nie mogę . Głowa mi pęka i leżę sobie cały czas w łóżeczku.Nawet z piżamy sie nie przebrałam :(
Moja kuzynka trafiła 2 dni temu do szpitala z zapaleniem zatok.Cała napuchła i gorączkę miała wysoką.Wczoraj mówiła ,ze puchnie coraz bardziej,nawet oczu już otwierać nie moze.Nieraz miałam zapalenie zatok,ale nigdy aż tak poważnie nie miałam.Biedulka.

Oglądałyście może dziś "Dzień dobry TVN"?Mówili o znieczuleniu zewnątrzoponowym.Podobno od grudnia jest bezpłatne w każdym szpitalu w ramach ubezpieczenia.Tyle , ze szpitale twierdzą wręcz odwrotnie i bezprawnie pobierają za nie opłaty!!!!
A Wy zamierzacie korzystać ze znieczulenia przy porodzie ??
Pozdrowionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #65876 przez Anja
Hello !

Brrr u mnie pogoda tragiczna! Jest straszny sztorm, wiatr z prędkością 60km/h :huh: I do tego leje deszcz. Tragedia.

Agi ja myślałam o tym znieczuleniu ale kurka boję się trochę tego ;/ Boję się, że nie trafią w odpowiednie miejsce i już ruszyć się nie będę mogła. Poza tym ja chcę bardzo rodzić do wody więc odpada :)
No, chyba, że w trakcie skurczów nie podołam i dam sie okłuć :laugh:
Tak było z moją koleżanką! Miała rodzić do wody, ale jak ją naszły skurcze stwierdziła, że nie da rady, dostała znieczulenie zewnątrzoponowe i urodziła w łóżeczku! :lol:

Zobaczymy jak to będzie!
Czasem oglądam DD TVN zwłaszcza jak o przyszłych mamach coś jest lub dzieciach ale cholera przez ten sztorm tv kompletnie nie odbiera :( więc siedzę na kompie cały czas.

Uciekamy mamuśki na śniadanko i zakupki :side: Miłego dniaa!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #66018 przez agi-p
Kurcze ja też chętnie poszłabym na zakupy...a tu nic z tego.Głupia choroba przykuła mnie do łóżka.Nawet smaku zjadanych na siłę potraw nie czuje.A naszła mnie ochota na karpatkę...chyba w niedzielę zrobię :) O ile smak odzyskam.Dziś zrobiłam na obiad zapiekankę z tuńczykiem na ciepło,bo to jedyna rzecz której nie trzeba próbować i zawsze wychodzi.
Ja na bank będę miała znieczulenie ZO .Też trochę się obawiam,ale pociesza mnie , ze tyle osób juz to miało i nic im nie ma :) a poza tym ja zbytniego wyboru nie mam .

No to podczytam jeszcze troszkę inne wątki i pewnie znowu zasnę :( Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #66187 przez kasiorek0310
Cześć dziewczyny

hagne witam wśród czerwcówek jak się czujesz, wiesz już jaka płeć dziecka i czy jesteś już po pierwszych ruchach dziecka i jakie imiona czy macie już coś wybranego.

karolena
zdam zdam relacje jak sie doczekam bo z tym to coraz gorzej im bliżej badania a pewno w noc przed nie zmrużę oka :laugh: a jeszcze 3 dni zostały do wizyty.

Agi
ty sie tam kuruj bo widzę że puścić przeziębienie porządne nie chce mojego tez zatoki trzymały 3 dni ale wreszcie puściły domowymi sposobami mnie tez co chciało złapać ale tylko dzień był taki zły że katar i kiepsko się czułam ale potem samo przeszło
Zdrowiej i oby wreszcie smaki ci wróciły bo jedzenie bez smaku to żadna przyjemność :dry:

A tak to dzień spokojny mały obudził mnie o 6 rano bo fikołki zachciało mu sie robić z rana za to miła pobudka :lol: i coraz częściej daje znać jak za długo siedzę w jednej pozycji to sie upomina żeby sie poruszać i ukołysać tak sobie to tłumacze :lol:

A jak tam wasze pociechy sie maja i brzuchy czekamy wciąż na fotki reszty brzuszków Gosi Agadolata i reszty kto nie wrzucił.A jak tam zakupy wyprawkowe wam ida moje stanęły w miejscu czekamy aż będziemy wiedzieć na 100% kogo będziemy mieć.
Ale sie rozpisałam spokojnej nocy wam życze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #66199 przez AgaDolata89
hej po usg jestem

bedzie Chlopiec 1termin na 9czerwiec-meza siostra ma urodz, a dzis termin na 14czerwiec meza tato ma urodziny ;p
wazy 549,7g, zdrowy.
mam dola chcialam dziewczynke :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #66270 przez Anja
Aga świetnie słyszeć, że maleństwo zdrowe :laugh: To jest NAJWAŻNIEJSZE!
Ja też bardzo chciałam mieć dziewczynkę! Już sobie wyobrażałam, jak ją ubieram w sukieneczki i plotę warkoczyki :laugh:
Ale okazało się, że będzie chłopiec i bardzo się cieszę!!!!
Najważniejsze, że kruszynka rozwija się prawidłowo!

Miłego wieczorka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #66280 przez kasiorek0310
AgaDolata89
no to niespodziankę macie ale najważniejsze że zdrowy i wszystko ok z nim ja im bliżej wtorku tez się zastanawiam co będzie jak usłyszę dziewczynka bo nastawiamy sie na chłopaka.
To teraz trochę czasu minie zanim sie przyzwyczaisz że to chłopczyk i zmiana imienia was czeka chyba że mieliście cos wybranego dla chłopaka ??

Mnie mały zasnąć nie daje bo sie wierci cały czas :laugh: co mnie cieszy ale mógłby mamie dać pospać.

Do jutra papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #66309 przez AgaDolata89
no mysmy obstawiali dziewczynke, mezus sie cieszy ja nie bardzo, rozczarowana jestem. odnosnie imienia mielismy wybrane na obie plcie, a wiec chlopiec bedzie jakub sylwester, hmm na oliwke agnieszke za jakies 10lat o ile polepsza sie finanse...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #66312 przez agi-p
Aguś Gratuluje :):):):) Jaki Kubuś duży :ohmy: Super :) Ja też musiałam się przestawić , bo nastawiona byłam , że chłopaka będę miała a tu Amelka wyszła hihihi:) Tyle,że ja bardzo chciałam 2 dziewczynkę , ale wszyscy mi wbili do głowy,że fajnie jak parka będzie.
Ale Aga chwilkę potrwa nim sie oswoisz z myślą , ze to jednak Chłopaczek i będzie super :laugh:
Zaktualizujemy w takim razie listę i dopiszę Twój 2 termin również.Nie będziemy całkiem zmieniać , bo to się moze jeszcze zmieniać u każdej z Nas :)


AgaDolata89 - 09.06.2011/14.06.2011 - Jakub

Hasia_86 - 10.06.2011 - Michałek
Urszula - 10.06.2011 Michalek/Julcia
Anja - 10.06.2011 - Patryk
Madzia8288 - 10.06.2011 -
Ornella - 12.06.2011 ?
Agi-p - 18.06.2011 - Amelka
Marcysia83 - 21.06.2011 ?
Ksiorek0310 - 24.06.2011 Zuzanna/Nikodem...Jakub...Ignacy
Małgorzatta - 24.06.2011 - Borys
Magdallena155 - 26.06.2011 - Julia
Hagne - 29.06.2011 - ?
Karolena - 29.06.2011 - Nikodem
Marzeniam - 30.06.2011 ? Hania/Jaś

Coś mi sie wydaje , ze kogoś pominęłam , albo nie dopisałam czy już wiadomo czy Syn czy Córcia :ohmy: Jak tak to dopiszcie :)

Ale fajnie...już coraz więcej Dzidziusiów pokazuje swoją płeć :) Czekamy na kolejne !!!

A ja dalej leże i się kuruje.W całym domu już mi eukaliptusem pachnie , chyba troszkę pomaga . Kurcze jestem głodna jak wilk , a jeszcze muszę 30 min wytrzymać :( głupie tabletki.
Miłego poranka moje drogie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #66323 przez AgaDolata89
nie jest latwo oswoic sie z ta mysla :dry: caly czas myslalam ze to dziewczyna daje mi tak po kosciach. :blush: a teraz ze pisiora ma, jeszcze mi lzy sie kreca , a w czoraj juz na usg mi lecialy przez to ze chlopiec, potem wybuchy placzem. zreszta tak samo dzialalo na mnie jak dowiedzialam sie o ciazy. jak ja to mowie, dosyc ze nie chcialam tak szybko (do meza mowilam za jakies 10 lat sie potargujemy :lol: :lol: ) to jeszcze plec nie ta :dry: troche mi zajmie oswojenie z tym :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #66331 przez agi-p
Aga widocznie tak miało być.O dziewczynkę jeszcze się postaracie.Ja przy 1 ciąży też się tak zachowywałam.Nie chcieliśmy tak szybko i przepłakałam pół ciąży.Ale teraz wiem , że to najpiękniejszy prezent od losu jaki sobie mogłam wymarzyć.
Ta ciąża teraz , jest z kolei najbardziej wyczekana i upragniona.
Ale pomyśl sobie jak fajnie jak w przyszłości będziesz miała Oliwkę i będzie ona miała starszego brata , który zawsze będzie ją bronił :) Wiem , że ciężko jest się oswoić i przyzwyczaić do zmiany.Ale kiedyś będziesz się z tego śmiała :P Ja na początku byłam pewna , że to chłopak.Nawet 1 body z autkami kupiłam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #66616 przez karolena
AgaDolata, nie możesz tak myśleć i mówić bo mały wszystko czuje :lol: musisz się cieszyć tym ze jest zdrowy i duży :)

ja strasznie chciałam dziecko, nie wychodziło aż w końcu jest, i było mi obojętne co to będzie- ma być zdrowe :lol:
oswoisz sie z ta myslą- rozumiem cię że ciążą nie planowana noi wymarzona dziewczynka miał być ale widocznie jest ci pisane mieć synka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl