BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

13 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #62678 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #62941 przez kasiorek0310
A my kolejny mały zakup bodziaki bez rękawków dla malucha i czekamy cierpliwie do 16 a jutro kolejny egzamin mam ale to już chyba pójdzie na luzie.

Poza tym bez zmian mały kopie najczęściej i najwięcej rano miedzy 8 a 10 wiec mam małe pobudki :laugh: a tak to nic wyprawka powoli się kompletuje a powoli zaczynam tracić orientacje co mam a czego mi jeszcze brakuje wiec chyba będzie trzeba sporządzić jakaś listę żeby się w tym wszystkim nie pogubić :P

Agi-p
i jak tam po tym badaniu mam nadzieję że wszystko ok ????
i że z malutka tez wszystko w porządku czekamy na foteczki tej ślicznotki :)

Trzymajcie się jak wpadnę jak już będę po egzaminie pewno popołudniu.

Gosia aż dziw że nic nie kupiłaś ja jak kupiłam pierwsza rzecz to potem już poszło co mi wpadnie w oko to biorę :silly:

I chciałam powitać wszystkie nowe mamy które dołączyły do nas i grono się powiększa fajnie :lol: będzie nas coraz więcej im bliżej czerwca.
a co do wagi to moja chyba nic nie drgnęła :( w każdym bądź razie tak mi się wydaje bo nie czuje żebym coś przytyła a oznak rozstępów tez nie mam z reszta u mnie mało kto w rodzinie je miał tylko tyle że żyły mi dobrze widać na brzuchu jak się trochę skóra rozciągła a tak to żadnych dolegliwości.

Miłej nocy papa :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #62984 przez agi-p
Hej Kochane :)
Piszę dopiero dziś , ponieważ wczoraj po badaniu pojechaliśmy do Naszego domku.Mój M coś tam gipsował a ja sprzątałam :) Cieszę sie bardzo , bo juz wszystko zmierza ku końcowi i na ma3 tyg będziemy już tam mieszkać :)
Co do badania .... to oczywiście wszystko z Amelka w porządku :laugh: :laugh: :laugh: Na 100% dziewczynka , nie ma najmniejszych wątpliwości , wiec wczoraj byłam w 7 niebie . Waży 394 g :) Była tak ruchliwa , ze ciężko było ją pobadać :)Nasza mała księżniczka . Ale powiem Wam , ze się zdziwiłam , że to badanie jest tak dokładne i aż tyle rzeczy można zbadać . Nie ma to nic wspólnego ze zwykłym usg u ginekologa . Oczywiście obraz 3D rewelacja :):):) Ale niestety nie mam fajnego zdjęcia , bo zasłaniała buzinkę rączkami Mała Diablica :silly: Udało nam sie ją troszkę podejrzeć , ale zdjęcia są niewyraźne . Najważniejsze , ze rozwija się książkowo :) Cały czas patrzę na napis PŁEĆ : PRAWIDŁOWE ŻEŃSKIE NARZĄDY PŁCIOWE :laugh: :laugh: Kolejne tego typu badanie mam w 30 tyg :)

No to zaczynam szaleć z zakupami...teraz już nie muszę kupować nic unisex :) Oki kochane zmykam robić śniadanko Mężusiowi.Potem jedziemy, bo musimy kuchnie do domku kupić .

Kasiorek powodzonka na egzaminach :)
Miłego dzionka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #62999 przez agi-p
Przedstawiam Wam Amelkę ... Nasze Słoneczko :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #63063 przez Malgorzatta
Hey:)
Agi-p tak z ciekawości, ile badanie takie usg 3d czy 4d kosztuje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #63110 przez Anja
Hej mamuśki !

Agi-p gratuluję ;-) Teraz już masz pewność na 100% :laugh: :laugh: :laugh:
Śliczna buzinka Waszej kruszynki !!!

U nas wszystko powolutku, teraz mam troszkę problemów ze spaniem :angry: , budzę się co 2h i bardzo ciężko znów zasnąć...
Jemy co raz to więcej i zaczyna mnie to przerażać :blush: Dobrze, że nie mam wagi w domu :blush: :blush: :blush:

Kasiorek mamy nadzieję, że egzaminy zakończone pomyślnie :)


Miłego popołudnia mamunie !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #63189 przez kasiorek0310
Cześć dziewczyny
egzaminy zdane :lol: teraz tylko jeszcze na wynik z jednego trzeba wytrzymać do piątku i będzie po sesji :blink:

Agi
fotki śliczne nawet jak trochę nie wyraźne i gratulacje że to na 100 % dziewczynka to teraz szaleństwo na całego a dla dziewczynki to jest wybór tych słodkich ciuszków.

Gosia
takie badanie 3d albo 4d rożnie kosztuje wszystko zależy od kliniki albo lekarza prywatnego
my płacimy za całe badanie plus film i fotki 250 zł a z tego co szukałam to ceny wahają się od 200 do nawet ponad 300 wiec rożnie to z tym jest.

Ja jeszcze półtorej tyg muszę wytrzymać aż zobaczę kogo mamy na razie to tylko w kopniakach siła :)

A ze spaniem to została pozycja tylko na plecach bo jak śpię na lewym boku to cała ręka mi drętwieje w środku nocy i kicha ze spania :dry:
A jutro jedziemy z moim po hurtowniach zobaczyć co maja ciekawego może znowu coś kupimy :)
miłego popołudnia i wieczorku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #63219 przez agi-p
Dokładnie cena badania to ok 250zł.Ale mój Gin jest taki boski,że dał mi skierowanie na badania prenatalne i w tym jest 3d za każdym razem.Z tak wypisanym skierowaniem mam to bezpłatnie :) Tyko do Katowic musze specjalnie jechać.Byłam w 13 tyg,teraz w 21 i jeszcze jedno będzie w 30 :) Więc popatrzę na 3d na trochę przed porodem Dzidzię :)
Kasiorek gratki z powodu zdanych egzaminów :) Bosko !!!
W Bielsku fajna jest hutr Perfect na Damrota www.dladzidziusia.pl/shop/index.php i Maan na Komorowickiej www.maan.bielsko.pl/sklep/1,0,0,2,oferta.html . Ceny na miejscu są niższe niż w necie :)Też tam byłam i pewnie jeszcze nie raz pojadę :)
Moja Mała kopie od paru dni jak szalona...coraz mocniej i częściej :):):):)Ale nocne spanie jest bardzo już utrudnione....tak jak u Was.Kurcze dziewczyny a jeszcze tyle czasu nam do końca zostało !!!! a potem ze spaniem już w ogóle ciężko będzie :P
Miłego wieczorku :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #63228 przez kasiorek0310
Agi a czy w tej hurtowni na perfect da się kupić tam na miejscu czy trzeba zamawiać u nich przez internet czy maja sklep tam tez.
My się na razie orientujemy bo przy większych zakupach to lepiej w hurtowni brać niż w tych sklepach bo zawsze można coś utargować ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #63243 przez agi-p
Wszystko mają na miejscu.Normalnie sklep tam prowadzą :) Ceny mają fajne , więc warto skorzystać . Ja też przeglądam różne oferty i na allegro sprawdzam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #63248 przez Urszula
agi-p witam!!!

Gratuluje coreczki!!! Bardzo fajne zdjecia!! Pozdrawiam!!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #63410 przez agi-p
Dzień dobry :)
Właśnie wróciłam z badań...mam wrażenie , ze moje żyły mają więcej dziur niż ser z dziurami.Dwa razy w miesiącu pobieranie krwi.....fleee :( Ale to juz za mna ...kolejne 21.02 :(
Pogoda robi sie boska...śniegu coraz mniej...superowo !!!
Szkoda tylko , że moja córa leży w domku chora.Idziemy dzis do lekarza.Pewnie znowu jakis wirus ją dopadł :(
No i bardzo Wam dziękuje za miłe słowa w kierunku mojej Dzidzi...nie mogę sie napatrzyć na te fotosy :laugh: :laugh: :laugh:
Pora zabrać sie za porządeczki .
Miłego dzionka Mamusie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #63823 przez kasiorek0310
Cześć dziewczyny ale tu cisza na tym naszym forum to chyba przez ta cudna pogodę słoneczkowa co była bajeczna a cieplutko że szok a my po maratonie po hurtowniach to najbardziej podeszła mi ta perfecta gościu fajny rzeczowy i wszystko na miejscu a to duży plus bo można zamówić i odebrać na miejscu a z tego co widać to jakościowo maja dobre te rzeczy i cenowo tez ok :D

A tak poza tym to bez zmian jeszcze tydzień do naszego 3d a już doczekać się strasznie nie mogę :angry: z reszta mój Misiek tez czeka aż pierwszy raz zobaczy co zmajstrował :D ale doszliśmy do wniosku ze łóżeczko i wózek ściągamy z allegro większy wybór i ceny tez w porządku bo to co się nam podoba to łóżeczko z serii safari z żyrafka ale na Bielsku takowego łóżeczka nie ma ;/ a że ja sobie takie umyśliłam to koniec musi być bo te same szczebelkowe mi się nie podoba bo to jak w więzieniu jest.

No nic trochę się rozpisałam a i wieczorkiem wrzucę foteczke brzucha dokładnie równo miesiąc później zrobiona niż ta ostatnią :d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #63846 przez agi-p
Kasiorek mi też ta hurtownia przypadła do gustu , wiec zakupy tam będziemy kontynuować :) Wybór duży i tak jak piszesz obsługa świetna.A łóżeczko Safari to cudeńko...koleżanka kupiła z tej serii jeszcze komodę i przewijak,prezentują się uroczo :)
No to czekam na kolejne foty z 3d :) Oby Wam Maleństwo pokazało się w całej okazałości.Rewelacyjna sprawa i niesamowite uczucie zobaczyć tak Dzidzię.My byliśmy bardzo zadowoleni i szczęśliwi.Mój Mężuś uczestniczył 2 raz w usg i jest pod mega wrażeniem :)Całe usg trwało 30 min , więc napatrzyliśmy sie na całego na Amelke Naszą :kiss:
Ja dziś znowu czuję sie okropnie....katar mnie dobija i głowa mnie boli.Oby ta pogoda sie unormowała,bo zwariuje!!!
Jak poczuję się lepiej to też fotę sobie zrobię...miałam już pare dni temu robić,ale nie najlepiej sie czułam .
No to buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #63883 przez kasiorek0310
A mnie tez coś łapie głowa boli zatoki tez w gardle drapie wiec dzisiaj chyba tylko gorąca herbatka i wygrzewanie się w łóżeczku.
Zgadza się te safarii cudne ale tylko z neta są wiec cóż zamówimy :))i będziemy mieć
to nowe foto po gołym brzuchu bo lepiej wychodzą i ładniej widać bo w ciuchach to za duże wychodzą ale się mały kręci dzisiaj fajnie bardzo wyraźnie

A tu nasze fotki wcześniejsza i wczorajsza <jak się tak z góry patrzy to tego tak nie widać>


Idziemy coś zjeść a potem wygrzewanie w łóżeczku
No to agi czekamy aż lepiej się poczujesz oby nas nic bardziej nie rozłożyło ;/
Trzymajcie się ciepło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl