BezpiecznaCiaza112023

Karmienie piersią

13 lata 1 miesiąc temu #77601 przez Martynka__89
Kochane Mamy jak długo karmiłyście piersią i dlaczego zakończyłyście ?

Mateuszek już nie przybiera na wadze, martwię się że będę musiała zakończyć przygodę z karmieniem we wtorek idę do lekarza zobaczymy co będzie :(



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #77632 przez raczek10
cześc ja już Jasia nie karmie z miesiąc i też mi na wadze zaczął mało przybierać a nie karmie bo on sam zaczął moje cycu-le traktować jak gryzaki a nie jak jedzonko i sie sam odstawił :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #77825 przez Marysia27
Karmiłam 3 tygodnie samą piersią, kolejny miesiąc ściągałam pokarm i karmiłam na przemian z preparatem mlekozastępczym, bo Bartek ma alergię na białko i nietolerancję laktozy. Na moim pokarmie miał paskudną wysypkę, zaparcia, ulewał wymiotował kolki trwały po 10 godzin w ciągu dnia. W końcu nasza pediatra kazała mi Go odstawić i dawać sam preparat i w ciągu 3 dni wszystkie objawy ustąpiły. nie wiem dla czego tak się działo, bo byłam na restrykcyjnej diecie, ale jedno Wam powiem, nie ma chyba nic gorszego jak wyrzuty sumienia, że matka nie może wykarmić własnego dziecka :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #77830 przez martela89
Ja zamierzam karmić co najmniej do roku,a potem to zobaczymy :)
Martynka jak wprowadzisz już inne pokarmy to mały na pewno będzie lepiej przybierał,a może zacznij mu na noc dawać mleko modyfikowane,ja tak robię,mała je cyca i dojada butlą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #77832 przez natmur11
ja karmie Klaudusie caly czas, w 7 miesiacu chyba malo przybrala mi na wadze miedzy szczepieniami bo jakies 300gram tylko a tak dosc ladnie przybiera. ale ja od 4 miesiaca podawalam jej deserki w 5 wprowadzilam zupki jarzynowe a od 6 juz wszystko tzn kaszki miasko itp.

Martynka moze poprostu bedziesz musiala zaczac wprowadzac stale pokarmy powoli a cyca jako dodatek, niekoniecznie musi oznaczac to koniec karmienia

ja za to mam problem bo nie umiem sciagac pokarmu, ani recznie ani laktatorem 10-30mol to max i zawsze tak bylo:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #77946 przez Martynka__89
Ja już wprowadziłam stałe pokarmy. Robię tak pierwsze śniadanie pierś ( w sumie dwie piersi), drugie śniadanie słoiczek do popicia daje herbatkę, obiadek piersi podwieczorek soczek i na wczesną kolację kaszka i przed snem piersi. Mały z piersi się najada, w ciągu miesiąca przybrał 300 g :( na początku lutego ważył 6200 a wczoraj byłam u lekarza i ważył 6500 :( nie wiem co mam jeszcze zmienić mniej piersi więcej czego ? Muszę spróbować odciągnąć. Jeszcze dodam że przed wprowadzaniem stałych pokarmów spadł mi z wagi :(



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #77960 przez martela89
Martynko moja ma 7 mies i waży nie całe 7kg,a urodziła się z wagą 3280g.

Jak sie najada to jest ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #77974 przez ewelina
Ja karmie piersią ponad 6 miesiecy.i chce to robić jak najdłużej. sprawia mi to ogromną przyjemnośc i bliskość jest niepowtarzalna. a jakie uczucie jak mała rączka trzyma przytrzymuje pierś. Coś cudownego...

[

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #77976 przez martela89
ewelina napisał:

Ja karmie piersią ponad 6 miesiecy.i chce to robić jak najdłużej. sprawia mi to ogromną przyjemnośc i bliskość jest niepowtarzalna. a jakie uczucie jak mała rączka trzyma przytrzymuje pierś. Coś cudownego...


O tak to coś,czego nie da się zapomnieć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #78025 przez Martynka__89
Mateusz jak już widzi że szykuję pierś to się ciesz :) i lubię jak podczas picia masuje mi drugą pierś żeby jej nie było przykro :silly: ale jak uszczypnie to ... :angry: nie ma miło. Żuczek lubi zasypiać w dzień przy cycu, ale muszę przyznać iż czuć nadchodzące ząbki co nie jest zbyt miłe. Mam nadzieje że nie ugryzie...



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #78027 przez martela89
Moja gryzła ale jej nie pozwoliłam i się oduczyła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #78032 przez natmur11
Martynka nie rob sobie nadzieji - ugryzie przynajmniej raz:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #78034 przez Martynka__89
Kurczę :P nie będę małemu na to pozwalać. Bratowa mojego męża zaprzestałam karmienia w 10 m-cu po przez bardzo bolesne ugryzienie.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #78043 przez SISUNIA88
Ja karmiłam 7 mc i 3 tyg...niestety musiałam przestać bo mały się nie najadał..a pokarm z dnia na dzień zanikł..chciałam karmić do roku-ale natura sama zdecydowała. Uważam że była to wspaniała przygoda,coś cudownego i niezapomnianego!! Pozwoliło na zbudowanie niezniszczalnej więzi z dzieckiem:):)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #78058 przez Gosiaczek31
Martynka może zrob tak jak Martela napisała. Karm cycem ale dawaj też mleko modyfikowane albo kaszki. Jak myślałam że mój się nie najada bo budził się w nocy co 2 godz to mieszałam mu swoje mleko ze sztucznym albo zagęszczałam kaszkami lub kleikiem. Nie martw się, będzie coraz starszy to będzie jadł więcej stałych pokarmów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl