BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE SIERPIEŃ 2012 :)

12 lata 3 miesiąc temu #294139 przez mamcia08
Witajcie śpiochy :) ja paliłam,ale rzuciłam,jak się dowiedziałam o ciązy...na początku jeszcze popalałam..Teraz nie pale.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294150 przez judi24
Na pewno zdrowiej dla mal;eństwa będzie jak rzucę i chyba tak trzeba będzie zrobić, ale dopada mnie głod nikotynowy, fakt palę mniej niż wcześniej bo tylko ok 5papierosów dziennie czasmi 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294155 przez niika
moja znajoma paliła przez całą ciążę, mniej, ale jednak i wszystko było dobrze z dzidziusiem..
ale ja gdybym paliła, to starałabym się rzucić w ciąży..chociaż wiem po swoich rodzicach, że ciężko rzucić fajki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294160 przez niika
a może kup sobie ten elektroniczny papieros? jest PODOBNO dużo zdrowszy i może dzięki niemu szybciej uda ci się rzucić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294162 przez judi24
Jest ciężko rzucić ale mniej palę więc uważam że jestem bliżej rzucenia niż dalej :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294167 przez judi24
niika napisał:

a może kup sobie ten elektroniczny papieros? jest PODOBNO dużo zdrowszy i może dzięki niemu szybciej uda ci się rzucić :)


Niika ten papieros elektroniczny jest okropny, i wcale nie zdrowszy bo więcej się wdycha tej chemii którą zawierają te filtry

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294170 przez mamcia08
To fakt ciężko,wiem coś o tym.Z pierwszą córcią nie paliłam przed ciążą,ani w ciąży więc nie było problemu.A tutaj miałam problem i byłam bardzo nerwowa jak rzucałam.Teraz zdarzy mi się czasami wziąć 2 machy :blink: od kuzynki :laugh: hociaż mnie cholernie ciągnie :silly: ale ja mam na siebie taki sposób tzn. uruchamiam wyobraznie ;) że jak palę to ten dym jest w środku i moje maleństwo dusi i znajduje się w tym dymie i odrazu mi się odechciewa :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294181 przez judi24
Chyba też zacznę sobie wyobtrażać. A mamcia wiesz czytałam gdzieś w jakimś artykule że ponoć dziecko do 4 miesiąca nie czuje tego dymu, bo chroni je jakaś obwódka a po 4 miesiącu pali ze mną, nie wiem czy to prawda., lepiej nie palić albo ograniczać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294183 przez niika
judi pewnie i masz rację, ale szef mojego ukochanego, który palił dwie paczki dziennie kupił sobie ten e-papieros i zaciąga się raz na jakiś czas, także coś w tym musi być :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294199 przez judi24
Może i tak, ale moja bratowa ma i mi nie smakuje i nic nie daje i jej chyba też bo przerzuciła się na normalne papierosy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294209 przez mamcia08
na mnie nie działał w ogóle ten elektroniczny papieros jak jeszcze nie byłam w ciąży,a próbowałam rzucić... a jeśli chodzi o to,że niby do 4 miesiąca dzidzia nie wdycha dymu,to bym się sprzeczała,ale pamiętaj,że zbierają się już wody itp. i jak będziesz paliła to będą zielone ;) no i z tego co wiek ukrwienie łożyska którym odżywia się nasza dzidzia jest zatruwane od początku....tak gdzieś kiedyś czytałam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294220 przez marzena91
ja nie pale ale za to pali moj chlopak chociaz stara sie nie robic tego przy mnie ale i tak smierdzi tymi fajami na kilometr wiec ciagle go ganiam zeby po kazdym zęby myl jak jest w domu i koniecznie guma do żucia wiec sie troche ogranicza :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294221 przez judi24
No nie wiem, jak to w końcu jest gdzieś wyczytałam, ale w tym internecie prawie same bzury i co artykuł na ten temat to inne zdania heh, więc lepiej nic nie czytać i wiedzieć co jest dobre dla maleństwa, bo kto ma lepiej wiedzieć nie MY "matki"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294225 przez judi24
Miało być kto ma lepiej wiedzieć jak nie MY matki heh

Witaj marzencia, jak samopoczucie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294227 przez marzena91
dziewczyny mam teraz pytanie z innej beczki. Pobolewa was jeszcze czasem brzuch na dole?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl