BezpiecznaCiaza112023

puste jajo płodowe? :(

11 lata 3 miesiąc temu #517864 przez katrin88
Witam

Jestem tu pierwszy raz. Staramy się o dzidziusia pół roku. W końcu się udało... Bynajmniej tak myślałam ;( Cykle mam 33-35 dniowe, więc owulacja u mnie występuje później niż zazwyczaj kobiety mają...

Test ciążowy wykrył ciąże w 33 dniu cyklu. Na drugi dzień zrobiłam bete. wyszedl pozytywny(1256). Dla pewnosci w tą środę(50 dzień cyklu) zrobiłam znowu i wynik 9257. I pierwszy i drugi wynik w normie na dany tydzień ciąży...

Wczoraj byłam na usg - 52 dzień cyklu 7 tydzień i 3 dzień(liczony od daty ostatniej miesiączki).

Lekarz pocczas badania w czwartek(51dc) potwierdzil ciaze. Wczoraj byłam na usga i stwierdził, że nie widzi zarodka ;( ze może byc puste jajo ;( Dziś zrobiłam kolejne badanie krwi, w poniedziałek mam zgłosić się do szpitala do mojego ginekologa z wynikami i będzie robił kolene usg. On i jeszcze dwóch innych ginekologów ;( Tak się boję ;( W dodatku wydawało mi się, że chaotycznie i za szybko to robił... Byłam pierwszy raz u niego na wizycie... Ponoć dobry jest w prowadzeniu ciąży... Ale to usg mi się wydawało, że za szybko zrobił...trwało to może minutę, góra dwie... Nie wiem co myśleć icon_sad.gif
Dopiero jak wyszliśmy z gabinetu rozpłakałam się ;( I tak cały wieczór... Mój partner też się poryczał ;( Tak się cieszyliśmy... ;(

widzicie coś?

beta 34 dzień cyklu 1256
beta 50 dzień cyklu 9257

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517868 przez katrin88

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517873 przez Emme
Nie stresuj się, u mnie zarodek było widać dopiero w 9 tygodniu :)
Musicie poczekać, aż się sytuacja rozwinie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517906 przez Agusiak
Kochana nie denerwuj się na zapas. Poczekaj na kolejne USG. Ja na pierwszej wizycie byłam jakoś po 6 tygodniu ciąży i nie było zarodka tylko sam pęcherzyk. Usłyszałam to samo co Ty i kazano mi zgłosić się za 10 dni bo podobno zarodek może uwidocznić się z dnia na dzień. To były straszne dni ale na kolejnej wizycie zobaczyłam już bijące serduszko :)
Życzę Wam tego samego :)

Trzymajcie się i daj znać po kolejnym USG :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517918 przez Dave
Dokładnie, moja droga. Postaraj się uspokoić i czekaj na następne badanie. Betka pięknie się rozkręcała.
Myślę, że dzidziuś jest jeszcze tak malutki. że go nie widać.

Ja co prawda teraz byłam w 4tc i tez nie było widać zarodka, a po dwóch tygodniach już był.

Trzymam kciuki, za piękne serduszko na następnym USG.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517923 przez katrin88
Agusiak napisał:

Kochana nie denerwuj się na zapas. Poczekaj na kolejne USG. Ja na pierwszej wizycie byłam jakoś po 6 tygodniu ciąży i nie było zarodka tylko sam pęcherzyk. Usłyszałam to samo co Ty i kazano mi zgłosić się za 10 dni bo podobno zarodek może uwidocznić się z dnia na dzień. To były straszne dni ale na kolejnej wizycie zobaczyłam już bijące serduszko :)
Życzę Wam tego samego :)

Trzymajcie się i daj znać po kolejnym USG :)


no ja tak jakbym była w 6 bo owulacje mam później niż książkowo. Modlę się, żeby skończyło się jak u Ciebie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517924 przez gosia28
Spokojnie Kochana. Mogło być jeszcze za wcześnie. Odetchnij, zajmij się czymś do tego czasu i nie martw się. Trzymam kciuki.

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517926 przez katrin88
Dave napisał:

Dokładnie, moja droga. Postaraj się uspokoić i czekaj na następne badanie. Betka pięknie się rozkręcała.
Myślę, że dzidziuś jest jeszcze tak malutki. że go nie widać.

Ja co prawda teraz byłam w 4tc i tez nie było widać zarodka, a po dwóch tygodniach już był.

Trzymam kciuki, za piękne serduszko na następnym USG.


W porównaniu do wczoraj to jestem spokojna... Wczoraj w panikę wpadłam :( I ryczałam cały wieczór :( Ale dziś jestem bardziej optymistycznie nastawiona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517932 przez katrin88
gosia28 napisał:

Spokojnie Kochana. Mogło być jeszcze za wcześnie. Odetchnij, zajmij się czymś do tego czasu i nie martw się. Trzymam kciuki.

Mam nadzieję, że za wcześnie...Cały dzień o tym myślę, ale z godziny na godzinę coraz bardziej pozytywnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517934 przez Dave
O tak trzymać Kochana.

Mam nadzieję, ze pochwalisz się swoją fasolką :kiss: :kiss:

Wszystko będzie dobrze :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517935 przez Agusiak
wiem że to trudne ale myśl tylko i wyłącznie pozytywnie i nie czytaj czasem żadnych informacji w necie bo tam różni ludzie różne rzeczy piszą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517936 przez Emme
katrin88 napisał:

W porównaniu do wczoraj to jestem spokojna... Wczoraj w panikę wpadłam :( I ryczałam cały wieczór :( Ale dziś jestem bardziej optymistycznie nastawiona

Doskonale Cię rozumiem. Ja już szukałam informacji na temat tego co powinnam zabrać do szpitala, gdyby zaszłą taka potrzeba :)
Z ciąży lekarze powinni zakazać jednogłośnie korzystania z internetu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517984 przez Agusia83
katrin, dziewczyny maja racje. Wiem, ze to sie tylko latwo pisze, badz mowi...ale betka pieknie Ci przyrasta...pecherzyk masz juz spory...na pewno na kolejnym usg zobaczysz maluszka...ja, np: mialam teraz cykle mniej wiecej 34 dniowe...musialam wyliczyc srednia, bo po ciazy @ mi sie strasznie rozregulowala...i tak w 5t4d od OM byl widoczny tylko pecherzyk...i mial 3mm...malutko, prawda? bardzo sie martwilam, bo wygladal na 4t6d...ale to wszystko wina mojej owulacji, ktora sie przesunela..na nastepnym usg w 7t6d byl juz widoczny dzidzius z bijacym serduszkiem, mial prawie 1cm :laugh: choc nadal byl mlodszy o tydzien...

zobaczysz, ze na nastepnej wizycie zobaczysz i uslyszysz swoje malenstwo...glowka do gory :laugh:
p.s. przy pustym jaju plodowym beta przyrasta bardzo wolno...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #518594 przez katrin88
Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie :)

Jutro zgłoszę się do szpitala na usg tak jak lekarz kazał. Niech zbada on i jeszcze inni. Ale jak każą mi zostać w szpitalu to nie wiem czy się zgodzę... Nawet na obserwacje... Bo przecież jakbym nie poszła tak wcześnie na usg to by tej sytuacji nie było... Więc nie zgodzę się... Zapiszę się do mojego poprzedniego ginekologa on ma sprzęt 4letni usg 3d/4d i jest powolny, dokładny więc może on coś znajdzie... Oczywiście jestem świadoma, że może zdarzyć się najgorsze ;( Ale postanowiłam, że trzeba myśleć pozytywnie zamiast się zadręczać. Na razie nic nie wiadomo, więc staram się być spokojna...
Mam nadzieje, że to "coś" z lewej strony okaże się dzidziusiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #519770 przez katrin88
już nie wiem co myśleć :( byliśmy w szpitalu przed 11 to już ktoś czekał na tego ginekologa... przed 12 dopiero się pojawił roztrzepany... kazał mi iść do gabinetu usg i że tam inny ginekolog zrobi mi usg. poszłam...partner nie mógł wejść ;( lekarz też po krótkim około 1-2 minutowym badaniu stwierdził, że nic nie widzi..powiedział, że z czystym sumieniem może powiedzieć, że nie widzi ani ciałka żółtego ani zarodka :( ale powiedział, że jest możliwość pustego pęcherzyka albo że się pojawi i radził by kolejne usg zrobić za 7 dni, chyba że lekarz prowadzący inaczej zadecyduje...pęcherzyk jest wielkości 20,7 mm i określa na 5 tydzień ciąży...
wyszłam z gabinetu załamana, czekaliśmy znowu na tego mojego ginekologa...w końcu łaskawie się pojawił i mówi do mnie, że podejrzewa złą ciąże... powiedziałam mu, że beta rośnie a on na to, że póki zarodka nie widać to podejrzewają złą ciąże... i żebym w piątek na kolejne usg się zgłosiła to zadecydujemy... a ja na to, że tamten lekarz powiedział, żeby tydzień poczekać...a on na to, że on w piątek ma dyżur... mam być na 14...i co on chce w 5 tygodniu ciąży od zapłodnienia zadecydować o łyżeczkowaniu?! chory jest :(
Beta wynosi ponad 10 tysięcy, konkretny wynik ma być po 15, czyli niedługo...
Umówiłam się na jutro do mojego poprzedniego ginekologa... na 11.30... ma usg 3d/4d więc może na lepszym sprzęcie uda się coś zobaczyć... tak się boję ;( że jednak nie ma zarodka ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl