BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu #555184 przez sylwia1986
Satine to samo mi przyszło na myśl z Zuzinką - słodka pyzunia :lol: ale miny ma prześwietne, chyba pozowanie do zdjęć nie bardzo jej się podoba ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #555240 przez katarinka1
Ale z Zuzi kluseczka słodka :laugh: Takie fałdki, że oczek nie widać :laugh:


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #555250 przez ola85
Śliczna Zuzia:)

Do mnie przyszła dzisiaj paczka z allegro i jestem rozczarowana. Wcześniej zmawiałam od tego sprzedawcy i było ok. Teraz mam wrażenie że z ubranek wychodzą nitki, a czapeczka miała być różowa ale się skończyły i przesłali niebieską z samochodzikiem, ale jakąś taką wymiętoszoną. Mogłabym reklamować, ale powiem Wam że normalnie mi się nie chcę i sama jestem o to na siebie zła

Sylwia U mnie po odstawieniu fenoterolu wiele się nie zmieniło. Chyba częściej twardnieje mi brzuszek, albo może po prostu zwracam na to większą uwagę.

Moja malutka dzisiaj więcej śpi w brzuszku. Wczoraj denerwowałam się wizytą to cały czas szalała i kopała na boki. Chyba że to jest tak jak pisała Princess, że po dniu aktywności przychodzi dzień śpiocha.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #555255 przez gabilee
martynka juz prawie , ale puszcze fotki jak bedzie "ubrane" , bo jeszce materac musze kupic :)a tamten demot tez widzialam swietny jakie dzieci potrafia byc urocze i jak potrafia nasladowac :D

milka kurcze biedulko to sie nie dziwie , ze ci sie dluzy ;/ moze jakis dlugi spacer z m ?

monia Igunia jest przesliczna i przeslodka szok az lezka sie kreci jak swietnie opisalas porod :) gratuluje jeszzcze raz :kiss:

mrufka gratulacje :kiss:

Pliszka trzymam kciuki za twoje zdrowie kochana :kiss: a Olus sliczny :) jak slodko spi

drzyzgunia to super , fajnie , ze juz dzidzius twoj nisko i bedzie niedlugo z toba :D

hehe ola ja mam mega spokoj co prawda lekko bolalo , ale bez tragedii jak dla mnie :P
ale ciesze sie , ze z maszynka sie pozegnalam , chyba przed porodem jeszce skocze nas 1 serie tych co jeszcze odrosly :)

marlena ale grzeczniutki synus twoj :) nic tylko sie cieszyc :D

sylwia kurcze szkoda tej kolderki ...

dominia super wiesci to juz niedlugo Igorka bedziemy witac :)

andzia moze dzidzius juz sie do wyjscia przygotowywuje?

pati u ciebie tez juz akcja wrze :) kiedy to u mnie bedzie ;/

ola to duza masz dzidziunie :)

princess dobrze , ze to nie ta cholestaza :) a xyzal powinien zadzialac :)

pati o kurcze ;/ czyli jednak cholestaza ;/ ale super niespodzianka ze strony cioci :)

madlen ja nie biore witamin jakos nie moge sie przekonac do tego ;/ albo zapomne wziac ;/

buziaczek slodka Zuzia :)

ola ja bym zadzwonila , przeciez masz corcie a nie synka wiec z ta czapeczka przesadzili;/
zadzwon i opieprz i negatyw wystaw ;/

ja dzis mam zgage przeokropna !!!
maly sie rusza i po zoladku kopie, ze wszystko mi sie cofa;/

ide do przyjaciolki na chwilke , bo ma urodzinki kupilam jej obraz marlin monrou , bardzo taki chciala wiec mysle , ze trafiony prezent

dzis n wkoncu maluje pokoik malego :)

jakas nerwowa chodze cholera wszystko mnie drazni , a najbardziej to , ze rano mylam wlosy a juz mam tlustawe ;/ masakra jakas juz te szampony nic nie daja ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #555256 przez sylwia1986
Olu U mnie też już się unormowało po fenoterolu, pierwszego dnia tylko widziałam to inaczej, choć może jest tak jak piszesz, że po prostu zwracałam na to większą uwagę ;) to sprzedawca zachował się nieładnie, a pisał coś czy zgadzasz się na taką zamianę?
Ale tu dziś spokój, cichnie forum, cichnie...

Gabilee ja ostatnio użyłam szamponu z linomaga który kupiliśmy Bartkowi :blush: i przyznam że jest rewelacyjny, włosy po nim były mięciutkie i błyszczące :) to fajny wieczorek Ci się zapowiada :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #555263 przez xpatiiix3
Gabilee no cioteczka fajny prezencik zrobiła, ale jeszcze nie widziałam go :P u mnie to samo wcześniej to ja mogłam co 3dni nawet myć włosy bo mi się nie przetłuszczały tak a teraz czasem nawet 2 dziennie mogę, tyle, że nie ma chęci aż tyle...;/ pogadaj z Leosiem i powiedz, że mamusia źle się czuje jak po żołądku kopie, może posłucha łobuziak ;) a już niedługo i Twoja kolej będzie zobaczysz nawet się nie będziesz spodziewać ;)

No no coś dzisiaj cicho tutaj... Ja nie wiem piątek weekendu początek i pouciekali wszyscy :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #555276 przez ola85
Dzwoniłam do sprzedawcy to powiedział że może mi odesłać kasę, a ja odeślę czapeczkę, ale dałam za nią 10zł i trochę mi się nie chcę łazić na pocztę. Uważam że pewnie liczył na to że mi się nie będzie chciało.

Mi włosy w ciąży przetłuszczaja się dużo mniej, ale pewnie po porodzie to się zmieni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #555279 przez Martyna
Część Dziewczyny

ja na chwilę. Miałam ciężka noc i bardzo słabo się rano czułam a teraz męczą mnie skurcze . Cieszę się i boję jak nie wiem co

Rano dostałam wiadomość od dziewczyny która poznałam jak leżałam na patologi. Urodziła w środę w 25 tygodniu córeczkę. Wazy 870 a długa 38 cm. Jest w inkubatorze i stan na razie stabilny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #555280 przez xpatiiix3
Martyna może w końcu coś się zaczyna ;) Ojejku jakie maleństwo, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze z tą maleńką, no i rzeczywiście długaśna ;)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #555287 przez sylwia1986
Martyna trzymamy kciuki, nie bój się, będzie dobrze :kiss: masz do kogoś numer w razie czego? W 25 tygodniu ?? Mam nadzieje że dzieciątko da radę, kruszynka maleńka.. Niecałe kilo..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #555291 przez Satine0
Ale leniwy dzień dziś mam:)

Biorę się zaraz za domowe bounty :) pytamy.pl/title,przepis-na-batona-bounty...smclgnzlticaid=6e366
Jutro teściowa będzie to trzeba coś słodkiego do kawy podać :P a piec mi się nic nie chce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #555301 przez bananamana
Czesc dziewczyny :)

Jaka Zuzinka słodka jakie pucusie ma fajne hehe :)

Pati współczuje tej cholestazy, ehhh ze tez jeszcze przy koncowce ci sie musialo przydazyc, ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo tak ze pewnie wszystko bedzie ok :)

Ja dzis cały dzien mam skurcze takie nieregularne nie mierze nawet co ile ale wydaje mi sie ze tak co 30 - 60 min od samego rana jutro wizyta i ktg to sie okaze co tam w podwoziu mi piszczy :)

Satine ale narobilas smaka tymi kuleczkami jak zrobisz przeslij kilka :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #555324 przez xpatiiix3
Bananamana na pewno będzie ok, bo niedługo już synek będzie ze mną :D no no też coś się u Ciebie zapowiada, w sumie u każdej już chociaż jakieś malutkie objawy zbliżającego się porodu są :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #555332 przez Satine0
Patii U mnie objawów nie ma żadnych :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #555343 przez xpatiiix3
Satine myślę, że żeby się na chama doszukiwać to zawsze coś się znajdzie :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl