BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 3 miesiąc temu #555578 przez princess
Moja nowa fryzura :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #555581 przez princess
I ostatnia już pewnie fotka brzuszka :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #555606 przez michasia
Princess ładna fryzurka, ładny kolorek i chyba też skróciłaś włosy, prawda?
Brzusio duży:) i od razu widać, że skóra zdrowsza na nim, już nie takie czerwone te rozstępy. a jak swędzenie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #555616 przez jadziatopol
Princess fryzurka extra :) i faktycznie juz tak nie widac tych rozstepow :) bedzie coraz lepiej :) i widac ,ze brzuszek nizej :lol:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #555658 przez dominia
Ehh co za dzien .. Dobrze, ze juz leze w lozku .. Zaliczenie niestety przelozylo sie na sesje poprawkowa :/ troche sie podlamalam ale nic nie zrobie, trzeba bedzie podejsc drugi raz ;)

Bylismy pozniej pomoc w sklepie siostry M bo jutro otwieraja, wycielam chyba z tysiac kart stalego klienta :) jutro jedziemy tam na zakupy bo ponoc cos maja rozdawac .. Zobaczymy czy cos sie nam dostanie czy beda takie wredne samoluby :P

Princess swietna nowa fryzurka :) i ten usmiech ! Wspaniale :) brzusio faktycznie na zdjeciu lepiej wyglada :)

Piekna Zuzia :) slodziutki pączuszek :) nic tylko calowac i przytulac :*

Tak sie dzisiaj zdenerwowalam, ze chyba mialam cukier z 300 :( az nie chce myslec ..
Kłuje mnie w podwoziu .. Od godziny co chwile, jakies twardniecia tez sa, zauwazylam, ze caly dzien sie pojawiaja tylko zalezy z jaka czestotliwiscia .. Pobolewal mnie tez od czasu do czasu brzuch jak na okres .. Ale bolesnych skurczy brak :)
Igi mi sie okropnie wierci od tego czasu jak tak kluje ;)

Mam nadzieje na lepszy jutrzejszy dzien :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #555659 przez Satine0
Princess super wyglądasz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #555670 przez jadziatopol
Dominia przykro mi ze musisz jeszcze raz podejsc do zaliczenia :( to tym sie tak zdenerwowalas ??? zycze ci milego ...lepszego dnia :kiss:
Wiecie co dziewczyny...wzielo mnie na wspomnienia i zaczelam czytac nasze forum od 1 strony :) ech...ciekawe jak dlugo bedzie mozna powrocic do wspomnien? Jak dlugo przechowuja w necie takie informacje? czy za 10 lat bedziemy mogly poczytac nasze zale, rozterki i radosci?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #555703 przez ola85
Dzień dobry mamusie,
Princess - bardzo ładnie wyglądasz :) Skóra na brzuszku wydaje się już być mniej czerwona, mam nadzieje że świąd też ustąpił
Michasia - widzisz jakiego masz dzielnego mężczyznę, poradził sobie jak trzeba. A myślę że i Ty będziesz spokojniejsza, że w razie czego masz u boku kierowcę :) Jakby się coś z tych skurczów rozwinęło to daj znać :blink:
Monia, Jadzia - fajnie Was poczytać, choć dla mnie to jeszcze takie nierealne się wydaje. My tu już z dziewczynami strasznie nie możemy się doczekać tych naszych dzieciaczków

Ciekawe co przyniesie weekend. W kolejce są chyba Martyna i Dzolka, ale los lubi zaskakiwać :blink: I jak nic nie pomyliłam to w przyszłym tygodniu mamy cesarki u Princess i Domi. Ciekawa też jestem jak się rozwiąże sytuacja u Satine i Milki?

Moja mała dzisiaj rano się bardzo mało ruszała. Tak mnie wystraszyła że zamiast śniadania jadłam ciasto z kremem żeby ją pobudzić i podziałało :) chyba malutka będzie lubiła słodycze po tatusiu :)

Miłego weekendu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #555705 przez sylwia1986
Dzień dobry :) wieczór był miły ;) :lol: i nocka spokojna :)

Princess piękne, błyszczące włoski :) i Ty wyglądasz promiennie :)

Dominia :kiss: :kiss: :kiss: szkoda że się nie udało, bo na pewno poświęciłaś na to mnóstwo czasu i energii, ale nie denerwuj się, teraz relaksik na zakupach i odpoczywaj, bo Igi tuż tuż i będzie z mamusią :woohoo:

Jadziu no ja widzę ze istnieje forum z rozmowami mam 2010, więc jakiś czas to jest zachowane. Ale masz racje to taki swoisty pamiętnik z przebiegu ciąży. Ja osobiście żałuje że znalazłam Was tak późno, bo dopiero w 6 miesiącu.

Olu właśnie mi uświadomiłaś że ja też dziś nie poczułam żadnego kopniaczka :ohmy: :lol: - czytaj pretekst do zjedzenia czegoś słodkiego ;)
Miłego dnia wszystkim maminkom :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #555718 przez dominia
Dzień dobry :)

spałam nawet nieźle tylko krótko .. w końcu ułożyłam się do spania i Igi chyba usnął razem ze mną, tak mnie momentami kuło jakbym miała tam igłę wbitą i ktoś się nią bawił .. dzisiaj narazie jest spokój, 2 skurcze hiksa z lekkim bólem brzucha jak na okres, Iguń coś się tam ślamazarzy :)
a u Was jak ?

Mam nadzieję, że u Kasi wszystko ok i dzisiaj wróci do domu :)

M znowu do późna w pracy :( już mam tego powoli dość .. robi za wszystkich w tej firmie :angry: wiadomo, że kasa będzie bo godziny lecą ale na Jego zdrowiu też się to odbija :( chciałabym spędzić z nim więcej czasu, mam nadzieję, że jutro się to nam uda :)

Miłej soboty Mamusie :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #555764 przez michasia
Dominia, szkoda, że nie udało się z tym zaliczeniem. Ale nie trafiłaś w pytania, czy wykładowca był taki niezbyt przyjazny? Dziś jest nowy dzień, szkoda, że bez M, ale spróbuj się może zrelaksować, Masz ostatnie dni dla siebie.
No i udanych zakupów jak się uda wybrać do tego sklepu:)

No w tym tyg. będzie znów wysyp Mluszków.

Ciekawe z tym forum, taki rzeczywiście najlepszy pamiętnik, opisane przeżycia, pierwsze skurcze, rozterki.

Ola u mnie z tych skurczów narazie chyba nic się nie rozwinie, bo pamiętam, że dziewczyny już dawno o takich pisały. To chyba na kilka tyg. przed porodem. U mnie jeszcze ze 3 tyg prawie. Czop nie odchodzi, brzuch nic a nic się nie obniża...tylko jakoś od tygodnia zaczyna mi bardziej przeszkadzać...ale dalej mogę zawiązać buty, a wczoraj nawet 2 razy podbiegłam do świateł na ulicy:)także nie jest źle. P już trochę pojeździł, ale nie sam. Ja lubię jeździć i jeżdżę szybciej, więc przeważnie to ja kieruję.

Miłego dnia dziewczyny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #555780 przez sylwia1986
Dominia ja też pewnie dziś cały dzień sama, M do 13 w pracy, zje obiad i pójdzie pewnie na budowę i tak do 20..

Michasia daj czas M, trochę samodzielności i za kierownicą będzie czuł się coraz pewniej ;) też jeszcze schylam się do butów, ale co się przy tym nasapię :laugh:

Ja postanowiłam zaznajomić się z obsługą fotelika, wsadziłam wkład dla noworodka, pobawiłam się pasami i powiem Wam to był dobry pomysł, jutro wszystko wytłumaczę M i może popróbujemy jego instalacji w samochodzie, żeby później nie było nerwowych sytuacji ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #555786 przez mrufka
Może teraz uda mi się pochwalić moja Adusia

Princess ale Adaś będzie miał śliczna mamusie :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #555790 przez Monia_T
Witam z rana :)

Dominia zaliczenie nie zając... :blink: z pewnością następnym razem pójdzie super :)

Sylwia może te Twoje miłe wieczory poza przyjemnością przyspieszą coś jeszcze...? Fajnie, że tak wykorzystujecie ten ostatni czas, bo później pościk ;)

Princess bardzo ładne fotki :)

Ola każdy powód do zjedzenia słodkiego jest dobry :)
Moja Iga była aktywna aż do porodu. Jeszcze podczas skurczy partych strasznie kopała mnie po żołądku, jakby się chciała odepchnąć i pomóc mamie, ale podobno niektóre dzieciaczki uspokajają się na kilka dni przed.

Jadzia Iga miała komplet badań z krwi rozszerzonych ze względu na cukrzycę, bilirubina była ale minimalna. A czkawka tez jej nie przeszkadza, tak jak miała w brzuchu ma i teraz...ćwierka chwilkę jak ptaszek i przechodzi :)

Dziś z ciekawości weszłam na wagę...w ciąży przytyłam 8kg, a 6 dni po porodzie jestem 9kg na minusie :woohoo: :woohoo: :woohoo: Co prawda wyjściowo miałam trochę za dużo, więc nie obrażę się jak dalej będzie tak spadać :silly:

Mrufka nie widzę Adusi.... :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #555791 przez dominia
Mrufka jak się czujesz ? Jak Adusia ? :)

Monia ale super z tą wagą :ohmy: ja też tak chce :lol: :lol:
Masz rację z tym egzaminem, dołek z tego powodu mi już trochę przechodzi ..
Iguni już odpadł kikucik prawda ? bo się zastanawiam czym będziemy to przemywać jak mój syncio już zechce wyjść :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl