BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 3 miesiąc temu #555882 przez Marlena1888
Sylwia czuję się dobrze, już mnie krocze tak nie boli jak na początku. Plamię już niedużo, myślę, że teraz to by wkładki wystarczyły :laugh: :S teraz tylko piersi trochę bolą i lewa pachwina jakby naciągnięta ale już na chodzie i mogę wszystko robić:)
ogólnie mamy fajny już rytm dnia, karmienie co 2-3godzinki w dzień a w nocy nawet co 4-5 godzin :)więc wszystcy się fajnie w nocy wysypiamy:) wieczorkiem kąpiel tak ok 19-20 w zależności jak malutki się obudzi, zje itp. jest spokojniutki, lubi leżeć sobie na kocyczku i wschłuchiwać się w głos mamusi i tatusia :)ogólnie jest rewelacja :D a jak tam Ty się czujesz? jakieś skurcze? :lol: :lol: pozdrawiam gorąco :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #555884 przez andzia_zg
Cześć dziewczyny !!!

buziaczek i mrufka ale fajne te wasze maleństwa :lol:

dominia zaliczenie nie zając... i tak długo siedziałaś na uczelni i tyle pozaliczałaś... niejedna z nas już by dawno zrezygnowała i w ogóle nie przystapila do zaliczenia a Ty jednak probowalas...

princess fajna fryzurka :-) no i jest usmiech na twarzy :-) tak trzymaj :-)

kasia dobrze, że juz jestescie w domu :-)

A wczoraj wieczorem przyszło na świat pierwsze maleństwo u marcówek :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #555886 przez xpatiiix3
Sylwia nie ona zna sytuacje, skoro ma to w dupie to po co ja mam się wtrącać, jak popiera to co robi jej synek... No a co do niego to się zastanawiam, bo widzę, że i tak się nie odezwie, a ja tylko zajdę poinformuje go o moich planach i tyle, hehehe chce po prostu zobaczyć jego minę :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #555888 przez dominia
Kasia jak dobrze, że jesteś w domku ! Ja też tak miałam z wypisem, że niby na własne żądanie .. ale jak mi mówili od rana, że ide do domu a tu godzina 18 i mówią, że ordynator może mnie tylko wypisać i to dopiero na drugi dzień to myślałam, że mnie szlag trafi :angry: bo cały dzień czekałam jak głupia na wypis ..
Tak się cieszę, że wszystko u Was w porządku :) !! :lol: :lol: :lol: cukry masz piękne :) ja też ostatnio na nie nie narzekam, ładnie w normach się trzymają i może raz dziennie mi się zdarzy wynik ponad 100 .. jeszcze urodzisz wcześniej niż ja :blink:
No na nadal 2w1 i jakoś się narazie nie zanosi na 1 obok drugiego :silly:

Jak ostatnio była koleżanka u mnie z synkiem 4-miesięcznym i mówiła, że jak będę miała nawał pokarmu to żeby masować i ściągać, żeby się nie męczyć .. :) pewnie będę do niej wydzwaniać co mam robić bo wcale się na tym wszystkim nie znam :blush:

Patii ja bym mu narazie nic nie mówiła :) poprostu postawić przed faktem dokonanym :) wtedy dopiero będzie miał minę i już nic nie będzie mógł zrobić .. a tak to jeszcze Cie zakręci sobie wokół palca ;) i zmienisz zdanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #555908 przez sylwia1986
Marlena elegancko, że tak fajnie Wam w trójeczkę :lol: a u mnie żadnych skurczy tylko twardnienia, choć w nocy jak wstałam na siku to pierwszy raz poczułam ból opasający podbrzusze i krzyże, ale wróciłam zasnęłam i było ok ;) nie wiem jak z rozwarciem bo już nie mam żadnych wizyt, więc pewnie jak zaczną się bóle takie częste i mocne to zostanie nam jechać na IP ;)
A jak M z nogą? Teraz fajnie możecie spędzić czas razem bo pewnie jest na L4 przez jakiś czas.

Andzia a na kiedy marcóweczka miała termin? To stała się lutóweczką ;) jak Twoje plecy?

Pati ale to jego mama próbowała się z Tobą jakoś skontaktować w tej sprawie? Kurcze mam wrażenie że rodzicom M byłoby na rękę gdybyś nie uznała ich synusia za tatusia..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #555909 przez kasia123m
Ogladam zdjecia Igusi..sliczna:)))caluski od cioci forumowej...

Pliszka sliczny dzidzus...cmok cmok cmok

Domina rozwarcie widze masz..no niezle:P)))

oj przeczytalam...mniej wiecej bede na biezaco..dzidziusie sliczxne



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #555917 przez andzia_zg
Sylwia miala termin na 2 marca :-) A moje plecy nadal bola. Do tego doszły takie bole miesiączkowe i najgorzej jest jak lezę w nocy na jednym boku i chce sie przewrocic na drugi bok... wtedy boli najgorzej...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #555920 przez xpatiiix3
No i jednak nie idę, tak sobie myślę, że to głupi pomysł tak jak wcześniej pisałam :P lepiej nie ryzykować, bo się złamie jeszcze jak go zobaczę, no więc odpuszczam sobie ;) Jak załatwię wszystkie papierkowe sprawy po porodzie to jeżeli się odezwie wtedy dopiero mu powiem i tyle ;) W sumie, żeby chciał sam by się odezwał, no to ja się nie będę narzucać mu ;)
No nie odezwała się, ale oni dobrze znają sytuacje i widzą, że się nie interesuje itd więc ja tam pierdziele, doszłam do wniosku, że ja nie chce jednak mieć kontaktu z tą rodziną, skoro ich bardziej interesuje alkoholiczka po odwyku, która dalej pije i tacza się u nich wiecznie po domu <bratowa M, 18lat ma...> to ja nie wnikam w to dalej, od razu widać jakie wartości ma ta rodzina, a M się z nią zaprzyjaźnił, z tego co od brata się dowiedziałam dzisiaj codziennie się widzą i gadają często ze sobą, jeszcze wciągnęła Maćka w swoje libacje... więc wolę zerwać jednak z nimi zupełnie kontakt, nie chce jakiejś patologii dla mojego synka...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #555941 przez princess
Dziękuję za miłe słowa :)

Michasia tak skróciłam i to nawet znacznie, bałam się tego trochę, bo zawsze byłam posiadaczką dłuższych włosów, no ale miałam już takie zniszczone sianko, że musiałam :) Zaraz odrosną :) A swędzenie po lekach zmniejszyło się, wysypka na rękach i brzuchu ogasła ale za to na nogach się zaogniła. Tak się zastanawiam, że do szpitala to nawet nóg nie ogolę, bo jeszcze mi się pogorszy ta skóra i będę wyglądać jak pryszczaty wilkołak :D

Dominia to życzę zaliczenia w najbliższym terminie :)

Ola moje dziecko też dziś strasznie ospałe, w nocy się trochę wierciło ale teraz cisza, czasem tylko stuknie lekko.

Kasia super, że wszystko ok i jesteście już w domku :)

Mrufka Ada jest śliczna :) jakie ma ciemne włoski, pewnie po mamusi :) Czekam na dalsze relacje :)

Chomiczka czekamy na wieści z wizyty :)

Pati ja też dziś długo spałam i dalej zmęczona jestem. Co do lekarzy jeszcze to powiem Ci, że widziałam już i słyszałam o jednym, który przepisuje leki na wyrost. Wielu ginekologów wciska Nospę na każde za zakłucie i ból ciężarnym, na lekką infekcję dają od razu antybiotyki... Kiedyś poszłam z gardłem do rodzinnego, przepisał mi antybiotyk, w aptece okazało się, że to amoksycylina, na którą jestem uczulona i kupiłam zamiast niego Aliofil, to jest lek ze sproszkowanego czosnku i pokrzywy i to mnie wyleczyło ! A tak to bym się truła niepotrzebnie antybiotykami ! Kupiła Ci babcia te leki?

Idę się szykować, muszę zrobić paznokcie i rąk i nóg, poprasować no i przygotować mieszkanie na powitanie Adasia :) co prawda mąż będzie miał na tej płaszczyźnie pole do popisu jak będziemy leżeć w szpitalu ale jeszcze mam okazję zrobić parę rzeczy po swojemu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #555953 przez ola85
Sylwia - my też dzisiaj chcemy wypróbować fotelik samochodowy. Niby to banalne, ale jak dzidzia będzię w środku to trudno kombinować :blink:
Ja już teraz też nie mam wizyt.
Mrufka - cudowna Adusia, ma piękne włoski :)
Monia - jak ja będę po porodzie tracić wagę w Twoim tempie to zniknę :blink:
Chomiczka - trzymam kciuki, to teraz jak piszę ten post Ty pewnie u lekarza :)
Kasiu - dobrze że już w domku :)
Andzia - biedaczko, Twoje dzieciątko chyba też już powoli pcha się na świat. Jeśli przyszłoby Ci nosić dzieciątko do 40tyg, to przez te plecy się nacierpisz strasznie
Princess - ja znowu nie śpię od 5 rano. Jestem takim dziwnym typem, że dużo lepiej się czuję jak chodzę niż leżę. W nocy zawsze wydaje mi się że mam cięższy brzuch.

Ja też dzisiaj się wziełam za sprzątanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #555956 przez Monia_T
Marlena ja marchewkowego nie piję, a Iga tez ma pomarańczowe kupki. I Hubi Jadzi tak samo, więc to chyba po prostu normalny kolor na początku :)
Sok piję jabłkowy 100% rozcieńczony, poza tym słabe herbatki i wodę mineralna. Myślę, że Filipek też przyzwyczai się do nowych pokarmów :)

Pati nie dość, że masz na głowie ciężką końcówkę ciąży, to jeszcze przejmujesz się tym Twoim M...współczuję, bo teraz powinnaś sobie bez stresu czekać na Marcelka. Ja nie kontaktowałabym się z nim, dopiero jakiś czas po porodzie. To jemu powinno zależeć...

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #555960 przez xpatiiix3
Princess nie nie kupiła, mnie nie stać, żeby na tydzień za tabletki 200zł z groszami zapłacić... poszła, ale nie wykupiła ze względu na cenę.. a ginów wielu tak na bóle i kłucia każą nospe brać, ale ten do którego teraz chodzę to tylko mówi, że to normalne i nie ma sensu się truć... no to nieźle nawet się nie spytała czy nie jesteś uczulona na jakieś antybiotyki.. lekarze niektórzy to mają dziwne podejście...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #555963 przez xpatiiix3
Monia jeszcze parę dni i będzie po wszystkim w następny poniedziałek mam nadzieję powitać synka już ;) a M odejdzie wtedy na dalszy plan, a z tym kontaktem to jak napisałam wcześniej jak będzie chciał coś wiedzieć to go tylko poinformuje o tym, że ojcem prawnie nie jest i będzie mógł mi naskoczyć...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #555968 przez princess
Pati i powiem Ci, że bardzo dobrze, żeście z babcią nie wykupowały tych leków, bo Ty nie masz żadnej cholestazy. I niczym się nie przejmuj :)

Ola ja też nie lubię dużo leżeć bo mnie nogi bolą, wolę posiedzieć, pochodzić po domku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #555974 przez xpatiiix3
Tak tylko babci się nie da przetłumaczyć, a ja powiedziałam, że nie będę kupować bo są za drogie te tabletki no kur... posrało tego lekarza, zamiast się spytać i dać tańszy odpowiednik jak jest to wypisał najdroższe jakie są jakbym ja była jakąś milionerką to mi 200zł w tą czy w tamtą by nie zbawiło, ale mnie nie stać na takie wydatki...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl