BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 3 miesiąc temu #555350 przez bananamana
Satine to albo cie chwyci wraz albo spokojnie dotrzymasz do cc a jak patrze na twoj sowaczek to pewnie juz tuz tuz nastapi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #555363 przez anet-a-1401
Hej dziewczyny co do objawow zblizajacego sie porodu to jak siedze w domu to ich nie ma prawie ttylko klucia czy cos lekkiego..
ale jak jade autem to mala tak sie wkreca w kolezanke ze wczoraj mialam wrazenie ze zaraz wyjdzie. A ogolnie od 2 dni robi wszystko juz pomylam okna pomylam podlogi wysprzatalam dom i ni c sie nie rusza a oprocz tego zakupy bieganie po sklepach jutro ide tez na zakupy. I nawet ani troche nie wieze juz w to ze szybciej urodze przez te dwa dni zrobilam duzo zeczy nad wyrezajacych i nic :( moja mala dzisiaj bardzooo malo sie rusza dzisiaj chyba wczoraj w aucie sie umeczyla za bradzo....


Madlen ja witamin ni biore juz od jakis 2 miesiecy teraz mam mminimalna anemie ale biore cos juz na to mi lekarz powiedzial ze jak nie potrzeba brac witamin to po co je brac
Dominia moze to nie hiksy tylko skurcze normalne mi jedna polozna mowila ze zdazaja sie dziewczyny co przy skurczach i porodzie bulu nie czuja
Patii zasze cos sie musi przypaltac ehh
Prinnces ja na alergie pije wapno dla alegikow
Buziaczek zuzia przeslodka ile miezyla i wazyla bo zapomniqlam
Santi ja mam przczucie ze moze byc u ciebie bardzo nie spodziewanie
Ola j bym odeslala ale na koszt sprzedawcy
Martyna moze cos sie ruszy w koncu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #555389 przez Monia_T
Buziaczek ale słodka Pucolinka z Zuzi :laugh:

Forum ostatnio coraz cichsze, bo maluszki wyskakują i dla części kończą się tematy ciążowe. Wkrótce wszystkie będziemy mogły pisać na wspólny temat jak to Lutóweczki z porodówek wracają i dzieciaczkowe rozmowy zaczynają :woohoo: .

Czytam Was na bieżąco, ale głupio mi wypowiadać się na temat dolegliwości ciążowych, bo po prostu już zapomniałam co to znaczy. Bardzo Wam kibicuję i czekam na kolejne Lutowe Maleństwa.
Współczuję tych ostatnich dni i kłopotów, które się pojawiają.

Jeszcze tydzień temu chodziłam z wielkim, ciążącym brzuchem, a dziś mój skarbek słodko śpi a ja czuję się jakbym nigdy w ciąży nie była :woohoo: To tak na pocieszenie :blink:
Nic mnie nie boli, nie uciska, w nocy swobodnie przekładam się z boku na bok, a największym zaskoczeniem nadal jest to, że do toalety chodzę co kilka godzin a nie minut :blink:
W ogóle nie odczuwam skutków porodu.

Igunia ładnie śpi, budzi się co ok 3 godziny, prawie nie płacze tylko czasami miauczy jak kotek, coraz częściej na nas patrzy z zaciekawieniem, pięknie pije z cycka...oby tak dalej.

To wszystko chyba jest nagrodą za miesiące nerwów, walki z krwawieniami, cukrzycą itd.
Pewnie wkrótce będzie gorzej, bo nie może być wciąż tak pięknie :silly: , ale teraz cieszę się chwilą :woohoo:

Teraz idę przygotować kolację, chociaż nie mam apetytu to jem, żeby mieć odpowiedni pokarm.

Miłego wieczoru :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #555427 przez jadziatopol
Monia Ja tez nie czuje,ze rodzilam :) i wogole juz nie krwawie...nie wiem czy to dobrze ale mam tylko takie zoltawe uplawy i nic wiecej ;) a wizyte mam dopiero za 4 tygodnie. Widze ,ze Igunia grzeczna tak jak Hubus :lol: ja tez karmie piersia co 3 godzinki :) i nie przypuszczalam wczesniej ,ze to takie przyjemne bo jak urodzilam pierwszego syna to wogole nam cos nie poszlo ;) za to teraz mam nadzieje,ze jak najdluzej nam sie uda :) a kupki Iga tez robi po kazdym posilku? bo moj robi takie wodniste ...ostatnio troche bardziej stale i zolte :) lekarz pwoiedzial ze to normalne przy karmieniu piersia.Ucaluj slicznotke ode mnie :kiss:
Dominia trzymam kciuki i podziwiam cie za te studia :kiss:
Madlen mi lekarz kazal brac dalej te witaminy co bralam w ciazy z DHA...wiec biore :lol:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #555451 przez Monia_T
Jadzia też mamy kupy po każdym posiłku :) Na początku takie zupełnie wodniste, teraz z odrobiną "zagęszczenia", wszystkie żółto-pomarańczowe. Wychodzą pod ciśnieniem, w całym pokoju słychać, że Iga kupcie walnęła ;)
Ja pierwszą córkę tez karmiłam piersią, ale dużo gorzej dochodziłam do siebie.
Krwawię jeszcze ale słabo. Kupiłam podpaski poporodowe Belli i użyłam 2 szt :woohoo: Teraz zwykłe cienkie podpaski :)

Fajnie, że takie grzeczne te nasze dzieciaczki :woohoo:

A jak Twoje cukry? U mnie ideał :lol: Od chwili porodu najwyższy miałam 117, a diety nie pilnuję wcale. Wczoraj np. 3 pączki :silly:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #555464 przez jadziatopol
Monia dokladnie :lol: kupki poprzedzone glosnymi pierdami slychac w calym domu :lol: hmmm...paczki :P tez bym zjadla takie polskie :P moje cukry tez ok....rzadko teraz sprawdzam bo nawet mi sie juz nie chce...jak zjem cos slodkiego to wtedy z ciekawosci tylko sprawdzam :lol: ciesze sie,ze u ciebie to sie skonczylo bo wyjatkowo ciezko ci bylo ;) czyli z tym pologiem to nie musi byc 6 tygodni? bo ja sie troche wystraszylam,ze tak szybko mi sie skonczylo ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #555466 przez sylwia1986
Satine te kuleczki wyglądają baardzo apetycznie :P :side:

Aneta a na kiedy masz termin? ja też od przyszłego tygodnia biorę się za porządne porządki :)

Monia Jadzia i my już niedługo do Was kochane dołączymy z tematem rzeką - kupką :lol: i jako "bardziej doświadczone" z prawie miesięcznymi maleństwami będziecie nam doradzać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #555487 przez Monia_T
Jadzia wczoraj była u mnie położna i mówiłam jej, że już tak słabo krwawię, a ona powiedziała, że wszystko w normie :)
Już po tygodniu mogą być tylko słabe brązowe upławy ze śluzem. Najważniejsze, że nie ma gorączki i mocnych bóli, a poza tym każdy organizm jest inny.
Trochę się wystraszyłam przedwczoraj, bo przez parę godzin nie leciało nic, a jak byłam na ginekologii 2 dziewczyny wróciły właśnie z powodu zatrzymania krwawień. Ale u nich była gorączka i bóle.

Sylwia my już teraz będziemy mieszać trochę w temacie kupkami itp. :silly: A później oczywiście podzielimy się od nowa doświadczeniami :lol:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #555490 przez jadziatopol
Sylwia :lol: nie moge sie doczekac
a nie wiecie co sie dzieje z Justyna i Sylwka???
Monia dzieki ...troche sie uspokoilam :) bo ja nie mam zadnych boli, skurczy ani goraczki a biorac pod uwage moje obfite krwawienie przez pierwszy tydzien to chyba juz wszystko wyszlo co mialo wyjsc. Szybko dochodzimy do siebie...az wierzyc mi sie nie chce :lol: A Igunia miala zoltaczke?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #555493 przez sylwia1986
Piszcie, piszcie, taka wiedza bardzo się przyda, przynajmniej mi "pierworódce". Przynajmniej troszkę będzie wiadomo czego się spodziewać i nie siać paniki ;)

A Justyny hoho dawno nie było. Sylwki zresztą też, nawet Anoda na staraczkach apel do niej wystosowała, ale bez odpowiedzi..

Ja tymczasem życzę dobrej nocki :kiss: bo mój kochany M wrócił już z budowy i moze uda nam się spędzić miło resztę wieczoru ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #555521 przez Monia_T
Miała bardzo delikatną. Pediatra powiedziała, że tak jakby jej nie było.
A jak z czkawką u Hubcia? Iga ma nawet kilka razy dziennie...

Sylwia to stosunkowo udanej nocy życzę :blink:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #555534 przez xpatiiix3
Monia, Jadzia super, że macierzyństwo daje Wam tyle szczęścia, już niedługo wszystkie będziemy się tym cieszysz, a ciążowe dolegliwości pójdą w zapomnienie i przyjdą nowe tematy do rozmów ;)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #555538 przez jadziatopol
Monia Hubek ma czkawke tak jak Iga kilka razy dziennie ;) ale mu to nie przeszkadza...wtedy na chwilke go dostawiam do piersi ...kilka lykow cieplego mleka i przechodzi :lol: a wychodzicie juz na spacerki? a co do zoltaczki to Hubek na 3 dzien w szpitalu zrobil sie lekko zolty i zmierzyli mu poziom bilirubiny takim sprzecikiem elektronicznym przystawianym do skory ale pediatra pwoiedziala,ze jest w normie..lekko podwyzszona. Potem 2 dni pozniej bylismy na wizycie to lekarz mu sprawdzal tylko oczka...nie pobieral mu krwi do badania ani nie sprawdzal tym sprzetem...a jak Iguni zmierzyli bilirubine? z krwi?
Patii juz niedlugo :lol: :kiss:
Sylwia milej nocki :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #555544 przez anet-a-1401
Ja mam termin na 29 lutego a ze takiego nie ma w tym roku to na 1 marca :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #555556 przez michasia
Gabill ja zawsze myję włosy codziennie (już ponad 10lat), w ciąży postanowiłam myć co drugi dzień, jakiś czas było ok, ale wolę jednak codziennie myć. Też czasem mam wrażenie, że są już rano tłuste (myje wieczorem). Ale u mnie to też zależy od szamponu.

Martyna ojej jakie Maleństwo. Pewnie ta dziewczyna bardzo się boi o swoją córeczkę. Mam znajomą, która urodziła w 28t.c, i teraz jej synowi wychodzą różności podczas badań-ma 12 lat. Niestety takie wcześniaki to nie tyle dzieci wcześniej urodzone, tylko dzieci skazane na wiele wad w przyszłości. Mam nadzieję, że ta dziewczynka przeżyje i będzie z nią dobrze.

Satine wygląda to mniam:) daj znać jak wyszło.

co do objawów porodu, to mnie dziś jakieś dziwne skurcze nawiedzają...takie na samym dole brzucha. Wiem, że u Was już różnego rodzaju skurcze bywały, ale mi do tej pory się najwyżej tak brzuch spinał, a takich regularnych jeszcze nie miałam.

Madlen ja biorę witaminy od początku, czasem zapomniałam, albo co drugi dzień, ale ostatnio codziennie i karmiąc też chcę brać.

Minia, Jadzia, ale miło Was czytać:)
Kurcze...mi tam ciąża się nie dłuży-nie muszę chodzić do pracy, więc im dłużej, tym lepiej, ale tak Was czytając to chce się mieć takie Maleństwa, patrzeć jak śpi i słuchać czy kupka idzie:D
Wczoraj jak Iga koleżanki robiła kupkę, to też było głośno słychać:D
Fajnie, że tak ta cukrzyca mija z porodem, pocieszenie dla reszty słodkich mam:)

Mój mąż dojechał i wrócił, pępowina przecięta, teraz może mnie wieźć na porodówkę, bo wcześniej twierdziłam, że chyba sama pokieruję, bo wtedy się nie stresuje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl