BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #558189 przez dominia
Patii u nas z dochodami tym bardziej za rok 2011 nie bedzie z tym problemu tylko chodzi mi o to czy to podwojne istnieje bo jakos ostatnio w to zaczelam watpic :p ;)

Gabilee pytalam sie go wczoraj albo przed wczoraj czy dalej uwaza mnie za swoja kobiete a nie tylko matke swojego dziecka to zaczal mnie calowac i glaskac i mowil, ze traktuje mnie dalej tak jak przed ciaza i ze sie to nie zmieni .. Ale ja nie wiem juz sama .. Jutro jeszcze moze delikatnie z nim porozmawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558191 przez xpatiiix3
Dominia no tak istnieje nie martw się ;) :P hehe

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #558192 przez jadziatopol
Michasia zaraz wkleje ponownie...bo cos sie podzialo ;) a faceci to tak maja,ze ciezko im idzie czasem myslenie ;)
Gabilee ja siedze niestety calymi dniami sama...nie poznaje nikogo nowego na razie bo nie ma jak...ale za miesiac moze dwa to juz sie zaczniemy ruszac do ludzi :) Mielismy juz 2 wizyty. Pierwsza wizyta u pediatry jest w drugiej dobie po wyjsciu ze szpitala i kolejna po tygodniu. Teraz czekam z utesknieniem na trzecia ,ktora ma byc dokladnie miesiac po narodzinach czyli u nas 25 lutego. Taka jestem ciekawa ile bedzie Hubus wazyl. :) Dostalismy juz akt urodzenia i papiery malego obywatela amerykanskiego :lol: jako jedyny ma papiery z calej rodziny :lol:
Dominia moj tez tak mial....pamietasz jak sie meczylam z tym? okropnie mi to spokoju nie dawalo bo czulam sie neiatrakcyjna i niepozadana....ale wystarczylo pogadac i sie wyjasnilo. Wytlumaczyl mi,ze od kiedy mialam juz duzy brzuch to wtedy do niego dotarlo,ze w srodku jest maly czlowiek i bal sie ,ze zrobi kzywde mnie i Hubkowi :silly: ech ci faceci :blink: i potem juz bylo ok.
Princess trzymamy mocno kciuki i czekamy na wiesci :lol: :kiss:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558193 przez gabilee
jadziu jak juz bedziesz w stanie sie dalej poruszac z Hubim to napewno kogos zapoznasz :D mamusia z mamusia zawsze maja o czym pogadac :) super , ze ma juz papiery synus :D to moze teraz wam latwiej bedzie je zdobyc ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558194 przez gabilee
jadziu a wydaje mi sie czy pofarbowalas wloski na ciemny?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #558196 przez jadziatopol
Gabilee niestety nie...prawo amerykanskie jest pod tym wzgl bez litosci ;) dziecko dostaje obywatelstwo ale rodzicom to nic nie daje niestety. Dopiero jak Hubek bedzie mial 21 lat to bedzie mogl zlozyc wniosek o papiery dla nas i dla brata. Ale mam nadzieje,ze wczesniej zdobedziemy papiery w inny sposob :) wazne ,ze Hubus jest zdrowy bo na papierach to mi najmniej zalezalo. Ale jak ma to i dobrze bo bedzie mogl wybierac w przyszlosci i bedzie mial na pewno latwiej niz my :)

a tu fotka , na ktorej Bartek trzyma brata za reke :lol:



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558197 przez dominia
Patii dzieki :*
Jadzia no nie wiem .. Moze masz racje :) jutro Go wezme na rozmowe :p dziekuje :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #558199 przez jadziatopol
Gabilee niestety moje wlosy nie widzialy farby od 3 miesiaca ciazy ;) mam takie odrosty...to ciemny blond moj przeplatany neistety z siwizna ,ktorej cale szczescie nie widac ;) ale juz za chwileczke juz za momencik kupie farbe i cos naloze...mysle o miedzianym blondzie :lol: zaszaleje troszke :silly: a co :blink:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558204 przez dominia
Jadzia piekny Hubuń :*:*:*:*:*:*:* i pomyslec ze za kilkanascie lat bedzie mial taka dlon jak Bartek :)
Mmmm marzy mi sie fryzjer <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558205 przez Paulaaa
Princess trzymam kciuki za Was!! :) Wszystko będzie ok, zobaczysz. :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #558208 przez kasia123m
princess oczywiscie ze trzymamy kciuki :laugh:

ja to nigdy w tym domu nie bede mogla urodzic...kacper sie dusi..jakis wirus..pisala mi rano kolezanka ze jej corka sie dusi..a jej corka nigdy niechoruje.a teraz moj sie dusi...podalam juz leki roszerzajace oskrzela..ale i tak dalej kaszle...bedzie kaszlal cala noc..ta sie tak prezy w brzuchu ze masakra.skorcze czuje...jeszcze sie okaze ze sama pojade na porodowke i bede sie denerwowac ze ten sie w domu dusi a ja tam...juz mam dosc..jeszcze odebralam te cholerne plytki i spadly...Tesciowa sie koloci z ciotka x gory..zadzwonila ze jak wezme chrzestnego dla dziecka z gory to oni sie nie pojawia na chrzcie..szantaz..M jej tlumaczy ze jeszcze nie wiemy kogo wezmiemy,ze nawet nie wiemy kiedy chrzciny...niechze sie dziecko najpierw urodzi..to nie darla sie jak nie wiem..no masakra.oszaleje... :( :unsure:

Jadzia jaki Hubus sliczny...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #558211 przez jadziatopol
Kasia zycze ci zebys juz kochana urodzila....bo te nerwy cie wykoncza. Jak juz bedziesz tulic Tosie to wszystkie problemy sie skoncza :kiss: zobaczysz , wszystko bedzie dobrze :) a z tym duszeniem sie to moze cos jest w tym mieszkaniu? moze jakis grzyb albo alergia na cos innego? moj kaszlal przez 2 lata i nie wiedzielismy od czego....jak zmienilismy mieszkanie to wszystko sie skonczylo.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558217 przez kasia123m
Jadzia wirus jakis jest w przedszkolu.wczoraj bylo 11dzieci.corki kolezanek ktore nigdy nie choruja tez sa chore.tylko ze one pialy z kaszlu...ze krtan...A on jest astmtykiem po tesciowej.Nie moge mu podawac lekow zatrzymujacych kaszel bo dostaje takich dusznosci ze ledwo powietrze lapie.I wtedy pootowie i zastrzyki.kiedys takie wirusowki lapal czesto w 3-4latkach.wogole w wynajmowanym mieszkaniu chorowal czesto bo tam byl grzub.tutaj naszczescie nie ma wiec ponad 1,5roku spokoj.no a yeraz to wirus...kolezankaa straszyla mnie ze to krztusiec...jak przeczytalam to juz wogole mialam dosc...sobie mysle ze jak ja urodzze dziecko jak to krztusiec...ale to chybaa wirusowka...oby.Cala noc nie spalam z nerwow.co patrzylam na zegarek to jeszcze tyle bylo do rana...ech...
Princess trzymamy kciuki



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #558237 przez ola85
Dzień dobry,
Pati - najważniejsze że masz wsparcie. Podoba mi się Twoje podejście że chcesz sama zadbać o Ciebie i synka, tym bardziej jestem pewna że Ci sie uda :)
Madlen - daj znać jak mikstura zadziała :)
Michasia - z tym domyślaniem się facetów to jest tak jak napisałaś :) Jak dokładnie nie powiesz co i jak, to nie będzie nigdy tak jak chcesz :)
Gabilee - to się pies ucieszy :blink:
Princess - to duży Adaś. Daj znać jak tylko będziesz po :) Właśnie jest parę minut po 8. Ściskam mocno kciuki :)
Jadzia - zdjęcia super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558250 przez Dzolka
I co dziewczyny dalej czekamy? :( :dry:
Jakas masakra :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl