BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu #558387 przez dominia
Martynka tak, raz w tygodniu mam na nfz, ktg i badanie na fotelu :) a raz w tygodniu prywatnie badanie na fotelu i usg :)
Ja będę chciała wywołanie bo Igi jakby siedział do marca to będzie ważył grubo ponad 4 kilo i nie będę się nadawać na poród sn tylko cc wtedy będzie wchodziło w grę czego chcę uniknąć :(
z M porozmawiam delikatnie dzisiaj .. nawet mu nie powiem o co chodzi tylko delikatnie zapytam w jakiś inny sposob :)

Milka może stwierdził, że Ci ktg niepotrzebne ;) ale po terminie nawet jak się nic nie dzieje to uważam, że powinno się chodzić chociaż raz w tygodniu na to badanie .. ale już niedługo i będziesz po wszystkim :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558409 przez bananamana
Czesc dziewczyny :)

Noc mialam tragiczna chyba jeszcze nigdy w zyciu tak zlej nocy nie mialam ehhh tak jak pisaly dziewczyny ze mialam wrazenie ze nic nie spalam bol bioder poprostu mega ehhh szkoda gadac...
Teraz JAKOS funkcjonuje ale mysle o powrocie do lozka a mialam dzis robic pierogi na obiad...

Jadzia śliczny Twój Hubi :) i super masz rodzinke :)

Princess trzymam kciuki ale ty juz pewnie po i dochodzisz do siebie

Satine cos mi sie zdaje ze i ja bede musiala przesunac suwaczek na date z om a to niestety 26 luty wiec jeszcze czasu a czasu no zobaczymy

Patii dobrze ze masz wsparcie w rodzinie to jest chyba najwazniejsze ze mimo klotni i nieporozumien masz na kogo liczyc :)

Sylwia ale mi humor poprawilas sie usmialam z tych ,,mysich bobków" :)

dominia nie przejmuj sie powiem ci ze albo twoj m rzeczywiscie przemeczony i mu juz sil brak albo poprostu stresuje go mysl ze malenstwo juz takie duze za chwile z wami bedzie a on jeszcze mialby tam cos.... faceci tak maja ja mojego m tez namowic nie moge mimo ze zadnych przeciwskazan nie mamy to od poczatku ciazy zadnych glebszych zabaw poprostu go to stresuje i nie przemowisz zostaja innne przytulanki :silly: a wiadomo ze teraz w ciazy my czujemy sie dodatkowo nieatrakcyjne i kazda odmowa kosztuje nas wiele emocji ale pocieszam sie tym ze juz niedlugo i bedziemy szalec :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558411 przez xpatiiix3
Milka no z tymi biodrami to się wykończyć można czasem z bólu...

Bananamana powiem Ci, że ostatnio odpukać jakoś spokojnie jest i nie ma żadnych kłótni hehe wręcz mi pod nos podstawiają wszystko, czasem tak miło się robi jak ktoś tak dba o Ciebie :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558412 przez Martyna
Milka dobrze Dominia pisze z tym ktg. w dniu terminu powinnaś pierwszy raz się udać na IP a potem wyznaczaja kolejne za kilka dni jak nic się nie dzieje.

Dominia w sumie to Ty jeszcze przed terminem :) u mnie po terminie nie ma już wizyt tylko jest się tak jakby pod opieką szpitala.

A z M na pewno będzie dobrze :) tylko nie szalej za bardzo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558490 przez Pliszka
Wychodzimy do domku!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Uffff, tak się stresowałam od rana, ale wyniki badań wróciły do normy. Miałam jakiś stan zapalny w organizmie (CRP skoczyło do 200) i faszerowali mnie przez tydzień antybiotykami. Całe ręce mam pokłute w siniakach :dry: No ale najważniejsze, że leki zadziałały i wszystko jest już ok i wychodzimy ze szpitala między 14:00 a 15:00 :laugh: Już się ubrałam normalnie, bo ponad tydzień w koszuli nocnej i szlafroku to jednak za dużo :dry: Tak się cieszę, bo już tęskniłam niesamowicie mimo to, że Miś tu ze mną przesiadywał od rana do wieczora. Nareszcie :)

Princess, kochana, trzymam kciuki! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558496 przez xpatiiix3
Pliszka super, trzymaj się tam cieplutko kochana z Olusiem :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558497 przez ola85
Milka - moja babcia mieszkała w Zawierciu, także okolice znajome :) Ale od szpitala w Zawierciu to rzeczywiście trzymałabym się z daleka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558527 przez Martyna
Pliszka super!!! cieszymy się bardzo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558551 przez dominia
Pliszka super, że wychodzicie do domku !! strasznie się cieszę :)

Ja już po spacerku .. ponad godzinę wędrowaliśmy :) pod koniec już przy twardnieniach strasznie mnie brało na siku ale wytrzymałam :) boli mnie krocze pewnie mięśnie :blush: ale .. taki ból to nie ból, czekamy na ten odpowiedni :) wszystkie nierozpakowane bez wyjątku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558565 przez Milka
Martyna no ja własnie byłam dzień po terminie czyli 7 lutego w szpitalu na dyżurze mojego gina prowadzącego i nie zrobił mi Ktg tylko badanie na fotelu i USG z wszytskimi przepływami i powiedział ze wszytsko ładnie wyglada i ze jak do 13 nie urodze to ... juz pisałam .. Zreszta nie ma co gadac to takie miasto jest tu wogóle sa inni ludzie :D
Dominia podziwiam Cie ze masz jeszcze chęci na spacerki :) ale dobrze dobrze
Ola - no własnie ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558577 przez sylwia1986
Dziewczynki, które wczoraj pisały o plackach ziemniaczanych zrobiły mi na nie taką ochotę, że dziś je zrobię na obiad ;)
Idzie wiosna!!! :lol: mimo śniegu i leciutkiego mrozu, słyszałam dziś pierwsze ptasie trele (bynajmniej nie wronie ;) )

Pliszka fantastyczna wiadomość :):):):)

Bananamama cieszę się że udało się w maleńkim stopniu mimo cieżkiej nocy wywołać uśmiech :)

Olu nad propozycją kota pomyślę ;) ile bierze za godzinę ? :lol: póki co ganiałby za skarpetkami mojego M :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558601 przez Marlena1888
Hej dziewczynki!
Widzę , że coraz bardziej niecieprpliwicie się swoich pociech :P to już ostatnie dni i wasze maluszki będą z Wami! :D 3mam kciuki za każdą z osobna i życzę pięknych i nie tak bolesnych porodów i zdrowiutkich dzidziusiów :woohoo:

u mnie po staremu, Filipek rośnie z dnia na dzień cięższy :lol: w nocy obudziliśmy się o 3 i o 7 hehe więc super ;) :kiss: a teraz sobie ładnie leży z oczkami otwartymi w swoim łóżeczku hehe;)
pozdrawiam gorąco!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558652 przez ola85
Sylwia - były takie czasy że kotka i za skarpetkami by pogoniła :) Potem jak posmakowała prawdziwego polowania to wszystkimi kulkami czy sztucznymi myszkami się brzydzi.
Marlena - widzę że wszystkie nasze już urodzone forumowe dzieciaczki pięknie rosną i oby tak dalej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558694 przez Martyna
Ciekawe jak Princess

Na początku lutego wysyp dzieciaczków a teraz cisza. Pewnie w weekend się zacznie a w następnym tygodniu to już na pewno jedna za druga będzie się rozpakowywała :)

Marlena pochwal się nowymi zdjęciami Flipka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558698 przez katarinka1
czesc mamusie :laugh:
Pisze ze szpitala. Malutka juz wazy 3290 g i jest zdrowa :)
Cesarke bede miala 20 i do tego czasu nie wyjde do domku. Pani dr twierdzi, ze za duze ryzyko bo akcja moze zaczac sie wczesniej i wtedy nie bedzie problemu z natychmiastowa reakcja. Poza tym u mnie ok.Paciorkowiec wydzedl niestety pozytywny, ale nie ma to znaczenia przy cesarce. Opieka dobra. Jedynie od sluchania kobitek co im jest lub jakie mialy/maja problemy mozna sie naprawde rozchorowac.
Princess - mysle o Tobie. Jak bedziesz na silach daj znac.
Pozostalym zycze wytrwalosci i szybkich lekkich porodow.
Aha - pisze z telefonu i nie jestem w stanie wszystkich postow nadrobic.
Pozdrawiam cieplutko :kiss:


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl