BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #565183 przez jadziatopol
Kasia tutaj dokladnie to samo mowily polozne w szpitalu co Pliszce. Wszystko mozna jesc i obserwowac. :)
Gabilee ale ladniutkie lozeczko :lol: Leos bedzie mial luksusowo :lol:
Madlen powiem szczerze ,ze o Karmi nie slyszalam nic ;) to ciekawe :lol:
Patii trzymaj sie kochana :kiss:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #565196 przez gabilee
i od pati jeszcze jedna wiadomosc:
no zobaczymy ten balonik co mi do macicy zalozyli ma spowodowac rozwarcie i skurcze nawet odejscie wod, a nic konkretnego sie nie dzieje tylko boli coraz bardziej a pomyslec ze to jeszcze nie te takie prawdziwe skurcze porodowe ;/ no, ale musze byc dzielna , moze jutro synek juz bedzie ze mna zalezy jak szybko akcja sie potoczy , bede pisala co sie dzieje:) na razie tylko bol i zaciskanie zebow, dobrze ze leze z kolezanka ze starej klasy na sali :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #565212 przez jadziatopol
Patii dasz rade :) jestes silna babka :lol: zycze ci,zeby wszystko sie rozkrecilo piorunem i zebys juz niedlugo trzymala w ramionach Marcysia :) i fajnie ,ze masz towarzystwo na sali :) zawsze to razniej :)
Pliszka ale ci dobrze,ze masz pomoc :)
Wszystkim dziewczynom zazdroszcze troszke ,ze maja mamy, tesciowe do pomocy...bo ja jestem sama....nie mam kogo nawet poprosic. Musimy sobie z Radkiem radzic sami :( cale szczescie,ze nie mamy na co narzekac bo Hubus zdrowo sie chowa i jest grzeczniutki :) ale mimo wszystko pomoc babc jest nieoceniona na poczatku (tak mi sie wydaje bo nigdy tego nie zaznalam :( )

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #565215 przez [email protected]
Domi gratuluję,super data 13.02.2013 :)

Gabilee bardzo ładny kącik dla Leosia

Pati szybkiego rozwiązania,trzymamy kciuki :)

Madlen piję właśnie Bavarię,nasze zdrowie i dzieciaczków :)

Dominia super że się rozkręciło,oby tak dalej,mam nadzieję że u mnie też tak będzie

Dzięki dziewczyny za miłe słowa,przytyłam 18 kg ale mam to gdzieś,najważniejszy jest mój synek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #565225 przez gabilee
pati kazala podziekowac i tez przesyla buziaki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #565229 przez sylwia1986
Gabilee bardzo ładne łóżeczko, a co do zdjęć może się gdzieś przyrysował i temu wychodzą niewyraźne.

Pati trzymaj się kochana :kiss: czyli własnego porodu chyba nie da się przegapić. Dobrze że towarzystwo jest :)

Ja tymczasem zmykam, do usłyszenia jutro :kiss: :kiss: :kiss: dobrej nocki Martyna, Satine nie denerwujcie się, życzę spokojnej, przespanej nocki i powodzenia jutro :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #565243 przez Pliszka
Pati, trzymaj się dzielnie :kiss: :kiss: :kiss: Wygląda na to, że Marcyś będzie miał urodziny tego samego dnia co ja :laugh:

Madlen, właśnie sobie przypomniałam o tym Karmi dziś w sklepie (położne też nam o nim mówiły, ze ponoć dobrze działa na laktację :) ), ale w końcu nie kupiłam, bo i tak miałam trochę do dźwigania, ale chyba sobie jutro kupię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #565246 przez dominia
Od Patii wiesci brak, mysle, ze teraz jest gdzies w trakcie porodu .. :)

Domi bardzo Ci gratuluje ! :)

Krocze dzisiaj cos szwankuje :( piecze mnie .. Przeszkadza :(
Mleko masakra ;( tyle jest, ze nie ogarniam .. boje sie, ze zlapie jakies zapalenie :(

Jakiegos dolka mam :( hormony szaleja :( albo emocje opadaja powoli

Przepraszam, ze nie napisze do kazdej z osobna ale nadrobie Was w jakiejs wolnej chwili, mam nadzieje, ze bedzie lepiej :)
Jak ubralam sie w szpitalu w normalne rzeczy to sie poplakalam .. Wygladam strasznie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #565247 przez gabilee
pliszka masz jutro urodzinki ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #565248 przez Pliszka
jadziu, no, naprawdę doceniam, że mogę liczyć na pomoc :) Oluś też na szczęście grzeczniutki, ale jakoś mi będzie raźniej. Od przyszłego tygodnia będę sobie pewnie sama radzić. Dam radę, ale niech się babcie nacieszą :) A potem już we dwójkę sobie będziemy spędzać dni na spacerkach i tuleniu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #565253 przez jadziatopol
Dominia nie daj sie kochana ...to pewnie hormony chca ci zrobic baby blues'a ;) na pewno wygladasz przeslicznie :) a ten nawal pokarmu bedzie 2 dni i potem juz sie ureguluje...bedziesz produkowac tyle ile Igorek bedzie jadl. Natura to tak pieknie wszysko reguluje :lol:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #565256 przez gabilee
dominia a czemu strasznie ? napewno dobrze wygkladasz kochana :)
mleko koniecznie odciagaj , zeby wlasnie zapalenia nie bylo.
a ja z Pati pisalam wyzej napisalam co wyslala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #565258 przez dominia
Co mam robic na mega twarde piersi ? Obciagac i przykladac mlego ? masowac ? Jak tam to jak .. Jestem bezradna ;(
A jak maly przyssa sie do piersi to z bolu mna trzepie po jakims czasie sie przyzwyczajam ale ciezko bardzo :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #565260 przez Pliszka
gabilee, tak :) Wolę nie myśleć które :blink: Już dziś zaczęłam świętować, bo jutro Misiek w pracy, więc dziś kupił mi mój ulubiony serniczek i piękną poduchę do mojej poduszkowej kolekcji :) i sobie graliśmy w Buzza na Playstation, którą też dostałam w prezencie z okazji narodzin synka :) Miły dzień :)

Dominia, daj sobie czas, taka huśtawka nastrojów jest chyba normalna, mnie już przechodzi :) A z wyglądem to na pewno przesadzasz :kiss: Przynajmniej jesteś szczuplutka :) U mnie spory nadbagaż mimo że dziś waga pokazała -12,5kg. Drugie tyle przynajmniej do zrzucenia :dry: No ale powoli się tego pozbędę. Popłacz chwilkę jak musisz, a potem ciesz się synkiem :) Zobaczysz, że za tydzień spojrzysz na wszystko inaczej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #565265 przez dominia
O widzisz Gabilee nie zauwazylam :( mam nadzieje, ze sie jej cos ruszy bo tak to pewnie indukcja ja czeka :/ trzymam za nia kciuki :*

Jadzia naprawde ? 2 dni ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl