BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #565422 przez sylwia1986
Dzień dobry :)
Ale miałam miły wieczór, M zrobił mi taki masaż od plecków aż do stóp, byłam tak zrelaksowana, żadnego bólu kręgosłupa, brzuszka no bajka, stwierdziłam, że w takim stanie to mogę iść rodzić, ale nic z tego, Bartek dalej uparcie siedzi w brzuszku :D

Pliszka wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :kiss: :kiss: :kiss: zdrówka, szczęścia, spełnienia w roli żony i matki, miłości, jak najmniej trosk :kiss: :kiss: :kiss:

Dominia to pewnie przez ten nawał taki humorek :( mam nadzieje że dziś już lepiej i piersi nie bolą.

Michasia jest nagrane :) mój M już z nim wczoraj ładnie dyplomatycznie rozmawiał, jak wróci z urlopu to jakoś się dogadają ;)

Madlen biedna, ja też nie spałam między 2.50 a 4.30..

Kasiu powodzenia na wizycie :)

Martyna, Satine trzymam za Was kciuki mamusie :kiss:

Pati gratulacje :kiss: :kiss: :kiss: , o jak pięknie poszło :) :) :)

Domi obyście dziś wyszli do domku :)

Dobra to ja biorę się za uzupełnianie tabelki :) Pati nie napisała ile cm ma Marcelek?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #565425 przez gabilee
zaraz do niej napisze :)

jak dzis spalyscie? jak samopoczucie?

ja spalam dosyc dobrze oprocz wedrowek do toalety , no ale to chyba kazda z nas :P
juz na koncowce to wszyscy dzwonia albo pisza czy juz urodzilam chyba zamiast mnie to draznic to troszke mnie to smieszy :P bo wiadomo , ze jakbym urodzila to by sie dowiedzieli :P

dziewczyny czy wy tez macie rozstepy na piersiach ? chyba juz nic sie z tym nie da zrobic co?
masakra jakas , ryczalam wczoraj caly wieczor z tego powodu , dobrze , ze M nie ma w domu ...
jeszcze niegdy w zyciu nie mialam tak zalamanego poczucia wartosci jak teraz w ciazy , a dodam , ze nigdy nie mialam kompleksow albo nie zwracalam na nie uwagi... ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #565426 przez gabilee
sylwia zyc nie umierac z takim mezem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #565437 przez sylwia1986
Gabilee rozstępów na szczęście brak. Co do telefonów czy już urodziłam to też je mam, a jak do weekendu nie urodzę to pewnie będzie się działo :laugh: :dry: . Wczoraj z M uzgodniliśmy, że jak będziemy jechać na porodówkę nie będziemy do nikogo dzwonić (no może tylko do moich rodziców i mamy M) a później wyłączamy telefony. Damy dopiero znać wszystkim jak już będzie po, bo jakoś nie wyobrażam sobie z kimkolwiek poza M rozmawiać między skurczami, a też chciałabym żeby on uwagę poświęcił nam a nie rozmowami przez telefon.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #565440 przez aniajulia2
Hej dziewczyny
Igusia jest już na świecie od 7:35. Waży 3100 i mierzy 57 cm.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #565441 przez gabilee
pati :
54 cm, dopiero przed chwila zobaczylam , bo nie podawali mi ...szwy nie ciagna jakos strasznie, bo mam tylko dwa na zewnatrz i w srodku dwa, zaraz dopiero bede mogla wstac, czuje sie dobrze, delikatnie brzuszek boli w porownaniu do skurczow porodowych, bo macica sie kurczy i fakt spac sie nie da bo nie moge sie napatrzec na synka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #565442 przez sylwia1986
Aniajula gratulacje :kiss: :kiss: :kiss: jak pięknie się nam dzieciaczki sypią, a Ty jak się czujesz? W wolnej chwili napisz proszę coś więcej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #565444 przez gabilee
sylwia tez chyba tak z m sie dogadam , bo pewnie to bedzie meczace na porodowce :P
a zazdroszcze braku rozstepow.. u mnie pewnie od przybranej wagi , a cycki to o 2 rozmiary mi sie powiekszyly

aniajulia gratulacje kochana :kiss:
i od PAti tez gratulacje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #565452 przez anoda89
Pati, Aniajulia gratuluje i przesyłam buziaki dla was i maluszków :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Satina trzymam kciuki żeby szybko poszło :kiss:

Domi gratuluje i mam nadzieje że jak najszybciej wrócicie do domu. Buziaki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #565454 przez dominia
Patii gratulacje !!! :*:*:* w koncu Marcelek z Toba ! :*

AniaJulia gratuluje ! Jaka malutka dlugasna :)

Patii pekla ?

Dzisiaj 3 h maratonu, przystawialam go 5 razy :/ wygral laktator i butelka :( nie dam rady go karmic piersia .. Placze z bolu :(
Rano sciagnelam 50 i zjadl cale :o

Kochane caly czas jestem z Wami ! Trzymam kciuki za Was i malenstwa :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #565466 przez Gosia27
Dominia ja z marcówek. Z rad położniczych na nawał pokarmu to:
1. jak będziesz dziś w domu to zamroź dwie pieluchy tetrowe ( tak aby były lodowate, twarde) obłóż nimi piersi. Wcześniej możesz pójść pod prysznic ciepły. Rozmaswac piersi aby udrożnić kanaliki a potem obłozyc je.
2. Zrób sobie napar z szałwii 2x250ml
3. ograniczenie picia wody.

Ogólnie jeśli jest taki nawał, piersi twarde jak skały to maluszek nie chce łapać piersi bo mu cięzko. Przed każdym karmieniem weź rozmasuj je, ściągnij trochę ręcznie. Potem przystaw synka. potem znowu po karmieniu weź odciągnij laktorem. Żeby były miękkie. I na pewno piersi musza być usztywnione. Nosisz stanik???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #565471 przez anoda89
Dominia sorki że się wtrącam ale może spróbuj karmić z kapturkiem?? Moja koleżanka miała strasznie poranione piersi aż jej krew leciała, później nakładała kapturek i elegancko jej się pogoiło :) .

Hihih widzę że nie doczytała i o nawał chodzi pokarmu chodzi :silly:

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #565473 przez michasia
Pliszka 100lat, i zawsze takiego uśmiechu jak masz w awatarku:) a tak na teraz, to aby mleczarnia ładnie ruszyła:)

Domi trzymamy kciuki byście dziś wyszły.

Patii gratulacje. Oby macierzyństwo pokazywało Ci zawsze tylko swoje blaski.

Sylwia chodziło mi o to, czy jest nagrane np. jak szef wychodzi z samochodu i patrzy czy komuś coś uszkodził, czy może jakoś nieświadomie miał nadzieję, że się zmieści...
Madlen, Sylwka noc jest od spania!
Ja dziś przespałam od 23 do 7 bez żadnej pobudki. A rano sikałam jakbym miała normalny pęcherz, a nie taki co mieści 3 kropelki...

Matryna, Satine trzymamy kciuki za szybkie powitania z dzieciaczkami:)

Kasiu mam nadzieję, że powiedzą Ci, że Tosia ładnie urosła:)

Gabille u mnie nikt nie pisze, nie dopytuje. Jedynie teściu jak dzwoni zawsze w niedzielę to pyta czy już jest dziadkiem, chyba wątpi w to, że go powiadomimy:)
Wczoraj u kuzyna mechanika spotkałam mojego tatę-nawet nie zapytał jak się czuję i na kiedy mam termin...Ma informatora w postaci mojego brata, ale tak chyba głupio nawet córki nie zapytać...

Ja rozstępów na piersiach nie mam, kilka wyszło mi na dole brzucha, trudno...
Ale niewiem co będzie jak zacznie się duża produkcja mleka, pewnie piersi wtedy bardzo mocno urosną i niewiem jak będzie...

Annajulia to gratulacje:)

Dominia mam nadzieję, że problemy szybko miną.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #565483 przez Alina2408
pati gratuluje ania też

pisała Satine że jest pod ktg za dwie godziny ma cesare pisze z telefonu więc tylko na chwilę

pati tak się cieszę z m trzymalisny kciuki za ciebie




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #565484 przez dominia
Gosia tak caly czas nosze stanik, masakra jest z tymi piersiami poprostu nie daje z nimi sobie rady :( nie pije prawie wcale :(

Anodka dzieki :*

Kasia nie smakuje mi herbata z lyzeczka cukru :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl