BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu #566121 przez bananamana
Satine GRATULACJE ale Marysia duza dziewczynka :)

Martyna trzymam kciuki oby juz dalej łatwiej poszlo :)

Dominia jaka ty szczuplutka wierz mi niejedna by chciala wygladac jak ty :)

Mi niestety nic nie pomaga na wywolanie porodu heh mieszkam na 4 pietrze i dziennie chodze z psem na spacery, jezdze autem dosyc sporo, sprzatam itd i to wszystko nic nie daje no nic zostalo czekać byle do poniedzialku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #566152 przez andzia_zg
Madlen nie biorę wtedy kapieli, bo bym chyba nie ustała pod prysznicem... jedyne co robię to spaceruję po mieszkaniu, bo usiąść nie mogę, bo mam wtedy parcie na pi***e. Dopiero jak rozchodzę to moge się stękając położyć na boku.

Mam nadzieję, że zważy mi gina Wojtka, bo chciałabym wiedzieć ile już waży mój klocuszek... dam znać wieczorem jak wróce.

Biedna Martyna... ale sie biedulka nacierpi :(





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #566168 przez dominia
Ściągnęłam ponad 110 .. flaczusie w końcu jakieś się zrobiły, zobaczymy jak długo takie będą :dry: lekka ulga :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #566187 przez Satine0
czesc dziewczyny. melduje ze czujemy sie b dobrze. marysia grzeczna i ma cudne czarne wloski. dziekuje za
wszystkie gratulacje. w piatek pewnie wyjdziemy do domku . postaram odezwac sie juutro. buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #566188 przez Alina2408
jadzia u mnie to przypadek bo moja mama nigdy nie wyrazala chcei pomocy ale z racji zlych wynikow sama chcial...

dominia uwazaj na cycuchy !!! zeby rzeczywiscie nie bylo zadnego zapalenia...

pliszka wszystkiego naj naj najlepszego...

dominia nie doluj to boli i niestety przeszkadza ale pozniej przechodzi uwierz mi ja sie tez balam... a piersi tak juz sa mozesz troche napierw upuscic mleka zeby malemu sie lepiej pilo...

martyna dzis nawet bylismy u babci i dziadka na wsi troche tak bo nam sie zachcialo domowych poczkow i przywiezlismy cale 40 hehehe a dziadek w koncu zobaczyl wnuczke bo on nie mogl przyjechac bo im pies wielki ucieka jak ich nie ma w domku...

dziewczyny cos tak patrze na te nasze godzinki narodzin i wyglada na to ze lubujemy sie w nocnych ewentualnie wieczornych porodach :P:P

gabilee mnie kilka wyszlo na cycach teraz przy pokarmie ale jakos to przezylam wiesz ominaly mnie na brzuszku to chyba te na cycach akos przelknelam...

banana teraz chorujesz??? kobieto lecz sie jak najszybciej biedna...

chomiczka to moze zadzwon albo zglos sie do szpitala w terminie porodu bo to dziwne ze nic nie wiesz na ten temat... na tego paciorkowca powinnas dostac antybiotyk wiec z pewnoscia powinnas sie spotkac z lekarzem...

monia my nie mamy problemu z babolami bo mala czesto kicha i juz niejednego babola mialam na sobie....

kasia widzisz ze nie mialas sie czym martwic :):)


madlen ja generalnie mialam bole czesto przed samym porodem ale nie beralam nospy :):)

natalak moja mama kiedys sobie kupila w triumfie taki ala kubraczek zeby brzuch jej sie schowal pod ubraniami i to stosuje bo nie chcialam na razie wydawac pieniedzy ale mysle ze to wystarczy bo ladnie opina brzuszek i prostuje plecki bo to sie naciaga na ramiona a cycuchy sa wolne... :):)

dominia rzeczywiscie z ciebie chudzielec...

martyna trzymaj sie kochana...

gabilee ucaluj od nas pati :):)

a teraz wklejam zdjecia marysi :):):) marysia ma 4 kg i 56 cm :)




...nie oddam Cię nikomu...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #566193 przez michasia
Dominia to nieźle produkujesz. A apetyt masz duży, czy taki sobie?
Podjadasz coś między posiłkami?

Andzia powodzenia na wizycie.

Satine gratulacje. Marysia całkiem spora:)

Martyna trzymaj się tam, mam nadzieję, że szybko pójdzie.

Byłam w mieście. Od dziś stwierdzam, że ja już nie chodzę, tylko zaczynam się toczyć. jeszcze wczoraj tak lekko było, nawet podbiegłam kawałek aby ciocię dogonić, ale dziś to już chodzę jak pokraka...Może jak śnieg stopnieje, to będzie lepiej...
Kurcze...wcinam i wcinam same słodycze i się zastanawiam czy jeść, bo później będzie trzeba ograniczyć, czy nie jeść, bo już dosyć kg.
Mam wielką nadzieje na to, że tydzień po porodzie będzie 10-11kg mniej...a jak nie będzie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #566211 przez dominia
Michasia muszę jeść żeby jakoś dawać radę bo już mną trzęsie momentami i nie wiem od czego .. ;) między posiłkami jasne, że dojadam, kanapka z szynką to jest to :lol: już mi się przejadła :blink: jutro mama pojedzie do sklepu to kupi mi coś dobrego :) a co do apetytu to mam :) ale nie mam siły jeść, często nie mam czasu .. bo to mały to ściągam pokarm, chociaż mama mi dzisiaj bardzo pomaga :) jeszcze tydzień z Nami w domku będzie :)

Satine ciesze się, że u Was wszystko ok :) Marysia piękna dziewczynka :)

Mężuś mi robi kolację :) pycha :) baaaaardzo Nam pomaga :) ale jutro już idzie do pracy niestety :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #566231 przez michasia
Satine słodka Marysia.

Dominia to dobrze, że masz wsparcie w mężu i mamie:) a Twój mąż nie ma 2 tyg urlopu ojcowskiego?

Kasia o orientujesz się jak jest z tym urlopem ojcowskim jak się jest na własnej działalności? albo z opieką na żonę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #566238 przez dominia
Michasia to mozna wybrac sobie w rok :) ten urlop :) wiec napewno bedzie jeszcze okazja bardziej pilniejsza :)
Z tego co mi sie wydaje to na wlasnej dzialalnosci nie ma czegos takiego bo wiadomo, ze jak nie pracujesz to nie masz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #566243 przez Madlen
Satine śliczna Twoja córeczka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #566246 przez [email protected]
Satine Marysia śliczna,ma Twoje usta :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #566332 przez Paulina 77
Dominia, wiem, ze szczupłosc Ci przeszkadza, ale mnie sie podoba, i jaki brzuszek masz super, tez bym taki chciala miec po porodzie. Ile przybrałas na wadze w ciąży?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #566342 przez Pliszka
jeszcze raz dziękuję za życzenia :laugh:

Satine - serdecznie gratuluję pięknej córeczki!!! :kiss: :kiss: :kiss:

Martyna - biedactwo :( Mam nadzieję, że poród się pięknie rozkręci i już lada moment będziesz tulić zdrowiutkiego, ślicznego synka! Mocno trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss: :kiss:

Co do pasa, to położne mi odradziły, powiedziały żeby mięśnie brzuszka same sobie pracowały i się nie rozleniwiały. Mam pas, ale myślę, że będę go stosować może na jakieś wyjścia póki brzuszek się nie stanie płaski.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #566346 przez chomiczka
Satine śliczna dziewczyneczka :)

Alina na paciorkowca dostanę antybiotyki w trakcie porodu dożylnie, teraz nie mam nic brać.
Tak czy siak się trochę tym martwię mimo że położna mnie uspokaja. Czy któraś mama też ma tego paciorkowca GBS?? Pamiętam że któraś pisała kiedyś na forum, ale nie pamiętam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #566348 przez anoda89
Satine gratuluje :kiss: :kiss: :kiss: Śliczny słodziak :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl