BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #566697 przez jadziatopol
Kasia skurcz biodra? od czego? to moze jedz. Syna zostaw z mezem a ty wez taxi
Honka jej! to duzo 0,5 kg na tydzien chyba. Ja to bym sie cieszyla jakby Hubert tyle przybieral :) to Adas duzy facecik :) jestem ciekawa ile Hubek moj wazy. Za tydzien dopiero wizyta :( widze,ze przybral na wadze ale nie wiem ile .... a karmisz piersia? ja tez nie wchodze w stare spodnie niestety ;) dupa mi przytyla ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #566698 przez Madlen
Kasiu moze ciepla kąpiel pomoże? Zamawiasz na stronie, wybierasz aptekę. Czasem nast. dnia już rano mam smsa ze do odbioru. Czasem 2 dni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #566699 przez Katriss
Witam, pisze w imieniu żony ;) Wczoraj urodziła nam córeczkę Klaudie o godzinie 22.55. Mała waży 2.9 kg i ma 53 cm wzrostu. Poród przebiegł szybko trwał ok. 4,5 godz. Pozdrawiam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #566700 przez jadziatopol
Katriss gratuluje coreczki!!!!! :) :lol: :kiss:
Ale dzieci dzisiaj! :ohmy: co za dzien!!!!!

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #566701 przez honka_18
jadziatopol - niestety tydzień temu przestałam karmić piersią ,a raczej mały przestał z niej jeść. Miałam za mało pokarmu musiałam dokarmiać Adasia sztucznym bo po opróżnieniu obydwóch cyców nadal płakał z głodu i butelka tak mu przypadła do gustu że cyce traktowałam jak poduszki, a teraz zjada co 3 godz 150 ml mleka specjalnego dla głodnych dzieci bo normalnym się nie najadał. Mój mały głodomorek

Katriss GRATULUJE :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #566708 przez jadziatopol
Honka widocznie Adas ma wieksze potrzeby jak moj pierwszy syn. Tez odrzucil cycka na rzecz butelki i byl wiecznie nie najedzony :blink: :lol: pozeral takie ilosci,ze moja lekarka nie mogla sie nadziwic i te :lol: z rosl na potege :) niektorzy faceci tak maja :blink:
ciekawe co z Justyna?
trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny z brzuszkami i gratuluje wszystkim rozpakowanym :kiss:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #566709 przez dominia
Pobudka na jedzonko i spanko dalej :)

Katriss gratulacje ! Klaudusia kruszyneczka :)

Jadzia walcze z mlekiem .. Tyle jest :/ dzisiaj odciagalam zeby podleczyc sutki, od rana bedziemy walczyc z malutkim razem o regulacje mleka :) mam nadzieje, ze jestem blizej tego niz dalej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #566711 przez jadziatopol
Dominia walcz bo warto :) jak juz ci sie ten nawal skonczy to bedzie lepiej. U mnie to trwalo 2 dni :) tak sie dzisiaj zastanawialam nad tym co Kasia napisala...o tej diecie cukrzycowej i o malej wadze urodzeniowej. Ciekawe czy przez ta diete Hubert byl taki malutki? caly czas mam wyrzuty ,ze za malo jadlam ;) a tesciowa caly czas powtarza ze zaglodzilam Huberta ;) i ze wymyslilam sobie cukrzyce. A ja jej na to,ze pewnie! wszyscy lekarze sie pomylili...kurwa mac! tak mnie to wkurza bo ona jest madrzejsza od wszystkich lekarzy. Czasem przez skypa stara sie nam doradzac np. co powinnismy z kikutkiem po pepowinie robic...powiedzielismy jej ,ze tutaj lekarz tak i tak radzi a ona na to,ze powinnismy inaczej i nerwy mnie wtedy biora. Albo ostatnio jak jej powiedzielismy ,ze czasem Hubert lubi pojesc sobie w ciagu dnia co 2 godziny a nie co 3 to powiedziala,ze widocznie mam malo wartosciowy pokarm. :angry: czasem to sobie mysle,ze lepiej jak jej tu nie ma i moge sobie wylaczyc i wlaczyc skypa kiedy chce :lol: powiedz mi czy Igorek tez bedzie mial usg glowy robione? bo nam tutaj nikt nie mowil o tym ;) troche sie boje teraz jak Monia napisala o tym...

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #566713 przez dominia
Jadzia nie dostalismy zadnego skierowania na usg glowy i nikt nam nawet o takim czyms nie wspominal :)
Nie denerwuj sie i nie miej wyrzutow sumienia wgledem wagi Huberta, ja uwazam, ze urodzil sie wazac pieknie i niedlugo dociagnie do tych dzieci co urodzily sie z waga 4 kilo :) ja bym sie martwila jakby wlasnie moj maly taki byl ..
Nie przejmuj sie tesciowa :) niech sobie gada co chce Wy i tak robicie to co uwazacie za najlepsze :)
Mamy piekne zdrowe dzieci i to jest najwazniejsze :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #566716 przez jadziatopol
Dominia dzieki :) juz mi lepiej :) ale jestem ciekawa ile juz wazy....w poniedzialek sie dowiemy ile przytyl :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #566717 przez natalka
Katriss gratulacje
Chyba zostane sama na marzec, wczoraj trzy skorcze i dalej nic



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #566726 przez kasia123m
Katriss gratulcje :laugh:

Ja dotrwalam do rana.w nocy juz tego niemialam le wieczorem co kilkadziesiat sekund jakby mnie paraliz lapal.ide na 9 po paski do lekarki zwyklej.powiem jej o tym koszmar.lezec nie moglam w zadnej pozycji,wykrecalo mi noga w biodrze.do lazienki dojsc nie moglam i nawet sie wysikac bo popuszczalam miesnie i odrazu mi biodro na kiblu jakby sie krzywilo..mielismy juz po pogotowie dzwonic...goracy prysznic niepomagal.nie wiem co to jest.teraz chodze i nic mi sie nie dzieje...

Jadziaa ja nie pisalam ze zamaalo jadlysmy bo chyba jemy dobrze.teraz Tosia rosnie...dalej jakby te 2,5tyg jest w tyl rozmiarami ale przybiera.a wtedy jakby stanelaa w tym 34tyg...moze wczesniej.moze to bylo w tym 32 co mi tak cukry skakaly i ograniczalam jedzenie i biegalam po kazdym posilku bo cukry szalaly.pewnie wtedy...a teraz jem czesto tak ze mi po posilku wyskoczy 115 wiec moze przybiera prawidlowo.przeciez jak wylryli ta cukrzyce to brzuch miala tydz do przodu a teraz brzuch jest na 36tyg a dzis skonczylaam 39.gdzies musialobyc zatrzymanie wzrostu...spowolnienie..nie wiem...

Ciekawe jak Maartyna.od 6,30 miala byc na porodowce



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #566747 przez dominia
Moj glodomorra wciaga mleko ino gwizda :p budzil sie na jedzenie chyba z 5 razy ale spal ladnie :)

Juz 20 luty ! Ale ten czas zapierdziela :)

Szkoda mi Martynki :( jak juz bedzie miala ta indukcje to przynajmniej niech krotko trwa porod :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #566756 przez ola85
Dzień dobry,
Ja miałam okropną noc. Spałam całe pół godziny.
Wieczorem odszedł mi czop, potem dostałam skurczy, najpierw co 20, potem co 15min. i tak przez 8h, potem zrobiły się nieregularne i nad ranem ucichły. Ale ból straszny - nieporównywalny z jakimś twardnieniem czy uciskiem na pęcherz czy jelita. Teraz czekam na ich powrót, jak tak się nie stanie to o 20 mam być na ktg.
Nawet nie chce mi się spać, nie mogę ani leżeć ani chodzić bo wszystko boli, a położna powiedziała że to jeszcze może potrwać... O 4 rano przyjechał M to przynajmniej mi raźniej ;)

Katriss - gratulacje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #566765 przez sylwia1986
Dzień dobry brzuszki :laugh:
Noc spokojna, z jedna chwilową pobudką :)

Dzolka się biedna nasiedzisz w tym szpitalu :( trzymaj się dzielnie, miejmy nadzieje że szybko maluszek wyzdrowieje i będziecie mogli wyjść do domku :)

Honka miło że o nas pamiętasz, Twój maluszek już ponad miesiąc ma :) zazdroszczę wiosny, u nas ciągle zima i do tego sypie nadal śnieg..

Katriss gratulacje :kiss: :kiss: :kiss:

Jadziu to ciesz się że tylko na odległość teściowa "doradza" a nie jest z Wami w domku ;) zawsze można pokiwać głową, a zrobić co uważa się za słuszne :)

Natalka nie przejmuj się pewnie dołączę do Ciebie z tym oczekiwaniem, bo u mnie też nic :dry:

Dominia to pięknie Ci idzie to karmienie :) też myślami jestem z Martyną.

Olu trzymam kciuki, fajnie że M dotarł :) zawsze to raźniej :) mój M co rano mówi do brzuszka żeby się zlitował i żeby synuś wychodził, bo mu się nie chce wstawać do pracy.. :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl