BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #581324 przez Monia_T
Vini Zuzia cudowna :kiss:
Jaki masz inhalator? Może nam pomoże bo nadal walczymy...

Dzięki dziewczyny za rady odnośnie zaparć.

Ja dziś odniosłam sukces w rozmowie z ZUSem...poznałam daty wszystkich wypłat zasiłku macierzyńskiego, pierwsza będzie już za 3 dni. Jakby nie mogli po prosu wypłacic tego co się należy bez przeciągania...

Widziałyście ten artykuł kobieta.onet.pl/dziecko/niemowle/zabil-g...alunek-rodzica/yhj8m
aż mi łzy poleciały jak przeczytałam...ehh te hormony

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #581350 przez Satine0
Madlen Gratuluje !! Doczekałaś się ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #581369 przez Alina2408
justyna rzeczywiscie chlopaki podobni :)

pati musisz brac ze soba laktator i odciagac w miedzyczasie na przerwie czy jakos tak...

pati przekaz buziaki od nas adas rzeczywiscie zaszalal...

mrufka tylko ze u nas poza pielucha too i pajacyka trzeba zmieniac :P kochana to piekne masz nocki...

mrufka ale cudny pyzolek z twojej malenkiej :):)

natalka witamy w domku :)


kasia po to jest infolinia zeby na nia dzwonic i zadawac pytania wiec co sie martwisz...

dominia pamietaj ze zawsze od gory do dolu :P:P:P a dupeczka na koncu :):)

monia kefir i suszone morele bo ja po dwoch tygodniach po porodzie nie moglam sie zalatwic i zastosowalam taka kuracje najpierw mnie zczyscilo na luzno a pozniej w koncu poszly bobki a walily jak kamyki w muszle i od tego czasu zalatwiam sie normalnie a krwawiaca dupka tez mi sie przytrafila... ale nie tak dlugo... a czy karmiac mozna wziac rutinoscorbin bo na krwawienia powinien pomoc...

a my za to poszalelismy na spacerku pogoda u nas cudna wiec bylysmy 3 godzinki a pozniej wpadlismy do przychodni na wazonko i mala wazy 4130 czyli o cale 900 gr od wyjscia ze szpitala :):)

vini jakie cudnosci sliczne z twojej coruni i jaki ma boski komplecik...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #581377 przez bananamana
Madlen gratulacje :)

Aga widze ze mialas równie nieprzyjemne przezycia z porodem co ja współczuje ale ciesze sie ze wszystko w pozadku :)

Vini niesamowita ta twoja cora poprostu napatrzec sie nie mozna :)

Dzieki dziewczyny za odpowiedzi, byla u nas dzis polozna srodowiskowa, poogladala mala posprawdzala odruchy, wypisala sobie jakas karte informacyjna, zapytala czy mamy jakies pytania i poszla niby powiedziala ze jest pod telefonem i moge dzwonic jakbym czegos potrzebowala, no nie wiem troszke wiecej sie spodziewalam no ale... :) damy rade

Mała sobie teraz smacznie spi po karmieniu, dziewczyny powiedzcie mi ile przesypiaja srednio wasze maluszki po jedzeniu? Bo ta polozna kazala mi mala co 3h karmic a jak spi to budzic dziwne mi sie to wydaje bo chyba mala wie kiedy jest glodna, budzi sie czasem co 3h czasem co 4h na jedzenie i jej to starcza no nie wiem juz sama...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #581382 przez dominia
Bananamana Ty karmisz mm czy cycem ??
Malutka napewno obudzi się jak jest głodna .. chyba, że na okrągło śpi 3 h albo dłużej to wtedy trzeba budzić, bo mój Syn wstaje co 2,3 h :) czasem 3,5 ale to raz dziennie i nie zawsze :)

Patii nie stracisz pokarmu, musisz odciągać w szkole mniej więcej tyle razy ile mały by w tym czasie jadł :) i będzie wszystko ok :) ja się tak boję tego weekendu jak ognia ! nie wiem jak to będzie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #581384 przez xpatiiix3
Alina no duży chłopak u Madlen wyskoczył :) no tak będę musiała z laktatorem chodzić nic innego mi nie zostało :P

A ja wychodzę zaraz z Marcelkiem na krótki spacerek :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #581418 przez Alina2408
banana karmienie piersia jest na zyczenie wiec ja nie budze malej tylko jak sie obudzi to zmieniam pampka i daje cyca...

pati nie masz chyba wyjscia bo poza tym moze cie zalac :P:P albo cycki rozsadzic...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #581419 przez [email protected]
Madlen ogromne gratulacje :) ,Adaś duży chłopiec,nacierpiałaś sie biedna ale teraz już samo szczescie,mam nadzieje ze szybko zapomnisz o porodzie tak jak ja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #581427 przez kasia123m
Vini Zuzia przecudna :laugh:

Ja odciagajac co 3 godz o 14 odciagnelam ledwo 30.wiec teraz jedno karmienie nieodciagam i odciagne o 19...powinno byc wiecej...moj maz mi wrozy tydz...ja chce wytrzymac do swiat.mleko robi sie biale...juz nie jest tak zolte jak bylo.
Troche mam wyrzuty ze mam jej w dzien dac sztuczne.chociaz ja do cyca przystawie...nawet jak malo wyciagnie to zawsze cos.odciagnac niezdaze.zreszta zaczesto malo idzie.
Tesciowa byla chwile...nawet niezle sie trzyma i wyglada po operacji...przyjda w niedziele.
Kazalam M kupic mi jakies jogurty...jablkowy chhyba mozna...bananowy...a wanilia uczula?



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #581436 przez Insomnia
Monia_T czy mogłabyś coś więcej powiedzieć co Ci w zusie powiedzieli :unsure: dzwoniłaś czy musiałaś się osobiście pofatygować :unsure: jak to Ci harmonogram wypłat podali :unsure: :lol: Z góry dziękuję za odpowiedź, pytam bo czekam na pieniądze z zusu jak na zbawienie i miałam w planach jutro się do nich przejść.. jak nie chcesz tu zaśmiecać wątku to może być na priv :silly:

Pozdrawiam Was i Wasze bąbelki :kiss: Styczniówka :blink:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #581446 przez bananamana
Karmie cyckami i dokarmiam mm niestety mam malo a mloda glodomor to musze jej dorabiac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #581449 przez ola85
Madlen - gratuluję dużego synka :) :)

Ja dzisiaj dałam małej witaminki, nie była zachwycona ;) :blink:
Kiedy robicie USG bioderek? Bo mi przy porodzie napisali że 2 tyg od wyjścia ze szpitala, a tu mówią że dziecko mam mieć ok 6 tyg?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #581454 przez xpatiiix3
Ola u mnie na karcie też pisało po2-4tyg od wypisu, ale położna mi mówiła, żeby po skończonych 4-6 iść najlepiej bo wcześniej może nie wykryć ewentualnych wad.

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #581457 przez Monia_T
Insomnia napisał:

Monia_T czy mogłabyś coś więcej powiedzieć co Ci w zusie powiedzieli :unsure: dzwoniłaś czy musiałaś się osobiście pofatygować :unsure: jak to Ci harmonogram wypłat podali :unsure: :lol: Z góry dziękuję za odpowiedź, pytam bo czekam na pieniądze z zusu jak na zbawienie i miałam w planach jutro się do nich przejść.. jak nie chcesz tu zaśmiecać wątku to może być na priv :silly:


Załatwiłam wszystko przez telefon, bo już minął miesiąc od porodu kilka dni temu a kasy ani widu ani słychu...trafiłam na miłą babkę. Pierwszy wychowawczy wypłacają po ok.30 dniach od dostarczenia dokumentów przez pracodawcę. Ja rodziłam 3 lutego a wypłata za luty będzie 8 marca. Powiedziała, że wychowawczy mają z góry ustalony harmonogram i podała mi kolejne daty wypłat, u mnie zawsze 26-27 każdego miesiąca. Zadzwoń, podaj nazwisko nr pesel i możesz wszystko ustalić telefonicznie.
Pozdrawiam :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #581467 przez Monia_T
Ola my już mieliśmy USG jak Iga miała 3 tygodnie.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl