BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 1 miesiąc temu #581471 przez dominia
Mi nikt nic o USG bioderek nie mówił .. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #581476 przez Majkon
Madlen Gratulacje!!!! ;)


Zostałam tylko ja:(
od wczoraj kwitne na patologii, i chyba zakwitne wraz z zapuszczeniem korzeni.
Szyjka długa, skurczy brak dopiero czwartek albo piątek dostane oxy. Czekają ze moze cos sie ruszy samo.Szkoda tylko ze niebardzo chce.
Najgorsze jest to ze w szpitalu w ktorym jestem 10 m od mojej sali jest porodówka,dzisiejszej nocy porody trwały w nieskończoność. przerazliwy krzyk kobiety a potem krzyk dziecka.Jedna krzyczała od 16 do 7 rano cc się skonczyło bo przez tylegodzin miała 2cm rozwarcia.

Tak jak nie bałam sie porodu tak teraz boje sie go panicznie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #581502 przez Satine0
Ola Mojej małej usg bioderek robili w szpitalu po porodzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #581503 przez xpatiiix3
Majkon już niedługo, nie bój się, zobaczysz będzie dobrze, tak długo czekasz i się w końcu doczekasz to już na dniach nastąpi :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #581522 przez Pliszka
My mielismy zalecenie zeby do ortopedy sie zgłosić po skończeniu 6 tygodnia.

kasia, ja jem serki waniliowe, nie widziałam nigdzie wanilii na czarnej liście.

bananamama, mi tez kazali w szpitalu budzic dziecko co 3h ale to dlatego ze Olek był malutki i tracił na wadze. Teraz ładnie przybiera wiec juz od dłuzszego czasu karmie go jak sam sie obudzi, w nocy spi zawsze dłuzej, nawet ok. 5h, a nasz rekord to 6,5h. Grunt zeby wciagu doby było nie mniej niz 7-8 karmień no i trzeba obserwować wagę dziecka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #581523 przez Martyna
Ola my usg bioderek mamy 28 marca. W zaleceniach był 4-6 tydzień

Majkon wytrwalości! Już niedługo!

Dominia a nie masz nic o usg ma wypisie ze szpitala?

Dziewczyny mam gówniane pytanie :) od wczoraj Mały robi kupki normalne żółte ale takie jakby bardziej rzadkie. Czy to normalne, czy zjadłam coś a może o czymś innym to świadczy?

I jeszcze jedno pytanie czy Wasze dzieciaczki też tak charczą?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #581529 przez Alina2408
kasiu ja jak zjadlam waniliowy z biedronki ten tutii to mala miala zielonkawa kupke wiec wiecej nie jadlam ale jak jem danio to nie ma problemow...

ola u nas jest ze dziecko ma miec 6 tygodni ale w przychodni nie ma teraz tego lekarza co robi usg i wyglada na to ze bedziemy robic pozniej a usg brzuszka w 6 miesiacu zycia...

majkon wierze ze jest ci ciezko ale nie martw sie nie jest tak zle poza tym na ktoras musi pasc ten bezbolesny porod ktorego ja wam zyczylam...

dziewczyny ile waza wasze maluchy i generalnie ile powinno w miesiac przybrac dziecko bo jak ja juz pisalam my przybralismy 900 gram i wydaje mi sie ze to niezly wynik...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #581533 przez jadziatopol
Majkon ty zostalas i chyba jeszcze Aneta :) juz niedlugo :lol:
Madlen wreszcie kochana! Ale sie nameczylas :ohmy: co za swiry ,ze cc zrobili dopiero po 12 h przy tak duzym dziecku??????? bylas dzielna!!! wielkie gratulacje i moc buziakow :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Justyna rzeczywiscie Oli podobny do Marcelka bardzo :lol: sliczny maluszek!
Vini dzieki kochana :lol: Zuza jest boska :kiss: i taka sliczna jak mama. Serio , jest tak podobna do ciebie ze szok! te wloski,te oczka i te usteczka takie cuuuuudne :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: i ciuszki jakie moderne :lol:
Alina ty mialas poranek zasrany a ja nocke i poranek...3 mega kupy w chwili kiedy sciagalam pampa ...lozko, koszula ,ciuszki ...wszystko zafajdane!!! :ohmy: moj Hubek tez robi kupki w nocy albo nad ranem a potem w ciagu dnia juz mniej. A Nataszka tez robi takie zolte rzadzizny? Moj Hubek przybral 1700g to troche za duzo...bo dziecko powinno przybrac okolo kilograma...ale lekarz powiedzial,ze to dlatego,ze urodzil sie malutki i musial podgonic rowiesnikow :lol: Ale Nataszka byla wieksza od Hubka jak sie urodzila.Nataszka ile wazy teraz?Hubek wazyl 4400g po 3 tygodniach od pierwszej wizyty na ktorej wazyl 2500g.Troche sie martwie bo jak w tym tempie bedzie przybieral to co to bedzie. Tesciowa mowi,ze go przekarmiam. Wkurza mnie to...niech sie doksztalci najpierw z tematu bo glupoty takie wygaduje. Dziecka karmionego piersia nie mozna przekarmic...prawda? przynajmniej tak czytalam .
Kasia ja jem waniliowe od poczatku i nic sie nie dzieje :) nie slyszalam,zeby wanilia uczulala
Bananama dziecko karmione wylacznie piersia ma byc karmione na zadanie. W sytuacji kiedy dziecko malo przybiera wtedy powinno sie je budzic na karmienie co 3h a w nocy co 4h. Moj lekarz powiedzial,ze skoro Hubek ladnie przybiera to nie musze go wybudzac w nocy wogole :lol: niestety Hubus lubi sobie pojesc i nie daje sie mamie wyspac ;) chociaz ostatnio spal prawie 6 godzin i pewnie dlatego dostalam tak wczesnie okres. Czytalam,ze jezeli przerwy w karmieniu sa wieksze niz 4h wtedy mozna dostac okres. Ale ty napisalas ,ze dokarmiasz maluszka mm...to nie wiem jak to wtedy wyglada ;) ale mnie sie wydaje ,ze podobnie. :)
Mrufka ale sliczna Ada i jakie wlosy bujne :lol: :kiss:
Monia z tym jedzeniem to mam podobnie. Nigdy nie bylam lasuchem a tu nagle rzucam sie na slodkie chociaz staram sie ograniczac. Natomiast z wyproznianiem to ja mam odwrotnie. Po kazdym karmieniu musze leciec do kibelka. ;) slyszalam ,ze gotowane jablka (np. kompot) i sliwki. Moze kompot ze sliwek i jablek? wyprobuj. Ja tu dostalam swietne tabletki na wyproznienia ale co ci z tego ze ci podam nazwe jak i tak ich tam nie kupisz. Ale w Polsce mozesz kupic czopki...pamietam ,ze kiedys je stosowalam po pierwszym porodzie. Wspolczuje ci bardzo bo wiem jaki to bol. Ja z kolei strzelilam w czasie porodu tak fatalnie ,ze w kierunku odbytu i przy kazdym siusianiu (najmniejszym parciu rana mi sie rozchodzi )...bol okropny i male krwawienie . Nie wiem co z tym robic...staram sie siusiac w wannie na stojaco bo jak rozchyle nogi przy siadaniu to znowy sie rozchodzi na nowo ;) przepraszam za taki szczegolowy opis ;) wiem jaki bol musisz odczuwac Monia...ech my kobiety to mamy ;)
Dominia mi tez 2 dni temu wyszla nitka :lol:
Dominia,Patii ale macie produkcje!!!! :lol: moze jakis biznesik zrobicie na tym? :lol:
PatiiMarcelek slodki. Wczesniej byl podobny do mojego Hubka..ale teraz juz sie roznia . Pisalas o usmiechu ...juz niedlugo zacznie sie usmiechac swiadomie...pamietam,ze Hubek w 4 tygodniu zaczal juz odpowiadac usmiechem na usmiech (poczatek 5 tygodnia kiedy zaczyna sie pierwszy skok rozwojowy) a teraz robi banana do mnie za kazdym razem jak sie usmiecham do niego...albo podczas karmienia wyciaga sutka i bananan :lol: a ja wtedy nie moge sie opanowac i tak rechoczemy przez kilka minut i dopiero wracamy do jedzenia :)
Natalka dobrze,ze juz jestescie w domku :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #581539 przez dominia
Martyna nie przy wypisie też nic nie pisze :(

Właśnie dziewczynki jakie smaki dżemów i jogurtów jecie ? bo nie mam pojęcia jakie mogę .. a brzoskwiniowe już mi bokiem zaczynają wychodzić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #581542 przez jadziatopol
Dominia ja jem kazde :) sorki...pomylilam sobie ciebie z Patii ;) to chyba z niewyspania ;)
Ale wam dobrze z tym usg bioderek...tutaj chyba nie robia bo nikt mi nic nie mowil :( i troche sie martwie

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #581557 przez Alina2408
jadzia nataszka wazy 4130 :) czyli troszke mniej od hubka :) ale ona jest troche mlodsza wiec widzisz sa prawie w takiej samej wadze :P a sa ponoc dzieci ktore potrafia przytyc na cycu ok 2 kg...

dominia truskawke mozesz ja jadlam tez jagodowy...

no i jadlam paczki z powidlami domowej roboty i dzemem rozanym....




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #581560 przez jadziatopol
Alina no to piekna ma wage :) ladnie rosnie :) ja bylam zszokowana ze tak duzo przytyl..mam nadzieje,ze przystopuje juz ;) pewnie mam pelnotluste :lol: :blink:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #581569 przez Alina2408
dobrze ze nie krowie bo jeszcze bardziej tluste :P:P




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #581581 przez jadziatopol
hahahha
Alina dzisiaj dzwonilam do mojej firmy ubezpieczeniowej...i odebrala babka i pierdzieli cos po chinsku...po chwili sie zorientowalam ze mowi po angielsku ;) za cholere nic nie mozna bylo zrozumiec....angielski w wykonaniu chinczykow jest mega niezrozumialy...brzmi jak chinski. Tu wogole te akcenty z roznych stron swiata sa mega smieszne.Ja wogole zawsze mialam fiola na punkcie angielskiego a szczegolnie akcentu amerykanskiego....i jak tu przyjechalam to mega sie zawiodlam bo takiego prawdziwego amerykanskiego akcentu (mam na mysli akcentu tego stanu)nie slyszy sie tak czesto...za to chinski,meksykanski owszem...na kazdym kroku ;) Juz nauczylam sie wiekszosc rozumiec...ale jak pierwszy raz tu przyjechalam pomimo tego ze skonczylam angielski egzaminami panstwowymi to za cholere nic nie rozumialam ;) nic a nic...musialo uplynac troche czasu zanim zaczelam rozumiec czarnych i zoltych ;) ;) nie wiem co wyniknie z tej rozmowy dzisiejszej...hahah...usmialam sie teraz bo wygladalo to tak jakbym monolog prowadzila...powiedzialam z czym dzwonie i tyle...nie wiem nawet czy cos zalatwilam. Sprobuje ponownie moze jakis inny konsultant odbierze....sorki...musialam sie z toba tym podzielic bo wiem ze uczysz angielskiego i moze cie to zaciekawic troszke :lol:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #581599 przez kasia123m
M mi kupil brzoskwiniowyjutro mu kaze waniliowy .jaciiieee wreszcie zjem smakowy jogurt mnam :P :lol:
siedze z odciagaczem.wkleje kilka fotek

my usg bioder mamy na 26 marca a szczepienie 9 kwiecien



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl