BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 1 miesiąc temu #580676 przez Martyna
Madlen trzymam kciuki aby szybko poszło i jak najmniej bolało! czekamy z niecierpliwością na Adasia :)

Pati no właśnie na ten pierwszy prawdziwy uśmiech bo teraz to jeszcze takie nieświadome.
Super ze braciszek już wychodzi ze szpitala. Zdrówka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #580678 przez kasia123m
Madlen a wiec jednak :laugh: ciesze sie starsznie i czuje sie jakbym to ja znow miala rodzic.trzymaj ie tam.juz nieedlugo bedziesz miec swojego synka.powodzenia.wspieramy Cie telepatycznie

Ja teraz odciaglam tylko 40:( to skad sie przedtem wzielo to 90??



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #580690 przez [email protected]
Madlen trzymam kciuki b.mocno,zeby szybko poszło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #580691 przez dominia
Suzi zesypalo mnie jakies 2 tyg. Przed porodem a wtedy jeszcze sie nie tykalam wcale pszennych rzeczy :) cukru juz nie mierze :) teraz w sumie malo co jem pszennego chleba :) rodzinka przerzucila sie na zytni bo faktycznie jest pyszny :)

Madlen kochana !! Trzymam kciuki ! :* niedlugo utulisz Synka ! :*:*:* jestem z Toba !! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #580715 przez Pliszka
Dzień dobry

Ciekawe co u Madlen? Kochana, jestem z Tobą myślami :) Mam nadzieje, ze już odpoczywasz po wszystkim.

Kasia, a Tosia ssie pierś czy tylko odciagasz? Bo czytałam, ze laktator opróżnia piersi, ale nie pobudza laktacji, więc nawet przy regularnym odciąganiu pokarm po kilku tygodniach powoli zanika. Nie wiem czy to prawda.

Udanego dnia dziewczyny! :) Zapowiada się kolejny słoneczny dzień, więc życzę miłych wózeczkowych spacerków! :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #580725 przez kasia123m
Odciagam.mam medela mini electric co niby ssie jak dzieecko.jak narazie pobudzil laktacje bo ciaglam po 20 z obu cyckow.ale wczoraj jak ona raz ssala zamiast odciagania to przy nastepnym odciaganiu poszlo 90.fakt ze chyba niewiele sama wyssala bo siedziala z 20min na cycach i dojadla 90 mm. A tak jak odciagne z 40 czy /0 to dojada gora 60.chce to utrzymac do swiat...moze sie uda.syn byl tyle karmiony...ponad mies.tez z laktatorem.wczoraj zapomnialam tez o tej herbatce na laktacje...dzis musze wypic...moze ona tez cos pobudza.

Kto ma kontakt z Madlen?pewnie juz po :laugh:



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #580732 przez Alina2408
martyna szczerze to ja mam jeszcze delikatne plamienia ale ja bylam rozerwana w srodku mocno wiec moze dlatego u mnie to dluzej trwa...

madlen a ja juz myslalam ze ty na porodowce... cholera wieczorkiem czytalam was na komorce bo mi w kompie internet nie dzialal...

ola my podajemy tez witaminki....

a my od 4 na nogach to znaczy ja bo mala nerwowo spala napinala sie wiec jeje masowalam brzuszek i troche drzemala no to tak jej wymasowalam ze musialam spiochy spierac :):)

madlen odezwij sie i powiedz ze masz juz synusia przy sobie....




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #580748 przez Monia_T
Madlen trzymam kciuki i z niecierpliowością czekam na wieści :lol: Powodzenia :kiss:

Kasia za każdym razem witamin leci mi tyle samo. Może dozownik masz zepsuty?
Przystawiaj małą do piersi, bo żaden laktator nie wyciągnie tyle co maluszek. Ja czasami ściągam, wydaje się że pierś już pusta, bo miękka i nic nie leci jak nacisnę...a jak przystawię Igę, to pije bo słyszę jak połyka.

Martyna u mnie minęły 4 tygodnie, a ja nadal plamię. Lekko, ale jednak. I kilka razy wcześniej miałam nagły nawrót mocniejszego krwawienia.

Do cukrzycowym mamusiek...czy Wy tez macie taki apetyt na słodkie? Ja nigdy za słodyczami nie przepadałam, z teraz chyba mój organizm nadrabia te kilka miesięcy diety. Nie mogę się oprzeć...w życiu nie pomyslałabym, że będę takim łasuchem.

Moja malutka jeszcze bardziej się rozłożyła :huh: Nosek totalnie zapchany, wyciągam fridą, czyszczę, ale ona i tak kiepsko oddycha. Przeszkadza jej to w spaniu, jedzeniu...na dodatek nie znosi jak jej się robi cos przy nosku, więc jest poddenerwowana. Gdybym tylko mogła zabrać jej ten cholerny katar :blush:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #580763 przez dominia
Monia mam podobnie :) biszkopty to wpierdzielam codziennie po paczce :p i to czasem za jednym razem zjadlabym cala :) makaron z jablkami to caly talerz idzie .. Kilka razy dziennie jem chleb z dzemem :lol: drozdzowke musze miec codziennie bo jak nie mam to wariuje :blush: nie wiem czemu tak ale pewnie tak jak mowisz :)

Madlen cala noc co Igi sie obudzil to patrzylam czy nie ma wiadomosci, ze urodzilas ! Czekam z niecierpliwoscia na wspaniale wiesci !!! :*

Wyszla mi dzisiaj nitka przy sikaniu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #580798 przez Martyna
Alina Monia dziekuje, byłam ciekawa ile mogą potrwac jeszcze te krwawienia

Monia zdrówka dla Iguni!
Biedna umeczy się a Ty z nią

Madlen ja tak jak Dominia sprawdzam czy już Adaś jest z nami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #580811 przez Alina2408
monia biedna ta twoja malutka szok... my za to mamy zasrany poranek dokladnie rzecz biorac juz trzeci raz mala zwalila taka kupe ze zasrujtala wszystko czego jej dupka dotykala... nawet gienia w ktorej lezala ucierpiala dzisiaj... trzeba bedzie prac a to juz dzisiaj trzeci pajacyk takze widac dobrze ze mam ich wiecej :P:P

madlen dalej czekamy!!!! a kto ma do niej numer????

martynka z tego co wiem to krawienia moga potrwac nawet do 6 tygodni...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #580829 przez dominia
Alina to normalne, ze Nataszka wali takie ogromne kupki ? I tak duzo ? Moze ja brzuszek boli ?

Igi jak sie przyssal do cyca tak chyba calego oproznil :) ale ulga :)
Spalam dzisiaj z pielucha w staniku, lepiej bo przynajmniej pizamy nie mialam takiej strasznie mokrej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #580834 przez ola85
Monia, Jadzia, Martyna, Pliszka, Dominia, Alina - dzięki za odpowiedzi. my od dzisiaj zaczynamy brać witaminki :)
Martyna - ja rodziłam wtedy co ty i dalej mam lekkie krwawienie
Madlen - oby akcja się rozkręciła, miło ze strony M że pomyślał o Tobie. Trzymam kciuki i czekam na wieści

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #580852 przez Pliszka
Ale dziś moje dziecko grzeczniutkie :) Dodałam mu do nocnej butli kropelki na kolkę i może to pomogło. Po porannym karmieniu troszkę się "pobawiliśmy" grzechotką, poprzytulaliśmy, pozwiedzaliśmy mieszkanko i Oluś usnął jak susełek. Do tej pory poranki mieliśmy dość marudne, a dziś mogłam sobie spokojnie wziąć prysznic, posprzątać, zrobiłam nawet przegląd półki z ubraniami i powyjmowałam wszystkie rozpinane koszule, bluzki i tuniki - przez najbliższe miesiące tylko one będą w użyciu, na szczęście sporo się tego uzbierało :) Ciekawe do której pośpi mój synek? :)

Piszecie, że macie apetyt, a ja wręcz przeciwnie :dry: Nie wiem co się dzieje, ale od porodu nic mi nie smakuje, nawet dania, które lubiłam. W szpitalu to nawet nie mogłam patrzeć na jedzenie, ale myślałam, że to przez te końskie dawki antybiotyków, które dostawałam, ale już od dawna nie biorę lekarstw, a apetyt nie wrócił. Przy każdym posiłku zostawiam pół talerza, bo już nie mogę :dry: i nie mam żadnej radości z jedzenia :(
Z jednej strony to dobrze bo może szybciej się pozbędę pociążowego sadełka, ale z drugiej strony to chciałabym zjeść coś ze smakiem. Wszystko jest dla mnie mdłe i puchnie mi w ustach :dry:

Madlen, z niecierpliwością czekamy na wieści :kiss:

Monia, biedna Igunia :( Ale uparty ten katar :( Oby szybko wyzdrowiała!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #580875 przez xpatiiix3
Martyna no jeszcze troszkę i się doczekamy :)

Dominia hahaha ja też dzisiaj spałam z tetrówką w staniku tak się lało z cyca :P

Madlen kochana wszystkie z niecierpliwością czekamy na wieści :kiss:

A ja dzisiaj od 3 nie śpie i szybko na drzemke się nie zanosi z moją marudą... :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl