BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 1 miesiąc temu #580901 przez Alina2408
dominia ona zawsze z rana wali wieksze i duzo pozniej nadrabia jedzeniam... kupki sa konsystencja takie jak zwykle tylko duze... juz teraz smacznie spi wiec mysle ze wysrujtala to co mial do wysrujtania :P:P

pati no ja tez nie drzemia z rana raczej wieczorkiem padam na pysior... oczywiscie jak mala spi...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #580919 przez dominia
Patii i lepiej jest spac z ta pielucha :) przynajmniej bezpieczniej bo nie obudzimy sie w morzu :D

Alinka to Nataszka wali kupcie po calej nocy :) dobrze przynajmniej brzus zdrowy :)

Ja padam na twarz juz w poludnie :/ a zazwyczaj staram sie nie spac .. Chociaz sa dni kiedy poloze sie przed tv jak Igi spi i padam w sekunde ;) po tym weekendzie spie w dzien wtedy kiedy maly usnie, troche nadrobie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #580920 przez ola85
Pliszka - ja też mam apetyt kiepski. I strasznie lecę na wadze. Moja mała śpi i też zrobiłam przegląd rozpinanych bluzek, ale wypadło to bardzo kiepsko. zaraz czegoś poszukam na allegro.

Ja mam dni wolne, bo moja córeczka w dzień śpi pięknie, ale jakoś nie potrafię odespać. Od dziecka już tak mam że nie zasypiam w dzień.
Położna mówiła że około miesiąca życia dziecko rozpoznaje pory dnia i nocy i można je "przestawiać", ale na razie szybko się nie wyśpię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #580964 przez xpatiiix3
Alina no ja tak samo :P

Dominia dokładnie :)

Pozdrowienia od Gabilee :) Jutro z Leosiem już wychodzą do domku :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #581012 przez Alina2408
pati jaki slicny marcys szok jaki juz bystry w oczkach... kiedy ty wracasz do szkoly ???




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #581051 przez justyna84
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #581052 przez xpatiiix3
Alina no oczka to już robi czasem jak pięciozłotówki :) A do szkoły po wielkanocy dopiero idę, może jak się uda teraz jak zacznę z nim wychodzić na spacerki to zajść czasem coś zaliczyć :) zobaczymy jak to będzie :P ale strasznie szkoda mi go zostawiać w domu jak zostawiłam go na 2h, żeby w iurzędzie zarejestrować i po zakupy to mi się płakać chciało i do domu biegiem wracałam... nie wiem jak to ze szkołą będzie, bo to jednak parę godzin dziennie i boje się, że strace pokarm... a chciałam chociaż do pól roku pokarmić go, do końca wakacji..

Justyna rzeczywiście podobny jest :) hehe jeszcze któraś mamusia chyba miała podobnego brzdąca jak patrzyłam po zdjęciach :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #581074 przez xpatiiix3
Wiadomość od Madlen: Po 12h piekła na porodówce zakończyło się cc. Adaś waży 4420g, 60cm.

Wielki chłopak.! :D Gratuluję cieplutko.! :kiss:

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #581081 przez mrufka
Hej :kiss:

Sylwia, Gabilee, Aga, Michasia Gratuluje !!! :kiss: Ucałujcie dzieciaki od cioci

Madlen myślałam o tobie czy juz urodzilas a tu wychdze i takie wiesci pewnue juz tulisz synusia :)

Pati słodziak z Marcelka

Domina Pati u mnie tez pokarmu pełno jak karmie Adule to z drugiego cieknie jakies nieszczelne mam kraniki ;)

Alinka moja tez z rana taki obesrołek dzis przebierana 3 razy a najgorsze w tym wszystkim to ze jak ja przewine to 5 sekund i w pieluszce nowa kupula :ohmy:

Banana mnie miejsce wklucia boli ale po pierwszej cc i boli do tej pory

Princess sliczne masz zdjecie w awatarku. Co do rany to juz ładnie ta dziurka sie zrasta ale nie ladnie wyglada a reszta pieknie sie wygoila tylko mam caly czas uczucie drętwienia i takiego obcego ciala. A twoja jak boli dalej?

Pliszka Ola ja z jedzeniem miałam to samo ale teraz już jem normalnie i mam dni ze buzia mi sie nie zamyka

Kasia u mnie w dozowniku leci jedna kropelka jak naciskam. A jak masz ochote na mleko napij sie pol szklanki i obserwuj Tosie tez balam sie wprowadzic mleko a teraz pije 1 litr dzienie 2 procentowego mleka i malej nic nie jest. A na laktacje dobra jest herbata z herbapolu dla matek karmiacych.

Aga twoj porod przypomnial mi o moim pierwszym. Bidulo nameczylas sie ale wazne ze wszystko szczesliwie i zdriwo sie skonczylo

Monia Ale Igunia bidulka katar najgorszy dla takiego maleństwa. Bylas z mała u lekarza?

Martyna u mnie jest dziwnie z krwawieniem tydzien jest pozniej nie ma i nagle chlusta ze mnie

U mnie wszystko super mała grzeczna ślicznie śpi praktycznie przesypia już całe nocki tzn od 24 do okolo 5 30 potem karmienie i
spi do 9 potem czuwa tak do 12 lezac sobie raz na brzuszku raz na pleckach. Nie narzekam mam czas dla Kubusia na ogarniecie domu, zrobienie obiadu, zakupy spacery i nawet dla siebie troszke czasu wykrzesam :woohoo: Ale po całym dniu z dwoma dzieciakami padam dobrze ze mala spi w nicy bo bym chyba chodzacym zombi byla. Mykam robic pierogi z jagodami bo mała o 13 jesc bedzie wolac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #581087 przez kasia123m
Madlen gratulacje :laugh: :laugh: :laugh: ale wielki chlopak.czemu odrazu niezrobili cesarki przy tak duzym dziecku kurde?tylko pozwolili jej sie meczyc 12 godz...moim zdaniem waga jak najbradziej byla wskazaniem do cesarki.

Hehe Madlen mowila ze po co jej ciuszki 56 i sie nie pomylila;)
Jeszcze raz wielkie gratulacje.

A my sobie siedzimy na balkonie,sloneczko grzeje,wiatr chyba halny ale fajnie jest.ze 20min i do domu...jutro znow a w piatek zrobie synowi niespodzianke i pojade do przedszkola.byleby sie pogoda nie popsula...

Mam pytanko..czy jak wasze bobasy mialy 10dni to tez jadly i spaly...jedno czuwaanko 2 godz mielimsy wczoraj a tak spi...

Marcelek sliczny :laugh:

Mrufka ta herbatke wlasnie mam.czyli dajesz z dozownika jedna kropelke?



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #581089 przez xpatiiix3
Mrufka no no dobrze powiedziane nieszczelne kraniki hahaha :D

Kasia u mnie czuwanko to dzisiaj niezłe było od 3 do 11... i jak tu człowiek ma odpocząć.. :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #581094 przez mrufka
Madlen GRATULUJE jaki duży synuś

Kasia no leci tylko jedna kopla. A herbate ta to uwielbiam co trzy dni nowe opakowanie. Moja czuwa od 9 do 12 a potem od 19 do 20 30 ale to tak teraz a jak miala 10 dni to niepamietam :P

Pati hydraulika potrzeba :P

Justyna fajniusi ten twoj syneczek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #581129 przez xpatiiix3
Mrufka no tylko gdzie to takiego specjaliste od cycków znaleźć.? :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #581134 przez mrufka
Pati tez wlasnie sie zastanawiam bo przydal by sie cycodraulik :laugh:

A tu ulubiona pozycja do spania na mamusi nogach
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #581135 przez natalka
Hej jesteśmy od wczoraj w domku, narazie malutka wypełnia cały mój czas jest niesamowita i taka kochana, zakochalismy sie w niej. W wolnej chwili postaram sie was nadrobić.



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl