BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 1 miesiąc temu #590598 przez dominia
Sylwia tak ta z hippa mam :) u nas pepol sie dalej slimaczy :( ale juz z jednej strony usechl .. Mam nadzieje, ze niedlugo calkiem wyschnie :( pieprzony ostanisept nam go tak spapral :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #590621 przez [email protected]
Hej,wczoraj była u nas położna,powiedziała że wszystko ok chociaż jak pytałam ją czy między pachwinami i koło odbytu czy to odparzenie czy skórka przesuszona i rośnie nowa to widziałam że nie była pewna,smaruję linomagiem z wit,sudocrem tylko wysuszy,nie wiem czy robie dobrze :unsure:

Paula ja zdecydowałam że będę szczepić tymi płatnymi,z tego co wiem to te drugie mają więcej rtęci i innego syfu,wszędzie są te skojarzone,tylko w Polsce i Rumuni te drugie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #590675 przez Monia_T
Dzień dobry :laugh:

Iga przy cycu, mogę popisać :lol:

Madlen w Bydgoszczy pesel odbierasz w swoim biurze meldunkowym z aktem urodzenia. Teoretycznie po miesiącu ale można wcześniej zadzwonić, u nas był szybciej.

Sylwia Iga też miała takie krostki i okazało się, że to od czekolady. Może zjadłaś coś nowego? A przemywałam solą fizjologiczną i smarowałam zielonym linomagiem - pomogło.
Na pępek polecam spirytus, np. w alko gazikach i wycieraj dość głęboko.

Aganobla dobrze robisz :) Wybierz coś natłuszczającego lub nawilżającego. Polecam zielony linomag lub bepanthen. My też szczepimy skojarzonymi, 5w1. Idziemy już za tydzień.

Majkon gratuluję :) Tak myślałam, że jesteś już po :laugh:

Chomiczka możliwe, że oczka już się zmieniają. Może się to zdarzyć już po miesiącu, ale nawet do roku. My mamy jeszcze grafitowo-szare :laugh:
A jak u Was? Brzuszek się uspokoił?

Kasia podziwiam za to odciąganie, każda kropla dla zdrowia Tosi :)

Iga robi dziś kupy w promocji :woohoo: Były już trzy, zobaczymy co dalej bo kręci się, wierci...
Może to po ciepłej drożdżówce, którą wczoraj jadłam.
Z Kinią idę dziś do fryzjera, musimy podciąć jej końcówki, tak z 10-15cm...bo już kłaki ma prawie do ud. I do hurtowni dziecięcej zjedziemy po nową gąbkę misia do kąpania,poprzednia z allegro była fatalnej jakości.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #590687 przez dominia
Monia moj Igor tez juz uwalil 3 pampersy ! Tylko On sie nie wierci .. Walnie mokrego pierda i juz jest pol pampka ;) martwie sie teraz, ze za duzo zrobil bo w nocy tez byla ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #590733 przez Madlen
Hej.


Głowa mi pęka od rana.. :(

Dominia pisałaś o moczeniu ubranek- nas też do dopadło, kilka razu od nocy go przebierałam..
Żeby Papmersy przeciekały..

Żeby mało było atrakcji w nocy robił kleksa, już na przewijaku, tak, że w pewnym momencie wylądował ów kleks pod ciśnieniem na mojej koszuli nocnej, nodze, podłodze...

Kasia pięknie Tosia wygląda w tym leżaczku, jak królewna na tronie :)
Wyślę M. do sklepu, by kupił, bo na allegro ceny nie robią szału, a na tablica.pl często jakieś takie uszkodzone.. Np bez melodyjek..

Michasia dzwoniłam do babki co się zajmuje PZU u mnie i mówiła, że za pobyt powinnam dostać $ i najprawdopodobniej za operację też. Więc wypełnię na stronie www 2 osobne formularze.
Za urodzenie już wysłałam.
Mówiła, że w Pzu kombinują. Sama wczoraj dzwoniłam i różnie mówili..

Ostatnia waga wskazała +27, w ostatnich dniach już się nie ważyłam. By nie mieć depry.
Po porodzie schudłam parę kg, ale napuchnięta jak balon. Nie ważę się na razie.
Jem zdrowo.

Ubezpieczenie dziecka załatwia sie w pracy, jak jest już Pesel

Zazdroszczę Wam, ze już możecie wychodzić z domu... I że się czujecie dobrze.

Paula dzięki, co do szczepionek wybieram tradycyjne, nieodpłatne, wersja konieczna.

Sylwia a Bepanthen na buźkę? I Linomag?

Monia dzięki.

M. pojechał pozałatwiać u mnie w pracy, potem ogarnie sprawę z becikowym i do gina.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #590799 przez Monia_T
No i czwarta kupa przyszła... :huh:

Madlen ja już kilka razy zaliczyłam kupola pod ciśnieniem...od bluzki po skarpetki, jak ketchup z butelki :) Zdolne te nasze dzieci :blink:
Będę wdzięczna jak podzielisz się ze mną instrukcją pozyskania becikowego w naszym mieście, jak Twój mąż załatwi :)

Jako mama zakochana w swoim dziecku, wklejam Wam fotki z rana :) Widać na nich jaka jest moja Igunia :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #590832 przez Satine0
Madlen Ja też zostałam już zaatakowana kupką :P

Moje dziecko przespało 6 godzin <3 od 21 do 3. Chyba mleko zadziałało :)

Monia Ale śmieszka fajna :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #590838 przez princess
Madlen ja brzuch smaruję jeszcze balsamem ciążowym. Rozstępy traktuję Alcepalem. Rany niczym jeszcze nie smaruję, poczekam co gin powie. Ale polecam maść Contractubex, stosowałam na ranę na szyi.

Pas poporodowy to podobno bzdet, rozleniwia mięśnie brzucha. Ja go nie kupuję jednak. Jedynie okazjonalnie będę zakładać bieliznę wyszczuplającą brzuch.

Kasia ja dziś na obiad mam kotlety ziemniaczane i zupę warzywną z kaszą jęczmienną.

Ja właśnie czekam na panią konsultantkę laktacyjną.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #590842 przez Satine0
Maryśka sama butle trzyma :P


Ja brzuch smaruje balsamem poporodowym z Pharmaceris :) babka w aptece polecała to kupiłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #590843 przez dominia
U nas kupa pod ciśnieniem jeszcze nie szła ale nieraz była robiona jak pampek już był otwarty :lol:

Monia a u Iguni to normalne tyle kupek ? bo ja się martwie, że Igor zrobił ich za dużo i Go może brzuś boli ;)
Igunia piękna !!! :kiss: ale się ślicznie uśmiecha :) kiedy moje serduszko będzie się tak śmiało :S :)

Satine pięknie Marysia spała :) a to po Twoim mleczku ? u mnie jak zwykle 3 razy w nocy pobudka na karmienie ;) ale i tak nieźle :) narzekać nie mogę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #590849 przez Satine0
Dominia No niestety nie po moim ;-) Chociaż cyca też pociągnęła...dostaje mleko A.R. przez to, że mocno ulewała i wiecznie głodna przez to była. To mleko się w żołądku zagęszcza przez co chyba poszuła się "pełniejsza" i w końcu nie ulała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #590854 przez dominia
Satine wiem co to porządny refluks .. u Nas moja chrześnica miała i to taki, że matka jej 2 miesiące nie spała wcale i siedziało się przy niej na okrągło bo nawet godzine po jedzeniu potrafiło się ulać ;) później kupiła bebilon na ulewanie i w końcu odetchnęli :) chociaż mimo tego przybywała na wadze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #590863 przez Satine0
Dominia Moja też ładnie na wadze przybiera, ale przez to że tak ulewa to wiecznie głodna była :P Teraz spokój

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #590908 przez xpatiiix3
Dominia ja tylko do zasiłku o dochodach dawałam ,z resztą dużo tego było :P

Kasia ślicznie Tosia wygląga w leżaczku :)

Monia Igusia pięknie się uśmiecha :)

Satinie jaka Marysia fajniutka hehe i trzyma nawet butle zdolniacha, że udało się złapać :D

A ja mam śpiewy teraz bo mi zasnąć nie da rady a zmęczony już łobuz to go nosze troche na rękach :P A miauczy mi jak kotek :) hehe

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #590910 przez Monia_T
Dominia aż tyle to już dawno nie było :ohmy: Ale są normalnej konsystencji, nie ma oznak biegunki, na razie nie widzę powodu do niepokoju. Na piersi czasami tak jest.

Satine Marysia agentka, szybko wie, że trzeba swoje mleczko trzymać ;) Fajnie wygląda z ta flachą w maleńkich rączkach :woohoo:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl