BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 1 miesiąc temu #601726 przez sylwia1986
Dzień dobry :):):)

U mnie nocka nawet, poszłam spać o 23 M usypiał małego, nie wiem o której zasnęli, później o 2.30 cyc, przy którym zasnął mi na brzuchu, 5.30 i teraz od 7.30 śpi u M na brzuszku, także mam czas dziś dla siebie i mam przychodzić tylko z cycem :lol:
Zrobię sałatkę jarzynową, taką lekką bez ogórka kiszonego to i ja się skuszę.
Rosołek już wstawiony, choć dostaliśmy zaproszenie od teściowej na obiad, ale u nas z rana -12..
Stopa Bartka 8cm.
Smoczek bleee, choć M go stara się nauczyć by ulżyć moim obleganym piersiom :lol: :lol: :lol: śmieje się że on też później chce z nich korzystać :silly: :blush:

Wyskoczył mi zajad w kąciku ust, znaczy mam nadzieje że to zajad a nie opryszczka :ohmy: :huh:

Kasiu pytałam położnej bo u nas też często zdarza się charczenie i ona mówiła że jej dziecko do 6mca charczało z powodu niewykształconej krtani.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601740 przez Paulaaa
Hej.

U nas nocka cudna. Mala zasnela o 20. Karmienie o 3.30 i 5.30. Pospala do 7.40. Mogloby byc tak zawsze.

Wypadaloby isc do kosciola ale kurcze jest -7. Najwyzej dziadki zabiora Oli.

Pozniej dopisze bo terorystka mnie wzywa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601741 przez kasia123m
Dzieki dziewczyny,tak tez myslalam ze to wiotkosc krtani.ter lezy a wlsciwie spi kolo mnie w lozku i cisza...mysle ze ten klin rzeczywiscie pomoze bo u nas w lozku na podusi charczenia nie ma.
Stope tez mamy 8cm...mieszylam wieczorem :P wiec chyba standaart.
Kurde na taki mroz to nawet do auta strach dziecko brac...zjadlaabym sobie takie wielkie lody z orzechami z grycana.mowia w tvn 24 ze wiosna dopiero w 1 dzien swiat.juz im niewierze.juz mialoby ciepelko i co..

Princess ja w zadne spodnie niewchodze...tzn wchodze i normalnie bym dopiela po sn ale boje sie scisnac az tak blizny.ja mialam wszystkie bardzo ciasne spodnie bo bylam chuda.wypadaloby mi spodnie sobie kupic jakies ale nie mam z kim dzieci zostawic.tesciowa we wtorek do szpitala a w srode operacja watroby..wiec boi sie z nami stykac zeby ja kacper czyms niezarazil...i moze ma racje.ta operacja to jedyna szansa dla niej.

Ide smazyc jajecznice na cebulce poki mala spi..

Milego dnia wszystkim :lol:



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601782 przez Alina2408
sylwia na zajad wez witamine b kompleks jezeli w ciazy mozna...

a ja mam dzis plana zeby upiec ciasto jogurtowe... w takiej specjalnej formie w ksztalcie koszyczka z kroliczkiem jak wyjdzie fajnie to zrobie dla rodzinki na swieta... jako prezent na zajaczka...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601799 przez Madlen
Kasia różnice są o jedną cyfrę po przecinku najwyżej, zależy jak przyłożę.

Princess łysy łeb i wąsy. Wariatka :)
W sumie mam to samo, no ale trzeba jakoś z tym żyć a za jakiś czas katować swoje ciało ćwiczeniami. I na psyche dobrze to zrobi :)
A jaki pas kupiłaś. Neopronowy? Ja noszę, ale nie cały dzień, bo brzuch obolały.
Myślałam też o pasie vibraaction albo jakimś podobnym.
Rozepchałam się w ciąży baardzo.
Muszę schudnąć, bo w mundur nie wejdę :laugh:

Monia prawda z tą rozmiarówką, Adaś ma, miał 60 cm przy urodzeniu, więc 56 powinny być przymałe..


Alina jeszcze bym wygrała i musiała ustostępniać swój wizerunek w kampaniach reklamowych ;)
A kiedyś brałam udział w programie medycznym, byłam jego chorą "bohaterką"- statystką. I były powtórki w tv. I mój "szef" to widział i powiedział mi, ze w tym zawodzie sobie nie mogę pozwalać na takie wystepy heheh :lol: Tak mi się przypomniało.

Coś czytałam, że przy Hashimoto termogeników nie mogę brać niby, muszę porozmawiać z moją endokrynolog.
Chyba CLA sobie kupię.
Jem mało, a słodyczy, smażonego, tłustego w ogóle.

Kasia mój czasami tak głośno oddycha, lekko harczy. Ale spece mówią, że ok.

Monia ile razy dziennie psikasz Iguni Marimerem?

Jak myslicie mogę powerandowac dziś trochę? Czy za zimno? Np 10 minut? Czy za długo?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601808 przez kasia123m
paula powiedz mi czy jak nacisniesz piers to leci CI jeszcze kilka kropli mleka..ja dzis nacisnelam i z lewej poszlo kilka bialych kropel..z prawej woda..tydzien nieodciagam juz..

takie sloneczko a taki mroz..az zal...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601840 przez Alina2408
madlen to pozyczysz mundur od jakiegos krepego kolegi hihi :) alez spokojnie jeszcze ci troche czasu zostalo wiec spokojnie zrzucisz...no kurcze nie wiedzialam ze macie takie zasady podejrzewam ze moj by sie cieszyl bo bym sciagala mamy do szkoly zeby pytaly co i jak :P:P

madlen u nas bylo - 20 w nocy a teraz patrze na termometr i +2 normalnie szok jak kolezanka zrobi obiadek to idziemy na spacerek bo szkoda nie wietrzyc dupki...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601846 przez dominia
Moj malec ma dwa pajace rozmiar 62 a jeszcze troche w nie wpada ;) a niektore 56 juz odlozylam .. Z tym, ze Igor chodzi jeszcze nawet w jednej 50 ;) chore te rozmiary :)

Dziewczyny boli mnie brzuch :/ najczesciej z rana .. Tak jakos dziwnie ;) leci ze mnie jeszcze woda ale doslownie mam plamke na wkladce po calym dniu .. Czasem cos dziwnego .. Zastanawiam sie czy naciecie moze sie slimaczyc, wiecie cos ? A brzuch boli tak hmm .. bol z klociem ;) takim dziwnym, moze przez obcisle spodnie ? Moze jeszcze mi nie wolno takich nosic ?? Chociaz znowu czuje to rano .. A jedyne co mnie uciska to majtki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #601865 przez ola85
Jadzia - moja robi dokładnie tak samo. ssie cyca jakby tydzień nie jadła, a bokiem mleko się wylewa. Aż jej chlupie w buzi. smoczka nie toleruje jak na razie. Dzisiaj rano mi zwymiotowała/ulała (trudno powiedzieć bo dużo tego było), wczoraj wieczorem też raz. ale przez południe już cycała 2 razy i było ok :)
Dominia - ja ostatnio kupiłam dadę 2 i jestem zadowolona :) Ja zrezygnowałam z pampersów po 1 paczce bo mała miała zaczerwienioną pupkę po nich. Jeszcze u nas sprawdzają się huggisy
Ale za to chusteczki nawilżające tylko pampers sensitiv
Pati Ty i Marcelek jesteście bardzo dzielni. Trzymam kciuki żeby ta bilirubina wreszcie spadła na tyle, by Was wypuścili do domku!

U nas dzisiaj zimno, choć słoneczko ładnie świeci. Nocka też nam się udała, dzisiaj niedziela, więc wczoraj M spał z nami i zajmował się małą. Karmiłam ją w nocy 2 razy, ale byłam taka zaspana że nawet nie wiem o której, M ją odbijał i usypiał :)
Rano byłam w Bielsku w Auchan, fajnie tak znowu wśród ludzi... M pilnował małej. Ale strasznie mnie irytowało że tak dużo ludzi było, bo ja cały czas myślałam o małej i te tłumy mnie wkurzały. Do tego zrobiłam takie zakupy że aż mi ten koszyk ciężko było pchać ;)
Też planowałam pojeździć za jakimś ciuchem, ale zanim "odmroziłam" auto, zatankowałam i zrobiłam te zakupy, to już miałam takiego stresa że mała się obudzi i będzie płakać, że zrezygnowałam i wróciłam do domu. Spróbuję się wyrwać w tygodniu.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #601866 przez Madlen
No Alina ale się uśmiałam z tym pożyczeniem munduru.
:lol:
Wolę jednak swój albo nowy :)
Śmieszne zasady w mojej "pracy". To co robię poza to ich powinno g... obchodzić (byle zg. z prawem). Tym bardziej, że nagranie miałam przed wstąpieniem do firmy.
Moja sprawa czy śpiewam, tańczę czy recytuję. Zawsze miałam artystyczną duszę :)

I też zawsze też chciałam zostać nauczycielką. Na studiach robiłam 2 specjalizacje: dzinnikarską i dodatkowo nauczycielską. I praktyki w szkołach mi się bardzo podobały.
Więc zazdroszczę Ci trochę tej pracy :P

Dominia ja tez mam czasem takie kłucia szarpane w dole. Jak pomyślę ile warstw przecięli to aż ciary przechodzą. A tak chciałam rodzić naturalnie, by szybciej ćwiczyć.
No ale mój cesarz wybrał wyjście awaryjne.


Ola pięknie wyglądacie :)

Co do chusteczek. Ja z Pampers miałam 3 : białe sensitive (chyba najmniej nawilżone), zielone fresh i pomarańczowe naturally. I zielone najbardziej przypasowały.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #601870 przez kasia123m
Domina ze mnie wczoraj i przedwczoraj znow sie ostro lalo.juz sie zastanawialam czy przez to ze na brzuchu spie...a dzis czysto.nie pamietam ile sie czyscilam po 1 ciazy...czy 6tyg czy dluzej...
Noi ze mi to mleko jeszcze niezaniknelo to dziwne...

Ola jakas Ty mlodziutka :laugh: a malutka sliczna



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601886 przez Alina2408
dominia tez czasem mam takie bole i zastanawiam sie czy to nie zblizajacy sie okres...

ola jaka sliczna malutka a ty jak mlodo wygladasz szok :)

madlen w sumie to jest chyba kilku policjantow artystow i nikt tego im nie zabrania to chyba odchudzac dla polepszenia wizerunku firmy tez nie powinni :P a czemu sie nie zdecydowalas na nauczycielstwo???




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601906 przez Majkon
Czy u córeczka którejś z Was miała powiększone gruczoły piersiowe? długo się trzymało? czym leczyłyście?

Boje się bo Jak miałam 2 tygodnie to miałam na to operacje/zabieg, ale to 23 lata temu było, ale patrze ze Pati dostała i to po mnie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #601911 przez Madlen
Alina po studiach złożyłam trochę CV do szkół w Bydgoszczy, na wstępie mówili, ze polonistów mają wielu i by nie robić sobie nadziei. I nikt się nie odezwał, a ja pracowałam w innych branżach: sprzedawca, dziennikarz, uczyłam też, ale tańca dzieci w przedszkolach :laugh:
Potem znalazłam w urzędzie pracy staż w prestiżowej komórce policyjnej. I obiecałam sobie, że jak się dostanę na staż to znak i składam papiery do 997. I tak zrobiłam, a nauczanie poszło na bok. Bo zawsze też marzyłam, by zostać gliną. Tyle, ze się to wydawało nierealne, zwłaszcza jesli chodzi o testy fiz. Ale "Kiedy czegoś się bardzo pragnie, to cały wszechświat działa potajemnie, by udało nam się to osiągnąć".
Może kiedyś uda się połączyć moją robotę z pracą z młodzieżą..


Majkon mój synek miał powiększone gruczoły piersiowe, ale minęło całkiem. To normalne, nasze hormony tak działają po porodzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601974 przez xpatiiix3
Ja na chwilke z tel mamy. Marcelek ma sie dobrzr juz nie taki zoltek ;p ale niestety do jutra jeszze naswietlamy on ma juz dosc jja yrz jestem juz taka zmeczona ze w nocy padlam jak zabita i nawet nie slyszalam jak plakal... ;/ gdzies do wtorku srody nas potrzymaja jutro rano bede mogla juz go nakarmic chociaz w nocy bylam juz tak padnieta ze i tak dalam mu cyca bo by mi sie zaplakal... no w nocy dal popalic mi a teraz odsypia : p jak wroce do domku to sie odezwe. Pozdrawiamy i slemy buziaki z frontu hehe dla mamus i dzieciaczkow : **

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl