BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #658671 przez kasia123m
Monia cale szczescie ze juz po...biedna.ale Tosia tak sie darla co smoczek zmienilm.5godzin prawie takiego wrzasku.Monia moze to jakas kolka byla?
Nasza rehabilitantka dzis orzekla ze Tosia zakrotko wzrok skupia i chybaa bedzie ja ogldac we srode.ze bardzo jej sie to nie podoba.ja juz nawet nie mam sily sie denerwowac.choc od wew cala mnie trzepie.jedno jej slowo w srode a juz zadnych szczepein nie bedzie.Tosia byla u mnie na rekach a ona jej weszla w pole widzenia a Toska zerkla i ja olala.ta rehbilitantka to jest spec od SI i ja jej ufam jak nikomu innemu.ech..oby juz sroda byla.
Jak siade naa kompa to wrzuce kilka fotek z komuni bo Jaadzia niewidziala bo Wy widziecie na fejsie.

Marrysia taka slicznaa dziewczynkaa.po mamusi.piekne oczka :laugh:



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658715 przez gabilee
kasia moj Leon tez dlugo nie skupia wzroku , przestan sobie wmawiac i wiecznie sie doszukiwac chorob i wad u swoich dzieci , bo zrobisz z nich kaleki , przepraszam ,ze to pisze , ale ty ciagle sie zamartwiasz i na sile szukasz czegos zlego u swojej corki , to , ze twoj synek niestety czego bardzo wam wspolczuje ma problemy zdrowotne to nie znaczy , ze Tosia tez

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #658721 przez Monia_T
Kasia wątpię, że to kolka...nie mamy tego problemu na szczęście. Przeczytałam to co podesłała Michasia i rzeczywiście pasuje...kolejny objaw poszczepienny.
U nas z kolei dziś położne stwierdziły, że Iga skupia wzrok jak dziecko przynajmniej miesiąc starsze :) wodziła za nimi oczkami jak chodziły, odwracała główkę w stronę z której któraś się odezwała. Nie denerwuj się, Tosia na pewno to nadgoni, dzieci maja gdzieś tabelki.
Bardzo ładne fotki, ja też nie widziałam :) Tosia laleczka i rodzinka super :lol:

Zapomniałam napisać, że u Iguni stwierdzili za małe ciemiączko...nie mam się denerwować, :angry: ale w razie co dostałam skierowanie do poradni metabolizmu...

Niunia śpi, oby jak najdłużej :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #658735 przez xpatiiix3
Ola gratulujemy z Marcelkiem naszym dzisiejszym 3 miesięczniakom :)

Dominia współczuję babci, trzymam kciuki :*

Maracana hehe zobaczymy czy coś kiedyś wyjdzie mi z tego kręcenia się ja jak zwyle pewnie na jakiegoś typa trafie niekonkretnego.. :P A dzieciaczkki tak kochane są :*

Michasia właśnie ja ich traktuje wyłączne jak kolegów udaje hmm durnia, że tak powiem :) i patrze, że to działa bo im bardziej obojętna jestem to tym bardziej idą do mnei hehe ale może kiedyś się jakiś znajdzie w porządku :D tera ciężko znaleźć tatusia na poziomie :)

Ola, Monia śliczne dziewczynki :**

Drzyzgunia no można wybierać, ale lepiej się wstrzymać jeszcze, bo nawet czasu nie miałabym dla chłopaka :P

Monia no to Igunia super wygimnastykowana :D

Aniajulia o matko ale w końcu wasze starania wynagrodziłą Igunia :) :***

Jadzia to dobrze, że sobie trochę wyjaśniliście :)

Satine ale śliczna Maryś :**

Anoda kochana życzę Tobie, abyś w końcu mogła jak najszybciej dba ć o swoją fasolkę i tulić maluszka :*** Należy się Tobie kochana :**

Kasia o kurde ale laska z Ciebie. wow..:*****

Potem wstawie fote :P hehe ogólnie dziś byliśmy u gastrologa wszystko ok jeszcze tylko na krew dostaliśmy znowu skierowanie i w czwartek wizyta znowu już ja sama tylko z wynikami mam iść młody waży 5850 i mierzy 74 :) także urósł mi 20cm w 13tyg :D

Tak mój niunio sobie w domu siedzi ciągle bo strasznie gorąco jest.. :P Mój 3 miesięczniak :**

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658743 przez dominia
Ola wycaluj piekna Lidzie ode mnie :* od Igula tez :)

Jadzia jak sie ciesze, ze wszystko ok ! Wspaniale, ze rozmawiacie :) moj M nie umie ;) i wiem, ze kiedys bedzie tu problem ;)
Moj M tez robi duzo przy Malym :) tak to bym sie wykonczyla .. Ciebie Kochana i tak podziwiam ! :*

Monia dobrze, ze Igusi juz przeszlo, martwilam sie o Was :* my na szczepienie idziemy w piatek ;) juz trzese porami :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #658759 przez michasia
Monia ciesze się, że z Iga już dobrze. Mam nadzieję, że to koniec przygód z NOP-ami.
Biedna Igunia tak się nacierpiała, wymęczył ją bardzo ten płacz pewnie.
A kosmetyki dla dzieci nie powinny nie szczypać w oczy?

Patii aż 20cm, wow! Ale może mniej, bo po urodzeniu chyba jakoś inaczej mierzą dziecko podobno, któraś o tym pisała.

Milka widzę, że podczytujesz. Co tam u Ciebie?

Monia, a jeszcze chciałam Ci napisać, że Mailo się popisał. Lusia wyjęła kanapkę w folii aluminiowej mojej teściowej, jak przyjechała zobaczyć Anię:) i chyba pół pazłotka zjadła:) Wczoraj porwała z nosidełka nowy (1-dniowy) Aniowy smoczek, a dziś przed 5 minutami zżarła kostkę masła... Mama ją postraszyła, że kolki tłuszczowej dostanie:) ale się chyba nie przejęła.
A w ogóle jak Lusia złapie coś gorącego do jedzenia, to strasznie to obszczekuje, bardzo śmieszne to jest.
No i Lusia umie 3 komendy: siad, stój (na 2 łapach, a nie w miejscu)i głos. Jak to wykona to dostaje często nagrodę. Wydedukowała, że im wcześniej to zrobi to szybciej coś dostanie...więc siada na tyłku, przednie łapy podnosi jak do proszenia i szczeka przy tym, takie 3 w 1:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658774 przez Madlen
Dominia tsh po połogu było w normie, myslę, że to z niewyspania, i pogoda dziwn jakaś a może i hormonki szaleją..Mam niedoczynnośc, Hashimoto, biorę hormony do końca życia ;)

Jadzia za dużo oczekujesz od faceta ;)
Od koncowej wagi ciążowej zeszło ok 23kg. Teraz ciężko idzie np pół kg tygodniowo..
Tyle potu, wyrzeczeń...:huh:

Satine napisze na priv. :)
Ale Maryś już stabilna.
Szkoda, że ja nie mogę Adasia na różowo ubierać :)
Ale z Ciebie łowca promocji :)

Gabilee harce na balkonie odpadają, bo komary by nas zżarły :lol:
A nie przesadzasz z tymi cyckami trochę? Na pewno nie jest źle :)
Dobry cyckonosz na początek :)N. na pewno się podobasz.

Kasia na pewno z Tosią jest ok. Nie ma co się aż tak przypatrywać, wyrobi się wszystko jeszcze. U nas też a to główka przechylona a to ulewa, woli jedną stronę, za mało się podnosi, nie zawsze reaguje na wołanie itp..
Ale nie będę się na zapas martwić.
Ślicznie wyglądasz.

Pati śliczniutki Twój mały mężczyzna, moj tak samo siedzi (ten mały :) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #658780 przez kasia123m
Monia tak czy siak musisz to zglosic.
Co do Tosi to tez licze n to ze przyjdzie jej czas.obserwowalismy ja dzis caly dzien...jak lezy to pieknie wodzi wzrokiem i ptrzy.fkt nie zwsze odwrca glowe w strone dzwieku ale czytlm ze do 4 mies ma czas.na rekach jak jest to juz gozej z ptrzeniem.a wogole to ona mega spiac byla bo to byla jej pora spania a ja ja nosilam bo czekalam az syn wyjdzie i sie przebierze i dopiero do wozka i wyjechalismy.a tak to po jedzeniu o 12 odrazu idzie spac.. zobaczymy

Monia a djesz jej wit D? Moze zaszybko ciemiaczko zarasta i dlatego jest mniejsze niz powinno.

Gabille jakbys tylu lekarzy odwiedzila z dzieckiem co ja przez te lata to tez bys sie bala.a jeszcze taa cholerna tarczyca ktora tak pozno wyszla w ciazy.nie doszukuje sie na sile..obserwuje.

Marcelek slodziuktki..a jaki duzy juz iurosl.sama bym zmierzyla moja z ciekwosci tylko jak? Wazyla ostatnio 5500.a na dlugosc jej niemierzyli

O wlasnie jeszcze Madlen mialam napisac.ja czuje sie fatlnie.teraz dochodzi jeszcze bezsennosc.jestem nerwowa,mam depreche,duszno mi wiecznie,poty mnie oblewaja.na szczescie w pon ide juz robic tsh i te antyciala.czuje ze na 100 dostane hormony bo to nie jest normalne tk sie czuc.jakbym menopauze przechodzila.aa jeszcze te plecy mnie swedza juz 4 tyg.w piatek ide do dermatologa bo nie wiem czy to nie od piega..Moze masz zamala dawke hormonow?a bedziesz robic kontrolne badania?

Domina robilas juz test obciazenia glukoza?jeszcze to musze zrobic..a na to trzeba skierowanie?



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #658785 przez Madlen
Kasia a na jakiej podstawie stwierdzli Ci Hashimoto? Badałaś przeciwciała ATPO, robiłaś USG tarczycy?
Na siłowni jedna babka z Hashi mówiła, że lekarz ją leczy selenem tylko, bez hormonów, ale ma mniej przeciwciał. Ja w ciąży 400.
A po nie kazała badać. A może powinno się, w ciąży wszystko wariuje. Zwłaszcza w moim przypadku tak było :lol:

A widzę, ze dopisałaś. Zrobię badania za parę miesięcy jak już. Po prostu może mam dziś skok rozwojowy ;)

Ty masz duzo nerwów,martwisz się o dzieci, przemęczona, organizm jeszcze nie doszedł do siebie, mie musi to być spowodowane hormonami. No ale warto się zbadać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658795 przez gabilee
madlen M. sie podobaja ale chce to dla siebie :) przemysle to ^^ cyckonosz hm? mistrznia kamuflarzu nie chce zostac :P
hehe komary :P

pati ale Marcelek ladnie pozuje :D

kasia gdybym miala takie podejscie to bym padla na zawal na twoim miejscu :P
ja mam ryzyko (ale u siebie ) ze moge miec raka (kobiecych narzadow) bo od mojej mamy strony wszystkie kobiety mialy i tez powinnam srac w porty , ale trzeba sie cieszyc zyciem ,
mysle , ze jak bedziesz tak "mocno" obserwowac to wykorkujesz na nerwice i dzieci wiecznie po lekarzach bedziesz ciagac a pamietaj , ze lakerze zawsze sie czegos doszukaja .
ale oczywiscie to twoje zycie , twoje dzieci i twoje zdrowie psychiczne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #658799 przez gabilee
Madlen robimy spotkanko w przyszlym tygodniu ? ^^
a wlasnie wy (Monia , MAdlen i Michasia )nie spotkalyscie sie jeszcze w Bydgoszczy ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #658800 przez kasia123m
ja mam zbadac tsh i ATPO 3 mies po porodzie czyli teraz i chyba 4 czerwca mam wizyte u endo.
w ciazy diaetolog robila ATPO i bylo 51,12 a norma chyba do 5.9.znalazlam kartke mam zrobic tsh i atpo i atg.usg mialam i cala tarczyca swiecila.powiedzial ze w zyciu takiej tarczycy niewidzial.mam naposane ze ukrwienie miazu wybitnie wzmozone.noi ze budzi to podejzenie w kierunku choroby autoimmun.

Gabille nie woze Toski na rehabilitacje po to zeby ja lekarze ogladali.Mialam ja dzis na rekach bo bylam tam z synem.to on cwiczyl.a rehabilitantka sama ja zagadywala.ma doswiadczenie z niemowletami bo je rehabilituje(koryguje napiecie miesniowe).nie mam jej z kim zostawiac jak tam jezdze wiec musi jechac ze mna.wogole nie mam jej z kim zostawiac ale to juz inna historia.

dzieki dziewczyny za mile slowa.musze sobie kupic jakies spodniczki bo moj M w niedziele stwierdzil ze wreszcie wygladam jak kobieta.. :huh: zawsze tylko spodnie i spodnie..



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658807 przez jadziatopol
Kasia ale ladne dziewczynki :) i Tosia jaka sliczniutka :kiss: a ty wygladasz moja droga jak lasencja ! pozazdroscic takiej figury :ohmy: :cheer: :lol:
Madlen moze masz racje...za duzo wymagam ...bo za duzo dostalam na poczatku a teraz okolicznosci sie zmienily i on tez bo w koncu dojrzal i stal sie mniej romantyczny a bardziej odpowiedzialny i powazny (no chociaz ostatni jego wyczyn nie nalezal do odpowiedzilanych :angry: ) Pieknie juz zgubilas! niezla jestes :cheer: ja wlasnie przybralam w ciagu 2 tygodni 2 kg! :angry: dopadlo mnie obzarstwo ...ech. Ale zostalo mi do zgubienia jakies 5 kg a najlepiej by bylo 10 albo 15...hihihi...zawsze za duzo :blink:
Monia kurcze...no masz przejscia z tymi szczepionkami. Moze Igunia jest uczulona na jakis skladnik ....hmmm....to na co juz Igusia jest zaszczepiona?
Dominia to ja na sile chce rozmawiac. Nie lubie zostawiac czegos niedopowiedzianego...nie potrafie po klotni przejsc ot tak do porzadku dziennego ..zawsze chce przedyskutowac problem i przeanalizowac. R z kolei nie lubi gadac...no ale musi i wyciagam z niego...jak juz zacznie gadac to sie rozkreca :lol:
Patii ale masz adoratorow! no ale nie ma sie co dziwic...w koncu laska jestes i teraz tylko bedziesz przebierac :lol: Marcelek przesliczny :kiss:

Hubert wazy 6950g i ma 70 cm dlugosci. Urosl od urodzenia 20 cm i przybral 4150g :lol:
dzisiaj mu bede robic chustke na glowe. Nie ma tu czapeczek takich malutkich z daszkiem ani chustek dla niemowlat...wiec sama zrobie. Zaraz cos wymysle :blink: chyba R pozegna sie z fajna koszulka :silly: :blink:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658808 przez gabilee
kasiu ja ci nie chce dogadac ,jesli tak to przyjelas to nie o to mi chodzilo, ale szkoda mi ciebie , ze tak sie ciagle zamartwiasz .
ja zawsze biore poprawke na lekarzy , to fakt trzeba obserwowac , ale nie zwariowac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658814 przez jadziatopol
Gabilee racja :)

A moj syn ma ostatni tydzien w szkole i wakacje :lol: no moze niezupelnie bo musi isc do szkoly letniej ale ona trwa tylko 3 tygodnie. Tam musi pozbierac brakujaca ilosc kredytow. Tu dzieciaki maja 3 miesiace wakacji :cheer: i dzisiaj sie dowiedzialam,ze moze moj kuzyn kochany (gej) przyjedzie do mnie z Polski. Ma jzu od dawna wize i byl w stanach kilka lat temu i chyba znowu wpadnie do nas bo to miasto to jego ulubione bo przyjazne gejom. Maja nawet swoja dzielnice tutaj Castro oznaczona flagami. Na kazdym domu flaga gejowska :lol: a jak tam czysto. Moglabym tam smialo zamieszkac....ale R powiedzial ,ze on nigdy w zyciu...sral by w gacie jakby mial wyjsc po zmroku :blink:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl