BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 11 miesiąc temu #658833 przez kasia123m
Michasia zapomnialam napisac ze fotki zarabiste.wielki szcun ze odwzylas sie z tk mala Ania jechac.le bedzie miala pmiatke...takie foty.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658836 przez gabilee
Jadzia Haha ale sie usmialam z tego wyjscia po zmroku .
Ciesze sie ze z R. Pogadaliscie czasami wystarczy tylko dluga rozmowa na luzie bez obwiniania sie nawzajem ale wytlumaczenia czego od siebie oczekujemy ;) tak trzymajcie i nigdy nie przestancie rozmawiac :)
A Bartek ma fajnie tyle wakacji ^^ moj brat koniec roku dopiero w czerwch i to na sam koniec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658839 przez gabilee
Leos spi a ja pownnam z nim aby w nocy nie usnac a tu zonk zasnac nie moge :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #658860 przez jadziatopol
Gabilee tez tak czasem mam ze usnac nie moge ;) a najgorzej w nocy jak wstaje karmic i potem leze i patrze w sufit przez godzine dwie i zasypiam przed samym nastepnym karmieniem ;) tez sie ciesze ze nauczylismy sie rozmawiac :) to wazne w zwiazku :) ile twoj brat ma lat? a z tymi cyckami to az tak tragicznie? nie mysle,ze jest az taka tragedia to chyba kwestia poczucia estetyki...prawda? ja sie juz przyzwyczailam i mojemu sie podobaja takie jakie sa (z takimi mnie poznal)...zoperowac chyba bym sie nie chciala chociaz korcilo mnie nie raz i rozmawialam z moja kolezanka,ktora takie operacje robi na co dzien. Mielismy operacje powiekszania i korekcji biustu w szpitalu. Powiekszanie implantem to prosta sprawa a sama korekcja (czyli wyciecie nadmiaru skory i nadanie ksztaltu piersiom bez uzycia implantu) to juz bardziej skomplikowany zabieg, cholernie drogi i obarczony duzym ryzykiem ;) to samo z brzuchem ;) widzialam mnostwo udanych operacji i tych niestety nieudanych ;) chyba nie odwazylabym sie....ale jezeli jest to powazny problem dla kogos to dlaczego nie....takie operacje lecza "dusze" :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658899 przez dominia
Jadzia ja tez ciagne mojego starego za jezyk .. Bo rozmowa w zwiazku jest bardzo wazna :)
A to co mowilas, ze ma moja babcia, mozesz bardziej wytlumaczyc o co chodzi ?

Dzien dobry :)

Pobudka o 3:30 i teraz o 7:40 :) jak zjadl to juz sie obudzil :)
Takie nocki moglyby byc :)

Monia mojej kolezanki Syn mial male ciemiaczko od narodzin .. Tyle ja straszyli, ze to mozg sie moze przez to odpowiednio nie rozwijac .. Badania to co chwile robila i Borys jak mial pol roku to tej dziurki juz nie mial ;) ale do tej pory badania ma robione i jest wszystko dobrze :)
Jak.Igunia w nocy ? Wszystko.ok ?

Milego dnia :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658901 przez gabilee
jadziu Kuba konczy 18 we wrzesniu , jak to zlecilo , traktuje go jak mojego malego synka :) kocham go jak brata i syna wychowuje go od jego 6 roku zycia

co do piersi to fakt kwestia estetyki , ale korekcja nie wchodzi w gre brr balabym sie a implanty teraz sa takiej jakosci , ktore sie nie rozlewaja i pod miesien bym chciala nie pod gruczol to moglabym byc spokojnie w ciazy. kurcze jak sobie cos wymysle to juz musze to zrobic wszystko zalezy od kasy :) slub mam w kwietniu moze zdaze :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658903 przez bananamana
Cześć dziewczyny podczytuje was dość często ale niestety nie mam zbytnio jak pisać malutka jest bardzo absorbujaca a niestety nie mam nikogo kto choc przez jakis czas by sie nia zajal jestem poprostu w bigu 24h tyle dobrze ze choc w nocy da mi troche pospac kochane maleństwo. U mnie kaplica totalna nie wiem juz co mam robic m poprostu mnie zaskakuje malo pozytywnie rozmawialam z nim juz ale efekt byl tylko kilkudniowy, przychodzi z pracy siada do kompa i siedzi przy nim do wieczora wstanie tylko jak juz sie nanarzekam zeby cos zrobil malej poswieca doslownie moze godzinke dziennie zebym mogla zrobic obiad czy isc do wc ehhh poprostu jestem zalamana nie wiem co sie dzieje p[oprostu chyba sie poddam zaniedlugo spoakuje manatki moje i malej i pojade do mamy.

Jadzia ja cie doskonale rozumiem tez jakbym wyjechala za granice po slubie przenioslam sie do miejscowosci oddalonej od mojego miejsca zamieszkania ponad 25km niby nie duzo ale wiadomo jak to z malenstwem i tak staram sie choc raz w tyg jechac w moje strony bo bym tu zwariowala nikogo nie znam nie mam tu zadnych znajomych...

Dziewczyny sliczne te wasze maleństwa tak pieknie rosna i sie zmieniaja wszystkie bez wyjątku urocze :)

Kasiu tak sledze co piszesz i uwazam ze Gabilee ma troszke racji wyluzuj troche z malutka bo sie zamartwisz kochana ona jeszcze ma czas zeby skupiac na dluzej wzrok na danej osobie tym bardziej jesli tylko przechodzi obok nie zagadujac jej :) A co do szczepionek to oczywiscie indywidualna sprawa ale udowoniono isz szczepionki nie powoduja autyzmu autyzm jest choroba ktora rozpoczyna sie juz w zyciu łonowym a ujawnia ok 1-3 roku życia dziecka.
Głowa do góry napewno z Tośką jest wszystko w pozadku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658907 przez gabilee
banana hej kochana . ja bym zastosowala terapie wstrzasowa jak to nie ktore dziewczyny tu robily na swich M. mam nadzieje pomoze i bedziecie szczesliwi a zwlaszcza ty :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658910 przez bananamana
No i moja córunia juz nie jest poganką ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658916 przez gabilee
piekna :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #658937 przez Paulaaa
Hej

Co za cudowna noc! Od 22 do 7.20 mała spała bez żadnej pobudki na jedzonko. :lol: Wyspałam się nawet. :silly:

Jadzia cieszę się, że z R już lepiej. :)

Monia jak Igunia? Myślę o Was cały czas.

Ola śliczna trzymiesięczna dziewczynka :)

Maracana, tak ja z Wawy :)

Michasia co za foty. :) Fajne :) Podziwiam, że odważyłaś się zabrać Anię ze sobą. :cheer:

Aniajulia przeszłaś dużo, ale teraz masz dwie śliczne córeńki i tylko to się liczy. :)

Anoda fajnie, że nas odwiedziłaś. Podczytuję Cie na staraczkach i bardzo mocno trzymam kciuki za Ciebie i inne starające się dziewczyny :)

Kasia maaatko jaka Ty chudzinka jesteś! :cheer: Co do Tosi - nie panikuj. Na pewno wszytko jest dobrze. Przecież Ona nie ma jeszcze 3mcc wiec nie wymagaj od niej opanowania umiejętności 4mc. Gabille ma rację. W końcu zwariujesz. Ja Cię doskonale rozumiem bo sama mam niepełnosprawną córkę. Wiem co to znaczy bujać się po specjalistach, po rehabilitacjach. Wbij sobie do głowy że Tosia jest ZDROWA. Ciesz się życiem. Masz dwoje wspaniałych dzieci. Szkoda czasu na szukanie czegoś czego po prostu nie ma. :)


Wszystkie dzieciaki cudne. :kiss:

Satine masz nosa do tego mleka na tablicy. Kupujesz orginalnie zamknięte czy jak się trafi otwarte ale całe to też bierzesz?

bananamama malutka śliczna. Fajnie że się odezwałaś. Co do M. zastosuj terapie szokową ;)

Mała śpi. Dopiję kawkę, ogarnę, dziewczyny wstaną i lece na zakupy.

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #658964 przez Monia_T
Cześć

U nas po ciężkim dniu bardzo przyjemna nocka :laugh: Igula jadła o 0.30 i 3, a później znienacka obudziła się o 4.30...już miałam przed oczami koniec spania, ale wzięłam lulkę do naszego łóżka wystawiłam cycka i spałyśmy do 7.45 :lol: Iga sama przystawiała się do mleka, samoobsługa :silly:

Pati ładnie Marcelek rośnie :) Duży chłopak z niego będzie :) Śliczny jest :kiss: Całuski wysyłamy :kiss: :kiss: :kiss:

Michasia ja też byłam pewna, że kosmetyki dla dzieci nie szczypią, tak pisze na opakowaniu. I w pierwszej chwili nie spanikowałam, chciałam spokojnie wytrzeć, ale jak Iga zaczęła wrzeszczeć i oczko całe czerwone to już tak miło nie było...
Lusia boska :woohoo: Czasami jak o niej piszesz to jakbym czytała o Mailu sprzed 2-3 lat. Też zjadł całe pudełko Ramy 500g jak był młody, zresztą czego on nie jadł :silly: Fajna jest ta Twoja sunia :) Mailo zna komendy, siad, zostań łapa, zostaw...ale jak był młodszy to ostatnie nie działało :silly:

Madlen ja nie mam problemu z hormonami (chyba?) a czuję się ostatnio tak jak pisałaś...do tego mam zawroty głowy straszne. Nawet jak leżę w łóżku to czuję się jak w leju, a jak chodzę to kilka razy prawie upadłam. Może organizm jeszcze warjuje po ciąży i porodzie i w końcu wróci do normy.
U nas jeszcze komarów nie ma :) Albo są zbyt leniwe, żeby na IVp dolecieć :silly:

Gabilee jak masz potrzebę, żeby dla siebie zrobić cycki to jak najbardziej :) Najważniejsze poważnie przemyśleć i nie robić pochopnie. Ja chyba bym się nie zdecydowała, nie czuję takiej potrzeby, ale wszystko jest dla ludzi byle z rozsądkiem do tego podejść.
Ja też jestem bardzo obciążona onkologicznie, ale nie myślę o tym bo to jak czekanie na wyrok. Co będzie to będzie, jak zachoruję będę się leczyć i tyle.
My z Michasią widziałyśmy się 2 razy na Świadomej Mamie a z Madlen jakoś nie było okazji ;)
Masz ślub w kwietniu...Wasz ślub?

Kasia zgłoszę na pewno. Chociaż te kilka godzin płaczu mimo, że serce mi rozrywało było mniej stresujące niż poprzednie objawy. Dziś malutka radosna, uśmiechnięta a wtedy dziecko-roślinka.

Jadzia ja bardzo lubię gejów :) Mają inne podejście do zycia, mogłabym wśród nich mieszkać. Chociaż mój m w życiu by się nie zgodził ;) Kiedyś miał szefa geja, który był nim bardzo hmmm...zainteresowany :silly: A mój m nie jest tak tolerancyjny jak ja...niby nic do nich nie ma ale...
Wyobraziłam sobie R jak idzie ulicą SF i trzyma się z tyłu za spodnie obracająć się czy jakis gej nie chce go zza rogu napaść :woohoo: :woohoo: :woohoo:
A kogo wybraliście na chrzestnego Hubcia, bo nie zarejestrowałam?

Dominia sprawdzę to ciemiączko, ale specjalnie się tym nie przejmuję. Igunia dobrze się rozwija, nawet wyprzedza standardy z tabelek ;) mam nadzieję, że wszystko będzie ok.

Banana współczuję...ja juz kiedyś pisałam, że terapia wstrząsowa w naszym związku zdziałała cuda. Musisz sama przeanalizować czy warto, bo każdy związek jest inny.
Bardzo ładnie wyglądacie :lol:

Iga namiętnie ćwiczy przewracanie z plecków na brzuszek, czasem jej już wychodzi, a poprzedza to zawsze taką pozycją...prawie w chińskie S się składa, Wasze też tak robią?

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658982 przez gabilee
monia tak moj slub , o dziwo nawet jeszcze nie zaczelam przygotowan :P
moj Leon przewraca sie z brzuszka na plecki i to narazie tyle :D
dzisiaj chcialam aby wiecej patrzyl w lewo i podalam mu butelke z lewej strony i co chwile puszczal smoczek i spogladal co sie dzieje z prawej strony i wracal do butli haha ale to komicznie wygladalo cos w stylu : "chyba cos stad zapomnialem , hmm... jednak nie , tam jest jedzonko " :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658997 przez Monia_T
Ha, ha Gabilee wyobraziłam sobie Leosia :laugh: Iga jak miała 2 miesiące to słabo odwracała się główką w prawą stronę...podchodziliśmy do niej i zaczepialiśmy i nie wiem kiedy zaczęła tak samo patrzeć i kręcić główką w jedną i drugą stronę. A teraz to potrafi wyczaić, że siostrę słyszy w przedpokoju i łepetynkę tam odwraca :)
Fajnie z tym ślubem :) Masz już jakiś plan jak chciałabyś, żeby to wyglądało? Długo jesteście ze sobą?

Ja nasz ekspresowo zorganizowałam...bez nadęcia a wszystko się udało.W październiku mój m zaczął marudzić o ślub, byliśmy wtedy już 9 lat ze sobą i 7 po zaręczynach, Kinia miała 4.5, a ja powiedziałam ok ale w święta Bożego Narodzenia. No i udało się :laugh: Ekspresowo wszystko załatwione, wesele udane, goście zadowoleni a my szczęśliwi :woohoo:
W tym roku będzie 7 rocznica ślubu, ale my i tak raczej celebrujemy tą 16 bycia razem. Jesoo 16 lat...znowu jakoś staro się poczułam :silly:

Masz jeszcze dużo czasu na przygotowania :) ale miło jakbyś dzieliła się wrażeniami, lubię czytać o ślubach :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659106 przez ola85
Jadzia - oj to Hubuś z tymi nocami to daje mamusi popalić :blink: Fajnie że z Radkiem się dogadaliście. Jesteście świetną parą, każdy ma czasem gorszy dzień :blink:
Dziękujemy za buziaki dla Lidusi
Satine - śliczna Maryś
Monia - najważniejsze że już lepiej :)
Gabilee - ślicznie Ci rośnie Leonik :) Dziękuję w imieniu Lidzi :kiss: Fajnie że więcej z nami piszesz, bo brakowało to Ciebie :)
Kasia - ja też nie mam fb i chętnie pooglądam zdjęcia :) Ślicznie wyglądacie
Monia - podobno niektóre dzieci mają mniejsze ciemiączka, u moje też już się sporo zmniejszyło, zobaczymy co nam powie lekarz w czwartek
Kasiu - ja wiem że się martwisz o Tosię i bardzo ją kochasz, ale musisz wierzyć że Tosia to zdrowa dziewczynka :) Tak jak napisała Madlen, u każdego dziecka można się czegoś doszukać
Pati - dzięki :kiss: śliczne Ci urósł Marcelek :)
Dominia - Lidzia wycałowana :)
Michasia - po urodzeniu mierzą dziecko na boczku ze wszystkimi zgięciami, a w poradniach mierzą różnie - jedni na boczku jak po urodzeniu, drudzy na pleckach - stąd takie różnice w pomiarach :blink:
Jadzia - to śliczna waga i wzrost Hubusia :) Super że kuzyn Was odwiedzi :) A Radkowi z tym wyjściem po nocy to się nie dziwię - chłopy tak mają :laugh:
Gabilee - oj, ja też tak mam ostatnio. Mała zaczęła wcześniej chodzić spać, a ja wtedy zasnąć nie mogę, a o piątej pobudka :silly:
Bananamana - śliczne zdjęcie z córeczka :)
Paulaaa - dzieki :kiss: , u Was supernocka :)
Monia - ale Iga to spryciula :) My też szybko organizowaliśmy ślub, ja nie lubię tych wszystkich przygotowań i zastanawiania się nad wszystkim po 3 razy. Taki mam mało kobiecy charakter
Chomiczka - co u Was? Dawno Cię nie było

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl