BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #658445 przez michasia
Kasiu na wikipedii (wiem, że to raczej niezbyt wiarygodne źródło, ale raczej informacje są prawdziwe) jest napisane, że krzyk mózgowy nie występuje po szczepieniu. pl.wikipedia.org/wiki/Krzyk_m%C3%B3zgowy
ale występuje płacz nieutulony. Monia ja bym chyba jechała do lekarza!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658460 przez dominia
Monia Igusia się uspokoiła po tym czopku ?? szybko napisz Nam co i jak ! okropnie się martwię :(

Michasia starsi ludzie to uparci gorzej niż osły :dry: dzisiaj jak byłam u babci mówię do Niej, że czasem warto iść do lekarza ... a ona do mnie a nooo warto ;) a najlepsze jest to, że Mila ma przychodnie 200 m od domu !!!!
Piękne zdjęcia :) ciekawe macie to hobby :) dobrze, że Ani było ciepło :) ale widzę, że ciężko było cały dzień na powietrzu, jednak pasuje czasem jakieś pomieszczenie murowane ale najważniejsze, że sobie poradziliście :)

Paula u mnie Ig też jest dzisiaj maruda straszna ..

Aniajulia piękna rodzinka :) Igunia cudna :kiss:

Anodka wierzę, że już w tym roku będziesz pielęgnować swojego brzusia z fasoleczką w środku :kiss:

Gabilee ja cyce to mam masakryczne :( myślę nad laserowym usuwaniem rozstępów tylko jeszcze nie patrzyłam ile to kosztuje ;) .. a co do rozmiaru, mam teraz mniejsze C a karmię .. później pewnie wrócę do A, mi to mnie przeszkadza, że wrócę do takiego rozmiaru, teraz z C się męczę ;) wydają mi się jak wielkie balony .. fuj :dry:

Madlen sprawdź tsh .. zrób badania, myślę, że to przez to tak się czujesz jak baba w czasie menopauzy, przy złym hormonie też jest problem z wagą ;) Ty w ciąży miałaś nadczynność ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658472 przez Satine0
Madlen Mam puszkę 400g do oddania ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658490 przez ola85
Madlen - Liduś wycałowana :) Właśnie wyobraziłam sobie Ciebie przechodzącą przez ten płot :laugh:
Sylwia - dzięki :)
Dominia - tak, służba zdrowia jest chora
Anoda - bocian to dobry znak :laugh:
Aniajulia - to się biedna trochę wycierpiałaś, dobrze że masz teraz Igunię :)
Drzyzgunia - oby się udało z pracą :)
Monia - biedna Iga, daj znać co u niej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #658495 przez jadziatopol
dzieki dziewczyny :) jestescie kochane :kiss:
Niedziele spedzilismy razem i nawet Radek przyznal ,ze jego znajomi zachowali sie jak swinie ale na poczatku staral sie usprawiedliwiac Anke (zone W) ,ze nie zapraszala mnie bo i tak bym nie przyjechala bo pic nie moge i musze zajac sie malym. Szok! W ten dzien mialam wyjatkowego dola a te smsy od tych znajomych wywoalaly u mnie wybuch....na Radka nie moge narzekac . Lepszego faceta nie znalazlabym na swiecie. Zawsze gotuje (w miare mozliwosci ), on sprzata w domu, robi zakupy i w ciagu dnia jak jest w domu to zajmuje sie Hubciem prawie caly czas (kapie go zawsze i to on myje pupke pod kranem jak zrobi kupke)i dlatego tez w weekend daje mu pospac....ale wtedy mialam tak parszywy nastroj ,ze na nim glownie sie odbilo....jedno co mnie najbardziej wkurwia w nim i co sie zmienilo od przyjazdu tutaj to ten brak zrozumienia dla mnie . Nie rozumie ,ze samotnosc mi doskwiera i te jego glupie teksty ,ze to moja wina ,ze nie mam zanjomych tutaj bo nie chce dzwonic do zon jego kolegow,ktore tez sa w podobnej sytuacji bo siedza z dziecmi calymi dniami. Monia swietny tekst z tym telefonem zaufania :lol: masz racje, dokladnie :lol: Ma szczescie,ze nie poszedl wtedy wieczor do tych znajomych bo chyba udusilabym go golymi rekami!!! poszlismy wczoraj na spacer i g :lol: dalismy chyba 2 godziny o naszej sytuacji i o tym wszystkim....ech ciezko jest ale cale szczescie ,ze mamy siebie i musimy jakos przetrwac. A ja dziekuje,ze mam was dziewczyny bo nie wiem komu wyzalilabym sie w srodku nocy ;)
Hubert dalej budzi sie w nocy co godzine co dwie....nie wiem...ale to chyba ten najdluzszy skok rozojowy chyba ;) mamy 17 tydzien a jest napisane ,ze do 19-tego moze tak byc...juz mam dosc. Ale za to gaduli jak najety i zaczal gruchac, prewraca sie na boczki i na brzuszek i sam podnosi glowke lezac na pleckach dajac mi znac ,zebym go podniosla do siadu :ohmy: :)

Jeszcze was nie nadrobilam do konca ;) bede stopniowo odpisywac :)

Michasia widzialam zdjecia. Sa bajkowe jak z innego swiata! i Namioty robia wrazenie :) Ania taka cudna jak ksiezniczka :) :kiss: pewnie juz tam rycerz dla niej rosnie :) wyghladacie niesamowicie , na prawde! :)
Monia rodzinka super :) Kinia ladna i Igunia moja przesliczna :kiss:
Dominia zaraz jeszcze doczytam dalszy ciag...chcialam tylko napisac ,ze wspolczuje ci bardzo. Twoja babcia pewnie ma guzka reumatoidalnego ;) oby to bylo to a nie cos gorszego. Trzymam kciuki i zycze zdrowia twojej babci :)
Maracana moj R tez jest takim dobrym chlopem . Jest wyjatkowy ...nigdy takiego faceta nie spotkalam i dlatego jestesmy juz 10 lat razem....ale jest przepracowany i zmeczenie daje nam obojgu znac ;) a ci znajomi wywolali burze miedzy nami....do tego skok rozwojowy Hubcia i konflikt gotowy.Dobrze,ze pogadalismy .... jestesmy tu sami i mozemy liczyc tylko na siebie a R jest przemeczony i fizycznie bo pracuje po 11 godzin dziennie lacznie z weekendami i psychicznie bo cala odpowiedzialnosc finansowa spoczywa na nim. Pierwszy raz jestesmy w takiej sytuacji i ja go dobrze rozumiem ale najbardziej martwi mnie to ,ze on nie stara sie zrozumiec,ze ja tez mam problemy innego rodzaju ale rownie wazne. A ja do tego wszystkiego mam francowaty charakter ;)
Monia jej....oby Iguni szybko przeszlo ! ;) ucaluj ja ode mnie :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: napisz jak Igunia sie czuje

Princess no czasem nic nie pomaga ...tylko terapia wstrzasowa dziala najlepiej na tych chlopow. Ja mialam podobnie z poprzednim mezem..jak Bartek sie urodzil to wogole sie nim nie zajmowal a nie pracowal ciezko i wiekszosc czasu spedzal w domu ale przed komputerem. Sygnalizowalam,ze nie jest ok ,ze mi sie to nie podoba....az w koncu sie rozwiodlam. WTedy zrozumial ale juz bylo za pozno. Jak z Adasiem? Co postanowiliscie? Wybieracie sie do kolejnego lekarza? ucaluj dzielnego mezczyzne ode mnie :kiss:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658497 przez kasia123m
Monia i jak?mam nadzieje ze juz jej przeszlo.pierd...szczepeinia.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #658533 przez jadziatopol
Kasia tez czytalam o tym "krzyku mozgu" i az mnie ciarki przeszly...tego boje sie najbardziej ;) ale miejmy nadzieje,ze Igunie tylko boli miejsce po szczepieniu ;)
Ola wszystkiego najlepszego z okazji 3 miesiecy!!! Lidzia przesliczna :kiss: buziaki od cioci :kiss:
Aniajulia ale mialas przejscia ;)
Madlen to ile juz zrzucilas? silownia super. Ja tez wole takie silownie tylko dla kobiet ...nienawidze takich arbuzow (Johny Bravo :blink: )co siedza calymi dniami na silowni ...udaja ,ze cwicza, wpieprzaja sterydy i przychodza slinic sie na widok lasek ;)
Ja dzisiaj ide na silownie :)
Anoda fajnie,ze sie odezwalas :) trzymam kciuki za was i kibicuje bardzo mocno :) a bocki to faktycznie dobry znak :)
Satine ja juz wczoraj wsadzilam Hubka do spacerowki i mial pierwszy spacer na siedzaco :) ale wieje wiatr strasznie i trzeba cieplej ubierac te nasze maluszki ;)
Gabilee no ja niestety cycki mam jak sliwki zasuszone ;) za duzo skory i niestety nie sciagnela mi sie po pierwszym dziecku. Ale biust mi urosl o 3 rozmiary.
Aganobla ja mam to samo..Hubus przy cycku non stop od tygodnia...mam nadzieje,ze to skok i ze niedlugo to sie zmieni ;)





Wczoraj bylismy w kosciele w SF i zapisalismy sie do parafii . To pierwszy krok ,zeby zrobic chrzciny. Teraz musimy odczekac 30 dni ...znalezc przykladnych wiernych na chrzestnych i mozemy chrzcic Hubcia. Ale potrzebujemy wiecej czasu. Co do chrzestnego sie zgodzilismy ale chrzestnej jeszcze nie mamy....a R uwaza,ze za wczesnie,zeby wybierac Kryche . Ona mu cos nie odpowiada. A on ma nosa do ludzi.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658546 przez Satine0
Miałam wstawić fote mojej Mary jak w wózku "siedzi" :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658549 przez anoda89
Dzięki dziewczyny :kiss: Jeszcze długa droga przed mną ale wierzę że będzie dobrze :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658557 przez Satine0
Jeszcze z tatą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #658572 przez jadziatopol
Satine sliczna fota. Marysia przecudna :kiss:
Michasia dobrze,ze wrzucilas tego linka. No widzisz...a wszedzie na forach przeciwnikow szczepien pisza ,ze to krzyk mozgu. Dobrze,ze to wrzucilas...troche sie uspokoilam.


Ale nasze maluszki juz duze....a tak niedawno siedzialy w brzuszkach. Nie moge w to uwierzyc,ze czas tak szybko plynie.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658583 przez Monia_T
Dzięki dziewczyny za wsparcie :kiss: :kiss: :kiss:

Nie mam pojęcia co to było, krzyk a raczej wrzask rozpaczy, który trwał blisko 3 godziny...nic nie pomagało. Nosiliśmy, tuliliśmy, piersi nie chciała...tylko płacz. Nóżka to chyba nie była bo ani obrzęku, ani zaczerwienienia...jak miała momenty, że płacz w łkanie przechodził to najmniejsza zmiana pozycji wywoływała ogromny krzyk. I skończyło się nagle! Po prostu uspokoiła się, uśmiechnęła, dałam jej cyca i znowu mam swoje cudowne dziecko.

Jakiegoś pecha mamy z tymi szczepieniami :dry:

Zobaczymy jaka nocka będzie...

A jeszcze przy kąpaniu przez przypadek prosto na oczko kapnęła mi piana i znowu płacz...oko całe czerwone ehhh ile ona dziś łez wylała...

Jadzia bardzo się cieszę, że z R już dobrze :woohoo: A skoro Krycha mu nie pasuje to poczekaj. Ja też ufam swojemu pierwszemu wrażeniu i zazwyczaj się nie mylę, coś w tym musi być :)

Kasia miałyśmy tylko Hib, polio odroczone przynajmniej na rok.

Satine piękna Maryśka :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658586 przez gabilee
ola to niezla produkcja idzie u dziewczyny jedno za drugim :P
ja na tesciowa nie moge wogole narzekac , chyba dostalam w prezencie z moim M. :D
piekna szkrabka :)

monia trzymam kciuki , aby Iga dobrze zniosla szczepienie :) zdolna z niej dziewczynka juz stopki do buzki :) a ja dzis tez ledwo do domu zdazylam wejsc :P a jak pieknie rosnie twoje szczescie , Leon ma 71 cm mierzylam go w niedziele :D
LEon z kolei dzis nie zrobil kupki , pierwszy raz sie to nam zdazylo ciekawe co jutro bedzie

satine przej...ne masz z ta tesciowa :P

drzyzgunia zdrowka :)
co do pracy to tak jak madlen wspomniala :D

madlen trzeba bylo zrobic sobie nocne harce z M. na balkonie jak tak goraco u was bylo ^^
zawsze urozmaicenie pozycia malzenskiego :P
wkladki nie wiem wlasnie chce isc na konsultacje , bo nie moge patrzec na moje piersi :(

monia alez mi jej zal bidulka :(

michasia ale sie usmialam z dyplomu ^^

dominia laser to teez dosyc kosztowne

satine ale zadowolona Marysia :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #658588 przez jadziatopol
Monia jak dobrze,ze juz minelo! ucaluj malenka slicznotke ode mnie :kiss: i przeczytaj tego linka co wrzucila Michasia...o tym placzu. pl.wikipedia.org/wiki/Krzyk_m%C3%B3zgowy Zglos to lepiej lekarzowi ;) to tez zaliczaja do powiklan poszczepiennych z tego co przeczytalam. Ja i Kasia mylnie to nazwalysmy "krzykiem mozgu " bo tak pisza na tych wszystkich forach ale Michasia znalazla na wikipedii. Wiec nie ma sie co martwic ale zglosic trzeba.
Ufam w tym wzgledzie R...zawsze ma nosa do ludzi tak jak ty i nigdy sie nie myli. Ja z kolei na odwrot ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658591 przez Satine0
Dzięki dziewczyny :kiss:

Mi znowu udało się upolować mleko na tablicy :D 4 puszki po 20 zł ! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl