BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 10 miesiąc temu #659748 przez dominia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #659761 przez Satine0
Princess I super :) dobrze, że jabłuszko zasmakowało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #659762 przez jadziatopol
Suzi no kochana chyba lekko przesadzasz z ta babcia dinozaur :blink: jajcara z ciebie :lol:
Dominia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
to babci co innego dolega :( moze to i dobrze. Ja mialam operacyjnie usuwanego guzka z kciuka. A co do medycyny chinskiej to akurat w tym chinczycy sa dobrzy. Zawsze kupujemy leki na przeziebienie u nich i ziola. Do lekarzy tutaj nie mam zaufania.
Monia hahhaha....teraz doczytalam posty....jak sobie wyobrazasz R trzymajacego sie za tylek :cheer: :blink: :lol: dobre...ja tez od razu wizualizuje :lol: :lol:
Princess ale Adas sliczny :cheer: :) i jaki juz duzy ! dawno go nie widzialam . Buziaki od ciotki :kiss:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #659796 przez dominia
Jadzia a masz ubezpieczenie tam ?? da się tak żeby R. Cię miał w swoim ?? czy też robi bez ? bo mój T. ma mnie i Małego w ubezpieczeniu wpisanych :) wtedy będziesz mogła iść do lekarza, a przeszła Ci ta choroba ??? :)
nosz co za chłop .. a mówią, że baby mają humorki ;) przyszedł i już lata koło Igora :dry: ja się cieszę :silly:
Próbuj nawet odciągać będąc z Hubkiem w domu i dawaj z butli bo nie daj Boże [odpukać w niemalowane] skończy się cycuś i co wtedy ? próbuj żeby coś innego chwytał :kiss:
w ten weekend jadę do szkoły ;) zaczynam od piątku, na szczęście mam niedzielę wolną co mnie ogromnie cieszy :)

Prnicess Adaś śliczny :) i bardzo się zmienił :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #659819 przez jadziatopol
Dominia no tak bede musiala zrobic bo faktycznie jak zabraknie mleka to jak wtedy go nakarmimy? ;) mam ubezpieczenie stanowe (takie jak u nas panstwowe) ..nie place za to nic. Hubert z racji tego,ze jest juz obywatelem tez ma takie ubezpieczenie jak ja ale pelne. Ja mam ograniczone to znaczy,ze moge skorzystac z pomocy lekarskiej tylko w naglych przypadkach a Hubert ma pelne za darmo. R ma takie samo jak ja i Bartek tez. Czyli tylko Hubcio ma pelne. Ale powiem ci ,ze nawet jakbym miala ubezpieczenie to nie chodzilabym tu do lekarzy. Nie jestem z tego wyleczona....nawet nie zaczelam dobrze sie leczyc w Polsce jak juz wyjechalam. Zobaczy ;) my co to bedzie. Jak bedziemy miec juz papiery to raz w roku bede jezdzic do Pl i tam bedziemy sobie wszyscy robic "przeglad" :) Super,ze m oprzytomnial...jednemu sie zdarza takie otepienie na chwile a innemu na dluzej. Dobrze,ze ty masz ten lekki przypadek :blink: niestety kazdy z nas ma chwile otepienia :blink: a Hubcio dalej nie spi po nocach...to znaczy spi caly czas ale sie budzi co godzine co dwie i z zamknietymi oczami musi sie przytulic do cycka albo zjesc....to chyba dalej ten skok.Wg tabelek to jeszcze okolo 2 tygodni moze potrwac. Wygina sie, robi mostki juz z podnoszeniem pupy, obraca sie, gada duzo...zmienil sie :) juz sie przestalam martwic. I usmiecha sie caly czas...nawet przez sen :) :lol:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #659854 przez Madlen
Dziękujemy :)
Satine papu nigdy nie za wiele :)

Suzi Pampers active baby nr 3 :)

Ten biedronkowy kocyk jest naj, kupiłabym jeszcze jeden taki.

Ola współczuję..

Jadzia a może czadu dałaś na siłowni?

Princess ale numer, a co tam należy mu się :)A jaki to Gerberek?

Dominia, może M. ma jednodniowy skok ;)


Adaś prawie cały czas jak nie śpi to ssie piąstki, paluszki. Po jedzeniu również. Aż ulewa od tego.
Wasze dzidzie też tak mają? Może coś z dziąsełkami przed akcją ząbkowanie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #659871 przez Satine0
Madlen Moja tak ma :p ciągle łapcie ssie...i jak wsadzi za głęboko to bełcik idzie... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #659877 przez jadziatopol
Madlen niee...w dupe mi daje to ,ze spimy na podlodze (oczywiscie na materacu) i ciagle musze dzwogac Hubka z podlogi...przebieram go tez na podlodze....nie wiem jak dlugo jeszcze tak pociagne ;) moj Hubert ma to samo...wszystko do buzi i po jedzeniu tez ...wpycha czasem tak gleboko palce,ze zwraca :cheer: :lol:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #659891 przez Paulaaa
3 miesiące i jabłko? :cheer: Szybko. Ja myślę jak tu podać gluten (raz piszą, że wprowadza się w 4mc innym razem że w 5 a znalazłam nawet info. że w 10. Musze się zapytać pediatry jak będziemy za tydzień na szczepieniu, bo już zgłupiałam)

Madlen, Monia moja identycznie się wygina. Czasami jak się wygnie to mam serce w gardle. ;) Iga i Adaś śliczności. :kiss: :kiss:

Monia, piąteczka. ;) ''Świetojebliwe'' są najlepsze. :lol: :lol:

Martyna, Robercik jaki już duży! :kiss:

Princess współczuje przebojów z bioderkami. Adaś słodziak :kiss:

Dominia każdy face ma jakieś jazdy. W końcu to FACET. ;)

Moja myszka o 19 zjadła 120ml o 20.40 dojadła 60 ml :cheer: i zasnęła snem kamiennym :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #659899 przez aniajulia2
Hej dziewczyny. Ja tylko na chwilę - jutro was nadrobie.

Moja Mała od wczoraj nieznośna. Nawet przy jedzeniu- chyba tatuś ja przyzwyczaił do noszenia na rączkach.

Ogólnie mam dola i chce mi się płakać. Mała nie lubi na brzuchu leżeć i nie chce główki podnieść do góry jak już japołożę na tym brzuchu. Na rękach nie chce leżeć tylko siedzieć - a teściowa mnie straszy ze sobie kręgosłup zniewoli. Jakby tego było mało w sobotę wyczulam sobie we włosach jakiegoś guzka. Oprócz tego mam jeszcze za uchem takiego,a dziś wymacalam na szyi trzeciego. Byłam u lekarza i mam przyjechać na czczo w czwartek na prześwietlenie jamy brzucha. Straszny dol mnie dopadł. Odrazu czarne myśli... Dobra nie smece wam uciekam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #659928 przez Pliszka
Dominia,może jest zmęczony, sama pisałaś, że bardzo ciężko pracuje. Mój Misiek też ma pracowity czas w pracy, po pracy często zostaje z Olkiem jak idę na fitness (właśnie wróciłam :) ), ale na przykład jutro to on idzie na piwko z kolegami. W naszym wypadku myślę,że my z Olciem mamy dużo fajniejsze życie niż tatuś, specrujemy dużo, przytulamy się, a on siedzi całe dnie w biurze i ma 1000 spraw na głowie. Bardzo dbam aby oprócz pracy i czasu z nami (który go bardzo cieszy), miał też czas dla siebie, taka równowaga to podstawa zdrowia psychicznego, a co za tym idzie fizycznego. My mamy prawy do odpoczyku i tatusiowie również. Może umówcie się , że jeden wieczór w tygodniu Ty masz wolny, ale niech i on raz w tygodniu pomyśli tylko o sobie. Jesteście bardzo młodzi, podziwiam jak świetnie sobie dajecie radę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #659935 przez jadziatopol
Paulaa ja tez wlasnie roznie czytalam o tym glutenie...ja na razie sie nei martwie bo jeszcze produkcja mleka w toku al e musze tez zaczac myslec na ten temat. Tutaj lekarz powiedzial,ze jak sie karmi piersia to dopiero po skonczonym 6 miesiacu zycia nalezy wprowadzac inne produkty. Moj Hubek tez sie tak wygina...ale jeszcze jak lezy na plecach to robi ten straszny mostek i wtedy glowe wygina do tylu tak strasznie,ze az truchleje :cheer:
Aniajulia mojej kolezanki syn tez nie podnosil glowki...zaczal tydzien temu (skonczyl 4 miesiace). Pewnego dnia po prostu jak go polozyla na brzuchu przestal sie w=awanturowac i po rpostu pieknie dzwigal glowke :) tak wiec nie martw sie na zapas. A z tymi guzkami to dziwne..a dlaczego akurat usg jamy brzusznej chce ci zrobic?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #659937 przez Suzi
aniajulia zarówno na szyi jak i za uszami mamy węzły chlonne, przy infekcjach, nawet bezobjawowych mogą się powiększać, i nic złego z tego nie musi wynikać, Ot reakcja obronna organizmu :) nic sie nie bój, będzie dobrze :)
Ja tak kiedyś takie " guzy" właśnie wymacałam na potylicymojego starszego ( malutkiego wówczas) syna i mało nie zeszlam na zawał, dopóki mi mądrzy ludzie nie wyjaśnili, ze to węzły chlonne tez i tam są :blink:
Nie stresuj się na zapas, zobaczysz, będzie wszystko wporzo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #659974 przez jadziatopol
Pliszka ech,...ten twoj maz to ma dobrze z toba :ohmy: po przeczytaniu twoje posta poczulam ,ze jestem straszna franca i egoistka! :blink:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #659976 przez aniajulia2
Dzięki dziewczyny. Nie wiem czemu akurat brzucha. Coś tam powiedział ze chce zobaczyć czy nic nie jest powiększone. Niby mnie dotykał i powiedział ze węzły ok. Nie wiem- zobaczymy.
Jadzia dziwne jest to ze jak jest na rękach albo jak siedzi to trzyma sztywno główkę tylko na brzuchu nie chce podnieść.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl