BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #698168 przez jadziatopol
hej :)
Dominia fryzurka ciekawa bardzo :) nie kazdemu moze pasowac. Sprobuj i zobaczysz i mam nadzieje,ze pokazesz sie nam jak ja wybierzesz? :)
Moniadla ciebie wszystko :blink: ja tez lubie ten filmik :lol: Iga ladnie wyglada tez w jasnych wlosach... :) cale szczescie ze masz tyle aparatow i cykasz tyle fotek ...bo Hubus moze sobie poogladac laske swoja :blink: wczoraj puszczalam Hubusiowi jak Ig :blink: ula je marchewke,zeby go zachecic do jedzenia...taki wpatrzony byl ! :cheer: szok! ale jesc nie chcial ;) i niestety w nocy obudzil sie raz i byl glodny...chyba juz mu nie starcza moje mleko...dobrze by bylo gdyby zaczal wiecej jesc w dzien.Igulka slicznie otwiera buzke do jedzenia :) Hubek zaciska...pluje albo wymiotuje ;)
Sylwia slicznie wygladasz :) Bartek wcina nogi :cheer: i cenzurka niezla :blink:
Michasia tez sie usmialam :lol: swietne to co napisalas,ze dodatkowe kg P zmienily wasz status spol. :blink: wogole to bardzo mi sie podoba jak opowiadasz o waszej pasji. Anulka fajniutka i chyba wygodnie jej w tej chuscie :) ladnie wygladacie :) usmialam sie z tych golonek :lol:
Xpatii dorbze,ze juz wrocilas. To mowisz ,ze dobrze ci bylo z M? :blink:
Ola a o co chodzi z dlugimi wlosami i karmieniem piersia? chodzi o to ,ze wypadaja?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698176 przez ola85
Tak Jadziu o to że wypadają :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #698181 przez [email protected]
Hej dziewczynki :) u nas dalej Gabryś budzi się często,przedwczoraj pobił rekord,10 razy jadł w nocy :ohmy: kaszki nie chcę wcale a jak czasem spróbuję to 20 góra 40 ml,nawet herbatka mu już nie pasi,tylko cyc,nie wiem jak to dalej będzie,nie mam siły bo prawie nie śpię,w dzień jak nie wiercą kładę się z małym żeby pospać chociaż godz ale w dzień robi to samo,chcę cyca po 40 min,śpi ładnie tylko na spacerach.Nie mam na nic czasu,do tego jeszcze remont bloku trwa i uciekam z mieszkania żeby mały mógł spać.

Wszystkie dzieci piękne :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #698191 przez jadziatopol
Aganobla jej...kochana...10 razy??? placze jak sie budzi ? a probowalas wziac go na rece a nie karmic? moj lekarz powiedzial,ze mam kategorycznie skonczyc z karmieniem bo im czesciej bede karmic w nocy tym czesciej bedzie sie budzic....ale wiem ze to trudne.W tych materialach od niego napisane jest ze 4-5 miesieczne niemowle ma juz przesypiac cale nocki (karmione piersia) Kazda mama najlepiej wie czy jej dziecko jest glodne czy tylko sie budzi bo np. mialo jakis koszmar senny. Moj sie przebudzal bo sie nauczyl ,ze jak zacznie jeczec to ja go wezme i dam cycka....ale nie byl glodny.Ale Igunia Moni jest glodna w nocy i je. Tak wiec roznie to bywa...ale nie sadze zeby Gabrys byl taki glodny ;) Wczoraj w nocy Hubert wstal o 2 i wiedzialam,ze chce mu sie pic. Zjadl i poszedl spac znowu. Ale goraco bylo jak cholera! A zasypia ci przy piersi? a w dzien jak zasypia? u mnie problem byl dlatego ze zasypial przy piersi...ja bylam ksiazkowym przykladem ...dokladnie tak bylo jak w tych materialach co dotsalam od mojego pediatry i u mnie to podzialalo...ale dzieci sa rozne...ale czy to mozliwe zeby byl az tak glodny? a w dzien tez tak duzo je? kurcze...wspolczuje ci bardzo...musisz cos sprobowac zrobic bo niedlugo bedziesz jak zombie..o ile juz nie jestes. Pamietam jak ja tak wstawalam ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698197 przez xpatiiix3
Tak Jadziu mogłam odpocząć :D kąpał przewijał wstawał w nocy nawet raz się nie obudziłam tak mocno spalam a ze na boku spalam to położył małego i sam cycka wyciągnął hehe i dal mu :P rano brał go do drugiego pokoju dawał mi się wyspać :) tylko jak głodny był przychodził :) wiec jak dla mnie super :) no i daje się przerobić go trochę :D zaczyna juz powoli czasem po mojemu robić :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698208 przez princess
Aga Jadzia ma rację, moim zdaniem mały na pewno nie budził się na jedzenie, tylko przyzwyczaił się do ciągłej obecności piersi więc non stop się jej domaga. Dziecko zasypia w danych warunkach, no na rękach mamy przy piersi. Gdy zaśnie odkładasz go do łóżeczka. Po jakimś czasie dziecko się budzi i nie ma ani mamy, ani piersi i zamiast na rękach leży sam w zupełnie innym miejscu. Co robi? Płacze bo zasnęło w innych warunkach. Jak mały się budzi to nie dawaj mu piersi albo niech M do niego wstaje, w końcu on nie pachnie mlekiem. Pogłaszczcie go po główce, przełóżcie na boczek/plecki, zakryjcie główkę pieluszką, włączcie melodyjkę, lampeczkę czy dajcie smoczek lub herbatkę. Ale Broń Panie Boże pierś. Adaś śpi najczęściej 22-5, jeśli zdarza się, że obudzi się wcześniej daję mu smoczek, zapalam jego lampeczkę, w ostateczności biorę do swojego łóżka ale to już w ostateczności. Powodzenia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #698209 przez [email protected]
Jadzia jest tak odkąd skończył 2 miesiące,raz było lepiej raz gorzej,nie wiem dlaczego tak jest,pewnie to moja wina,myślałam że dobrze robię karmiąc na żądanie.Nie płaczę po prostu szuka piersi a jak nie znajdzie to wtedy ryk,wydaję mi się że jest głodny ale nie tyle razy :ohmy: jak się obudzi o 5-6 to tylko trochę się napiję czyli jest najedzony po nocy.Czasem usypia przy cycu ale nie zawsze,lubi jak trzymam rękę na buzi i usypia tak wieczorem,próbowałam w nocy go głaskać,przytulać i nic to nie działa,w dzień smok a w nocy już nie pasuję bo cyc rządzi

Princes pewnie macie rację,nawet myślałam żeby zrezygnować całkiem z karmienia i dać mm ale nie teraz w taki upał,Gabryś śpi w łóżeczku do 23-24 później ze mną bo nie mam siły do niego wstawać co godz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #698213 przez ola85
Aganobla - 10 razy :ohmy: o matko :ohmy: chyba rzeczywiście musisz popróbować jakiś nowych sztuczek, bo padniesz...

Moja Lidzia je ok 7, 10, 14, 16.30, 18.30, 20.00 i 22.00 no i raz w nocy koło 3. W sumie wychodzi 8 karmień. No i tak jak pisała Jadzia w nocy raz budzi się na przytulenie..
Czasem udaje głodna częściej, np. jak jest śpiąca i nie może usnąć, ale u mnie jest tak że nakarmienie jej wtedy = wymioty :(

Myślę też że dobrze doradziła Princess. u mnie jak czasem mała bardzo chce cyca a wiem że to nie jej pora i może się skończyć jw. To właśnie daje ja komuś innemu kto "nie pachnie mlekiem" i nagle okazuje się że zasypia w 3 min

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698218 przez sylwia1986
Olu u nas podobny harmonogram karmień :) ok. 3, 5, 7, 10, 13, 16, 18.30, 20.30.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698221 przez [email protected]
Super macie,ja nawet nie liczę bo 20 razy to na pewno je a teraz jeszcze swędzą go bardzo dziąsła i ślini się coraz bardziej,za to kupy nie robi w nocy od tygodnia i w dzień też nie tak często

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #698222 przez ola85
Sylwia - czyli u Was też wychodzi 8 :) Bo właśnie ostatnio myślałam czy to nie za dużo, ale próba zmiany kończyła się marudzeniem i problemami z zasypianiem...
A jak inne "cycusiowe" mamy? Asiu/Jadziu, Moniu, Michasiu, Martyno, Dominia? Przepraszam jeśli kogoś pominęłam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #698224 przez dominia
Ola, Sylwia u nas też jest podobnie z karmieniami, wychodzi 8 :) z tym, że jak wczoraj Iguń dostał marchewę to karmienie mu się opóźniło i jedno karmienie mu uciekło :)

Co do fryzury to ja mam włosy do ramion ;) fuuuuuuuuuj nie podoba mi się to .. jakoś nie mogłam się do tej długości przyzwyczaić :( i chodzę w kucyku ..
Kolor będę miała mam nadzieję mocno rudy :) idę 25 lipca na farbę (w końcu bo odrosty mam nieziemskie ale chcę niszczyć włosy jak najmniej i czekałam na zaproszenie od kuzynki na ślub) :silly: a 3 sierpnia do fryzjera i do kosmetyczki :) myślę, że upięte będą najbardziej wygodne bo może być 30 stopni :ohmy: a w rozpuszczonych w tej długości poprostu siebie nie widzę :(

Aguś musisz coś z tym zrobić bo się wykończysz i psychicznie i fizycznie :kiss: dziewczyny dobrze radzą, spróbuj tak jak mówi Princess, albo ściąg mleczko do butelki ?? u mnie Igor pije i z cyca i z butelki i nie tęskni wtedy.
Jak z cyca ciągnie to mi się śmiać chce bo mu wyciągam w pewnym momencie a ten zaczyna jęczeć i przyciąga stanik i dawaj matka dalej :laugh: :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #698236 przez jadziatopol
Ola u nas tak samo...mniej wiecej 8 karmien na dzien :)
Aganobla to co mowi Princess to prawda...tak jest napisane w tej ksiazce ktora Princess mi podeslala i dokladnie to samo mowi moj pediatra. Jak do niego poszlam na wizyte i powiedzialam ze wstaje do Huberta co 3 godziny w nocy i powiedzialam,ze nie wiem dlaczego...to mi pwiedzial,ze moge sobie podziekowac za to....winna bylam przede wszystkim dlatgo,ze dawalam mu usnac przy cycku podczas karmienia i powiedzial dokladnie to co napisala Princess....o warunkach w jakich zasypia dziecko....ono zapamietuje to co ostatnio widzialo i czulo przed snem i jak sie budzi i otoczenie jest inne niz wtedy gdy zasypialo...czyli nie ma piersi....to reaguje placzem. teraz zasypia z pieskiem i z pieskiem sie budzi w srodku nocy ...nie placze bo wszystko jest tak jak przed sasnieciem...niczego nie brakuje...wiec po skontrolowaniu czy wszystko jest tak jak powinno byc zasypia spokojnie dalej. To dziala u mnie . Powiedzial mi tez,ze dziecko nie potrzebuje w nocy na tym etapie dodatkowych kalorii. Wydluzajac w dzien pory karmienia stopniowo...dojdzie sie do tego,ze w nocy nie bedzie wstawal i potrzebowal piersi. Wczesniej karmilam go na zadanie wtedy kiedy marudzil, chcial spac ...nie byl glodny...wychodzilo to co 2 godziny mniej wiecej....teraz karmie go tylko wtedy kiedy jest glodny..co 3 -4 godziny :) z tym ze w dzien nie chce mi zasypiac sam w lozeczku....i zeby nie zasypial przy piersi wychodze na spacer...i zasypia ...z pieskiem w reku oczywiscie :)
Sprobuj tej metody :) bo Gabrys sie wykonczy i ty tez ;)
Princess u mnie to zadzialalo :) no , dzisiaj tylko w nocy dalam mu pic ale goraco bylo jak cholera to sie nie ma co dziwic . ...ale potem go odlozylam od razu do lozka .....pokielbasil sie z pieskiem i zasnal. Ten numer z pieskiem-szmatka jest bombowy i z tym zasypianiem. :)

Xpatii no to widze,ze na razie niezle mu idzie :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698255 przez Katriss
Princess i Jadzia a dajecie chłopcom smoka do tego? Fakt nie każdemu dziecku może przypasować ta metoda. Moja wczoraj zasnęła sama w łóżeczku i budziła się tak jak zawsze co 3-4 godziny na cyca. i też z moja jest tak że jak naprawdę mocno zgłodnieje to z głodu nie chce jeść albo je jak wariatka i dużo powietrza łyka. Trzeba wyczuć swoje dziecko najlepiej metodą prób i błędów.

Aga możesz spróbować wieczorem odciągnąć pokarm poczekać az dziecko wygłodnieje i dać z butelki będziesz wiedzieć ile zjadło i czy się najadło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698257 przez dominia
Jadzia co tam u Was ?? jak Bartek ? a zdrówko Taty ? :) tęsknisz za Polską ? :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl