BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 9 miesiąc temu #698273 przez jadziatopol
Katriss ja nie daje wogole smoka...bo Hubus nie chce ;)
Dominia dzieki :kiss: tata ok....idzie na przeszczep . W koncu sie zdecydowal :) u nas constans :) Radek pracuje , ja gotuje chociaz wolalabym odwrocic role :blink: Bartek troche sie nudzi bo wakacje sa....dzisiaj mamy swieto narodowe 4 lipca...najwieksze swieto w stanach. radek chce nas zabrac na pokaz fajerwerkow ale to pozno jest bo o 21.30 i wogole wyfdaje mi sie ze za wczesnie dla takiego malucha na takie tlumy i huki...za duzo wrazen bedzie ;) nie wydaje mi sie to dobrym pomyslem ;) jak Igorek? dajesz mu juz cos do jedzenia? kaszke, warzywka? moj tak plul kaszka wczoraj,ze wszystko mialam poplute....i doruch wymiotny mial co chwile. To samo przy marchewce i jablku ;) kurcze...niejadek z niego tylko cycka chce i juz ;) ale nie poddaje sie i probuje. Pediatra mowil,zeby na pcozatek zrobic ta kaszke rzadsza....ale niestety takiej tez nie chce ;) moze zjadlby schabowego z kapusta :blink: :silly: kurcze...rudy kolorek sobie robisz? swietnie! prosze o fotke jak tylko bedziesz miala na glowie :cheer: :) a jak sie ubierasz?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698285 przez dominia
Jadzia jadę obiadki, zaczęłam ze 3 dni temu :) wcina ładnie a ile się przy tym ogada haha moja mama wczoraj nie mogła się nadziwić :laugh:
Kaszki jeszcze nie dawałam, może w następnym tygodniu albo za 2 mu dam, jak przyjdzie mi chęć to mu zrobię ale na dzień dzisiejszy nie mam pojęcia jak to się robi :cheer: muszę poczytać co i jak :) a na to mam mało czasu teraz bo sesja od jutra mi się zaczyna :( na szczęście Iguś nie będzie po 12h przez trzy dni bez mamy :)
Ok wrzucę fotkę jak tylko przyjdę od fryzjera :woohoo: myślałam nad jakimś mocnym kolorem sukienki, jakiś ciemny róż albo łosoś, ostatnio takie mierzyłam ale albo za duże w talii albo w cyckach :dry: taką zwykłą bez żadnych wydziwianych krojów, od bioder troszkę się rozszerza ale nie wiem czy taką znajdę na tą swoją dziwną figurę ;)
Nie poddawaj się w końcu Hubuś załapie o co chodzi i będzie Ci wyrywał miskę z ręki :lol: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #698294 przez jadziatopol
Dominia o! no to niezle z tymi obiadkami :cheer: dobrze,ze Ig :cheer: orek nie grymasi i wcina :lol: super! pozazdroscic. Ja tak juz bym ch :lol: iala zeby Hubus cos innego jadl oprocz mleka. No ale widocznie nie trafiam w jego smaki :blink: moze faktycznie ten schabowy z kapusta ...hahhahahah. A obiadki dajesz w sloiczkach czy sama robisz? ale odwazna jestes z tymi kolorami! az jestem ciekawa jak to bedzie wygladac! ale Ladnemu we wszystkim ladnie i na pewno slicznie bedziesz wygladac. Co ty chcesz od swojej figurki? jest boska! jak ja bym chciala taka figure miec :cheer: jakbym miala taka to z przymierzalni nie wychodzilabym...a tera zto kupuje na czuja bo rzygac mi sie chce jak patrze na siebie w lustro ;) Hubert wlasnie mi zasnal...zaczelam odkurzac salon ...patrze a on spiw swoim lozeczku :cheer: super! bo juz mialam go na spacer ciagnac a glowe mam jeszcze mokra. Jak sie obudzi to sprobuje mu zamiast piersi dac kaszke jeszcze raz...zobaczymy. Moze jak bedzie glodny to zje.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698295 przez ola85
Jadzia, Dominia - czyli wychodzi że to 8 karmień to chyba nie jest tak dużo :)
Dominia - ja też zamierzam się rozejrzeć za czymś fajnym na wesele. Mi się znowu ubrania w biuście nie dopinają...
Jadzia - faktycznie, dzisiaj w Stanach świętujecie :) Radek ma wolne czy pracuje? Ja też myślę że Hubuś z czasem polubi jedzonko :) Mnie trochę ciągnie żeby spróbować z marchewką, bo jak jest taki upał to próbowałam jej podać odrobinkę wody z łyżeczki i bardzo ładnie buzie otwierała
O co chodzi z tą szmatką i psem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #698300 przez jadziatopol
Ola Radek w firmie ma wolne...ale moj tata jakas fuche zlapal..malowanie domu-wlasciciele wyjechali na dlugi weekend i Radek pojechal pracowac z tata ;) ale wczesniej skonczy dzisiaj :) a z tym pieskiem to w naszym przypadku to jest piesek doszyty do szmatki...taki przytulak do spania :) tutaj takie sprzedaja...u nas daje sie pieluszke :) w tym poradniku napisane jest zeby dziecko zasypialo z jakas przytulanka...wiec kupilam pieska-szmatke (tak go nazywam) :) ja tez w cyckach sie nie dopinam i niestety w brzuchu tez ;) nie wiem kiedy ja zgubie ten brzuchol ;) 8 karmien to jest tak jak na poczatku....od 8 -10 razy dziennie karmi sie noworodka...a teraz powinno byc troche mniej. Od kiedy nie karmie w nocy to mam 6 karmien...chyba ze picie zaliczymy do karmienia to jest troche wiecej...ale staram sie dawac mu wode w kubeczku i nawet wczoraj wypil. Ostatnio upaly u nas tak jak w Polsce i trudno nie przystawic maluszka...prawda? :) tak wiec ja tak strasznie nie stosuje sie do tego co tam jest napisane....bo normalne kazda mama zna swojego maluszka najlepiej i wiemy najlepiej kiedy sa glodne a kiedy nie :) no to Lidzia bedzie pieknie jadla jak tak ladnie buzke otwiera. Hubus nie otwieral buzki i moze to jeszcze nie czas na niego ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698312 przez dominia
Jadzia jeszcze w tym tygodniu co będzie dam mu słoiczek, bo zostały mi 2 więc będzie miał na weekend i poniedziałek z wtorkiem, w środę pójdę do ogródka po marchewkę i do babci na grządkę po ziemniaczka i ugotuję mu :) wszystko mam swoje więc wolę mu zrobić
Też się zastanawiam jak to będzie wyglądać, nie powiem, że jadę na wesele typowo na wieś zabitą dechami i chcę zrobić wrażenie wooooow :silly: oczywiście nie przewyższając mojej Panny Młodej :blink:

Wiecie jakiego ja mam dziwnego psa .. on UWIELBIA ogórki takie surowe .. ostatnio w cieplarni już urosły i gnojek chodzi i zrywa :dry: Tata już 5 dzisiaj znalazł na trawniku, które się nadawały do słoja ;) i on traktuje je jak kość albo nawet i lepiej :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698338 przez buziaczek18
Ja tylko na chwilkę ,wszystkim składamy tysiące buziaków z okazji 5 miesięcy ,dużo dużo usmiechu ,dla wszystkich maluszków,buziole,,,,, :) :) :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698339 przez buziaczek18
My też dziś mamy okrągłe urodzinki,a tak nie dawno żeśmy rodziły,,,,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698344 przez [email protected]
Jadzia Princesspróbuję,dzięki :)

Buziaczek wszystkiego dobrego dla Zuzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698377 przez dominia
Buziaczek caluski dla Zuzi z okazji jej malego swieta :kiss:

Moj Boss usypia w lozeczku, juz 20 !!! Razy zgubil cumelek ale musze byc twarda i stanowcza wkladam do buziaka i uciekam na swoje lozko :) to jest najlepszy widok jak usypia u siebie :)

Chomiczka jak Oluś dzisiaj ? Spacerowaliscie ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698385 przez xpatiiix3
Jadzia no no stara się chłopak :)

Buziaczek buzi dla Zuzi :)

W końcu dzisiaj w swoich łóżkach będziemy spac :) Marcelek mi juz ładnie sam zasypia w łóżku oczywiście przytulając się do swojego pluszaka :) Wiec nie mam problemów z usypianiem no i chętnie śpi w swoim łóżeczku :) ajj zmęczona jestem obładowali mnie tak ze musiałam wracać taxi z dworca :P warzyw i jajek swoich dali :P hehe

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698397 przez Monia_T
Aganobla współczuję...z pewnościa jesteś wykończona.
Moja Iga nie je tak modelowo jak inne cycusiowe... :P Zazwyczaj chce co 2-2,5 godziny, a teraz jak jest gorąco to w ogóle jej się pomieszało, bo chce częściej ale tylko na chwilę, po prostu napić się :) Muszę jutro policzyć ile razy i o której Iga chce jeść...A w nocy je różnie, zazwyczaj 2 razy, za każdym po kilka minut intensywnego ssania i odrywa się..nie zasypia w nocy z cyckiem w buzi. Za to w dzień często przy cycu niestety... :huh:

Ola dokładnie to samo pomyślałam jak zobaczyłam włosy Michasi :laugh: Bo mi garściami nadal wychodzą...ale za to zaczęły odrastać i mam pełno takich krótkich cipków na pół cm...dziwnie to wygląda jak nowa linia włosów poniżej grzywki, zwłaszcza że to odrost i ciemny, a reszta blond...

Pati to dobrze, że M tak się sprawdza. Oby tak dalej :)

Marusha dzięki :)

Asia może zrób przerwę Hubciowi ze 2 dni...i spróbuj od nowa? Ja bym tak zrobiła, żeby nie zraził się do jedzenia...

Buziaczek wszystkiego naj dla Zuzi :)

Alina jak Marek?

Coraz nas mniej...a gdzie Gabilee, Madlen, Martyna, Aniajulia, Vini to już wieki nie było, Dzryzgunia...co tam u Was?

Igunia dziś sporo spała w dzień...nawet popołudniową drzemkę zakończyła o 19.30 więc ją przetrzymałam po kąpieli i dopiero przed chwilą położyłam, jeszcze słyszę jak gaduli i chichra się w łóżeczku.
Duchota straszna, zobaczymy jak będzie w nocy. Okna oczywiście otwarte, bo wytrzymać nie idzie.

Muszę zacząć przygotowania do pakowania Kini na kolonie, bo to już za tydzień a ja w proszku. Zawsze do wyjazdów wcześniej byłam na tip top przygotowana, a tu nic...masakra co się ze mną dzieje :S

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698459 przez chomiczka
CZEŚĆ dziewczyny

Dominia aa szkoda gadać.... Dziś mieliśmy jechać do rodziców na weekend bo M jedzie na szkolenie do niedzieli. Olek spał praktycznie cały dzień więc ładnie wypoczął. Jechaliśmy samochodem 1,5 godz i darł się całą drogę z przerwami na złapanie oddechu. Myślałam że zejdę. Zajechaliśmy do mnie do rodziców i zobaczył moją mamę to w ryk niesamowity. Potem zobaczył brata - ryk niesamowity. Weszłam z nim do kuchni zobaczył obce miejsce ryk niesamowity.... Darł się tak od 16 i w końcu padł przed chwilą, a jeść za chiny nie chciał tylko się rozgląda i się drze.... Wygląda jakby się bał!!! Mi się wydaje że on bezpiecznie się czuje tylko w domu a na dworze i w obcym domu się boi. Serce mu waliło jakby miało za raz wyskoczyć. Aż się trząsł cały. Nie wiem co mam z nim zrobić, muszę go jakoś przyzwyczaić do innych ludzi i miejsc.... Byliśmy 3 tygodnie temu u moich rodziców i tego nie było... Aż się boję co będzie jutro. Mówię wam nie pamiętam kiedy się tak darł i nic nie było w stanie go uspokoić. Żałuje że tu przyjechałam, mogłam spokojnie sobie siedzieć w domu. Z drugiej strony już mam dość siedzenia w czterech ścianach :( :( :( :( idę spać bo nie wiadomo kiedy on się obudzi skoro nie zjadł prawie nic....
Buziaki kochane :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698510 przez Suzi
Witajcie i zegnajcie zarazem!

Jutro wyjeżdżamy na dluuuugasne wakacje, wracamy z końcem sierpnia, więc zapewne nie będzie mnie na forum, jako ze tam gdzie będziemy zasięg jest rarytasem. Za to jest cisza, głusza i odosobnienie :woohoo: za to płaci się brakiem wynalazków cywilizacji typu internet czy tv. tv mi zwisa, mogłoby nie istnieć, ale neta będzie brakowało, oj będzie. Bo nawet jak jest to działa jakby na korbkę albo na dynamo, więc pewnie nie będę tu częstym gościem do końca sierpnia. :dry:
Bedzie mi Was brakowało, ale na te wakacje dluuuugo czekalam. :lol:

chomiczka oby nie było z Mikusiem jak z Olusiem, zajedziemy tam z nadzieja na rajski spokój a zacznie się piekiełko, bo się bedzie bal :P , oby NIEEEEE :cheer:

Caluję wszystkie pięciomiesięczniaki :kiss: :kiss: :kiss: i wszystkim życzę udanych wakacji :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698512 przez Suzi
Witajcie i zegnajcie zarazem!

Jutro wyjeżdżamy na dluuuugasne wakacje, wracamy z końcem sierpnia, więc zapewne nie będzie mnie na forum, jako ze tam gdzie będziemy zasięg jest rarytasem. Za to jest cisza, głusza i odosobnienie :woohoo: za to płaci się brakiem wynalazków cywilizacji typu internet czy tv. tv mi zwisa, mogłoby nie istnieć, ale neta będzie brakowało, oj będzie. Bo nawet jak jest to działa jakby na korbkę albo na dynamo, więc pewnie nie będę tu częstym gościem do końca sierpnia. :dry:
Bedzie mi Was brakowało, ale na te wakacje dluuuugo czekalam. :lol:

chomiczka oby nie było z Mikusiem jak z Olusiem, zajedziemy tam z nadzieja na rajski spokój a zacznie się piekiełko, bo się bedzie bal :P , oby NIEEEEE :cheer:

Caluję wszystkie pięciomiesięczniaki :kiss: :kiss: :kiss: i wszystkim życzę udanych wakacji :woohoo: :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl