BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #698744 przez princess

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #698750 przez Marusha

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698766 przez Monia_T

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698775 przez xpatiiix3
Sylwia piersi daje ile mogę i powiem ze cyce to ciągle spuchnięte bo nawet jak się naje to nie wszystko ściąga jedna mu starcza chociaż czasami raz jedna raz druga daje póki żadnej nie chce bo coś mu nie pasi, wczoraj na samej piersi bez słoiczka był także ładnie zobaczymy ciągle walcze ale są dni kiedy nie chce wcale i tylko mm bo inaczej wisk jest ogólnie zjada mi ok 150-180ml, lece 13.07 o 19.15 przylot o 21.20 także ok.23 dopiero w domu u ojca będę :| trochę późno jak dla małego... No i ciekawa jestem jak lot zniesie... Hmm no ale bilety juz kupione sam samolot 367 zł no ale jeszcze dojechać do Wawy no i tam sporo czasu będę miała... Wiec może przejdziemy się gdzieś z Marcelkiem :) zobaczymy jeszcze nie do końca wszystko załatwione no ale bilety juz są :) najważniejsze ;)

Princess powiem tak bilety mamy w jedna stronę a co mi odbije to nie wiem ale plany na ok.3 tyg są :D no i hmm mam siedzieć w domu, chyba ze bd chciała gdzieś polatać to mówią ze babcia zostanie moja z małym ale wole z nim jak juz gdzieś jechać no i kazali wziąć mi tylko po parę sztuk ubrań do podręcznego bo w niedziele mam iść na cały dzień na gruuuube zakupy :D weekend nad morzem planują też :D także myślę ze będzie fajnie :) Trzymam kciuki za M żeby było wszystko w porządku :)

Marusha też mamy taka nadzieje :)

Kurde M rozpacza ze wyjeżdżamy no jakby obrażony i nie ale tak się zachowuje chyba boi się ze nie wrócę... No i przezywa strasznie to mówi ze będzie tęsknił a ja jakoś tak bardzo na razie o tym nie myślę... Ale przed samym wyjazdem pewnie chwyci mnie masakra jakas takiego jego jeszcze nie widziałam prosił żebym nie wyjeżdżała itd.. Hehe no ale bilety i z ojcem dogadane wszystko prawie juz kupili...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698792 przez Marusha
niesamowite mój mały brzdąc usnął w łóżeczku bez ceregieli w 5 min ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698808 przez michasia
Ola,Monia mi w ciąży dopiero koło 5 m-ca przestały wypadać włosy, ale teraz to szczotka codziennie pełna...Miałam ściąć po ciąży, ale mi jakoś szkoda, a nowych włosów nie zaobserwowałam.

Banana samo z siebie nic mi w bliznę i jej okolice nie jest, gorzej jak P tak naciągnie jakoś skórę w pobliżu.

Dziś chciałam Anię w nową chustę zamotać, ale była niezadowolona. choć właściwie nie wiem, bo położyłam ją na leżaczku i dalej sobie pokrzykiwała,a teraz się bawi.Tamta chusta jest taka sobie, niby skośno-krzyżowo tkana,ale jakaś cienka...a już mi wyschła nowa-bardzo dobrej jakości, może później jeszcze raz zobaczmy, może od razu po jedzeniu to jej nie za bardzo...

Jadzia wczoraj na allegro oglądałam takie różne przytulanki. Wstawisz zdjęcie tej Hubusiowej?
to coś takiego? allegro.pl/przytulanka-kocyk-pluszowa-mi...tek-i3304735759.html

Ja nie mam pojęcia ile razy dziennie Ania je. Przeważnie koło 5-6, później ok.8-9, ok.12, później nie wiem, no i ok.20 ostatni raz.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Princess to niewesoło z tymi jelitami. może warto się udać do lekarza? to chyba nie jest normalne.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Patii to fajnie się wyjazd zapowiada

Patii Ty tez rozpaczałaś, jak M się wypiął na Was całkiem i go to nie obchodziło. Nie cackaj się z nim i tyle. Potęskni-to mu to dobrze zrobi.Nie robisz tego mu na złość, tylko wyjeżdżasz odpocząć, poznać Marcelka z dziadkiem, pozwiedzać, zobaczyć tatę i babcię.

Marusha super, oby dalej się tak udawało:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698819 przez Marusha
Michasia fajnie że wkleiłaś ten link sama się zastanawiałam co małej kupić do przytulania bo jak ją kładę miedzy nami w łóżku to się tuli do poduszki, a ten kocyk super sprawa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698837 przez sylwia1986
Bananamana też miałam ostatnio Was o to zapytać, mnie czasem okolice rany bolą, podszczypują i ciągną. Myślałam że to jak za dużo dźwigam, ale czasem samo z siebie.

Pati będziesz miała możliwość czasem skrobnąć do nas? A z M racja, kocha to poczeka :)

Princess trzymam kciuki za Twojego M. Bez sensu że wspomnieli o tym nowotworze, jeszcze nie zdiagnozowane, a już tyle nerwów przez to.

Marusha oby to nie był wyjątek i częściej tak sama Martynka zasypiała. U nas jak Bartek zaczyna marudera to biorę na ręce chwile ze mną pochodzi, on odpływa to daje go do łóżeczka, wczoraj byłam w szoku jak sam zasnął w leżaczku :lol:

Kalafiorowa się gotuje, zakupki zrobione, pokój z grubsza uprzątnięty, czas na zabawy z synkiem :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698842 przez Marusha
za szybko ją pochwaliłam, kilka razy płakała musiałam pogłaskać i pośpiewać ale cud że i tak zasnęła ;/

teraz jesteśmy już po pierwszej marchewce ze słoiczka ;) smakowało ;) ale dałam na razie pół co by nie przesadzać na początek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698843 przez Pliszka
pati, bawcie się dobrze w Belgii :kiss:

Monia, no no :laugh: Twój mąż przystojniejszy :blink:

Princess, rozumiem, że sie martwisz, ale nie zakładaj najgorszego. Trzymam kciuki!

Dominia, jesli chodzi o tę sukienkę, to wzięłabym taką, która jest dobra w biuście, a w pasie przewiązałabym się jakąś szarfą żeby podkreślić talię :) Fryzurka ciekawa? Ktoś by Ci w domu zrobił czy u fryzjera? Ja nie przepadam za takimi twardymi od lakieru fryzurami z salonów fryzjerskich, fajniej chyba w domu jakos naturalnie upiąć :)
powodzenia na uczelni!

Pomagam koleżance wybrać suknię ślubną i znalazłam takie cudo :lol:
www.pronovias.com/wedding-dresses-2014/c...ction-costura-landel
Jej, jak mi się podoba! Że też nie było jej w kolekcji 2008 :( :blink:

My po spacerku, zaraz się biorę za rękodzieło- Olusiowe albumiki dla babć i chrzestnych :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698852 przez Marusha
pliszka ja mam do sprzedania suknie ślubną ;)


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698854 przez xpatiiix3
Michasia a ja się nie cackam z nim powiedziałam ze jadę i juz postanowione i nie ma odwrotu :)

Dziękujemy mamy nadzieje ze wakacje się udadzą :D

Sylwia mam neta w komórce ale czy jakies dodatkowe opłaty za to są to nie wiem a jak będzie trzeba to czasem do kafejki skocze bo dzwonić będę też musiała bo ze swojego numeru to ja dziękuję potem rachunki płacić nie wiadomo jakie :P hehe :D napisze do którejś mamuśki eska ze dolecielismy itd :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698857 przez dominia
Pliszka w tej sukience co chce nie ma szans zeby tak zrobic :( mam nadzieje, ze uda mi sie znaleźć taki krój i w moim rozmiarze :)
Niestety nie umiem zrobić takiej fryzury sama :( jezeli chodzi o włosy to jestem kompletnym beztalenciem tym bardziej na swojej głowie ;)
Suknia śliczna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698895 przez ola85
Monia - nie okresu jeszcze na szczęście nie mam :blink: coś chyba musiałam zjeść że mi nie posłużyło... bałam się że małej też coś może dolegać, ale na szczęście obie czujemy się dziś dobrze :)
No to Igunia dzisiaj rzeczywiście nieźle wcina :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Princess - nie dziwię Ci się że się martwisz, niech go porządnie zbadają i oby to nie było nic poważnego
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Marusha - ślicznie, szybciutko usnęła :) Czyli jednak nie ADHD :silly:
Pliszka - suknie rzeczywiście piękna, na pocieszenie Ci powiem że w 2010 też takiej nie było :blink: Ja jak wybierałam sukienkę dla siebie to zakochałam się w modelu Melbourne 2010, a że ja jestem długa i chuda to wyglądałam super w takich kopach :blink:
Niestety jak ją przymierzyłam to była strasznie ciężka - taka wiesz żeby tylko pójść do ołtarza, a potem przebrać się na wesele, no to wybrałam inną.
Marusha - piękne zdjęcie, stylowe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #698918 przez Marusha
plener był robiony prawie rok po ślubie ;) jakoś wcześniej nie było pogody ;)

dziewczyny czy Wasze bobasy też dużo ulewają, Martynka od czasu kiedy zaczęła się przewracać na brzuch ulewa non stop, nie ważne godzina po posiłku czy trzy

nie wiem czy nie udać się z nią do lekarza, bo ciągle za nią latam z pieluchą :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl