BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 9 miesiąc temu #699019 przez niika
marusha mój ma tak samo, ciągle "fontanny" puszcza...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #699026 przez jadziatopol
hej dziewczyny :)
zaraz sobie zrobie sniadanko i lekture do tego...bede czytac wasze posty bo naskrobalyscie prawie jak za dobrych starych czasow :cheer: :blink: :lol: co mnie baaaaaaaaaardzo cieszy :) a do tego pewnie zdjecia maluszkow wiec bede miala co robic. U nas nocka od 21.30 do 8 rano!!!!!!! Radek sobie zaspal pierwszy raz do pracy..Hubus go obudzil jak raczkowal w lozeczku i walnal glowka o szczebelki ;)
Przed chwila raczkowal sobie i usiadl!!!!! sam!!!! ale tylko na jedna strone to robi...na lewa na razie :lol: wczoraj wieczor dalam mu kaszke ale tym razem ryzowa a nie owsianke i nawet mu smakowala i marchewke tez dalam i o dziwo zjadl sporo :lol: Nie bylismy wczoraj na fajerwerkach bo uznalam ze to za wczesnie dla Hubka. BYlismy tylko sie powloczyc po ulicach miasta....i wrocilismy.
to fotki z wczorajszego spaceru. Udalo mi sie cale 3 zrobic bo mi baterie padly :blink: nie naladowalam ;) :lol:


to wiktorianskie kamieniczki w San Francisco :)


a to slynne "Painted Ladies" 6 kamieniczek prawie takich samych pomalowane na rozne kolory. Nie wiem co w nich pieknego ale wystepuja na kazdych pocztowkach ;) :cheer: dla mnie osobiscie nic ciekawego ale zdjecie zrobilismy :blink: Amerykanie potrafia sprzedac nawet gowno w papierku :blink:

a to kamieniczka kotra malowal Radek :lol: ta lososiowa :lol:

[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699080 przez drzyzgunia
Hej :)

Monia jestem jestem :) ostatnio miałam trochę zawirowań, nie ma co smęcić :P:P:P:P:P:P dlatego mniej czasu na pisanie ale czytałam dzielnie :) Niestety dziewczyny nie odniosę się do waszych postów, padam na ryjek młody dał mi dzisiaj do wiwatuuuuu jak nigdy...a na dodatek jutro wyjazd nad morze pakowanie itp masakraaaaa

Wszystkie bobasy prze cudowne, prześliczne tylko zjadać :P :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Mój odkrył nóżki i zawzięcie je zajada ale nie ma szans zrobić mu zdjęcia gdyż od razu się prostuje i pozuje :P gada jak najęty i tak się śmieje z wyjątkiem dnia dzisiejszego...w końcu padł :) oby się już nie obudził..noo ewentualnie jakaś przerwa na szybkie jedzonko :)
Spóźnione życzonka dla naszych maluszków z okazji ich kolejnej rocznicy...

Niestety przez najbliższy czas nie będę miała dostępu do neta więc po powrocie wszystko nadrobię i powstawiam zdjęcia....

A tym czasem razem z Bartolinim życzymy wszystkim maluszkom nowych odkryć i przede wszystkim aby nie dokuczały za bardzo rodzicom do usłyszenia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #699085 przez xpatiiix3
Tu Marcelek w nowym bujaczku :) znalazłam spakowany hehe w piwnicy po siostrze :D full wypas :D wszystko jest w nim a mały jaki zadowolony :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699118 przez jadziatopol
Michasia dokladnie taki piesek jak na allegro ze szmatka :) takie cos mamy. Wczesniej wrzucalam fotke tego pieska ale nie moge teraz znalezc tego zdjecia ;) jak znajde to wrzuce :)
Princess te szmateczki sa bezpieczne....my mamy na koncu szmatki inny material taki przyjemniejszy do ssania..i Hubek lapie za rog tej szmatki i ssie :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Pliszka ta suknia rzeczywiscie piekna :) Olus slodko spi :kiss:
Buziaczek jeszcze raz wszystkiego dobrego dla Zuzi i mnostwo buziakow :kiss:
Marusha ladne zdjecie :) plener piekny :) i wy tez pieknie wygladacie :) pieknie Martynka usnela :) moj Hubert nie ulewa wohgole od 3 miesiaca. Moze powiedz o tym lekarzowi ;)
Patii lec i sie dobrze baw :) zaslugujesz na to :kiss: fajny bujaczek :cheer: widac ,ze marcel zainteresowany :lol:
Monia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #699145 przez Monia_T
Hej

Jestem wyorana po dzisiejszym dniu...Iga tak jak wczoraj spała i spała, to chyba zapasy na dziś robiła, bo przez cały dzień tylko 2 drzemki po 15 minut były i teraz wykapana, marudna na maxa, śpiąca, a zasnąć nie może...

Zakupy się nam udały :) Spędziłyśmy z Kinią i Igą prawie 5 godzin jeżdżąc i chodząc po sklepach. Ale sporo już mam na kolonie. No i Iguni fuksnęły się 2 bodziaki, bandanka no i jako forumowa papuga kupiłam taka przytulankę jak ma Hubi :silly:
Dostałyśmy króliczka w Kappahl, miał kosztować 29zł, ale przy kasie jakiś rabat dostałam i wyszło 25zł. Fajny z mięciutkiego niekłaczacego materiału, na końcach ma supełki, Igunia zachwycona. Tak wygląda:

Ja nie wiem co mi z tym snem dziś się porąbało...aż mi wstyd normalnie :P Kuba zupełnie nie w moim stylu...

Marusha piękna ta fotka :) Ślubowałaś w kapeluszu? Wrzuć jeszcze jakieś zdjęcie :)

Pliszka no suknia cudo :)

Asia zakochana jestem w tym Waszym City :laugh: Architektura piękna, ta kamieniczka co Radek robił rewelacja, zawsze chciałam w takiej mieszkać :) na dole salon, kuchnia z jadalnią, łazienka, na piętrze 3 sypialnie, ehhh marzenia :woohoo:

Jest sukces!!!! Iga właśnie zasnęła przytulona do nowej szmatki-króliczka :lol:

Pati fajny ten leżaczek :)

A no i jeszcze mi się przypomniało...Iga ma chyba jakąś intuicję co do jedzenia. Kalafiorek jej nie smakował a dziś po nim 7 kupoli było i to dosyć ostrych, aż ją oszczypało. Na szczęście sudocrem czyni cuda :) Ale dziś żadnego warzywka jej nie dałam, tylko cycuś, którego zresztą doiła prawie na okrągło...

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699185 przez michasia
Patii super leżaczek, ma full bajerów, to Marcel pewnie nieźle się w nim bawi.

Monia fajny króliczek. Chciałam coś na allegro kupić,ale najpierw jutro w Szubinie zobaczę, może będą coś mieli. Choć tam wybór marny...To zakupki się udały:)

Posprzątałam dziś tak w pokoju, że szok!Aż miło :)

Marusha prawie rok po ślubie-szok. Dobrze, że sobie nie odpuściliście, bo teraz fajna pamiątka:) gdzie byliście na sesji?

Princess i jak M?

Suzi, Drzyzgunia udanych wakacji, wybyczcie się za wsze czasy.

Jadzia fajne takie domki. Takie wąziutkie:) jak z filmów:)ale wiktoriańskie kamieniczki bardziej mnie kręcą.

Marusha Ania kiedyś bardzo dużo ulewała, ale teraz prawie wcale. Jak już to najczęściej w kąpieli. A długo ją odbijasz? u nas przeważnie 2 razy beka. Tak z 5 min ją trzymam do odbicia. A jak nie odbije, to do leżaczka.
Wiesz co? kiedyś dziewczyny pisały, by w trakcie jedzenia odbijać i chyba to u nas pomogło, bo jakiś czas tak robiłam, że po 5 min odbijałam i dalej do jedzenia.Próbowałaś tak może?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699233 przez jadziatopol
Moniakroliczek super :) oby szybciutko z nim zasypiala :) :kiss: to super zakupki zrobilyscie :cheer: a js pisze ze swojego nowego telefonu I super mi sie pisze :lol: u nas pogoda dzisiaj do luftu...na eazie chmury I mgla ktora przesuwa sie bardzo szybko ;) kamieniczki fajne...szkoda tylko ze nie sa wszedzie takie.Wiekszosc budynkow w Sf sa szkaradne jak z gliny I kolory do tego masakryczne.Amerykanie nie maja gustu wogole! Oczywiscie sa tez dzielnice gdzie dom kosztuje kilka milionow I tam wszystko jest extra zarabiste lacznie z ogrodnikiem :blink: o! Wlasnie doczytalam ze Igulka zasnela z kroliczkiem :) super :kiss: ucaluj ja ode mnie
Drzyzgunia fajnie ze sie odezwalas :) udanych wakacji :)
Suzi odpoczywaj jak ci tylko Mikus da :blink: I odezwij sie jak tylko wrocicie.Mam nadzieje ze nie zapomnisz o nas :blink:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #699284 przez xpatiiix3
Monia Marcyś ma taka szmatkę z glowa klapouchego z Kubusia puchatka :)

Nono Marcysipwi podoba się bardzo jego leżaczek bujaczek zainteresowany wszystkim po kolei :D no i tylko zabawki nie mogę znaleźć do niego wczepianej ale mniejsza o to kurde a bujaczek jak nowy szok hehe wszystko jest posiostrze krzesełka do karmienia stoliczku i wszystko w piwnicy chodzik stoliki edukacyjne juz dla takich roczniakow niektóre zabawki różowe ale będą mu się podobały :D

Dobrej nocki mamuśki :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699307 przez Madlen
Hej.

Jestem jestem :)

Ja na szybko, bo mój 4 miesięczny syn wariował wczoraj bardzo, dziś mniej, może to przez upał. Na rączkach najlepiej mu. Chyba to cholerne ząbkowanie. Nie powinnam narzekać jednak skoro ładnie śpi w nocy.
Wczoraj 1 raz obrócił się na brzuszek, już z rączką sobie poradził :)


Jadzia butla mnie rozbawiła :)
I filmik z Igunią :)

Banana super psiak

Chomiczka też zaczęłam skalpelować, jeny jakie to ciężkie.
Napisałam nawet do Ewy, odpisała mi (ona albo jej sztab ;))

Tomek niezły ale wolę mniej umięśnionych ;)

Satine my jemy 160ml mleka 5x dziennie, i 1/3 słoiczka warzyw.

Chomiczka to masakra faktycznie, Musisz go przyzwyczajać do nowych miejsc.

Suzi udanego wypoczynku :)





Pliszka mi tez się marzy maraton, chce zamienić bieżnię na bieganie w terenie.

Buziaczek wreszcie zdjęcia wchodzą :) Sliczne kobietki :)

Jadzia-Asia ale on przystojny...

Princess bardzo ładnie wyglądasz, tak świeżo i widać, że radosna jesteś.

Jadzia ty wariatko :lol: Umre ze smiechu :side: :side: :side:
Nie no 2 filmik mnie zabił hehehe

Alinka oni (faceci) tak maja pierdolą bzdury a potem jakby nigdy nic i już jest normalnie...

Princess śliczne ząbulki


Marlena to Twój M. sportowiec :ohmy:

Monia Igunia chyba polubiła marchewę :) Super minki :)

Ja mam problem w sklepie z dostaniem jednoskładnikowych warzyw. Podałam marchewkę z ziemniakiem.

haha Merida walcząca. Ostatnio chyba za bardzo walcząca, bo chyba za często się kłócę. I M. mówi, ze agresywna się zrobiłam. Ale ludzie wokół często tacy bezmyślni.

My planowaliśmy coś na Helu ale już sama nie wiem. Jastarnia albo jakieś inne miasteczko nadmorskie. Ale z kwatera blisko morza od 15.07 będzie zapewne problem. No jak pogoda dopisze. Ja zacznie się na plaży awanturować (mały Adaś :)) to nie zdziwię się jak inni plażowicze będą wk...

Jak tu nie uwielbiać Maila. Śliczna ona, śliczny on.

Michasia zarąbiście to zawiązałaś :ohmy:

Princess pewnie jak masz $ to niania ok, byle jakaś sprawdzona.

Dominia za dzika ta fryzura..

Sylwia pięknie wyglądacie :)
Cenzura :lol:

Właśnie próchnica, a wycieracie wacikiem buźkę w środku?
Chyba trzeba zwłaszcza przy rozszerzaniu diety?

Banana u mnie rana się odezwie jak dużo poćwiczę, ale ma prawo jeszcze długo się odzywać.

Pati a niech M. pocierpi :laugh: Zasłużył, a Ty nie będziesz się nudzić :)
Fajnie, że masz tyle sprzętow.

Princess co z M?

Monia najseksowniejszą częścią ciała faceta jest jego mózg. Więc jasne :)

Marusha cudowna fota.

Jadzia piękne budynki.
Ja bym poszła na fajerwerki, Adaś lubi hałas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699350 przez princess
Zrobili M jeszcze dwa zdjęcia. Okazało się, że te zmiany nie są w płucach tylko wskazują na złamane żebro! A M narzekał jak wrócił z poprzedniego poligonu, że go boli w klatce piersiowej, a on miał wtedy złamane żebro. Wszyscy mu wtedy mówili(łącznie ze mną), że nic mu nie będzie... Jejku odetchnęłam z ulgą, że to nic takiego! Żebro już się zarosło, także jest po problemie.

Byłam dziś na aerobiku, z naciskiem na brzuch. Pierwszy raz po cc ćwiczyłam bebzun. Problem i ból sprawiały mi ćwiczenia na mięśnie proste brzucha. Czułam wtedy ranę. I nie robiłam wszystkich ćwiczeń. No ale pierwsze koty za płoty. Teraz będzie już tylko lepiej :) Po aerobiku zaliczyłam jeszcze spacer z synem i mężem. Tak się cieszę, że ich mam, że są zdrowi. Chociaż obaj potrafią mnie wyprowadzić z równowagi (oczywiście M jest w tym mistrzem) to kocham ich całym sercem :) Ale mnie wzęło, przepraszam, juz nie przynudzam. Dobranoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699354 przez michasia
Princess uff, to dobrze. Też mam takie chwile, że tak kocham tego mojego strasznego męża, i tak się cieszę i dziękuję Bogu za Pawła i Anię:) Z Ani to się zawsze bardzo cieszę, bo P to mnie potrafi doprowadzić do białej gorączki, ale i tak się bardzo cieszę, że jest:)
Kto inny dostarczał by mi tylu rozrywek i dbał o moje nerwy-ćwicząc ich wytrwałość?

Fajnie, że byłaś na aerobiku:) super pewnie się tak wyrwać, co?
Ja chciałam na zumbe iść, ale...

Madlen to super, że Adaś juz umie się przewrócić:)
o wycieraniu buzi wacikiem nigdy nie słyszałam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699373 przez dominia
Dziewczynki dzisiaj przede mna okropny dzien i za mna beznadziejna nocka :(
Nakarmilam Igula po 23, wstal juz o 1:30 chyba sie przytulic ;) ale cycusia tez podoil, zaczal sie tak wiercic, ze sie obudzil .. Zadna pozycja mu nie pasowala :( ale po pol godziny usnal .. O 5:30 jak sie zaczal drzec to nie moglam Go uspokoic :/ dopiero jak wstalam z nim to zaraz mu przeszlo, przed 7 bylo to samo .. A ja po 7 wstalam .. Do szkoly wyruszam o 9 i bede w domu przed 22 :( nie wyobrazam sobie tego wszystkiego :( jeszcze mam tak NUDNE zajecia, ze chyba tam zejde .. Albo sobie jebne w leb no normalnie ja nie wiem jak mozna np na psychoterapii byc tak dennym i beznadziejnym w prowadzeniu zajec :/ mam nadziejw, ze nie usne za kierownica wracajac jak zombie do domu :(

U nas pogoda cos sie ochlodzila :)
Milego dnia Kochane :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699374 przez kasia123m
Princess dzieki Bogu ze wszystko ok.wystrczy juz tych strasznych chorob wokolo.cly czas o Was wczoraj myslalam.

Monia nie jechalam tym wozkiem na ta gore.wyjechalam terenowka bo przez rzeke i po wielkich kamorch.nwet jkby ten wozek mial 4 wielkie kola to by niewyjechal.a maskotka super..ja tez dzis wyrusze na lowy.

Moj Tosia wczoraj byla niedowytrzymni..darla sie naweet na spcerze.a mnie tak glowa bolala ze az wymiotowalam.myslalam ze padne.wogole lezec nie chciala.ale za to dzis spala do 8 rano od wczoraj od 21
:ohmy: :ohmy:
Obiecalam dzis kacprowi basen.mamy pod blokiem od ponad roku a jeszcze niebylam.kupilam sobie wczoraj w pepco stroj jednoczesciowy.przynajmniej nie widac tej krechy n brzuchu i zwisu.tylko nie krzyczcie bo naprawd mi wisi taki walek ktory jakby ciachnc byloby idelnie..maja tez aerobic wodny i chyba zumbe w wodzie...chcialaby? Brdzo chodzic z sasiadka od wrzesnia ale nie wiem czy starczy kasy.

Pisze z tel co widac bo mi litery nie wskakuja wiec napisze ze wszystkie fotki dzieciaczkow slodkie zeby nikogo niepominac.

Pati lezaczek super...i jedz dziewczyno...nalezy Ci sie..a M niech tskni...nic mu nie bedzie jak sie pomrtwi ze niewrocisz..

Niepamietm co komu mialam napisac...milego dnia dziewczyny:)



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699398 przez xpatiiix3
Madlen no należy mi się czasem wyrwać ja tyle czekałam to i on poczeka :D

Princess dobrze ze z M wszystko w porządku :) fajnie ze zaczęłaś ćwiczyć a mi do tej pory Dulska nie chce sie ruszać jestem gruuuba i zatrzymała mi sie waga wisi tylko opona w zebre no i dupsko jak u krowy :P też musze w końcu sie w garść wziąć :]

Dominia powodzenia kochana wytrzymymasz nawet i te nudne zajęcia :D

Kasia ale fajne zajęcia sama bym się wybrała :) hmm no poteskni trochę to zobaczy co to jest :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl