BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 9 miesiąc temu #699415 przez bananamana
Czesc dziewczyny ja na szybko poki mloda ma drzemke.
Zadzwonilam wczoraj do tej pediatry i stwierdzila ze to zeby ida i dlatego ma takie nocki niespokojne bo to najczesciej wieczorem i noca daje znac o sobie i zrobilam jak polecila na noc podalam ibum przeciwbolowy i posmarowalam dziaselka dentinoxN i o dziwo dziecko mi sie w nocy nie rzucalo o 1 zaczela cos pomralkiwac dalam jej smoczek i przespala do 3 na karmienie wiec powtórzyłam dawke dalam butle i do 5:30 spala pozniej cyc i spanko do 7:30 a dzis wlozylam jej palucha do buzi i faktycznie juz blisko powierzchni jest zabek bo dziaslo zgrubiale i w tym jednym miejscu bardzo twardawe no nic trzeba to jakos przetrwac. Teraz pojadla kaszke wciagla 130 :D i drzemka :)

Princess ciesze sie ze okazalo sie ze wszystko juz dobrze :) i uważaj tam na tych cw na brzuch :)

Madlen dobrze ze sie odezwalas Adas cwaniak zaczail :D a odwraca sie przez oba boczki czy narazie jeden? :)

Pati super ten lezaczek :)

drzyzgunia moja Daga jakos jeszcze nie umie odkryc swoich nozek mimo ze czesto jej podsowam je do rączek narazie cwiczy obroty na brzych i powoli zalapuje ze posiada druga strone i przez nia tez mozna sie obracac ale lezec na brzuchu dalej nie lubi ;P

Kasia może Tosi tez ida zabki i dlatego taka marudna

Jadzia ładne te domki urokliwe :) a Hubi to poprostu zdolniacha nie ma co :)

Dominia powodzenia dasz rade :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699418 przez sylwia1986
Marusha u mnie też Bartek ulewa tak jak u Ciebie Martynka, właśnie jak sam się przewróci na brzuch i tarmosi tą rękę co mu została i nawet takim twarożkiem potrafi sporo ulać.. Zdjęcie super, romantico :side:

Pliszka super suknia, ale pewnie sporo kosztuje, ta firma jest dość droga, ale chyba raz w roku mają fajne wyprzedaże, czytałam u styczniówek :blush: bo tam jedna dziewczyna jest właśnie z Barcelony i upolowała suknie zamiast za 12 tys. euro to za 800 :ohmy: :laugh: :cheer:

Jadzia dobre z tym aparatem :laugh: też ze mnie czasem taki mózg że zapominam naładować baterie przed jakimś wyjazdem, ale zdjęcia kamieniczek super, jak z jakiegoś filmu. Dobrze kojarze że w SF są takie spadziste uliczki :unsure:

Princess uff, odetchnęłam z ulgą, a Tobie pewnie głaz spadł z serca. Choć czasem się kłócimy z tymi naszymi M, ale jak pisze Michasia, dobrze że są , bo ćwiczą nasze nerwy, a poza tym gdyby nie oni to nie byłoby naszych szkrabków :woohoo:

Monia cudowna ta przytulanka, za tydzień jadę do rodziców to muszę się obkupić w rzeczy dla Bartusia.

Pati ale bajerancki leżaczek. S klasa normalnie :lol:

Madlen Jastarnia jest cuuuudowna, oby Wam się udało :)

Kasia super sprawa z tym basenem my też chcemy iść z małym, może jutro się uda :blink:

Dominia powodzenia, zapałki w oczy :dry: a tak na poważnie to nie zazdroszczę.
Resztę odpisze później, bo już maruda się włączyła,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #699429 przez ola85
Marusha - moja Lidzia ulewa dużo mniej niż kiedyś, choć rzeczywiście przy leżeniu na brzuszku czasem odbije jej się serkiem.
Jadzia - jak oglądam Twoje zdjęcia to jak z filmu :)
Drzyzgunia - udanego urlopu :)
Pati - świetny fotelik, a Marcelek śliczny długonogi chłopak :kiss:
Monia - ale mi się ten króliczek spodobał, muszę sprawdzić gdzie koło nas jest ten sklep, bo też taki chcę :)
Madlen - nie dziwię się że Adaś lubi hałas, w końcu w ciąży chyba dużo remontowaliście, to się chłopakowi dobrze kojarzy :)
Princess - dobrze że to nic poważnego
Dominia - jesteś bardzo dzielna, Iguś na pewno będzie dumny z mamusi :)
Bananamana - to czekamy na kolejne forumowe ząbki :)

U nas nic ciekawego się nie dzieje, pogoda się popsuła, ale mimo wszystko planuję zaliczyć spacerek jak tylko Luduś się obudzi. Rano oczywiście pobudka przed 6 :S ale za to Liduś zjadła ostatni posiłek o 20.30 i wytrzymała do 4 rano :ohmy: i nawet tak wyszło że na to karmienie obudziłyśmy się razem, bo mnie już piersi bolały jak fix.
Planuje znowu wywołać trochę zdjęć do Lidusiowego albumu :) no i może wyskoczymy do moich rodziców, zobaczymy...
Miłego weekendu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #699441 przez Marusha
Dzień dobry zapowiada się ładny dzionek ;)
dzisiaj pobudki o 2, 5
teraz wkoncu pada moja maruda, w domu cisza jak śpi, mąż na rybach ;) mam nadzieję na jakiegoś leszcza ;) mniam w zalewie pycha ;)

niika no właśnie moja też fontanny puszcza, mam nadzieję że jej to przejdzie a u Was były kolki? może dzieci które miały kolki dłużej ulewają?

jadzia długo w tych stanach jesteś?

drzyzgunia
udanego pobytu nad morzem ;)oby pogoda dopisała ;)

patii Marcelek wygląda jak pilot na Startreku ;) udanego lotu ;)

Monia jeśli dobrze pamiętam to mówią że jak Ci się śni to będzie na odwrót ;)))
zmałpuje po Tobie i Martynce też kupię tą przytulankę ;)
zastanawiam się, Martynka miała kolki to nie wiem czy ryzykować z kalafiorem, może sobie odpuścić te wiatropędne warzywka ;)
Dziękuję! kapelusz to gadżet do zdjęć ;) ślubowałam z welonem ;)

Monia ja kiszaki już jem od dawna i małej nic nie jest, tak jak pikle w curry ;)

Michasia niestety a może stety rok po ślubie ;) fotograf którego wybraliśmy dał ciała co do zdjęć, i się rozstaliśmy delikatnie mówiąc w konflikcie ;)więc plener już musielismy sami robić ;) na szczęście teściu się spisał ;) a że kupiłam sukienkę i pogody wcześniej nie było to czekaliśmy prawie rok ;)
ślubowaliśmy we wrześniu w dodatku w Słupsku, ślub i wesele załatwialiśmy na odległość, achh jak sobie przypomne to zamieszanie ;)

Plener robiliśmy gdzieś koło Darłówka, zależało nam na plaży aby zrobić zdjęcia na koniach, jeździmy razem z mężem więc marzyły nam się zdjęcia w galopie po plaży ;) poniżej kilka sztuk ;)

jesli chodzi o ulewanie mała mi odbija i to dobrze, próbowałam ją odbijać w trakcie karmienia, ale jak ją odciągam od cycka jak się jeszcze nie naje to lament i wtedy z odbicia nici, mam nadzieję że jej się to unormuje, może dlatego miała kolki, ale jak będe teraz w sierpniu na szczepieniach to powiem lekarce....

madlen wiem że dzieci które często piją herbatki hippa mają próchnice zresztą na opakowaniu jest nawet ostrzeżenie, że nadmiar grozi próchnicą, ja małej zaczęłam podawać wodę i jak pójdzie do żłobka,a tam podają herbatki to zabronię.

moi znajomi prowadzą pensjonat nad morzem www.dworekdebina.tp2.pl/

princess widzisz? nie ma co panikować, cieszę się że nic poważnego, lekarze czasem powinni się wstrzymać zanim nie zrobią całości badań z wydawaniem wyroków bo człowiek nie wie co robić

dominia dasz radę!! oby do przodu ;)

kasia no ja też chętnie bym się wybrała na zajęcia ale jakoś nie mam jak się zmobilizować, a moje stawy to mi wysiadają, pewnie od dźwigania....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #699461 przez xpatiiix3
Banana fajnie ząbek mówisz a u Marcelka widać juz ze dziąsło pęka zaraz się pokaże pierwszy :)

Sylwia no chyba klasa s ale ja to jeszcze tych bujaczkow nie widziałam nigdzie :P

Ola no Marcelek to ma długaśne te nogi :)

Marusha hehe ja to się wczoraj śmiałam ze jak DJ :P no i swietna sesja ślubna :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #699480 przez buziaczek18
Witajcie ,bardzo dziękujemy za życzenia,wszystkim wyjeżdżającym życzymy udanych wakacji,i ładnej pogody,Marcyś super leżaczek ,jak król na tronie ,ślicznie,Monia króliczek super,Asiu super kamieniczki,fajne,Pati udanego lotu ,Marusha fajna sesja super,Princessa,super wyglądasz,Dominia ,powodzenia,Olu udanego spacerku z Lidzią,Marusha,mi też Zuzia ulewa ale przy odbiciu,ale lekarz powiedział,że tak może być ,,,,,,że dzieci mają malutki żołądek i to co im za dużo to po prostu uleją,.Zuzia od wczoraj sama siedzi nie leci już tak do przodu,zaczyna już się przekręcać z pleców na brzuszek choć głowę ma ciężką bo ciężko jej to idzie,bardzo lubi soczek marchewka ,banan,jablko,zupek za bardzo nie chce,nauczyła się strasznie parschać i pluje strasznie jak leży w łóżeczku,cała jest opluta i strasznie się slini ,ogląda sobie nogi ,ale nie może sobie złapać bo jest za gruba,gada ciągle nadaje,buzia jej się nie zamyka ,ale jest cwaniara ,woła żeby ktoś przy niej był,i z nią gadał,wtedy jest szczęsliwa,uciekam bo wracają już ze spacerku wstawię parę zdjęc,miłego dnia.... :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699556 przez Marlena1888
Buziaczek Zuzia jaka śliczna ;)wcale gruba nie jest :) ładnie wygląda :lol: buziaczki od cioci :) :kiss: :kiss: :kiss:

Marusha ale zdj cudowne!!! :silly: :lol: hehe udannnaaa sesja ;)to ostatnie zdj jak z katalogu! Fifi nie miał kolki i rzadko ulewa ale jeszcze czasem się zdarza.


Dominia dasz radę!3mam kciuki!

Banana mi też Filipek ostatnio tak zaczął się rzucać na boki głową, ale ząbków jeszcze ni dudu :blink: :lol:

Princess cieszę się że to tylko tak nastraszyli~!

Madlen mój mąż od kilku dobrych lat grał w piłkę w klubie u nas na wsi :blink: treningi 2 razy w tyg jednak zawsze coś dawały :S teraz miał tą kontuzję i rekonstrukcję wiązadła, zszywana lękotka i na basenie potrafił się wzmocnić na tyle że osiągnął taki wynik. skubaniec :woohoo: kiedyś wziął mnie i jego siostrę na trening swój- biegaliśmy po lesie, st.0-1, zimno, ale tylko na początku :silly: 2min biegania, min. odpoczynku i tak w kółko. biegaliśmy ok 1,5 godz :lol: to tylko raz sie z nim wybrałam,ale ja za biegami nie jestem. a m lubi ruch ogólnie :side: ktoś w rodzinie musi :woohoo: ha ha

Asia topol ale fajne domki :) w takim stylu jak z filmów! :ohmy: :lol: no ale mieszkać chyba bym nie chciała :blink:

dzrzyzgunia, suzii - udanych wakacji nad morzem :lol: my za rok uderzamy na bułgarię :lol:

Monia jaka fajna szmatka przytulanka:)

patii fajny bujaczek :blink:

a ja dziś trochę posprzatała, mam w planie zrobić schabowe z młodymi ziemniaczkami :woohoo: i jagody czekają aż wezmę zrobię z nich drzemiki :side:
noc była spoko, zasnął ok 21.30, pobudka o 3 i podałam mu herbatkę i zasnął znowu :blink: obudził się potem ok 6 na mleczko :woohoo: Fifi taki cwaniaczek że tylko herbatki będzie pił, wodą pluje :ohmy: :huh: spróbuje mu rumianek dać zobaczę :blink:

miłego weekendu mamusie pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699600 przez xpatiiix3
Buziaczek ależ Zuzia laska :D

Pochwale się Wam, ze Marcelek zjadł dzisiaj swoja pierwsza zupkę cala miseczke hmm no w sensie jako słoiczek ok 130g :) ugotowana z ziemniaczka marchewki i brokula zblendowalam i taki gesty krem wyszedł nie doprawiana same warzywa na wodzie :) zajadal się łobuz a po zupce od razu kupka :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699607 przez xpatiiix3
Mamy ząbka pierwszego :) jak uda mi się to foto zrobię i wstawie Wam :) wczoraj juz było widać biala kropkę. Wychodził a dzisiaj juz wyszedł :) 4,5 miesiaca jak mamusia :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699618 przez xpatiiix3
Tak myślę, że teraz chyba pora na dziewczynkę mamy juz 2 chłopców z ząbkami :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699628 przez kasia123m
Mruscha ale piekne zdjecia z plazy.czad...fajna pamitka.

Zuzia wcale nie jest gruba.ldna dziewczynka.

Kupek dzis mamy kilka.tosia dzis mniej marudna.zjdla pol sloiczka bananow.a kupki dzis takie bardziej wodnidte.na baasenie z synem fajnie.ale wiecie co.mialam tosi kupic zlota branzoletke z blaszka i wygrwerowac imie i date chrzcin.odlozylam kase.a teraz sie zastanawiam czy nie oplcic jej kursu plywnia dla maluszkow.kosztuje 189.a i tk dostala lancuszek od chrzestnego i kolczyki od chrzestnej i drugie ma po mojej mamie.taki kurs plywani swietnie wplywa na rozwoj.co byscie zrobily?
O obudzila sie ksiezniczka...ide



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699631 przez xpatiiix3
Kasia ja myślę ze ten kurs pływania to dobry pomysł tylko musi to byś sprawdzony basen :) Marcelek dostał na chrzest od chrzestnego łańcuszek z tylu jest imię i data chrztu :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699636 przez dominia
Dziewczynki zyje :) nawet mam sie dobrze ;)
Jeszcze 3 godziny i do domku :)

Z dobrych rzeczy dwa zaliczenia dzisiaj na 4,5 zdalam :) wiec ciesze sie ogromnie :)
Ze zlych mialam stluczke :pinch: kurwa normalnie staja kolo tej szkoly jak rozlazle pizdy ;/ az mna trzepalo z nerwow :( wiecej opowiem mysle, ze jutro :)

Marcelku gratuluje zabka !!!!!! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699638 przez xpatiiix3
Dominia gratulacje :) jejku tak to jest czasem jak nieodpowiednia osoba ma prawko niektórym nie powinno sie dawać :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699677 przez Marusha
patii gratuluje ząbka marcelkowi :) Martynka też już by chciała ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl