BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #719557 przez Monia_T
Hej hej po weekendzie :laugh:

Chyba pogoda sprawiła, że tak mało sie tu działo :blink:

Nocka super :)

Byłam rano oddać auto do mechanika, przy okazji weszłyśmy z Igunią do ciotki na działkę, bo to było obok i nas przez płot wyczaiły :) Jak wróciłyśmy Igunia padła i tak sobie śpiii.... :laugh:

Dla niefacebookowych pochwalimy się, Igunia ma już pierwszego ząbka :lol: Bałam się tego ząbkowania, a on po prostu sobie wyszedł :) Obyło sie bez płaczu, miauczenia, gorączki itp. Oby tak dalej :laugh:
Myślałam, że poczekamy jeszcze na ząbki, bo na dziąsełkach nic nie było widać a Kini pierwszy wyszedł dopiero w 10 miesiącu. Widać Iga chciała być szybsza :silly: Pół roczku i jeden dzień i została ząboliną :woohoo:

Kupiłyśmy książeczkę z rossmanna, Igusia jest nią zachwycona :)

Chomiczka, kochana, nie czytaj tych bzdur w necie. Skoro lekarka stwierdziła, że wyniki są ok, znaczy, że tak jest. Myśl pozytywnie i powtarzaj jak mantrę, Oluś jest cudownym i zdrowym chłopcem :laugh:

Marusha świetne fotki :laugh: To Piecki :unsure:
Martynka widać ma jedną nockę super, drugą odreagowuje. A może to też ząbki...Myślęcinek jak najbardziej tylko w tym tygodniu jestem bez auta, więc odpada :dry: Niestety ja za wygodna jestem, żeby tramwajem jeździc, a poza tym bardzo źle znoszę komunikację miejska. Ale w przyszłym tygodniu jak najbardziej :)
Ja co prawda mm nie daje, ale wojna o picie i smoczek trwała u nas przez 6 butelek i sporo forsy...niestety 1:0 dla Igi, żadnego nie zaakceptowała, teraz coraz lepiej za to idzie picie z kubeczka.
Co do żłobka, to spisz sobie na kartce wszystko co chciałabyś powiedzieć i zapytać, może i śmieszne ale pomocne. Wiadomo, że to stres zostawić małą i głowa wtedy na innych obrotach pracuje.
Współczuję z powodu teścia...

Princess Adaś jaki wpatrzony w tą dziewczynkę :)

Dominia fajnie, że wesele się udało, bo skoro tak długo byliście... :blink: A gdzie Twoje foto? Byliście na poprawinach?

Sylwia jak Bartuś w spacerówce?

Paulaa jaka słodka Amcia :)

Madlen Buziaki dla naszego najmłodszego-największego :kiss:

Kasia Igunia śpi w krótkim rampersie lub body, a w największe upały tylko w przewiewnej koszulce i pampku. Zasypia odkryta, a jak my kładziemy sie spać przykrywam ją do pasa lekką kołderką. Okna w całym domu otwarte, drzwi od pokoju też. Wczoraj tak sobie śpiochała:

Zapomniałam napisać...w piątek byliśmy na Smerfach w 3D. Mamom, które maja też troche starsze pociechy polecam :laugh: Uśmiałam się bardzo :woohoo:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719566 przez dominia
Dzień dobry :)

Byliśmy jeszcze wczoraj chwilę na poprawinach z Igulkiem :)
Ludzie byli nieźle w szoku jak zobaczyli mnie chodzącą z takim małym brzdącem :side: co nie powiem, że mi się nie podobało :silly:

Przede wszystkim chciałam wysłać moc buziaków dla Iguni, Nataszki i Olusia za skończenie magicznych 6ciu miesięcy !!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: ale ten czas leci to szok :) przepraszam za spóźnienie ale wczoraj nie byłam w stanie dojść do kompa a z komórki to do dupki się pisze ..
Dla Bartusia i Leosia oczywiście też buziaki z okazji skończenia 5ciu miesięcy !!! :kiss: :kiss: :kiss:

Satine jak po weselu ?? przeżyłaś z teściową ?? :)

Taka ciekawostka ;) zęby powinny rosnąć mojemu dziecku ale za to rosną mi !!!!!!!!!!!! siódemka mi z prawej strony na górze wychodzi, już się w dwóch miejscach delikatnie przebiła, przez tydzień nieźle mnie bolało dziąsło :dry: także nie dziwię się, że nasze dzieci są marudy ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #719581 przez dominia
Wrzucam zdjęcia :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719590 przez Monia_T
Dominia chudzino! Ślicznie :) :) :)

Jeszcze Wam napiszę, że Igunia od piątku obraziła się na słoiczki :) Może to był objaw ząbkowana... :unsure: Wczoraj rano dałam jej danonka waniliowego, zjadła 3/4 kubeczka :laugh:
A karmienie daniami i owocami ze słoiczków wygląda u nas ostatnio tak... :silly:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #719594 przez dominia
Monia Mamo jak to takie mniam mniam to sama sobie to zjedz :lol: :lol: :lol: :lol: :kiss:
Można dawać danonki ?? od jakich zaczęłyście ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719639 przez Monia_T
Dominia ja daję :) Teraz zaczęłam, podałam waniliowy. Iguni smakowało i nic jej nie jest, także będziemy dalej smakować danonki.
Wyciągam pół godziny wcześniej z lodówki, żeby takie zimne nie było i teraz w te upały Iga chętnie wcina :laugh:

Przed chwilka Igunia po raz pierwszy sama usiadła podczas raczkowania :lol:
Pokażę Wam to jej "raczkowanie" :blink: jakość kiepska, sorki, nie umiem jeszcze tym dziadostwem dobrze nagrywać :dry: ale cos tam widać :silly:
Przy okazji słychać jak śpiewa po swojemu :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #719678 przez sylwia1986
Dzień dobry :)

Monia jeszcze raz gratulujemy ząbka :) fajnie że przeszła to spokojnie, filmmiki super. Mój Bartek jedzenie z łyżeczki uwielbia przegryzać stopą :silly:

Madlen wszystkiego najlepszego dla 5miesięcznego Adasia :kiss:

Kasiu Bartek śpi w samym body na krótkim rękawku, przykryty pieluszką flanelową, która po 5 sekundach jest rozkopana :silly: okno otwarte + wiatraczek.

Dominia eleganckie fotki :lol: z tą teściową to dziwnie :S jak to z teściowymi bywa :P

Marusha ale genialne zdjęcia znad jeziorka :cheer:

Bartek w spacerówce zadowolony, burczał coś tam po swojemu, gorzej ja zniosłam tą jego przesiadkę, bo teraz go nie widzę :( za to on obserwuje cały świat :blink:

Noc u nas kiepska, Bartek budził się 6 razy :ohmy: a ja co już miałam zasnąć to już płącz i tym oto sposobem dołączam do grona dzisiejszych mambie :lol:
On zalicza już dziś drugą drzemkę, a ja cóż, obiad, sprzątanie..



Bo brudne dziecko to szczęśliwe dziecko
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719738 przez Madlen
Marusha ślicznie wyglądacie

Paula ja też wszystko zwalam na ząbkowanie a zębów nie widać..

Amelka do wycałowania.

Dziękujemy. jak ten czas leci.
Wstawię jakąś fotę później. Teraz zasnął, zrobił jazdę bo był śpiący. Wasze też tak głośno zasypiają? :)

Monia ząbkowanie idealne super, gratki :)

Jeszcze pytanko co do krzesełka do karmienia znacie ten?
allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-pepe-b...ign-i3441728437.html

Monia tego Twojego nie mogłam znaleźć na allegro. Podasz jeszcze raz nazwę?
Zgłupiałam tyle tego. Chcę by miał regulacje wysokości, zdejmowaną tackę, kółka, łatwy w czyszczeniu materiał, pasy.

Monia ooo Danonka :) Ja się zastanawiam nad kaszką zwykłą..
Ale Igunia bosko kombinuje :lol: Naśmiałam się z mamą :)
Igunia spiocha jak Adi :)


Adi w domku w upał jest w samym pampku w dzień i w nocy bo sauna tu.. Na noc delikatnie przykrywam lekkim kocykiem, bo ja też nie lubię odkryta spać :silly:

Sylwia cudny Bartuś, z zielonym mu do twarzy :)

Dominia ludzie byli w szoku bo Twoja figura jest rewelacyjna :)Ślicznotka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #719750 przez dominia
Madlen buziaczki dla Adasia :kiss: :kiss: :kiss:
Co do krzesełka to ja mam to zielone z tym ptaszkiem co dałaś linka :) jadła w nim Milenka a przed nią jeszcze jedna dziewczynka, teraz odziedziczył Igor i nie mam zamiaru kupować nowego :) jest super, kółka, łatwo czyszczący się materiał, ściągany stolik całkowicie i tylko jedna warstwa :) ogólnie ja nie mogę na niego narzekać bo ma wszystko co trzeba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #719773 przez ola85
Witajcie,
spróbuje tak szybciutko:
Marusha - współczuję nocki :) Wszyscy wyglądacie pięknie :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Kasiu - moja śpi w body z krótkim rękawem i pod pieluszką flanelową, ale stópki musza zawsze wystawać :blink:
Paulaaa - fajnie że u Was lepiej :)
Monia - Igunia super :laugh:
Dominia -
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Wyglądałaś ślicznie. Bardzo mi się podoba sukienka, prosta i podkreśla Twoją świetną figurę, do tego szpileczki, extra
Sylwia - to widać spacerówka się Bartusiowi spodobała :)
Madlen - buziaki dla Adasia :kiss:

Więcej nie zdążę nic napisać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719775 przez dominia
Oluś dałam za nią całe 30 zł :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719790 przez drzyzgunia
Hej :)

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy..powiedzmy, że się unormowało jednak są sposoby na faceta aby mu przemówić do rozumu... :lol: :lol: :lol: :lol: :evil: :evil: :evil:
Napisałyście tyle postów że łooo...
My praktycznie codziennie siedzimy u Pauli we dwie zawsze raźniej :) dobrze,że mamy w sumie nie daleko a nasi mężowie to koledzy więc się nas nie czepiają...ale śmieją się tylko że plociuchy z nas noo coż taka nasza babska naturaaa :P :P :P :P :P

Domina fajnie że się wybawiłaś na weselu...nam się coś szykuje we wrześniu tylko kawąłek drogi więc zobaczymy jak to ogarnąć...ehh niektórzy potrafią się ustawić nie ma coo...a bym nie mogła tak Bartula oddawać do teściowej..u nas w sumie inna sytuacja bo teściowa co weekend jeździ do krakowa więc nie wchodzi to w gre ale są ludzie i ludzie co zrobić...śliczne zdjęcia :)

Princessa super fotki :)
Chomiczka bardzo dobrze ci dziewczyny powiedziały...Oluś to duży silny mężczyzna :) :kiss: :kiss: :kiss:

Kasia u nas okna po otwierane ( nie ma przeciągu) i młody śpi w pampersie i koszulce albo body na krótki rękaw...jak idę spać to okrywam go cienkim kocykiem i przeważnie budzi mi się raz w nocy na karmienie


Maruscha śliczne zdjęcia :D:D:D

Paulaaa Ami moja księżniczka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: synowa mi rośnie jak ta lala :)

Monia gratulacje z powodu pierwszego ząbka :)Igula to mąła agentka :)

Sylwia super Bartek wyglada w spacerówce :) Mój na szczęście ładnie przesypia noce w sumie mieliśmy dwa dni kryzysowe gdzie nie mógł zasnąć a tak to zawsze się budzi raz w nocy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719895 przez ola85
Monia - ja tak szybko pisałam, że nie pogratulowałam Iguni ząbka. Spóźnione gratulacje :kiss:
Dominia - no to tym bardziej fajnie że sukienka była niedroga :laugh:
Sylwia - tą Twoją piosenkę o gruszce to moja Liduś bardzo polubiła :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719961 przez isola
Iga, Nataszka, Olus - spóźnione życzenia dla półroczniaków :kiss:

Dziś i moja Ninka skończyła 6 miesiecy :laugh: Jak to szybko zleciało....

Monia - nie za szybo na Danonki? One mają bardzo dużo cukru i chyba są przeznaczone dla dzieci powyżej 2 lat...

Kasiu - moja śpi w body na krótkim rękawku i w cieniutkim śpiworku, bo jak ją tylko czymś przykrywałam, to się rozkopywała i budziła, a śpiworek jest flanelkowy.

Co do krzesełka, to Ninka odziedziczyła, jak zresztą i wiele innych rzeczy, po starszej siostrze -zielone Chicco, jak się złoży, to robi się prawie płaskie i mieści się za drzwiami, ma regulację 3-stopniowa pochylenia, łatwe do utrzymania w czystości, ma pasy, wyjmowany blacik, czyli standard :)

U nas, odpukać, nie ma już dramat kupkowego. Zaczęłam Nince dawać obiadki. Dziś na rynku wyczaiłam pana, który m swoje ogródkowe warzywka, marchewki, ziemniaczki itp i sama będę gotowała, taniej, zdrowiej, wie się, co dziecko dostaje... No i zrobiłam małe zakupy, przygotowałam i okazuje się, że mój babycook nie działa. Babycooka dostałm, jak urodziłam starszą - fajna maszynka, która gotuje na parze, a później to miksuje na wybrany stopień. U starszej korzystałam z tego często, dopóki gotowałąm jej osobno, a teraz zonk :angry: :angry: Mam nadzieję, że da się naprawić...

Marusha - nocki współczuję, bo wiem, co to znaczy... Całe szczęście, że Ninka ładnie (odpukać!!!) śpi. Wczoraj zasnęła o 20 i obudziła się o 6, wypiła jednego cycusia i spała dalej do 9.40. Pospałaby z nią, ale starsza wstaje niestety między 6-7..., a czaesm nawet o 5 :ohmy:

Teraz Ninka już nakarmiona, śpi, ale puszcza głośne bąki... Córka zjadła na deser śliwki, mama też sobie nie pożałowała śliwek.... /mam nadzieję, ze nie będzie się budziła...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719989 przez aga27
te upaly sa straszne...moja tez spi w samym bodziaku i przykryta pieluszka, ktora szybko jest rozkopana,sa noce ze budzi sie bardzo czesto, a sa takie gdzie tylko 2 razy..
daje jej w nocy pic wode, dopiero o 5 rano karmie cucuchem, za dnia roznie bywa, nam doroslym zle na goracu a co dopiero dzieciaczki...

mam pytanie czym dopajacie dzieci? w jakich ilosciach? i jak czesto? aha i czy podgrzewacie picie czy w tem pokojowej?

moja mała ma napady histerycznego placzu, nie da sie wtedy nic z nia zrobic, ani polozyc, ani posadzic, na rekach tez tak sobie, jestem bliska szalenstwa, a ciepliwosc coraz mniejsza, ona jest uparta cholernie...probuje wyczaic co to ale z niej taka beksa i maruda ogolnie ze masakra,to jest poprostu straszne.... :( ona jest taka niegrzeczna...ehhh mam wyrzuty ze tak mowie ale to juz mnie czesto i coraz czesciej przerasta...
nie wiem juz co robic, jakie sa przyczyny? uspokaja ja mleko, ale przeciez nie moge jej w ten sposob uspokajac, je tyle ile ma jesc w ciagu dnia i i tak troche pulchnie wyglada...wiec jak sobie poradzic...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58922 [/url]http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58921 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl