BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 9 miesiąc temu #718069 przez xpatiiix3
ola niestety było trzy dni ciut chłodniej ale dalej upal ze oddychać nie idzie... :/ boje się z małym wychodzić żeby udaru nie dostał

Marusha trzymam kciuki oby to nic poważnego ;***

Matko jak gorąco umieram tu prysznic można co 15. min brać bo zaraz znowu pot się leje strumieniami po ciele...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #718098 przez Pliszka
Dzień dobry :)

My z powrotem w domku szykujemy się do wyjazdu na Mazury :lol: Pralka pierze już dziś trzecie pranie :)

Monia - też mam taki plan: jeszcze chwilkę Olek będzie na słoiczkach, a po powrocie z Mazur, powoli zacznę mu gotować. Wczoraj tata mi przywiózł dwa eko-kurczaki od babci (Misiek wieczorem porcjował walcząc z odruchem wymiotnym i oświadczył, ze on już mięsa nie je ;) zobaczymy jak długo ;)
Córeczki BOSKIE! :laugh:

Princess - mi z reguły trzy piwka wystarczą ;) Po jednym już jestem baaaardzo rozluźniona i wesoła ;)
Ja nie jem mięsa ani ryb od 13 lat, jestem zdrowa, tryskam energią i wyhodowałam w brzuszku zdrowe dziecko :) Ja Olkowi będę dawać te kurczaczki od babci, sklepowego mięsa i wędlin absolutnie nie, chyba że ze sklepów ze zdrową żywnością. Jak podrośnie sam wybierze dietę. Będę na pewno mu pokazywać zwierzątka i uczyc miłości do nich. Jeśli nie będzie chciał jeś mięsa, super, jeśli będzie go potrzebował, to będę smażyc kotleciki, trudno ;)

Co do pytań o wegetarianizm, to ja nie jem, bo sprzeciwiam się idei zabijania, skoro mogę się najeść nie krzywdząc nikogo, to wybieram tę drogę. Zabijanie to jedno (dla mnie "nie zabijaj" to nie zabijaj, w domu nawet owady łapiemy w chusteczkę i wypuszczamy ;) czasem zdarza mi się zabic w afekcie gryzącego mnie komara, ale staram się powstrzymywać), sposób w jaki hodowane są zwierzęta w wielkich hodowlach to drugie, one rodzą się żeby cierpieć - ja nie chcę brać w tym udziału. jaja kupuję tylko z wolnego wybiegu. To są moje decyzje, ale nikogo nie osądzam, każdy postepuje zgodnie z własnym sumieniem. ja wierzę, że to co robimy, myślimy i mówimy zawsze do nas w jakiś sposób wraca dlatego żyję z wielka uważnością. Mojego Miśka kocham bardzo i z tej wielkiem miłości kupuję mu eko-paróweczki i inne przysmaki, za którymi przepada, a których ja bym nie wzięła do ust ;) Nie oceniam, rozumiem :)
Nie brzydzi mnie mięso, kwestie zdrowotne są ważne, ale drugorzędne.

Andziu - kurcze, bardzo mi przykro :( Nie mam facebooka, wiec nie znam szczegółów, ale mocno trzymam za Was kciuki.

chomiczka - z tymi bólami głowy, to może zrób sobie badania krwi? MOże Ci czegoś brakuje? Na nerwy dobry jest na pewno magnez. A moze za mało płynów pijesz? Mnie zawsze boli głowa jak się zagapię i nie wypiję wystarczająco dużo. A może coś z ciśnieniem? Nie bagatelizuj tego.



Ola - chude nogi to moje wielkie marzenie ;) Na pewno będziesz wyglądać prześlicznie :)
Ja też bez fb ;)

Madlen- piękne nadmorskie zdjęcia laseczko :)

gabilee, super zdjęcie :) Odzywaj się częściej :)

Martynka - bardzo bardzo mi przykro :( Mam nadzieję, że tak fizjologicznie (serduszko) maleńka będzie zdrowa. Pamiętam ten serial o chłopcu z zespołem downa, mama mu mówiła, ze jest aniołkiem, dlatego wygląda trochę inaczej... Coś w tym jest, ci ludzie mają dobroć wypisaną na twarzach. Każda choroba to nieszczęście dla rodziców, ale nie rozumiem jak można się takiego dziecka pozbyć. Trzeba je jeszcze bardziej kochać. Wspólnymi siłami przejdziecie najgorsze.

bananamama, gratuluję ząbków :) Dagunia śliczna :)

Marusha, trzymam kciuki za zdrówko :kiss: Co do firmy, to szkoda, że dopiero teraz wychodzą z taki tekstami :dry: Jako mama malucha trzymałabym się z daleka od takich ludzi i instytucji :dry: Co to za tekst, że nie tolerują zwolnień :angry: Oj, coś nie wróżę sukcesu z takim podejściem :angry:

Satine, super Marysia :laugh:

Sylwia, ale słodki Bartusiowy uśmiech :)

chomiczka, ja robiłam sama zaproszenia na chrzest ze zdjeciem Olka :) od razu wszyscy mieli pamiątkę :)
cudne to Wasze niemowlęce zdjęcie :)

drzyzgunia, fajne nadmorskie zdjecia :)

Jadziu, pięknie wyglądasz :) Hubek do schrupania :)

Alinka, Nataszka piękna :) Ale podobna do taty! :)

Paulaa, trzymam kciuki za lepsze samopoczucie Amelki! Na zdjęciach wygląda jak aniołek ;)



uff, ale napisałąm poemat :laugh:
Miłego dnia! spadamy na spacerek i małe zakupy :) O 13 ma wpaść koleżanka na kawkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718126 przez bananamana
Czesc mamusie :)

Bardzo dziekujemy za mile slowa :) :blush:
Nocke mozemy zaliczyc do tych udanych niestety Dagunia jest rannym ptaszkiem i wstaje przed 6 i jest juz wyspana mimo ze chodzi spac zawsze kolo 21, pozniej kolo 8-9 znow usypia dzis spala az 2h :ohmy: nawet pranie zdazylam zrobic kawe wypic normalnie miod :D
a w takiej pozycji dzis spala musialam to uwiecznic pupka do gory :D

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jadzia bardzo ladnie wygladasz chomiczka ma racje jak dwudziestka :) a z Hubka to cudny akrobata :)

Patii fajnie ze sie odezwalas jak ci tam po zdjeciach widac ze i wypoczelas troszke :) slicznie wygladacie

Alina Natka poprostu boska napatrzec sie nie idzie :) Ty tez świetnie wygladasz :)

Paulaa na bank zeby :) uzywasz tych czopkow viburkol? Jak nie to polecam naprawde dzialaja cuda :) czekamy na kolejne zabki na forum mysmy mialy pakiecik za jednym bolem fakt faktem Daga byla nie do wytrzymania ale teraz mamy spokoju troche :)

Satine Marysia pierwsza klasa a jaka ma swietna bryke :D

Pliszka, Princess ja naprawde podziwiam ludzi ktorzy decyduja sie na wegetarianizm niestety ja bym nie potrafila moze i zabrzmi to brutalnie i brzydko ale nie wyobrazam sobie diety bezmiesnej nie jestem w stanie wytrzymac dnia bez miesa nie mowiac juz o calym zyciu ale tak jak mowie podziwiam ludzi takich jak wy
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718198 przez xpatiiix3
banana o kurde pewnie ze wypoczelam :) hehe odsypiam potrafimy nawet razem spac do 12-13 hehe

Matko 38 stopni w cieniu a w domu sauna...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #718265 przez Monia_T
Ale Dagusia słodko śpi :)

Pliszka podoba mi się Twoje podejście do wegetarianizmu, a najbardziej to, że nie zamierzasz go narzucać innym, Olusiowi i mężowi :)
Ja po prostu lubię mięso, choć nie jest tak, że się nim ciągle zajadam :silly: Latem mam podobnie jak Chomiczka i objadam się warzywnymi daniami. Natomiast nie zastanawiam się nad tym jak żyło zwierze, które jem, bo dla mnie to tylko kawałek mięsa tu i teraz. Inaczej musiałabym ronić łzy nad każdym kotletem. Wolę tak egoistycznie do tego podejść, bo i tak nie mam takiej siły sprawczej, żeby to zmienić.
Zasadę, że dobro do nas wraca też stosuję :laugh: I sprawdza się :laugh:

Igunia marudna :huh: upał+ząbki=wisicyc

Chomiczka jak tam u lekarza?

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #718267 przez sylwia1986
Dzień dobry :)

Satine ale piękna fura :) starcie tytanów mówisz :evil: :lol:

Drzyzgunia Bartula cudny :kiss: kolejne piękne zdjęcia znad morza :) egh faceci... też dzieci, tylko większe i bardziej kłopotliwe :lol:

Pati fajnie że piszesz, upałów współczuje, nie wiem czy Cie to pocieszy u nas ostatnio też gorąco :lol:

Asia Ty coś ściemniasz nam tutaj, Hubert jest pewnie starszy a Ty młodsza niż nam tu opowiadasz :silly: a tak na poważnie, zdjęcia świetne jak zawsze :lol:

Alina piękne zdjęcia Nataszki :lol: ale numer z tymi chrzcinami Natki i Igi ;)

Paula oby to była wina ząbkowania i wkrótce ukazały się perełki w buzi Amki :lol: buziaki dla córeczek od cioci Sylwii :) :kiss:

Ola znowu miałyśmy idento noc, u nas ostatnio przez te upały jest większy problem z zasypianiem i chodzi spać po 22 robiąc ostatnie łyki piciu z cyca.

Princess, Pliszka ja również podziwiam za podejście do jedzenia :)

Bananamana Daga genialna, Bartek też ostatnimi czasy preferuje spanie na brzuszku.

Gdzieś zapodziałam kabelek do telefonu, a chciałam Wam pokazać jakie akrobacje dziś wyczyniał Bartek na leżaczku-bujaczku, no nic jak znajdę kabel i pamięć mnie nie zawiedzie to wkleję :)
Miłego dnia :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718345 przez chomiczka
My wróciliśmy od lekarza i trochę się zmartwiłam. Olek przybrał malutko bo przez prawie miesiąc ledwo 300gram a powinien dwa razy tyle, no ale czego się spodziewać skoro tak mało je? Waży obecnie 6800. Na dodatek ciemiączko mu w ogóle nie zarasta, po urodzeniu miał 1,5cm/1,5cm i teraz ma tak samo, co miesiąc mu bada i wpisuje tak samo. Dziś mu badała i powiedziała na poczatku 1,5cm/2cm! Dopiero potem zauważyła w książeczce że jest 1,5cm i zmieniła. To by znaczyło ze mu się powiększa? :huh: Przebadała go dokładnie i trochę zdziwiona była że mały się nie przewraca a nawet nie próbuje, powiedziała że może to nic nie znaczyć a może mieć złe napięcie mięśniowe. Do tego wszystkiego ten brak apetytu na cokolwiek. Powiedziała że może to być przez upał ale ona to daje jako ostatnią możliwość bo musi wszystko zbadać czy przyczyny nie ma gdzie indziej. Dobrze że chociaz dobra lekarka nam się trafiła. Jutro robimy morfologię i mocz, do tego mamy jeszcze badania z krwi na nerki i wątrobę. No nie wiem, martwię się trochę, zobaczymy jak te wyniki wyjdą. Powiedziała jeszcze że Olek taki leniuszek ospały... Czy ja wiem, jest dość żywy za dnia, merda nóżkami i piska, ale to chyba za mało jak widać. Ah zdołowałam się trochę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718368 przez Monia_T
Chomiczka nie martw się :) Trzymam kciuki za dobre wyniki :) Zobacz ile energii Oluś tracił na te cholerne kolki, podczas kiedy nasze dzieci ćwiczyły, musi teraz to odrobić. Iga też mało przybiera, z apetytem różnie a on w ogóle ostatnio mało jadł...jeszcze ten upał. Dziś moja maruda tylko na cycku, tak pokazowo pluła jagodami, że nawet nie próbowałam jej dalej karmić.
Jestem pewna, że z Olkiem wszystko będzie dobrze :laugh:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #718378 przez kasia123m
Ja tylko na moment.przepraszam ze sie nie odniose ale u nas strasznego mrudzenia ciag dalszy.do tej pory pomagalo uciekanie na pole ale dzis nawet na polu wyla.albo skok jakis bo to juz trwa ponad tydz albo nie wiem.zebow nie widze.w nocy placze przez sen wybudza sie.
Chomiczko nie martw sie.badania nic zlego a przynjmniej bedziecie wiedziec ze ok.a cukier tez dostal do badania?.mi lekarka mowila w pierwszych tyg ze jakby Tosia byla zaospala to zrobimy badania bo ja mialam tyle chorob w ciazy.ale nie wiem czy jej o cukrzyce czy tarczyce chodzilo.
Co do obracania to moja dzis 2 razy obrucila sie na brzuch...ale wczesniej nic.ja nawet dzis rano mowilam do M ze pewnie na kontroli na pol roczku zleca dalsza reh bo jak widze co reszta dzieci juz potrafi a ona lezy.i nic..ale moze musi przyjsc jej czas.i Olusia tez przyjdzie.
Dziewczyny fotki sliczne.pisze z tej wiec napisze ze wszystkie dzieciczki piekne bo boje sie ktorejs pominac.

Co do wagi to Tosia przez tydz przybrala 40gram wiec prawie nic bo mogla miec ciezsza pieluche.a niby je.

Paula lacze sie z Toba w znoszeniu marudzenia...oby im szybko przeszlo.dziewczynki masz slodkie..i jak AMi ladnie siedzi

Bartus na wakcjach super.my tez sie wybiermy nd morze i zapowidja 2 tyg deszczu.jestem zalamana bo nie wiem co robic.co chwile zerkam na pogode...oby sie jeszcze zmienila

Fifi wszystkiego naj z okzji pol roczku.

Marysia super w nowym wozeczku

Dagusia juz duza dziewczynka ;)
Natszke obejrzalam na fejsie..zmienila sie.w spodniczkch...prwdziwa dziewczynka:)

Marcelus tez urosl..caluski..

Przepraszam jesli o kims zpomnialam...ide do marudy..

Sorki za literowki..telefon nie wpisuje litery A a nie mam go jak oddac do naprawy



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718394 przez Alina2408
paula chyba nie za malo ale mleko potrzebne...

no monia to znaczy ze nawet chrzczone beda razem no to chyba jakies przeznaczenie :)

pati no ciekawe co ten twoj m wymyslil :)

ola ona nie tylko spoojrzenie ma bystre bo robi sie z niej niezla cwaniara...chyba rzeczywiscie lepiej jak zostaniecie w domku...

pati ale za to jak wrocisz do polski to jedyna nie bedziesz marudzic na upaly...

pliszka bo wegetarianizm to powinien byc wybor :) twoje podejscie mi sie bardzo podoba...

banana pupka w gorze jeszcze tylko pieluszke trzeba zdjac :)

sylwia synek ci po prostu ucieka :P :P

chomiczka spokojnie moze to ciemiaczko to u was brak jakiejs witaminy poza tym ja mam znajoma ktorej trzy letnie dziecko mialo niezrosniete ciemiaczku... nie pamietam co bylo przyczyna ale odkryli to dopiero pozniej a jest to zdrowy dobrze rozwijajacy sie chlopiec... i tak jak ci mowi monia z pewnoscia przez kolki nie cwiczyl tyle co nasze pyskolichy i stad niby ta jego ospalosc...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718426 przez bananamana
Chomiczka nie zamartwiaj sie pisalas kiedys ze Olus ma niedobor wit D to przez to ciemiaczko ciezej zarasta nadrobicie witaminke to smignie nawet sie nie obejzysz:) zrobcie wszystkie badania mi sie wydaje ze jemu jest poprostu za goraco dlatego malo je a dotego sie poci i dlatego na wadze malo przybiera nie zamartwiaj sie tez tym ze jeszcze sie nie obraca tak naprawde z mojego doswiadczenia to na ogol dzieciaki na przelomie 5/6 nawet trowszke pozniej sie odwracaja a te ktore nie robily wczesniej obrotow choc na brzuch zaczynaja robic to naraz kazde dziecko idzie swoim tempem nie ma co sie spieszyc przyjdzie i czas na niego :)

Sylwia rzeczywiscie niezly z niego akrobata :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718430 przez dominia
Asia - Chomiczka Oluń napewno jest zdrowy !!!!!! nie martw się wyniki będą dobre, wierzę w to :) a ciemiączko .. może nie przyswaja witaminy d ?? u Nas też jeszcze jest a wit. czasem jak zapomnę to podaję po 2 dniach ;)
Mojej przyjaciółki Syn wcale nie miał podawanej i jeszcze baby ją straszyły, że za szybko mu ciemiączko zarasta i będzie upośledzony ;) badania za badaniami robiła i ryczała co chwilę a dziecko mając 6 miesięcy nie miało już tej 'dziurki' i nie widzę żeby coś mu było :dry:
Co do jedzenia to mój Ig wygląda na dużego ale też nie je za wiele .. z butli dzisiaj za cały dzień zjadł może ze 120 ml .. a ile się owylewałam mleka przez ostatnie 3 dni to nawet nie chcę myśleć .. co zrobię to pluje skurczybyk i cumel wypycha z buziora :dry: no ale obiadek, który mu zrobiłam wsunął ile było :) Mama moja robiła zupę na kurze od babci T i przelała troszkę rosołku do garnka do tego wrzuciłyśmy marchewę i ziemniaka po czym później dodałam wywarku tego do zblenderowanych warzywek żeby nie miał takiego suchego, wsuwał tak, że M. nie nadążał z łyżką :woohoo: B)
Spróbuj zrobić mu coś sama, może będzie chętnie jadł :)

Jutro na wesele .. ma być 29 stopni :ohmy: usmażę się jak grzanka na patelni ;) klima musi być bo inaczej padniemy jak muchy ;) ale mam nadzieję, że będę się dobrze bawić, chociaż pewnie myślami będę w domu przy Synku :)

Właśnie leży koło mnie i nogi trzyma w górze rękami :silly: a ile się nagada o mamciu :lol: :cheer: :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718461 przez xpatiiix3
Sylwia bartulek to wygibasek mały hehe upały no taki klimat ale za to nie ma jesieni i wiosny nagle z zimy lato się zrobiło i na odwrót...

Alina no zobaczymy jak w Polsce trochę lżej to dobrze my po 3 godzinnym spacerku i ja wskakuje pod zimny prysznic po raz enty dzisiaj :P i o dziwo chodzę w sukience czego nie robię ale za to jaki przewiew mam. :P hehe

Dominia milej zabawy na weselu :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #718529 przez chomiczka
Pliszka idę do internisty i poprosze o skierowanie na badania krwi itp. Być może czegoś mi brakuje, strasznie też wypadają mi włosy. Niby po porodzie 6mcy to jest normalne ale jeżeli dłużej niż 6 miesięcy to trzeba to skontrolować. Wydaje mi się własnie że brakuje mi żelaza i magnezu. Być może za mało pije, przy małym często zapominam o tym. Ciśnienie zawsze miałam bardzo niskie. Zobaczymy jakie wyniki będą.

Pliszka bardzo ładnie napisałaś o tym wegetarianizmie. A nie masz czasami ochoty na jakieś mięsko, w sensie widzisz np w restauracji jakiś kotlecik albo coś mega pachnącego? Skoro piszesz że mięsko Cię nie brzydzi i kiedyś je jadłaś to nie tęskni Ci się czasem?
Ja jak dłuższy czas nie jem mięsa to przychodzi moment że odzywa się we mnie drapieżnik i muszę coś przetrącić ;) to jest silniejsze ode mnie :silly:

xpatiiu nas ostatni tydzień temperatury były ok 33 stopni a cały przyszły tydzień ma być 35! Tylko że są to temperatury w cieniu, w słońcu też jest ok 50, więc u nas jest tak samo jak w Brukseli.

Monia mam nadzieję że masz rację, nie będę się martwić na zapas, poczekamy na wyniki, pewnie wszystko jest ok!!

Kasiu
na cukier nie, ale na nerki, próby wątrobowe, na tarczyce, ogólną morfologie, witaminę D i posiew moczu. Także wszystko przebadamy i wtedy będziemy wiedzieć czy to coś powazniejszego czy humorki mego chomiczka :ohmy:
Tosia też nie jest łatwa w pożyciu ;) taka zawsze uśmiechnięta ale też potrafi zaleźć za skórę.

Alina mam nadzieję że jak dostanie więcej tej wit D to zacznie się zmniejszać to ciemiączko. Lepiej tak niż miałoby sie za szybko zrosnąć. W ogóle czytałam że są takie dzieci którym kości czaszki wszystkie zarastają i mózg nie ma miejsca jak rośnie i wtedy to dopiero jest problem.

Banana ja tak czekam z utęsknieniem jak on zacznie jakies akrobacje wywijać :( oby w tym miesiącu już ruszył, Hubek Jadzi już stoi a mój leniuszek nawet się nie potrafi poturlać ;)

Dominia dzięki wielkie, na Ciebie zawsze można liczyć jesli chodzi o pocieszanie. :)
Baw się dobrze na weselu!! A sukienkę jaką masz? idziesz do fryzjera? Kurczę, z taką figurą zrobisz furorę :blink:

Patrzę teraz na te siatki centylowe to z wagą 6800 w wieku 5mcy mój Olek jest w 10 centylu, czyli prawie w najniższym a wzrost 73cm ma ponad najwyższym centylem, czyli ponad normą całkowicie. W internecie piszą że jeżeli waga i wzrost są w różnych centylach i np nie sąsiednich to trzeba skonsultować z lekarzem. Czyli Olek ma prawie najniższą wagę i wzrost ponad normę. Kuźwa co za dzieciak. Muszę na drugi raz lekarza o to zapytać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718540 przez dominia
Chomiczka Kochana po to jestem :) Mój Ig dzisiaj przechodzi samego siebie ;) zjadł może ze 180 ml za cały dzień mleczka ;) nawet cyca nie chciał po kąpieli co zawsze się na niego rzuca :S już stawiam na jakiś skok .. jutro zostaje z Nim moja teściowa .. już mam przed oczami jak da jej po dupie ;) no ale cóż .. musi sobie dać radę :side:
Sukienkę mam bardzo prostą na cieniutkich szeleczkach [doszywałam bo nie było] taka większa panterka biało czarna, przed kolano :) do fryzjera oczywiście, że idę i później zahaczę kosmetyczkę :) włosy upinam bo chyba bym się w rozpuszczonych usmażyła :) Mam nadzieję, że się będziemy dobrze bawić .. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl