BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 8 miesiąc temu #718781 przez sylwia1986
Chomiczko nie martw się kochana, każde dziecko ma swoje tempo rozwoju, a już na pewno nie czytaj tych porad w necie o napięciu mięśniowym, jeśli coś Cię martwi udaj się do rehabilitanta, on obejrzy Olusia i Ciebie poiinstruuje jak się z nim bawić, żeby motywować go do większej aktywności :) uszka do góry, cycki do przodu, będzie dobrze :side: Z tą wagą i wzrostem u mojej glistki jest idento waga 10 centyl, wzrost 90 :lol:

Dominia udanej zabawy :kiss:

Pliszka ja dziś robię na obiad kurczaka z cytrynową nutą :silly:

Pliszka, Martyna udanego mazurowania :lol:

Asiu Hubi wymiata :cheer: :lol:

Marusha dla pewności jeśli w Twojej rodzinie jest ryzyko raka piersi możesz zrobić badania genetyczne brca. A z tym jedzeniem w żłobku dziwnie :S

Michasia zdjęcia te w przebraniach jak zwykle bajkowe :) jutro u nas na Czantorii są jakieś pokazy rycerskie, od razu Wy przyszliście mi na myśl :lol:

My mieliśmy dziś dziwną noc, już zasypiamy, a Bartek o 23 obudził się z takim rozpaczliwym płaczem, przez 5 minut nie do utulenia, ani cyc, ani przytulanie, później się uspokoił, wydoił cycusia i spał do 5.30 bez przerwy :unsure:

Dziś znów szykuje się upał,
Miłego weekendu :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #718797 przez xpatiiix3
princess wyszedł zaraz po drugim na dniach :) no ja z tej laktacji bardzo się ciesze ze udało się jednak wyrzucić mm z jego diety chociaż na jakiś czas znowu ale wracając do szkoły znowu mm będzie jadł...

Natusia, Oluś i Iguniu wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia szecsiu miesięcy <3

Marusha wróciłam na forum ale w Belgii jestem jeszcze wracam we wtorek w nocy :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #718801 przez sylwia1986
I dziś imieninki Lidzi chyba są :lol: więc również wszystkiego najlepszego :side:

Muszę zobaczyć kiedy mój syn obchodzi imieniny, bo nie wiem :unsure: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #718818 przez ola85
Ja tak szybciutko:
Buziaczki dla naszych pół rocznych dzieciaczków: Igi, Nataszki i Olusia :kiss: :kiss: :kiss: oraz wspaniałych 5-miesięcznych chłopców: Bartusia i Leona :kiss: :kiss:


Sylwia - Liduś obchodziła imieniny w marcu :) :silly: Ale co tam może obchodzić 2 razy :laugh: Dziękujemy :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #718819 przez princess
Hej mamusie. Wszystkiego naj dla dzisiejszych solenizantów :)

Adaś idzie dziś na pierwsze urodzinki swojego kolegi :)

Wczoraj w nocy Adaś przeraźliwie krzyknął na cały głos, jakby go coś rozrywało. Nie wiedziałam co się dzieje, aż sama miałam ochotę krzyczeć. W setną sekundy byłam przy nim, zaczął się rozbudzać, popatrzył na mnie, obrócił na bok i zasnął dalej. A ja potem leżałam i się bałam, czy znów się to nie powtórzy. Może mu się coś przyśniło? Nie wiem ale kiedyś już raz tak krzyknął.

Wstawiam fotki znad morza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #718820 przez princess
Gumowe paluszki :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #718822 przez princess
Czytałam mu Angorkę :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #718824 przez princess
Lecz postanowił ją zjeść :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #718826 przez princess
Nasza spacerówka. U teściów.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #718835 przez Monia_T
Princess piękne zdjęcia :-) jedno chyba kojarze z Wladka, bar w centrum?

Michasia nastrojowo :-)

Marusha dobre podejście :-) w żłobku dziwne zasady mają, ale może nie chcą same z inicjatywą wychodzić dopóki się dobrze nie poznacie? Fajnie, że Martynka się zaaklimatyzowała :laugh:
Leos, Bartus buziaki z okazji 5 miesiecy :kiss:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #718836 przez xpatiiix3
Michasia Anulka slodka :)

Princess Adaś jaki wielki chłopak juz :D

A i faktycznie Leoś i Bartuś.Wam również chłopaki wszystkiego najlepszego z okazji 5 miesięcy <3 :***

Zdycham jak tu duszno hehe chce do Polski juz :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #718846 przez ola85
Spróbuję nadrobić:
Isola, Alina, Monia - no do 25 dzień chrzcin :) Będzie dużo zdjęć :laugh:
Pliszka - ja tez do owoców morza jakoś nie umiem się przełamać...
Martyna - miłego weekendu na Mazurach :)
Jadziu - filmik extra, Hubuś boski :)
Marusha - ale dzielna ta Twoja Martynka :) , dobrze ze nie płakała w żłobku, co do jedzenia to pewnie jak sobie to z wychowawczyniami wyjaśnisz to będzie ok :) Tak to bywa że rodzic sam musi wszystkiego dopilnować, eh...
Michasia - zdjęcia super, fajnie że wszystko się udało i pogoda dopisała :)
Ślicznie sobie Ania waży. Moją Lidusię kładę na boku i pielęgniarka ją mierzy od czubka głowy do pięty. Lidzia ma tak, że piję wodę czy soczek, ale tylko jak jest z teściową, jak zobaczy mamę to już tylko cyc.
Sylwia - No to u nas tym razem nocka była inna. Mała zasnęła o 22.15 i cyc był o 3.30, spała do 5.30 :blink: , ale cycała ponownie dopiero przed 8
Princess - piękne zdjęcia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #718902 przez chomiczka
cześć kochane

Byliśmy rano z Olkiem w laboratorium i mamy już wyniki w systemie. Lekarka skomentowała w systemie medicover że wyniki bez istotnych odchyleń, czekamy jeszcze na wyniki wit D.

W sumie ma kilka sporych odchyleń od normy, tylko ja nie wiem nawet co to jest.

MCV 70,3 fl NORMA 72,0 - 88,0
MCHC 35,6 g/dl NORMA 31,0 - 35,0
MPV 8,6 fl NORMA 9,0 - 12,6
% neutrocytów 11,3 % NORMA 30,0 - 50,0
MONO% 16,0 % NORMA 2,0 - 7,0
liczba neutrocytów 0,66 G/l NORMA 1,50 - 8,50
granulocyty segmentowane 16 % NORMA 30 - 50

Może któraś wie co to może znaczyć?? Chociaz i tak sie uspokoiłam skoro lekarka napisała że wyniki badań są ok. Posiew z moczu też ok ;) ;)

Sto lat dla naszych Jubilatów dzisiejszych. Buziaczki kochani, rośnijcie zdrowo i przynoście mamuśkom samą radość :kiss: :kiss: :kiss:

Princess piękne zdjęcia, Adaś jakie ma paluszki, szok, wygląda jakby były połamane :lol: Ty też wyglądasz pięknie, i masz takie zdrowe włosy, nie to co moje kudły. Stosujesz jakieś od odżywki? Jaki macie wózeczek? Bardzo ładny.

U nas masakra, w domu 34 stopnie a za oknem 49. Jutro jedziemy do rodziców na tydzień z Olkiem bo cały tydzień ma być ponad 30 stopni.



Kuźwa to sobie poczytałam w internecie o za niskich granulocytach :huh: :huh:
"Utrzymujące się, powtarzalne, wyraźne obniżenie bezwzględnej liczby granulocytów wymaga konsultacji z pediatrą lub lekarzem rodzinnym. Najczęstszą przyczyną tego stanu jest ostra infekcja wirusowa. Wśród innych, poważniejszych chorób należy wymienić choroby szpiku kostnego i krwi (w tym białaczki), choroby wątroby i śledziony, ostre lub przewlekłe zatrucia różnymi chemikaliami (farby, lakiery, rozpuszczalniki), duży niedobór żelaza oraz działania uboczne przewlekle stosowanych leków."

No żesz ja pitole, mam coś z głową normalnie, nie czytam już nic bo znowu nie będę w nocy spać a łeb chyba mi rozwali na części pierwsze :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #718911 przez sylwia1986
Chomiczko to są wskaźniki czerwonych krwinek/płytek i na dole krwinek białych. Może też się okazać że wyniki są podane z normami dla dorosłych a dla dzieci są inne normy - u nas w labie tak jest i później tłumaczymy wszystkim mamom bo są przerażone tymi strzałkami, ponad lub poniżej normy :) Jaką ma hemoglobinkę ?
Kochana nie panikuj, jeśli morfologia była puszczana z automatu, to mogła źle zaliczyć granulocyty do monocytów i stąd zawyżona liczba monocytów a zaniżona granulocytów :)
A jeśli Cie to martwi to poproś w labie, żeby obejrzały rozmaz krwi Olusia pod mikroskopem :)
Nie czytaj w internecie tyle bo Cię zjedzą motyle :silly:

Princess cudne zdjęcia Adasia, z gazetą dobre hehe pokazał gdzie on ma te wiadomości polityczne :silly:

Olu, Monia, Pati dziękujemy za życzonka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #718913 przez chomiczka
Sywlia może faktycznie to normy dla dorosłych, trudno powiedzieć, za raz sobie poszukam w necie. Dzięki za informację.
Hemoglobina 11,6 g/dl NORMA 10,5 - 14,0

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl