BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 8 miesiąc temu #718922 przez xpatiiix3
Chomiczka nie martw się wszystko będzie dobrze ;* Tulaski dla Olusia :)

My wracamy do Brukseli wiec odezwę sie jak będę w Polsce :) Pozdrawiamy i buziaki ślemy <3

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #718968 przez Marusha
jest godzina 19,52 nasza Tinka (jak to mój M na małą woła) śpi... niesamowite od tyg kąpiel, cyc i zasypia dwie minuty w łóżeczku, coś pięknego ;) aby to trwało długooooo ;)

Nataszka, Oluś, Igunia WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE ROŚNIJCIE ZDROWE I RADOSNE ;) :*

michasia jak oglądam Twoje zdjęcia to jak bym jakiś film oglądała, fajnie że ludzie mają inne pasje niż sport ;)) można się poczuć jak księżniczka w tych sukniach ;)

princess świetnie wyglądasz ;) Martynka też lubi czytać gazety... zgniecione językiem ;)

Monia mam nadzieję, ze to tylko chwilowe, bo wiesz ja nie doświadczona mama to oczekuję że one mi podpowiedzą co robić, M powiedział że sam z nimi pogada bo ja jak niosę mała rano to w stresie jestem i później zapominam co miałam powiedzieć i co one mówiły ;)))
Musimy nadrobić spacer w Myślęcinku bo jak wrócę do pracy to już nici ze spotkania ;)

Leoś i Bartuś najlepszego z okazji 5miesiecznicy ;)

chomiczka nie czytaj głupot w necie bo się nakręcasz nie potrzebnie, mały jest zdrowy zobaczysz ;)

od kilku dni mała mi nie chce jeść butelki mleka, trzy dni wypiła a teraz nic, nie ważne czy to mleko czy herbatka myślicie że to wina smoczka?? czy próbować dalej?? muszę ją jakoś przestawiać na mm, któraś z Was cycusiowych już podkarmia maluchy??

cały dzień dzisiaj w domu na dworze masakra wyszliśmy po 14ej ale zaraz wróciliśmy do domu bo nie dało rady wytrzymać, a w samochodzie klima nam padła to stwierdziliśmy że nigdzie nie jedziemy,
mała na całym ciele ma krostki nie wiem czy to od potu czy czasem jakieś uczulenie, bądź tu mądry...ehhhh

pa spokojnych nocek bez pobudek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #718971 przez kasia123m
Wszystkim solenizantom wszystkiego naj naj naj.

U nas koszmar :( mam chyba opetane dziecko.wyje caly dzien.nic jej sie nie podoba.na polu czy w domu,galerii czy aucie.spokoj byl tylko godz jak spala.wczoraj darla sie nawet w kapieli i chyba dzis bedzie to samo.mam dosc.a jeszcze jutro do znajomych na pol dnia jedziemy.nie wiem czy tego nieodwolac.niedrze sie tylko na rekach.co sie dzieje...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719038 przez princess
Michasia piękne zdjęcia :) Szczególnie to pierwsze z M, takie dostojne :) A ten kuzynek Ani na pierwszy rzut oka podobny do Adasia Madlen :) Ania potroiła już swoją wagę? Adaś dopiero podwoił ;) U mnie w przychodni nie mierzą wzrostu. Jedynie na wizycie u neonatologa Adaś jest mierzony.

Monia to jest jakaś jadłodajnia niedaleko wejścia na plażę,

Chomiczko a te normy są dla niemowląt? Bo wiesz, że może to być wrzucony standardowy szablon zdrowej osoby dorosłej. Pamiętam, jak w ciąży gin tłumaczył, że nie wolno sugerować się sztywno tymi normami podanymi na wynikach, bo ciąża to odmienny stan. Adaś właśnie wygina paluszki jakby były z gumy, są bardzo elastyczne, aż się sama dziwię, że go nie bolą jak je odegnie do tyłu. Dzięki za komplement. Ostatnio zaczęłam szperać po forach internetowych w poszukiwaniu najlepszej odżywki i znalazłam, nazywa się Bioetica. Zamówiłam ją na allegro, zużyłam pierwszy słoik. I nie powiem, włosy trochę odżyły. Mimo, że ostatnio strasznie wypadały (na szczęście przestały) i zaczęłam znów farbować to wyglądają nieźle. Wózek firmy Tutek, model Tambero, sprawuje się doskonale. Cały czas korzystamy z gondoli, która jest długa i ma regulowane oparcie (super sprawa). Nosidełko robi się już trochę małe, poczekamy jeszcze 2 kg i przesadzamy Pupusia do prawdziwego fotelika samochodowego Espiro Kappa. U teściów trzymamy spacerówkę i jak do nich jedziemy bierzemy ze sobą stelaż i Pupuś jeździ sobie w spacerówce. Miłego pobytu u mamy :)

Marusha a jakiej firmy i jakiego rozmiaru jest smoczek i butelka?

Kasia a może to zęby? Zaglądałaś do buzi? Może coś się przebija :)

Impreza była super :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719040 przez Madlen
Banana to Adaś śpi podobnie godzinowo i też taką pozycję sobie ostatnio upodobał. Zasypia na boczku albo brzuszku. Teraz zasnął na brzuszku to go odkręciłam, bo się boję.

Pati widziałam foty ale Ty laseczka jesteś :)

Monia łzy nad kotletem heh :lol:

Jadzia już to pisałam wcześniej i powtórzę jesteś zajebiście zakonserwowana, śliczności moje!

Sylwia omójjezu ale akrobacje!!

Chomiczka zasmuciłam się trochę, ale czuję, że będzie dobrze. I lekarz porządny.

Mój Adaś ma ZAWSZE apetyt żarłok jeden!

Dominia udanej zabawy :)

Chomiczka mi strasznie lecą włosy, paznokcie. Kupiłam dziś Oeparol Femina, by się uratować z tego. Mało pijesz. Zmień to. Woda to życie!

Chomiczka ze mnie też drapieżnik. Nie jem nie jem a jak poczuję kebaba z mięsem drobiowym....

Princess i to jest super, że pomimo chwilowego braku ćwiczeń waga ta sama a nawet w dół :)

Jadzia nie wierzę w to co widzę !!! :ohmy: Zatkało mnie :cheer:

Marusha oj zrobiłabym w tym żłobku pogadankę paniom..

Michasia uwielbiam Ciechocinek, zdjęcia tam zawsze wychodzą super :)

Princess super ujęcia :) Mój Adaś też lubi gazety :)

Kasia jutro będzie lepiej, musi być.


Wszystkiego najlepszego dla dzieciaczków co dziś świętują :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719041 przez princess
:)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719108 przez kasia123m
jaki Adas już duzy facecik:))

w rosmanie dwa obiadki 190gram hippa za 7,60...tzn jednen za 5 a drugi pol ceny,,....noi gerberki desetki...3 kupisz..4 gratiss...robiłam zapasy na wakacje..

Tosi zagladalam do buzi i zebow brak..ja nie widze nic w tych dziąsłach...zadnych kreseczek chco gryzie wszystko i placze jak ugryzie zamocno..ale moim zdaniem nie żeby.Ona udaje ze placze..jakby zaczyna kaszleć i sztucznie placze...ech



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719168 przez dominia
Kochane dziękuję za pamięć ! :*:*:*

Wróciliśmy po 4 do domu, ja ZDYCHAM ! Czuje sie gorzej niz na kacu !! Wszystko mnie BOLI ! A prawa ręka od wygibasów mojego M to masakra mięśnie zdechly i bolą jak diabli, nie wiem co On ze mną robił :S
Wybawiliśmy się, ze hohoooo :) ostatnio tak szaleliśmy u siebie na ślubie :)
przytylam chyba ze 2 kilo tyle bylo jedzenia i to jakie pyszne ! :)
Iguń z babcią [ mamą T. ] był bardzo grzeczny tylko oczywiście nie jadł zbyt wiele ;) jak zjadł zupę o 14 tak mleko dopiero wybombił po kąpaniu koło 20 ;) ale między czasie pił :) przyjechałam to domu czyt. Kierowca ;) patrze a ten nie śpi .. Normalnie mi się słabo zrobiło .. nie dojadł i czekał na wiecej .. Ululałam Go na szczęście ale i tak wstał o 7:30 .. Matka zoombie .. Wstała i poszliśmy do prababci :) o 9 przyszliśmy i T. Obudzilam zeby uspał Małego :) spaliśmy do 10:40 :) wiec niezle :)

Były dwa minusy .. Sala do tańczenia jak na 170 ludzi BARDZO mała .. I przy upale ponad 30 stopni nie bylo klimy !!!!! W pewnym momencie mi sie nawet brzydko powiem z dupy lało .. ;)

Dzisiaj poprawiny .. Zastanawiam sie czy jechać bo to troche daleko i z Igiem bysmy pojechali :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719244 przez sylwia1986
dzień dobry

Marusha ja już zastąpiłam dwa posiłki cycusiowe na inne, o 10 na kleik ryżowy z mm i jakimś owockiem i ten o 16 na coś warzywnego :) karmimy w tym czasie łyżeczką i jest super.
Co do krostek to Bartek ma całą szyjkę w potówkach, ale nie ma się co dziwić jak w pokoju mamy 32 stopnie a na zewnątrz jeszcze więcej.. :dry:

Kasia oby szybko przeszło to co trapi Tosię.

Princess jaki ładny "pan samochodzik" :kiss: , a Ty kwitnąco :side:

Dominia to super że zabawa się udała :)

My byliśmy wczoraj z Bartkiem wieczorem na pizzy, w pokoju było tak gorąco że można było zdechnąć, więc zapakowaliśmy się i wróciliśmy dopiero po 22.
A dziś robimy pierwsze przymiarki do spacerówki :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719365 przez ola85
Witajcie wieczorną porą :blink:
My dzisiaj dzień spędziliśmy w domku. M pojechał po basenik dla małej, a wrócił z basenem olimpijskim :blink: Trochę duży i hektolitry wody do niego wchodzą :silly: Ale na przyszłość pewnie się przyda, póki co mała wykąpana w wanience :)
Marusha - świetnie że Martynka tak super zasypia :)
Kasiu - Lidzia wczoraj miała taki trudniejszy dzień, ja myślę że to wina pogody, dzieciaczki zmęczone. Oby Tosi powrócił piękny uśmiech na buzi :)
Princess - ładnie wyglądacie :)
Madlen - to nasze dzieci mają jedną ważną wspólną cechę - apetyt :)
Dominia - skoro zabalowaliście do rana, to znaczy że impreza udana :laugh:
Wiesz ja bez imprezy poszłam spać o 23 i wstałam o 5, jeszcze z przerwą na karmienie :dry:
Sylwia - no to ślicznie Wam Bartuś wcina. Daj znać czy spacerówka się małemu bardzie spodobała od gondoli

Dobrej nocy mamusie i do jutra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719389 przez kasia123m
ja pierdziele..weszłam wlasnie na kompa i ogladalam filmik z Hubim..niesamowite..jaki on silny..moja się nawet nie obraca( wtedy wyszlo jej przez przypadek bo się czegoss zlapala) a on już staje..az M wolalam żeby zobaczyl..



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719464 przez kasia123m
Zrobil mi sie jakis bolcy guzek pod pacha wczoraj...czytam ze to moze byc zapalenie gruczolu potowego.pokaze ginowi..

Jak spia a konkretnie w czym spia wasze dzieci?tosia spi w rampersie na krotki rekaw i odkryta okna pootwierane i kurde nie wiem czy dzis w nocy niezmarzla bo wiadomo cala odkryta.bo znow brdziej charczy.w clym domu okna pootwierne wiec moze zwiewac.choc do lozeczka chyba niedociera.
Ide dzis do chirurga.zobczymy czy mi wytna tego peiprzyka...
Kolezanka zjadl i juz chyba nie usnie...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #719470 przez Marusha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #719475 przez Marusha
hello

nocka masakra!! płacz i pobudka co pół godziny, nie wiem czy to po słoiczku czy po kaszce,bąki i kupy non stop... wyglądam jak mambie ;) mała w żłobku, na do widzenia się rozryczała :(

Kasia może Ty podejdź z małą do pediatry niech ją zbadają, moja koleżanka też miała niby trudne dziecko, ciągle płakało, a okazało się że ma coś nie tak z jelitkami, niech ją lekarz obejrzy

princess butelka firmy NUK smoczek też 6+

dominia fajnie że się wybawiłaś ;) ja mam nadzieję że to drugie wesele nam wypali

sylwia ja też już karmie rano kaszką na mm, o 13-14 warzywka, 16 owoc ale i tak w między czasie idzie cyc, dlatego boję się że mała będzie głodna w żłobku bo o 8,30 dostaje kaszkę o 10ej jakiś sok przecierowy, i ją odbieram to dostaje od razu cyca, a jak bym jej nie odebrała to o 12ej dostała by obiad, tylko że do tego czasu to by chyba była mocno głodna, bo dla niej sok czy owoc to nie posiłek ;/

Kasia moja śpi w samym bodziaku z krótkim rękawem i też okna pootwierane w takie upały, przykrywam ją kocykiem ale oczywiście po minucie kocyk rozkopany ;)

Wczoraj byliśmy z mała nad jeziorem pojechaliśmy po południu chociaż nie było słońca, jak dojechaliśmy na miejsce zrobiło się ładnie, niunia piszczała i zaczepiała wszystkich po kolei ;) poniżej kilka zdjęć, wybaczcie ale się nie uczesałam ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a Tak Tinka zasnęła wieczorem, gdzie 20 min wcześniej próbowałam uśpić ją w łóżeczku!!! pospała drugie 20 min na podłodze i się zaczęła jazda bez trzymanki ;/

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #719554 przez Paulaaa
Cześć dziewczyny :)

U nas ok. Nareszcie wróciło moje dziecko! Zębów brak, więc to chyba jednak nie był objaw ząbkowania. :S Pewnie upały...
Ale było minęło, mam nadzieję, że nie wróci. Mleczko wróciło do łask więc pięknie. :)
W Piątek przekłułam Amelii uszy. Dostała krem znieczulający i nawet się nie zorientowała co się stało.



Teraz spróbuję troszkę nadrobić, póki mała siedzi z Oliwią na łóżku i myśli jak rozwalić karuzelę B)

Princes śliczne zdjęcia. :) Adaś śliczny blondasek :kiss: Ty też ślicznie wyglądasz, bardzo podobają mi się Twoje włosy :blush:

Marusha zdjęcia świetne. :) U nas dzisiejsza noc była podobna, ale to chyba dlatego, że upał straszny. :huh:

Asia trzymam kciuki za wyniki Olcia. :) Na pewno wszystko będzie dobrze.

Dominia super, że się wybawiliście. :) Pokaż jakieś foty!! :laugh:

Kasia, moja Amiśka dziś np. spała w samym bodziaku na krótki rękaw. W pokoju okno otwarte na rozcież + wiatrak, ale tylko na nas. Są takie dni, że śpi w samym pampersie, przykryta flanelą.

Madlan :kiss: :kiss: :kiss: <-- dla Adasia za 5 miesiąc. :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl