BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 9 miesiąc temu #717644 przez Madlen
Gabilee Twoi faceci 1 klasa :)
Sama zaprojektowałaś kuchnie? Masz wykształcenie w tej dziedzinie?
Pokaż :)

Princess dzięki :kiss: Widzę, że ostatnio wkroczyłaś bardzo na tryb fitnessowy. Super :)

Martyna przykro mi, ze choroba dziecka u Was w rodzinie..

Banana ale masz promocję z tymi ząbkami :)
Dagunia jak laleczka :)

Marusha moja mama kiedyś też miała guzka i wycięli w onkologii i nic nie było. Będzie dobrze.
A szef-jak każdy, no może większość...

Drzyzgunia w końcu się odezwałaś. Trzymam kciuki by się ułożyło. Cholerne gady..

Satine dzięki, ale masz ciotkę, zazdroszczę, jak się da to korzystaj. Jesteś śliczną kobietą, ale pewnie coś tam ciotka zaoferuje :)
Maryś rośnie na modelkę :)
Zdjęcie z michą :) To miała zabawkę :)
Dodaj teściowej czegoś do herbaty ;)

Ola to Liduś też wysoka modelka będzie :)

Sylwia ale wydoroślał Twój przystojniak :)

Marlena ale historia. :ohmy: Co tzn w tyle intelektualnie? Co to za zakon?

Monia zdjęcie pierwsze najładniejsze :) Takie skromne, w białym, idealne.

Chomiczka Adaś też jeszcze nie jest ochrzczony.

Banana obydwie jesteście prześliczne!

Chomiczka Twój ancymonek spał jak aniołek :)
Ja też byłam dziś w Rossmanie po obiadki, deserki, chusteczki i wodę Babydream

Satine twarzowa furka, chyba jej się podoba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #717714 przez drzyzgunia
ehhh nie będę zamulać nooo zobaczymy co nam przyniesie jutro :) ale zauważyłam że sporo par przezywa kryzys w momencie kiedy pojawia się dzieckooo noo trudno nas też nie ominał ....

Satin pozazdrościć takich znajomości :)

ALe mamy śłiczne modelki i modelów zastanawiam sie co będzie później :)

Marlena ale historia wow...swoją drogą troche to dziwne, ze można odejśc samemu z zakonu to wiedziałam ale żeby wyrzucano...

Monia zgadzams ie z dziewczynami pierwsze zdjęcie pierwsz klasa :) wogóle masz ładne dzieci kole teraz na chłopca :) :silly: :silly: :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717750 przez dominia
Wiecie jaka jazda ;)
Ostatnio zostawiliśmy butelkę avent z piciem Igora pod Ikeą razem z zabawką na parkingu i pojechaliśmy :dry: druga została u szwagra T. i musiałam kupić jakąś inną ..
Wzięłam z canpola taką za 8 zł stwierdziłam, że wystarczy na pićko i co ?
Butlę na mleko z aventu CAŁKOWICIE odrzucił :dry:
Przy wielkich wysiłkach żeby zjadł kaszkę nie tknął wcale rzucając się przy tym i krzywiąc .. a herbatkę z butli tej nowej wciągał jak szalony ..
Stwierdziłam, że zrobię mu mleko w tej cud nowej butli i co ? wessał wszystko :ohmy: B)
będę musiała zainwestować jeszcze w jedną większą żeby pił sobie mleczko a drugą miał na picie :)
Musi być cumel miększy i węższy .. Cyce mam dzisiaj jak flaczusie bo po każdej walce wygrywał cycuś :)

Dzyzgunia będzie dobrze zobaczysz, kryzys minie :kiss:
Bartolinek jak zawsze elegancki i śliczny :kiss:

Martynka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717851 przez Alina2408
monia ja uwazam ze do pewnych smakow sie dorasta i mysle ze kalafior to jeden z nich :P

banana gratulacje dla marudy :)

marusha spokojnie nie bedzie zle... nie moze byc :) wiem ze latwo sie mowi ale uwierz mi mam to od 14 lat z mama :) dajemy rade mimo iz jej zmiany sa juz niewyleczalne...

satine normalnie chyba ta twoja tesciowa to upadla na glowe... no marysia pozycja na tzw jezuska to tak jak moje malenstwo :)

monia kiedy masz chrzciny??



banana jakie cudenko :):) sliczna :)

sylwia jaki slodziak z twojego chlopaka...

marlena a to tak mozna sie kogos po prostu pozbyc??? dziwne to... i 4 zakony???

monia pampka czyms musisz zakryc nie masz czasem takich majciochow z falbankami????

monia pierwsze wyglada cudownie...

monia my tez 25 :) nie dosc ze urodzone tego samego dnia to i chrzczone hihi a o ktorej??? my 11.30




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717895 przez xpatiiix3
Hej mamuśki mam nadzieje ze mnie nie zapomnialyscie :P

Dzieciaczki boskie buziaki 6 i 5-miesieczniakom naszym oraz dla Mikusia naszego 3miesieczniaka <3

Mój maluch juz siadać sam zaczyna mało powiedziane stawać juz chce hehe przewraca się na brzuszek wesolutki jest ostatnio tylko te zeby dają mu do wiwaty chyba więcej wychodzi bo 2 jedyneczki mamy :) sutki ciut zaorane były ale się przyzwyczaiłam :P no i pochwale się 9 dni juz sam cyc i słoiczki mm nie tyka wcale bardzo się ciesze :) laktację mi strasznie rozkręcił moment i cyce pełne mam... :) wracamy wieczorem 06.08 lot mamy bilety juz sa :)

co do szczepionek ja tez od zmysłów czasem odchodzę ale nie czytam nic na necie zeby się nie denerwować :)

Jadzia szok ślub gratulacje oby wyszło tak jak planujecie :)

Princess no zaaklimatyzował się świetne podoba mu się ale chyba formę jedynki idą bo spuchnięte dziąsła są płacz ostatnio jest jak tylko zajrzę do buzki ale najpierw nagimnastykować się trzeba :P we wtorek 20.35 lot mam do Wawy :)

Szok Hubek staje ale Marcys też zaczyna a sztywny jaki robię Wam fotkę jak wrócę bo na fb nie wrzucę zaraz komentować będą koleżanka co to mądrzejsze ode mnie są =] lapnie się i podciaga udało mu się parę dni temu ponad metr przesunąć dostawnym krokiem na kolankach i raka odpychając się pupka w górze była ale glowa leżała :P ale postępy robi co raz to mnie zaskakuje :)

Martyna mam nadzieje ze wszystko w porządku będzie ;*

Dominia gorąco mówisz tu ostatnio było 50 stopni... A oddychać nie ma czym z małym wychodzę na spacer albo późnym popołudniem albo wieczorem ok.19 :D

dominia gratulacje zaliczonych egzaminów :D

I zapomniałam juz co jeszcze miałam napisać hehe no ale co więcej to może jutro nie mam nawet ja foty wstawić. :/ tyle co na fb jest... Ale jak w domu będę inwestue w lapka to będę pisać do woli :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #717903 przez jadziatopol
hej dziewczyny:)
Ale sie rozkrecilyscie :cheer: :ohmy: :lol: super!!!
fotek tyle ,ze az milo otworzyc forum :lol:

wszystkie nasze dzieciaczki sa piekne, PRZESLICZNE !!! :kiss: :kiss: :kiss:
Monia pierwsza foteczka przecudna i nadaje sie na zaproszenie jak najbardziej :) nie obcinaj nozek :cheer: :ohmy: :blink: corki masz przesliczne :kiss:
Marusha to na pewno nic groznego.trzymam kciuki.wszystko bedzie dobrze zobaczysz :kiss:
Martyna
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Marlena wszystkiego dobrego dla Fifiego :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: o co chodzi z tym zakonem? ja tez nie wiedzialam,ze moga nie przyjac do zakonu??? nie wystarczy juz wiara???? ;) :cheer: :ohmy:
Gabilee dobrze ze sie odezwalas ! dawno cie nie bylo :) Ale Leon urosl i przypomina bardzo tate :)
Xpatii dobrze,ze zyjecie :lol: Marcel juz takie postepy zrobil??? wow :ohmy: :cheer: wracajcie juz wracajcie bo nam smutno bez was :)
Banananama gratuluje zabkow ! :) u nas tylko dziasla widac ;) Slicznie wygladacie i ty i Daga :)
Drzyzgunia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Bartus pierwsza klasa :kiss: ale sie ukrylas :blink:
Sylwia Bartus sliczny :kiss:
Chomiczka ale Olus fajowy :kiss: :cheer:
Satine Mary zawodowo jak zwykle :cheer: :)

Wszystkie nasze maluszki sa wyjatkowe i przesliczne :kiss: :kiss: :kiss:


a to my z dzisiaj . Troche glupawa mina mi wyszla ale samam probowalam zrobic nam fotke i pod slonce...nic nie widzialam ;)






My jeszcze nie robilismy chrzcin. Moze w przyszlym roku na spokojnie :)

[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717912 przez Satine0
Dziewczyny jadę do teściowej...trzymajcie kciuki haha bo będzie starcie tytanów !! ;-)

Maluchy śliczne :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717927 przez jadziatopol
Satine hahaha starcie tytanow :lol: juz sobie to wizualizuje :lol: trzymam kciuki :blink: mam nadzieje ze zdasz namm relacje :laugh:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #717929 przez Alina2408

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


pati jak milutko ze sie odezwalas juz sie martwilam... ucaluj marcelka ode mnie i od natki oczywiscie tez...

jadzia wygladacie superowo...




...nie oddam Cię nikomu...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717936 przez chomiczka
Jadzia ale Ty przepięknie wyglądasz, nie będzie w tym przesady jak napiszę że wyglądasz na 20 lat :ohmy: przesada jest za to w tym, że nie wszyscy mają takie cudowne geny. Jak ja bym chciała chociaż trochę mieć Twoich genów ;) ;)
Dbasz jakoś o cerę, smarujesz czymś? ;)
A Hubek jak wiadomo powszechnie też cudny :kiss:

My dziś idziemy do pediatry na bilans 5 miesięczny, cieszę się bardzo to wszystkiego dopytam. Co robić z tym niejadkiem, chce mu też morfologię zrobić czy od tego niejedzenia wszystko jest ok.
Wczoraj byliśmy w sklepie i tam było takie mocne światło i zauważyłam na jego główce z boku taką grubą krechę siną, na początku myślałam że to żyła, ale nie. Jak dotykam to jest takie lekkie wgłębienie i wygląda to tak jakby to było pęknięcie na czaszce. Czy to jest normalne, czy to jakies boczne ciemiączko czy co?? kurcze zmartwiłam się trochę tym, dziś zapytam lekarki. Ciekawe ile waży :blink:

Alina Nataszka bardzo się zmieniła, taką pełną buźkę ma teraz. A te Twoje psiury są superowe :blink:

Wczoaj kupiłam Olkowi tą książeczkę w rossmannie i jest szał. Nie da sobie jej zabrać :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #717960 przez Paulaaa
Cześć dziewczyny :)

Nie mam kiedy pisać. :( U nas mała masakra. Sama już nie wiem czy to zęby czy co. Non stop jedno wielkie marudzenie. Dzień bez żelu czy czopka przeciwbólowego jest dniem straconym.

Amelka nie chce jeść mleka. :huh: W nocy na śpiochu zjada jedną porcję - 120ml. Już nie wiem jak jej przemycać to mleko. Dostaje kaszkę rano, później słoik z warzywkiem, później serek, słoiczek z mięskiem i na dobranoc znowu kasza. W międzyczasie jest jakiś biszkopt czy chrupek kukurydziany. Czy to nie za mało?

Martyna

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Marusha

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Satine Maryś cudna. Powodzenia w starciu tytanów :silly: Wózek bardzo ładny.

Bananamama jak Dagunia się zmienia. Śliczna :kiss: Gratuluję pierwszych dwóch perełek.

Sylwia, Bartuś uroczy :kiss:

Monia nie mogę się napatrzeć na Igę! :cheer: Śliczna!!! Pierwsze zdjęcie wymiata!

Jadzia świetnie wyglądacie. :)

Alinka, Natka boska! :kiss:

Drzyzgunia Bartolini cudny :kiss: Czekam na Was. :silly:

Więcej nie pamiętam. ;)
Nie wiem kiedy teraz uda mi się wejść poczytać i odpisać. :dry:
Zdecydowanie szybciej idzie mi na fb :silly:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #717987 przez Monia_T
Dzień Dobry :)

Fajnie się czyta jak jest taaak dużo :laugh:

Spałyśmy dziś do 7.15 :ohmy: Cp prawda końcówka z cycem w buzi, ale i tak sie wyspałam :laugh: Jak wypuściłam mleczarnię z dzioba, odwróciłam się plecami, bo trochę ścierpłam, a po chwili małe łapki głaskały mnie po plecach i słyszałam cichutkie ..."eeeej". Odwróciłam sie i taaaaaki uśmiech na buzi był :laugh: Uwielbiam te pobudki :laugh:

Marlena to z zakonu mogą wyrzucić...i to czwartego? Zawsze myślałam, że jak ktoś ma powołanie, to po prostu idzie...
Ze ślubem fajnie, trochę rozrywki, dobrego towarzystwa, jedzenia i tańców...poszłabym sobie na wesele :silly:
Wrzuć foteczki na nasz drugi watek, półroczniaczków :woohoo:

Ola u nas ze słoiczkami, jest tak, że jednego dnia się zajada, kolejnym razem tym samym pluje...jedyne czego nigdy nie odmawia to cyc mamuni,reszta to loteria ;)

Jakie słodkie te foteczki Maluszków...Dagusi i Olusia :laugh:

Chomiczka bardzo dobre pytania odnośnie wegetarianizmu :) Mnie też to zawsze interesowało...
Zapomniałam napisać, najważniejsza zaleta dywanu: jest idealny jako tło do fotek :silly:
Tableta kupiłam Acer Iconia :) Byłam już na 99% zdecydowana na Samsunga, ogladałam go już w sklepie i wtedy od kilku osób usłyszałam, że Acer miesiąc temu wypuścił Iconie, która w środku ma więcej niż Samsung...2 dni czytałam opinie i test i w końcu kupiłam :) Od wczoraj się nim bawię i póki co jestem baaaardzo zadowolona :woohoo: Nie był drogi, wielkość wzięłam pośrednią bo 8, działa bardzo szybko, wyświetlacz czuły, nawet dobrze mi się pisze....oby tak dalej :)
Wczoraj wysłałam dane do zaproszeń, jak przyjdzie projekt to Wam pokażę :)

Satine no taką karetę to ja rozumiem :laugh: Super się Mary prezentuje i chyba bardzo jej się podoba :)

Dzryzgunia podobno pierwsze 2 lata życia dziecka są największym sprawdzianem dla małżeństwa...mam nadzieję, że Wam się ułoży :laugh:

Dominia u nas canpol się nie sprawdził...dobrze, że Igiemu przypasowała.

Alina chrzest jest po mszy o 10...czyli koło 11 będzie :laugh:
Słodka Natka :)

Pati fajnie, że cyca utrzymałaś :laugh: Jednak wracasz do PL :silly:

Asia super wyglądacie :woohoo:

Przyszedł dziadek, uciekam :)

Dziadek poszedł, więc kończę...
Paulaa dziewczynki ekstra :kiss: To prawda, że dzieci z ZD są przekochane :) Ale na początku to zawsze dramat dla rodziców...


A my dziś idziemy z Kinią na Smerfy 2 w 3D :lol:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718016 przez xpatiiix3
Jadzia szok ale czasem mnie zaskakuje sztywny jest na nogach ciut się giba ale staje twardo jak uda się tylko za coś podciągnąć ale staram się sadzac ze względu na bioderka nie chce zeby moje dziecko chodziło z nogami prostowanymi na beczce..:P no i ze na kolankach juz udało mu sie fajnie powoli ale nagle zaczyna. :D

Alinka buziaczki Wam również przesyłamy :) może z mama nad morze jeszcze zobaczymy ale M ma urlop i jedziemy do niego po powrocie :)

Kur... Nabilam sobie juz rachunek na prawie 200... Masakra jakas..

I M ma dla mnie ponoć jakiś prezent, coś szykuje :P

A chcą przedewszystkim bardzo sie ciesze może do końca wakacji chcą dociagniemy :) bo juz chodząc do szkoły ciężko bedzie :/ z reszta zobaczymy :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718020 przez ola85
Witajcie,
Bananamana - śliczne to zdjęcie z malutką Dagusią :)
Marlena - spóźnione buziaki dla Filipka :kiss: Widziałam zdjęcie na drugim wątku :) śliczne :)
Satine - widzę że karoca dla księżniczki dotarła :) Marysia jak zawsze pięknie uśmiechnięta :) Kciuki zaciśnięte :silly:
Drzyzgunia - świetne zdjęcia :) Oby to był tylko chwilowy kryzys i wszystko szybciutko wróciło do normy :)
Dominia - chyba dawno nie wrzucałaś fotek małego
Pati - fajnie że się odezwałaś. 50 stopni??? Ja bym chyba padła...
Jadziu - Hubuś śliczny, a Ty pomimo minki wyglądasz super i tak jak dziewczyny pisały bardzo młodziutko :)
Alina - Nataszka świetna, ma takie bystre spojrzenie, jakby tak patrzyła: "co by tu można było sobie pobroić" :laugh:
Paulaa - jeśli to ząbki, to oby szybko wyszły. Dziewczynki cudne :kiss:
Monia - to tak jak u nas, ja już myślałam że za słoiczki to się nigdy nie weźmie, a tu nagle coś posmakowało. Zobaczymy co będzie dzisiaj. Cycuś zawsze najlepszy :)

Liduś się obudziła koło 5.30, ale ładnie przewróciła się na plecki i bawiła się do 6 sama :) Potem wstaliśmy :) mieliśmy jedno karmienie o 3. Zauważyłam że moje dzieciątko robi tak, że jak są upały to w dzień mniej je, ale za to w nocy się budzi, pewnie jest chłodniej, to nabiera apetytu :)

Lidusia bardzo lubi siedzieć sobie w wózku na dworze,spacerów w wózku dalej nie kocha, ale siedzimy sobie w ogródku i jest fajnie. Bardzo ją cieszą nasze zwierzaki. Tylko że pies się jej boi, a kot znowu najchętniej wlazł by jej do wózka :blink:

W weekend chcieliśmy jechać w góry, ale że zapowiadają u nas afrykańskie upały, to chyba kupimy basenik i zostaniemy w domku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #718043 przez Monia_T
Dopatrzyłam się fotki półroczniaka Filipka, suuuper :laugh:

ola Iga w upały często pije ale krótko, gasi pragnienie :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl