BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 7 miesiąc temu #720919 przez Alina2408
princess generalnie nie choruje... ale mopsy maja z natury przerosniete serduszka i te upaly sa dla nich zabojcze...

wojsko hmmm... skad ja to znam... a juz wiem bo w wojsku bylam piec lat... piec lat mojego bylego malzenstwa... wspolczuje moze na sto procent nie zlikwiduja jednostki bo wiem ze zanosili sie w olsztynie dosc dlugo moze zostanie po staremu... a czy w razie czego nie mozesz przeniesc sie za mezem???




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #720931 przez princess
Alina mój jamnik też miał przerośnięte serce i dostawał leki na zwiększenie kurczliwości i Furosemid na wypłukanie płynu z płuc spowodowanego przez ucisk powiększonego serca. Miał kaszel sercowy i kaszlał wodą. Lepiej się po nich czuł ale i tak patrzenie, jak pies niknie w oczach jest straszne... A najgorsze są ostatnie dni, mój Gibcio strasznie się męczył :(
Pracowałaś w WP? Co tam robiłaś? Mój mąż zatrudnił się w Bartoszycach, tam zlikwidowali zmech i przenieśli cały batalion do Morąga (tam, gdzie stacjonowali Amerykanie). Teraz likwidują Morąg. W Olsztynie nie ma szans na zatrudnienie bo już dawno zlikwidowali wszystkie jednostki i jest tu tylko sztab i składownia sprzętu. Ja się za nim na pewno nie przeniosę, bo po pierwsze za parę lat znów pewnie by go przenieśli, po drugie, u mnie nie jest łatwo z przeniesieniem, po trzecie, M w przyszłym roku zmienia pracę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #720979 przez [email protected]
Dzień dobry :) Byliśmy u lekarza,podajemy leki,mam nadzieję że poradzi sobie z wirusem a jak nie to antybiotyk,mnie też coś bierze :(

Chomiczka bardzo mi przykro z powodu babci

Princess jaki Adaś silny :) mały zuch,Gabryś nie da rady podnieść się na rączkach,tylko tyły działają :blink:

Ola musisz przeczekać i na pewno będzie więcej mleczka,ja czekam 4 dni i jest ok,ostatnio miałam za dużo mleka bo Gabryś zjada zupkę i owoce więc piję mniej,u nas ząbków też nie widać a ślini się strasznie,do tego rączki i stopy do buźki

Bananama Dagusia śliczna i jakie smaczne goloneczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #721001 przez ola85

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #721004 przez chomiczka
Cześć dziewczyny

Dzięki za miłe słowa.
Dziś już lepiej. Pogrzeb w piątek, znowu muszę Olka brać taki kawał, no ale trudno.

Princess być może właśnie dietetyk byłby mi w stanie pomóc. Zobaczę co powie moja pediatra na temat tych wyników.

Olo w nocy też się budził, trochę mniej niż u rodziców. Pił tylko wodę. Za każdym razem jak widział butelkę z wodą to aż cały się trząsł. Rano udało mi się podmienic i wypił trochę mleka. Potem zrobiłam tak jak któraś z was pisała. Do kleiku ryżowego dałam pół słoiczka owoców i zjadł cały. Wprawdzie z trudem ale jednak. Cieszę się bardzo
Teraz mały śpi już 2 godz a ja nie mogłam zasnąć i posprzątałam chociaż w domu.

Z pozytywów to udało mi się sprzedać ten stary wózek rumpel za. UWAGA... 500 zł!! Jestem przeszczęśliwa z tego powodu, bo w tym miesiącu kupiliśmy dywan dość drogi i z kasą krucho więc przyda się. Przyjechał pan policjant i wózkiem był zachwycony... ciekawe jak długo. W ogłoszeniu napisałam wszystkie wady szczerze, żeby nie było nieporozumień a on nawet nie chciał o nich słuchać jak zaczęłam gadać. I jakoś potem też miałam wyrzuty że takiego rumpla komuś wcisnęłam. Ale z drugiej strony mój M mówi że ja może jestem zbyt wymagająca a oni będą zadowoleni. Oby bo nasze mieszkanie jest w zasięgu rewiru tego policjanta... :silly: Za wózek zapłaciłam 600zł więc jest super.

Sprzedałam też huśtawkę bright starts bo Olek nie siedział już w niej od dawna, woli fischer price, więc po co miała zagracać. I tu w ogóle zonk, kupiłam ją używaną za 150zł, a sprzedałam za.... 200zł!!!!! i to w kilka godzin poszła :) także dobry biznes zrobiłam :blink: zastanawiam się czy na poważnie nie zająć się handlem B)

Mieliśmy kupić dywan ten co Monia ma, ale jednak M znalazł inny i tak się uparł na niego a i mi się bardzo spodobał. Będzie nam bardzo pasował, bo ogólnie mieszkanie jest szare bure i ponure, wszystko takie smętne. Mamy tylko czerwoną kanapę, i ten dywan kolorem do niej nawiąże i myślę że rozweseli całe wnętrze.. A jak się nie spodoba to go oddamy i już :)
Taki oto :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #721022 przez xpatiiix3
paulaa mamy trzy juz :)

Kurde masakra nie mogę się rozpisać bo ja na telefonie ale wyobraźcie sobie było opóźnienie mieliśmy wylecieć 20.45 a wylot był 21.30 no i ja na 23.15 ostatni Bus do białego do domu no i dolecielismy o 23.15 biegłam ile sił w nogach dobieglam na 23.33 i czekali mama dzwoniła tam i na lotnisko masakra dobrze ze się udało bo tak bym spala z małym na lotnisku bo następny o 5.15... No i wymodlilam sobie modliłam się cala drogę zeby tylko zdążyć a juz jak blisko busa byłam myślałam ze płuca wypluje dwie torby i dzieciak pod pacha... Szok... Uff.. Jedziemy dzisiaj do Macka jedziemy :)
matko jakie te dzieciaczki slodkie :Chomiczka dywan swietny :D

Uff jam goraco ale ru lepiej niz tam nie jest yak duszno =]

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #721040 przez chiczi
Witajcie dziewczyny :)
Widzę,że nie tylko moje dziecię ma ostatnio problemy ze spaniem :(
Adaś (urodzony 27.02 :) ) zasypia mi ładnie około 20tej, juz o 22 płacz, napije się i potem wiertoli się tak, że często muszę do niego wstawać, a o piątej już wyspany i nie śpi aż do południa...
Uwielbia spać na brzuszku, ale jak mu się znudzi to ryk, bo nie potrafi się przetoczyć na plecka!
Ząbków jeszcze nie ma, rączki cały czas w buźce, ślini się na potęgę- może te nerwowe spanie związane jest z idącymi zębolkami?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #721081 przez bananamana
chomiczka no to super ze tak ci sie udalo :D moze chcesz sprzedac moja suknie slubna? :silly:
A dywan zarąbisty :)

chiczi mozliwe ze zbieglo mu sie w jednym czasie upal i zeby tak bylo z moją Dagulą po raz kolejny polecam czopki homeopatyczne na zabkowanie Viburkol dzialaja cuda naprawde :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #721096 przez aga27
Czy podaje ktoras z was kaszke w butelce? jak tak- to czy na samej wodzie i w jakich proporcjach , czy mieszana z mm?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58922 [/url]http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58921 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #721108 przez chiczi
bananamana dzięki za info :)


aga27 ja dodaję kaszkę ryżową do mm: na każde 30ml mleka jedna plastikowa łyżeczka kaszki ryżowej :). Od czasu do czasu zamiast kaszki dodaję kleik ryżowy lub kukurydziany.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #721124 przez mrufka
Hej ja tylko na chwilkę moja pociecha jest dziś półroczną dziewczynką :) . Kiedy to zleciało, a tak niedawno dawała popisy akrobatyczne w brzuchu :laugh:

Dzieciaki wszystkie piękne i urocze.

My korzystamy z pogody nie narzekam jak na razie Ada ładnie śpi, chętnie je i pije jest pogodnym, roześmianym dzieckiem. Te pół roku było cudowne i oby tak już zostało.

Ahhh i jeszcze się pochwalę osiągnęłam swój cel. Po porodzie powiedziałam sobie że daje pół roku na zrzucenie kg i tak też udało mi się dość do celu w pocie i ćwiczeniach. A oto i efekty:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #721131 przez Kasiasia
Hej dziewczyny jestem z czerwcówek i mam problem. Mój synek strasznie płacze... Słyszałam, ze jedna z was tez miała taki problem ze swoją pociechą i w jej przypadku minęło po 3 miesiącach. Chciałabym z nią pogadać. Jest szansa??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #721148 przez xpatiiix3
Kasza mleczno jakas to na wodzie a ryżowa czy kukurydziana ma mm :) I NA 50 ml miarka kszki to z butli a jak lyzeczka to na oko hehe gęsta musi wtedy byc :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #721208 przez Alina2408
princess z ta praca to zartowalam bylam zona wojskowego pilota wiec bylam w wojsku jak ja to mowie... princess wyglada na to ze chyba bedziesz musiala przeczekac i jezeli go przeniosa to bedzie weekendowy maz i tata... mam kolege ktorego zona jest z olsztyna a on stacjonuje w orzyszu przenosil sie z tej jednostki w ktorej byl moj maz zeby byc blizej swojej zony...

ola dziekuje nadrobie moze jutro jak znajde chwile :)

chomiczka no to zaszalalas z ta sprzedaza chyba podrzuce ci kilka moich rzeczy jak ci tak dobrze idzie :):)

chomiczka dywan rewelacja tez bym taki chciala ale szkoda go zakladac na razie poczekamcmoze jak za rok czy dwa bedziemy remont robic...

pati to musialas niezle wygladac :):) ciekawe jaka niespodzianka cie czeka u m

aga u nas butelka sluzy jak na razie o dziwo do kompociku od dzisiaj az zroblam foto :):) tak to nie istnieje a kaszke daje gesta lyzeczkom i taka mleczno ryzowa...robie ja na wodzie...

mrufka ucaluj jubilatke :):) grzywaczke :) i spadaj z tym plaskim brzuchem bo patrzec nie moge :(

kasiasia chomiczka miala ten problem :)


my dzis mialysmy rozny dzien bylo wesolo troche cwiczylysmy podnoszenie mala odkryla barierki troche pelzalysmy w stylu raczkowania za to rewelacja jest to ze natka wypila troche kompociku domowej roboty mojej tesciowej z butelki dziumgala smoka nie ssala ale przy sciskaniu i tak lecialo wiec napila sie szok a pozniej wsadzilam jej jabluszka z tego soczku do siateczkowego smoka i wydziumgala dwa kawalki... zuch dziewczyna... ja mam dola poklocilam sie z m sama nie wiem o co jakos zle sie dzis czulam i to chyba to no a on jakby tylko myslal o sobie nie wiem moze jestem przewrazliwiona ale bylo mi przykro no i dupa... pojechal do pracy a ty babo martw sie sama no i siedze jak kolek...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #721209 przez ola85
Ja dzisiaj tak Was podczytuje, ale kompletnie brakuje mi czasu by coś więcej napisać.
Mrufka - buziaki dla Adusi na pół roczku. Zdjęcie Adusi śliczne, Ty jesteś super laska :)

Lidzi udało się dzisiaj na sekundkę podnieść z brzuszka :) Potem próbowała to powtórzyć, ale pupa i grawitacja okazały się silniejsze :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl