BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 8 miesiąc temu #727651 przez Martyna
:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: dla Ami, Marysi, Marcelka i Iguni!!!

Marusha
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Satine zdjęcia super:) Dziewczyny artystki :kiss:

Dominiajak Igi! lepiej już

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dzięki! w środę będzie ciężko!!

Ola zaczynam w środę. Dziś pierwszy raz na dłużej była opiekunka. Na poczatku było ok, ale potem na spacerze była masakra. Poszłam po zakupy i zadzwoniłam zapytać czy juz śpi a Mały płakał, strasznie płakał. Nawet ja Go nie mogłam uspokoić. Było ciężko! Jutro kolejny dzień. Tylko najgorsze, że nie wiem czemu płakał. Czy cos wyczuł? czy zęby?

Tez bym tak chciała :) z tym macierzyństwem

Aga to fakt dziwnie smakowała z butelki i trochę cięzko Mu było jeść.
Będzie dobrze, może zmiana podejścia pomoże. Masz cudowną Córeczkę!!

Chomiczka super, że Oluś sam zasypia

Monia nie zazdroszczę nerwów, oby Anitka o tym szybko zapomniała

Katarinka witaj ponownie :) Ania śliczna :kiss: :kiss: :kiss: no i jutro wraz z Lidzią świętujemy :)

Dziękujemy :)

Wiolus witaj :)

Jadzia Bruce.... aż westchnęłam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727652 przez Pliszka
Madlen, dobre :laugh: :laugh: :laugh: Mam swoje małe smuteczki, ale wolę je lekceważyć :blink: Na przykład dziś mi się popsuł nowy telefon :silly: a Olek wyjątkowo nie chciał przez chilkę się sam pobawić w leżaczku ani w łóżeczku i spędził większość dnia na rączkach, a jak postanowiłam wyjść z nim na spacer to lunął deszcz ;) :laugh: Miałam iść na zumbę, a Miśkowi się dłużej zeszło u dentysty i nie zdążyłam :( Na szczęście sie zmobilizowałam i poszłam biegać i teraz leżę bardzo zmęczona, ale tez bardzo dumna z siebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727684 przez Paulaaa
Kurde blaszka. Ami próbowała zasnąć od 20.30. Ciągle coś ją rozpraszało. o 21 zaczęła się wyginać w chińskie S, chyba brzuś ją bolał, bo na koniec poszła zielona kupa. Pobujałam 30 min, posmarowałam dziąsła i śpi od jakiś 15 min. Ciekawe jaka będzie noc... Dwie ostatnie były tragiczne bo od 1 w nocy do 4 nad ranem nie spała. :huh:

Pati teściowa obrzydliwa. :X

Wioluś a no przylukałam Cię. :silly: Miło, że się odezwałaś. Mamy już jednego Lutowo-Kwietniowego skarba więc drugi to dla nas żaden problem. :laugh: Pokaz nam Wikusię.

Jadzia co za spotkanieeee :cheer: :cheer:

Dominia też byłam na Kwietniówkach 2014. O tweety pisze dziś chyba całe forum. :blink: Sensacja jak nic. :silly: Teraz na pewno wesoło jej nie jest, ale za parę lat będzie się cieszyła, że ma taką malutką różnicę wieku miedzy dziećmi. :)

Katarinka dzięki. :) Dokładnie tak jak piszesz... Nie mam parcia na huczne weselicho więc jest ok.

Martyna oby jutro poszło lepiej na linii Robercik - Niania. :)

Jaka cisza. :cheer: Wszyscy śpią. Uwielbiam ten moment.
Teraz tylko umyć butelki, prysznic i seeen :silly:
Dobranoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727686 przez michasia
Pliszka Ty naprawdę wyjątkowo pozytywna jesteś, ja w taki dzień jak Twój dziś chodzę zła jak pies, wyżywam się na P i ryczę.Gratuluję takiego samozaparcia i optymizmu.

Chciałam poćwiczyć skalpel, ale tak mi go cięło, że się nie dało, niewiem czemu, wszystko inne na necie śmigało, a Ewa nie...i jak inny skalpel włączyłam, to też guzik, w końcu postanowiłam spróbować turbo. MASAKRA!!!Skalpel od pierwszego razu był ok, robiłam cały bez problemu. A tu musiałam ćwiczyć w stroju kąpielowym, bo mi mocno obciska cycki-bo strasznie skaczą:), i doszłam do 4 serii!!!MASAKRA! próbowała któraś? jutro skalpel i teraz regularnie ćwiczenia. A jakoś na początku września wrócę do turbo i do końca września zrobię go całego!
o!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727708 przez Martyna
buziaki dla Lidzi i Ani! Zdrowia i wszystkiego co najpiękniejsze. :kiss: :kiss: :kiss:

pół roku temu właśnie czekałam na położna, która zaprowadziła mnie na porodówke, gdzie o 13.00 urodziłam mojego wspaniałego Synka :)

za oknem było jeszcze ciemno i padał śnieg. To był piękny dzień :)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727715 przez Wiolus
Witam was z rana i odrazu prostuje to co napisałam.
Jestem kobietą po przejściach a nie z przeszłością :silly: :silly: :silly: .
Spróbuje wstawić zdjęcie mojej księżniczki
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #727720 przez Monia_T
Dzień Dobry w ten pochmurny dzień :laugh:

Cudowna noc za nami :lol: 5-minutowe jedzonko o 2.30 i sen prawie do 7 rano :laugh:

Moc buziaków dla naszych półroczniaków :kiss: :kiss: :kiss: Robercik, Lidusia, Ania, e-ciocia i Igusia serdecznie Was pozdrawiają :laugh:

Mikuś był naszym kwietniowym rodzynkiem, ale widać nasze forum rozszerza zasięg. Mamy już dzieciaczki od stycznia do kwietnia, jeszcze trochę i cały 2013 będzie nasz :silly: Wiolus witaj :laugh: Pochwal się maleństwem, pisz, pytaj, marudź :) Zapraszamy do nas :laugh:
Kobieta z przeszłością, ha ha ha to brzmi jakbyś ZK niedawno opuściła :silly: Po przejściach brzmi zdecydowanie lepiej :laugh: Od dawna mieszkasz w Szwecji? Napisz trochę swojej historii, ile masz lat?

Michasia Mailo naprawdę jest ułożony :laugh: Może uspokoił się z racji wieku, może też nasze wychowanie, nie wiem...ale da się beagielka ujarzmić :blink:

Katarinka welcome back :laugh: Śliczna malutka :kiss: A z mężem...wiesz jak jest z facetami, raz lepiej, raz gorzej. Dziecko w związku to zawsze sprawdzian, a w dojrzałych parach, które mają juz poukładane dorosłe zycie tym bardziej. Mimo, że czasami wydaje się, że kłopoty wcale nie z pojawieniem się malucha związane to jakoś tak dziwnie zbiega się to w czasie. Mam nadzieję, że ułoży się między Wami, czego serdecznie życzę :)
Odzywaj się trochę do nas :)

Pati gratuluję spadku wagi :) A teściowa...miałam odruch wymiotny jak to czytałam :P :P :P

Paulaa wesele nie najważniejsze...sama uroczystość, o to chodzi. My braliśmy ślub cywilny w pałacu ślubów, a facet tak to prowadził jak jakis spektakl...normalnie sama wzruszona byłam :) Wybrałaś w końcu kieckę? Na makijaż powinnaś do tej znajomej Drzyzguni się udać...oglądam jej fotki i jestem oczarowana :laugh:
Jak Ami w nocy? A jadła coś nowego, że tak brzuś zareagował?

Asia Bruce Willis :ohmy: :lol: :ohmy: :lol: :ohmy: uwielbiam go :woohoo: poza ekranem też taki spokojny w rozmowie? Teraz to chyba przyspieszę moją podróż do Ciebie :silly:
Biedny Hubciu, tęskni za wujkami...kochany :kiss:

Martyna biedny Robercik...tak ciezko znosi rozłąkę. Mam nadzieję, że się przyzwyczai i uspokoi, biedactwo...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pliszka przyznaj się co sobie do kawy dosypujesz i gdzie te różowe okulary kupilaś :silly:

Iga wczoraj dostała pierwszy raz jogurt truskawkowy dla dzieci. Ale sie zajadała :laugh: Buźkę otwierała szybciej niż ja łyżeczką nabierałam :)

My dziś na szczepienie... :dry: nie wiem czy dobrze robię, podobno to nie wywołuje żadnych powikłań...nie chcę małej narażać na cierpienie z powodu szczepienia a z drugiej strony na chorobę...oj ciężki dzień nas czeka.

U nas pada, ale za to pięknie powietrze pachnie.

Miłego dnia :laugh:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727728 przez xpatiiix3
Buziaki dla Robercika Ani i Lidzi z okazji ukończenia sześciu miesięcy :) ;***

Dzisiaj u nas pobudka o piatej i do teraz z cycem w buzi bo jeki i przez cale łóżko mi wędrował jak przysnelam i się odsuwalam... A pogryzł moje piersi ze dotknąć się nie mogę...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727741 przez sylwia1986
Cześć dziewczynki :)
Jestem teraz u rodziców w Sosnolandzie, nie wiem ile uda mi się odpisać z tego archaicznego kompa jeszcze za czasów liceum ;) bo załadowanie jedej strony zajmuje mi całe wieki..
Buziaki dla wszystkich półroczniaków :kiss: :kiss: :kiss: zdjęcia na nowym wątku GENIALNE :kiss: na tym wątku też :silly:
Marusha bardzo mi przykro z powodu śmierci teścia, szwagierka wróciła z tego obozu?
Wioluś witamy nową mamę :)
Monia powodzenia na i PO szczepieniu, będzie dobrze, myśl że wybrałaś najbezpieczniejszą opcję, zrobiłaś wszystko co w Twojej mocy a nawet więcej, więc musi być ok.
Martyna powrót do pracy już teraz mi się śni po nocach..Choć wracam na przełomie listopad/grudzień
Katrinka fajnie że znowu jesteś :)
Pliszka jesteś strasznie pozytywna, tak trzymać :lol:
Asia wow Bruce :) ja się cieszyłam jak głupia jak pobierałam krew naszemu słynnemu skoczkowi z Wisły :silly:
Chomiczka, Princess powodzenia w rozmowach z M :) poukładacie wszystko jak należy :)

I tyle zdążyłam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727747 przez princess
Wszystkiego najlepszego dla półroczniaczków :)

Madlen nie musisz kupować następnego mleka tej samej firmy. A na jakie chcesz zmienić? Wracasz w listopadzie do pracy... A z Adim kto zostanie? Właśnie powiedziałam Darkowi, że jak schudnę i dopiero wtedy jego zachowanie się zmieni to będę bardzo rozczarowana. Adaś też już nosi 80, głównie body. Wspomnienia z dnia porodu, mam bardzo podobne do Ciebie ;)

Monia gratuluję Idze opanowania nowej umiejętności :) Ojej jaka przykra sytuacja dla małej Anitki. I dla Ciebie bo jesteś opiekunem czyjegoś dziecka a tu taka historia. Najwazniejsze, że wszystko dobrze się skończyło :) Ile u Was będzie?

Satine Maryś jakie szpagaty robi ;) Ślicznie wygląda, prawdziwa księżniczka :) Super spotkanie z Tosią, widać dziewczynki się polubiły :)

Paula my mienialiśmy mleko z 1 na 2 stopniowo. Najpierw jedną miarkę dziennie, po dwóch dniach dwie itd. Jak już prawie przeszliśmy na 2 Adaśko zaczął strasznie ulewać. Już się szykowałam do sklepu po 1 ale nagle się unormowało, nie ulewa i normalnie je 2 od jakiegoś czasu :)

Katarinka miło, że wpadłaś :) Zdecydowanie musisz to robić częściej :) Ania jaka duża dziewczynka! Pięknie się uśmiecha, pewnie po mamusi ;) Współczuję problemów z mężem. Dobrze, że już się między Wami unormowało :)

Marusha wyrazy współczucia dla Was.

Pati ja bym spytała teściowej "pojebało cię?". Nie wyobrażam sobie, jak można być takim... burakiem? jak ona.

Wioluś witamy :)

Jadzia spotkanie bomba! Spotkaliście prawdziwą gwiazdę :) Super, że się Hubi rozgadał :)

Michasia super, że ćwiczysz :) Muszę spróbować Turbo, podeślesz mi link?

Sylwia wow, to też miałaś przyjemność bliskiego spotkania ze znaną osobą :)

Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia. Z M nie jest lepiej. Powiedziałam mu wszystko szczerze jak to wygląda, przyznałam, że też źle postępuję ale jeśli razem byśmy coś postanowili to starałabym się to zmienić. Z jego strony nie ma zainteresowania. Żyję sobie obok niego swoim życiem, odzywam się tylko w sprawach dziecka i domowych. Nigdzie już razem nie chodzimy, wczoraj M chciał pójść we trójkę na spacer, poszedł z małym sam. Nie mam ochoty na spędzanie z nim czasu, udawanie, że jest dobrze.

Dziś idę z Adasiem do Poradni Rehabilitacyjnej. Skierowanie dała nam pediatra po ostatnim badaniu, jak to stwierdziła Adam ma słabe rączki w pozycji na brzuszku a podtrzymywany pod pachy nie wie co robić z nóżkami. Ostatnio dużo z małym ćwiczymy i na prawdę zrobił postępy, tzn na brzuchu , ba już na czworakach i do tego tyłkiem buja na wszystkie strony. Mam nadzieję, że nie skieruje go na rehabilitację tylko ewentualnie zada nam ćwiczenia do domku. Gdyby nie te szelki to pewnie nie trzeba by było dzisiaj nigdzie jeździć. Wizytę mamy na 13.45, prosimy o kciuki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727760 przez xpatiiix3
Princess no pewnie ze trzymamy kciuki za Adasia :) tesciowa to ma niepokolei z tym karmieniem i już od tamtej pory nie wtraca się i mam nadzieje ze na razie nie będzie... My też juz cala garderobę Marcelka na 80 zmieniłam bo na styk jest, musze teraz 86 zbierać trzeba się na lumpa wybrać :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727761 przez sylwia1986
Princess kciuki zaciśnięte :)

Jeszcze miałam napisać, że pobyt u moich dziadków, a Bartusiowych pradziadków bardzo się udał :) nawet napisał do mnie kolega a właściwie miłostka z dawnych lat, że też przyjechał do swojej babci z żoną, że słyszał że jestem i żeby się umówić na kawę :blush: ale jednak spotkanie nie doszło do skutku.
Spotkałam się też z mamą mojej przyjaciółki z dzieciństwa, która 10 lat temu zginęła w wypadku samochodowym, pogadałyśmy, powspominałyśmy, popłakałyśmy troszkę.
Jak się uda to wkleję póżniej zdjęcia :)
Miłego dnia ::) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727763 przez katarinka1
Dzień dobry :)

DUŻO ZDRÓWKA I OGROM BUZIAKÓW DLA LIDZI I ROBERCIKA :kiss: :kiss: :kiss:

Pół roku temu Ania od pół godziny była już z nami, jak sobie przypomnę to zaraz ryczę ze wzruszenia :P

Ania dziękuje wszystkim forumowym ciociom za życzenia i komplementy.
Krzesełko się sprawdza. Niunia zadowolona, spokojnie zjadła śniadanko (kaszkę), a matka jaka zadowolona :silly:

Princess i Monia - Wam też dzisiaj życzymy powodzenia, zaciskamy kciuki.

Dziś przed nami trudny dzień, bo na 11-tą idziemy na szczepienie. Oby wszystko było dobrze, damy znać po. Również prosimy o kciuki :)

Miłego dnia dla wszystkich.


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #727767 przez dominia
Dzień dobry :)

Nocka średnia .. myślałam, że jak Ig zjadł 180 na noc to wstanie koło 3 .. a tu 1:30 i już gotowy do cycusia ;) później 3:30 też jadł .. myślałam, że koło 5 rano wstanie bo się tak okropnie wiercił .. ale przytuliłam i wstaliśmy kilka minut przed 8 :)

Princess kurczę .. faktycznie źle się u Was dzieje :( Mam nadzieję, że dojdziecie do zgody i będzie coraz lepiej, trzymam kciuki za Adasia mocno !!! :kiss:

Monia trzymam kciuki za szczepienie ! musi być dobrze :kiss:

Katarinka za Ani szczepienie też trzymam kciuki :kiss:

Buziaczki dla wszystkich półroczniaków od e-cioci i Igusia :) :kiss: :kiss:

Patii ja ostatnio byłam w lumpie i wydałam 85 zł na samiuśkiego Igora :ohmy: ale z całą wielką reklamówą wyszłam i to mega zadowolona ! :lol:

Paulaa no jaaaasne, tylko wiesz na początku będzie miała meeega ciężko :) a za kilka lat usiądzie na krześle w ogrodzie i będzie patrzyć jak jej dzieciaczki pięknie się razem bawią i pomagają sobie wzajemnie :cheer: ojj to musi być piękne :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727782 przez ola85
Witajcie,
Ale postów :ohmy:
Szybciutko czytam
Paulaaa - fajnie że urlop się udał
Dominia - spóźnione życzenia dla taty
Satine - śliczny portrecik
Monia - mojej kuzynki córeczka ma rok i 2 miesiące i dalej budzi się kilka razy w nocy na cyca. My dzisiaj mieliśmy pobudkę o 2, ale tylko na przytulanie, jadła jak zwykle o 4 :)
Jej biedna dziewczynka, faktycznie beznadziejny lot i obsługa też skoro nie umiała udzielić sensownej informacji
Pati - gratuluję wagi :) co do tego karmienia małego przez teściową to chyba musisz jej coś powiedzieć, bo to strasznie głupie co robi
Madlen - chyba te rozmiary jednak nie pomylone... Moja mała nosi smykowe body 80/86 :blink:
Jadzia - eh, Wy to macie szczęście :silly: Następnym razem jak spotkacie kogoś sławnego to pozdrów go/ją od lutowych mamuś :P
Katarinka - u nas cycuś dalej rządzi :) ale w południe dostaje już zupkę i późnym popołudniem deserek, ale na razie dużo tego nie zjada, za to je bardzo ładnie :)
Wiolus - witaj :)
Martyna - wiesz opiekunka się musi wypracować swoje sposoby jak go uspokajać, ale bardzo Ci współczuję, bo pewnie jak usłyszałaś przez telefon że mały płaczę to musiało być Ci bardzo źle

Lidzia dziękuję za życzenia i przesyła buziaki Ani i Robertowi :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl