BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 8 miesiąc temu #727350 przez dominia
Patii a to tyle samo co ja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727351 przez katarinka1
No działo, się działo. Trochę czytałam - Pati gratuluję :kiss: Oby już tylko słońce było w Waszym życiu. Dobrze, że Maciek przejrzał na oczy :blink: A jak teściowie i co na to Twoja rodzinka?

Dominia witaj kochana :kiss:


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727379 przez katarinka1
Buziaki dla wszystkich dzisiejszych małych Jubilatów: Marysi, Amelki, Marcelka i Iguni :kiss: :kiss: :kiss:

Pomału czytam i nadrabiam zaległości :silly:


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727383 przez ola85
Katarinka - ja tak tylko na sekundkę na forum, ale uśmiałam się bo Lidusia ma identyczne body i choć z tego z długim rękawem w kropeczki już wyrosłyśmy :blink: Nie wiem czy doczytałaś o naszym drugim wątku gdzie wrzucamy zdjęcia półroczniaków. A ja o Tobie nie dawno myślałam bo jutro nasz dzień tzn Ani, Roberta i Lidzi :laugh: :laugh: :laugh: Odzywwaj się do nas częściej :) Ania cudna, dobrze że między Wami lepiej się układa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727387 przez xpatiiix3
Dominia no widzisz tylko Ty to chudzielec a ja jak beczka wyglądam :P

Katarinka dziękuję, rodzina moja nie wie tylko jego nie ładnie ale moja rodzina nastawiona na Niego jest ,ze tak powiem nikt nie chce go widzieć, ale po nowym roku chyba razem wynajmiemy coś wiec póki co oddzielnie się przebujamy, ja i tak w weekendy do niego jeżdżę :P a tesciowa sie ciut wtraca...

Apropo teściowej to ostatnio tak mi sie wpierdzielala w wychowanie ze myślałam ze udusze na miejscu dala małemu przeżyta kiełbasę z geby tfuuuuu pali pila piwo i dziecku do buzki wsadziła fuuuj i w dodatku kiełbasę albo nakarmili go zupa na kostce rosolowej i w dodatku nawrzucali czosnku i cebuli... I opowiada jesszcze ze swoja córkę w wieku 4 miesięcy kapusta z ziemniakami karmiła... Wrrr co za człowiek.. Nie mam nic do niej ale z karmieniem przesadza...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727394 przez Paulaaa
Amelia chyba odsypia nockę, bo zalicza właśnie trzecią dziś już drzemkę. :)

Dominia wstaw fotę Iga do drugiego wątku. :laugh: Po Tobie wstawimy my - z 19stego. ;) Będzie po kolei. :silly:

Monia niestety wesela nie będzie. :( Żałoba trwa, więc nie wypada. Zdjęcia na pewno Wam wstawię. :)

Katarinka, wieki Cie nie było. Cieszę się, że u Was wszystko ok. Anulka śliczna :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727400 przez Satine0
PatiFuuu!! Jak by moja tak zrobiła... :dry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727406 przez xpatiiix3
Satine no aż ja teściu opierdolil...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #727426 przez Madlen
Marusha przykro mi :(

Michasia mogłyby te zęby już się uwidocznić, bo wariactwo..
Ostromecko piękne. Niedawno tez byliśmy..

Satine zawsze chciałam mieć taki portret, może tez Adaskowi zafunduję..
Ale się fajnie zgrałyście, foty super.

Ostatnie ciuszki, które kupiłam Adiemu to 80, ale myślę, że te rozmiary pomylone.

Chomiczka miło, że pomyślałaś o mnie, naprawdę. Jestem z Ciebie dumna, że nakładłaś M. do głowy.
Jak Ty dajesz radę jak on tyle wyje.. Adaś ostatnio też potrafi dać w kość i wtedy mam dość macierzyństwa.

Tak opisujecie dzień porodu jako najpiękniejszy dzień w życiu- u mnie był to najgorszy.. Tyle bólu i upokorzenia nie mieściło się w mojej głowie. Ciąża jak choroba, połóg jak po wypadku. I po wyjściu ze szpitala 25 kg do zrzucenia..

Nie mylić najgorszego z momentem gdy mąż mi przyniósł Adasia... bo ten moment, świadomość była i jest cudowna.

Dominia kup alkohol jak nie pije za dużo /portfel/ akcesoria wędkarskie jak lubi.

Monia jestem w szoku, co za cholerna organizacja lotów. Biedna mała.

Katarinka tyle czasu... dobrze, że z M. walczyliście o posklejanie. Macie cudowną córeczkę i dla niej warto..

Pati gratuluje.
Za tą kiełbasę dostałaby w głupi łeb... Zwariowałaś? Wiej od niej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727466 przez Wiolus
Część Dziewczynki!!!!
Paulaaa złapałaś mnie na gorącym uczynku!! :silly: :silly: :silly:
Czytam was już dłuższy czas ale nigdy nie miałam odwagi nic napisać :huh: już wam piszę dlaczego jestem mamą kwietniową 2013 ale jestem tu z wami bo na tamtym wątku w sumie nic się nie dzieje (szkoda)a za to u was zawsze coś ciekawego można przeczytać i co tu dalej ściemniać super z was babki :silly: :silly:
Boję się że nie będziecie chciały mnie przyjać :( :( :(
Pozdrawiam was dziewczynki bardzo serdecznie!!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #727472 przez dominia
Wiolus Mamy już jednego kwietniowego rodzyneczka, Ciebie też chętnie przyjmiemy :) Witaj, rozgość się i napisz coś o sobie i maluszku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727510 przez xpatiiix3
Wiola witamy Cię opowiadaj o swoim maluszku :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727515 przez jadziatopol
hej dziewczyny!
dwa tygodnie nadrobic to chyba niemozliwe :) mialyscie wene do pisania jak zwykle zreszta... :lol:
Patii jeszcze raz gratuluje kochana! a tesciowa to bym chyba udusila za ta kielbase z petami i piwem ;) :angry: my slub przesunelismy bo chce zeby byl taki jak sobie wymarzylam :)
Monia Igulka juz moze isc na randke z Hubim :lol: ale zdolna moja synowa :) buziaki :kiss: :kiss: :kiss:
Wszystkiego najlepszego dla malutkich solenizantow! niech rosna zdrowiutko :kiss:

Wiolus fajnie ze do nas dolaczylas :) powiedz o sobie i maluszku cos wiecej :)

Moi goscie wylecieli wczoraj...po powrocie Hubus zaraczkowal do ich pokoju....usiadl na srodku...porozgladal sie po pustym pokoju i popatrzyl na mnie z takim smutkiem i jeknal ,ze az mi sie serce kroilo. Szukal wujkow caly wieczor :( ja tez dzisiaj rano odczulam pustke...Bartek w szkole, Radek w pracy ...nie ma z kim pogadac :( codziennie rano sniadanko czekalo na stole bo moj kuzyn ma wielki talent do dekorowania stolu i przygotowywania potraw..ech...smutek i pustka. Trzeba na nowo przyzwyczaic sie do samotnosci.
Wczoraj Hubus pierwszy raz powiedzial mama i tata.Wreszcie zaczal mowic sylabami :) a juz martwilam sie ze nigdy to nie nastapi.
w sobote bylismy na glownej ulicy Market street w SF i wiecie co sie wydarzylo???? stoimy na przejsciu dla pieszych a obok nas stoi para....Bruce Willis i jego zona Emma...on usmiechnal sie do Hubusia a ona zagadala do nas...zapytala ile Hubus ma miesiecy. Szok! Hubert zostanie chyba prezydentem USA tak sie smiejemy :lol: Bruce Willis uscisnal mi reke i Radkowi i sprzedal taki usmiech,ze az mi nogi zmiekly :cheer:
bedziemy chyba czesciej chodzic do downtown :)


ide teraz na spacerek...a jak wroce to bede stopniowo nadrabiac zaleglosci i odpisywac.
Tesknilam za Wami strasznie :) :kiss:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727517 przez Satine0

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727520 przez chomiczka
Jadzia trzeba było przyznać się że jesteś z Polski, na pewno kojarzy w końcu jest twarzą sobieskiego :lol:

Wioluś wreszcie się ujawniłaś!! Dlaczego tak długo milczałaś kochana? Jasne że Cię przygarniemy, lubimy kwietniówki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl