BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #734328 przez Monia_T
Katarinka dołączyła do grupy :laugh: To zostały Ola, Pliszka, Aganobla i Aga...kogoś pominęłam...?

Hubek i Bobek rewelacja, ta sama buzia plus mamine oczka :laugh:
Radek powinien znowu zarost zapuścić, tak męsko wtedy wyglądał, mrrr :silly:

Ja bardzo lubię forum i nie zniknę :laugh: Ale na fb można napisać to czego nie chcemy, żeby widziały osoby podczytujące. Poza tym tam jest szybki post i konkretne odpowiedzi, a czasami jest to potrzebne :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734330 przez katarinka1
Monia dzięki :laugh: Teraz muszę się trochę w tym odnaleść, bo ja mało kumata w tym jestem :silly:

Chomiczko, dziękuję już mnie Monia dodała :laugh:


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734333 przez chomiczka
Jadzia haha identyczni, normalnie skóra zdarta hahah, te same miny. Ja nie wiem Twój Radek to chyba ślepy jest. :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734342 przez xpatiiix3
Banana ojej ile się strachu najadlas o Dagule :|

Monia Jadzia szok takie postępy te Wasze brzdace robią :) Marcela jak postawie to stoi ostatnio tylko na raczki chce no i dwa razy złapałam go jak na czworaka był ale ani do przodu ani do tylu tylko bach :P

Cudne wszystkie maluszki napatrzeć się nie mogę :) jak wszystkie szybko rosną i się rozwijają :)

My jutro juz na sto pro do chirurga trochę chyba nie dobra ze mnie matka ale tak wyszło za to na rowerze z bratem byłam sporo kilometrów machnelismy :) pupa mnie boli hehe :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734343 przez bananamana
Jadzia o kurcze naprawde kopia tatusia :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734355 przez jadziatopol
hahaha...tez mi sie wydaje ze kopia calkowita w wresji light bo Hubkowi sie blond wlosy robia :cheer:
Monia hahhah :lol: ja tez go wole z zarostem :lol: caly czas go ma bo nie ma czasu sie golic :lol: a ta fotka jest z tamtego roku :blink:
Chomiczka no dokladnie stary i slepy :cheer: :blink: :lol: zaborcze swiekry z nas beda :blink: o ile wogole bedziemy swiekrami :lol: :side:
Katarinka ja tez w tym fb nie moge sie polapac...jeszcze jak kiedys mialam to smigalam po tym a teraz to nie wiem co i jak ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734357 przez isola
Hej Mamcie!
Ostatnio nie mam za bardzo czasu na pisanie, bo rano ze starszą chodzimy do przedszkola na tydzień adaptacyjny - w poniedziałek chyba będę stała po oknem jej sali i kukała... :) Nie wiem, jak to przeżyję. Byłam twarda, ale powoli wymiękam - jak ona tak długo wytrzyma bez mamusi??? :unsure: :ohmy:
Dominia - jak mama karmiąca jest chora, to powinna jak najbardziej karmić piersią - wtedy "sprzedaje" dziecku przeciwciała. Wiadomo, należy unikać kichania na dziecko, całowania itp. Gdy Judytka miała niecały rok tak się zdarzyło, że w sezonie zimowym 4 razy pod rząd chorowałam na anginę - co miesiąc antybiotyk - i cały czas karmiłam. Tylko lekarz musi przepisać odpowiedni lek dla karmiących.
Ola - to chyba Ty pytałaś? - ja również jestem mamą cycusiową
Monia - też nie zamierzam przestać karmić - jak się uda, to do przyszłych wakacji, bo na urlopie cycuś to mega wygoda. Starszą karmiłam 18 miesięcy bez tygodnia :laugh:
Uwielbiam karmić, a poza tym chyba jestem za dużym leniem, żeby bawić się w butelki, smoczki, mm :silly:
A Ty długo zamierzasz karmić?
Uwielbiam komentarze teściowej, że za często daję małej cyca :angry: Sama dwóch synów karmiła butlą, a teraz expert od karmienia naturalnego... Na początku próbowała edukować mnie w temacie odpowiedniej diety, ale ja z nią krótko...
Też niedawno kupiłam świetną opaskę Nince, z dużym fioletowym kwiatem, na początku nosiła, teraz wszystko, co ma na głowie ściąga i wkurza się ostro, gdy coś jej chcę założyć ;)
Aga- pewnie, że więzi między dziewczynami, które na forum są od początku i często się tu udzielają są większe, ale nic to :) I tak fajnie sobie popisać. Nikt tak Cię nie zrozumie, jak kobieta, która w tym samym czasie przeżywa dokładnie to samo, co Ty.
Bananamana - wyobrażam sobie Twój lęk... Na pewno wszystko u małej dobrze. Być może to była jakaś nietypowa reakcja na ból, może miało to związek z dojrzewaniem układu nerwowego... Ważne, ze wyniki są dobre. Będzie ok
Tak to jest, jak już coś się dzieje z dzieckiem, to masakra... Pamiętam mój ogromny lęk, jak Ninka jeszcze w szpitalu miała standardowe badanie słuchu i badania wychodziły źle... Ale strachu się najadłam, snułam już czarne scenariusze... :( Dopiero 3 badanie wyszło dobrze, chyba przez to że w kanalikach słuchowych młoda miała dużo wód płodowych jeszcze, mazi itp... Ale strach był przeogromny :ohmy:

A propos jedzenia - daję małej i słoiczki i gotuję. Ostatnio bardzo smakują jej owocki, które je przez gryzaczka z siateczką. Kaszkami pluje, chyba, że jest bardzo godna, to coś tam skubnie...
Teraz, gdy chodzę ze starszą na adaptację do przedszkola, przychodzi teściowa do Ninki i wiadomo - super mama chce pokazać, że w domu robi mega wypasione obiadki, dba o wszystko i daje sobie w ogóle radę. No i kurczę spaliłam przy teściowej garnek, a ciasto - któraś z Was dała fajny przepis spieprz....łam :pinch: :angry: :angry: :angry: No i tyle w temacie pokazania teściowej....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734362 przez chomiczka
Isola nie przejmuj się, ja ostatnio walczyłam z bitą śmietaną i 6 kartoników się zmarnowało a ja poległam we łzach :laugh: czasami tak bywa, ze mnie też cukiernika nie będzie. :silly:

Ciekawe, piszesz czy córeczka wytrzyma tyle bez mamusi?? Ja bym tu bardziej pokusiła się o stwierdzenie czy to mamusia wytrzyma bez córeczki :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734366 przez Monia_T
Isola przeżyjesz...ja też trzęsłam się na początku przedszkola Kini, a ona bardzo zadowolona. Po 2 tygodniach miała kilka gorszych dni, ale wszystkie dzieci tak mają i później już luzik :laugh:
Oczywiście jak szła do podstawówki to u mnie powtórka z rozrywki :) No taki los mamy :blink:
Kinię karmiłam 14 miesięcy, już kiedyś pisałam, że ona ani kropli mm nigdy nie dostała. Mam nadzieję, że Iga też nie posmakuje sztucznego. Nie wiem jak długo, ale raczej dłuuugo ;)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #734368 przez isola
Jadzia- kiedyś, gdy nie było badań DNA, to o ojcostwie świadczyło podobieństwo dziecka do ojca w pierwszych tygodniach życia :laugh: Moja starsza , jak się urodziła wyglądała, jak mój mąż :P Młodsza, całe szczęście podobna trochę do starszej ;)
Chomiczka, Jadzia - jak ja się ciszę, ze nie będę miała synowej!!! Bo na 100 % byłabym teściową rodem z piekła :evil: A z zięciami chyba łatwiej się dogadać, mam nadzieję ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #734371 przez Monia_T
Hahah no ja też świekrą nie zostanę :silly: Ale to chyba dobrze, bo z synową bym walczyła a zięcia sobie wychowam :silly:

Jakie owoce wkładacie w tą siateczkę? Ja próbowaam jabłko i Iga waliła sobie nim o podłogę... :dry:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #734374 przez bananamana
Isola to gdyby nadal nie bylo badan DNA to moj M córki by sie nie wyparl ojjj nie :D

Monia niezły pomysł miała Iga swoja wizje zjadania jabłuszka :D

Ja mlodej podaje albo przetarte na tareczce albo pogniecione widelcen albo słoiczki zreszta Daga zjada wszystko i mam wrazenie ze jej ulubionym zaqjeciem jest jedzenie :lol: jeszcze niedawno nie lubila zupek wiec zamowilam golebie krolika i cielecine i gotuje jej sama wcina az sie jej uszy trzesa az przyjemnie patrzec jak dziecko ja bo ja to bylam straszny niejadek i plulam wszyastkim procz mleka :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734376 przez dominia
Wooooooow :ohmy: co tu sie dzieje :lol: tyle postow, ze czytam juz pol godziny :lol: pewnie nie odniose sie do wszystkich ale postaram sie cos naskrobac chociaz pisze z tel i ciezko ;)

Jadzia Hubi duzo je bo caly czas sie rusza :) i w nocy przeciez pieknie spi nie to co moj.. Wtrąbi 2x po 180 :dry:
Synus caly Tatuś ! U Nas jest to samo .. Ig jak skora zdjeta z Tomka ;)

Bananamana jejku dobrze, ze jednak to nic groznego ! Przypomnij mi gdzie pracujesz ? :)

Monia moze lapie Cie to samo co mnie ?
Po tym jak babcia dala mi w poludnie ibuprom max jest lepiej ale tez sie zaczelo od gardla i glowy ;)
Igunia piekna !!!!! :*

Raz jak Ig mial 3 tygodnie sciagnal ze mnie katar i truchlalam o Niego :( nie cierpie kataru i chorob wiec wole nie ryzykowac :(

Hmm i skleroza .. Jakbym miala kompa to tylko bym zerknela co i jak i pisala dalej :(

Igul ma juz prawie zeba na wierzchu !!!! Normalnie wystarczy zeby cienka blonke przecial i bedzie kielok :lol:

Jak ja lubie tyle.postow :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734377 przez isola
Monia - też nie chcę dawać Nince mm. Teraz jestem już na urlopie rodzicielskim, więc nie ma kłopotu z karmieniem. Co prawda już od kwietnia pracuję w pracy, nazwijmy to dodatkowej, ale jeżdżę tam raz w tygodniu na jakieś 3 godzinki, więc karmię Młodą przed wyjazdem, a potem Ninka dostaje jakiś obiadek. Od września wracam jeszcze do poradni na jedno popołudnie w tygodniu, ale już nie będzie kłopotu, bo coś tam zje. Chociaż cycusia będzie jej na pewno brakowało, bo lubi, oj lubi pocycusiować :blink:
A jaki kaszki robisz Twojej córci? Na mm, czy na Twoim mleczku?
Chomiczka - masz rację, to ja nie wytrzymam :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734381 przez bananamana
Dominia jestem fizjoterapeuta(rehabilitantem) i pracuje z dzieciakami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl