BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 7 miesiąc temu #734256 przez katarinka1
Banana miałam na myśli drugi wątek oczywiście :)


http //www.zapytajpolozna.pl/120-i-iii/707669-czas-leci...rosna-te-nasze-dzieci.html


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #734260 przez jadziatopol
Monia Igula jest swietna! goni Hubka niezle! :cheer: a w tej opasce z kwiatuszkiem wyglada cudnie :cheer: :kiss: wspolczuje tej znajomej. Moja znajoma ma 16 -letniego syna z autyzmem i u 3-letniego synka tez stwierdzono autyzm. Tragedia straszna ;)
Banananama Dagula sliczna :kiss: ostatnia foteczka z tymi zabkami jest extra :kiss: ale ma oczka piekne ! :cheer:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
. Pamietamy o tobie zawsze :) fakt nie wymienilam cie ostatnio ;) Ja tez rzadko ostatnio wchodze na forum i nie wszystko bylam wstanie nadrobic niestety ;) ale dobrze,ze juz jestes i ze z Dagulka juz wszystko dobrze. Buziak od ciotki z okazji pol roczku :kiss:
Aga no tak to jest....niestety. Na forum najlepiej byc na biezaco bo jak cie nie ma jakis czas to juz nie w temacie jestes i kazdy zapomina ;) a poza tym faktycznie jak sie dolaczy po jakims czasie do grupy to ciezej jest na pewno ;) a wciaga strasznie...im czesciej siedze z dziewczynami tym wiecej tego potrzebuje :cheer: to jest jak narkotyk.Nie wyobrazam sobie dnia bez nich wszystkich :lol: Ale tu dziewczyny sa super i zawsze sluza porada i czytaja kazde posty :lol: nie masz powodu zeby czuc sie zle :)
Aganobla co to PIP??? :blink: zamiesc jakies zdjecie Gabrysia :)
Dominia ja tez slyszalam ze mozna karmic jak sie jest chorym :) tak wiec spokojnie.
Pliszka Olus super!!! :kiss: mowisz hiszpanski z amerykanskim akcentem??? hahahah :lol: no niezle :lol: z hiszpanskim tutaj to pewnie tak jak z angielskim ile ludzi tyle roznych akcentow :lol: najbardziej "lubie" angielski z chinskim akcentem....za cholere nic nie rozumiem :lol: :cheer:

Jak wasze maluszki przybieraja na wadze? bo moj Hubus cos ciezko.....dalej ma 7950g...a 2 dni temu mial 7850 g...spadl 100g i teraz znowu nadrobil....ale caly czas juz od ponad miesiaca wazy tyle samo...nie wiem czy powinnam sie martwic.... ;) moze to dlatego ze tyle sie rusza? ja juz do kazdje butelki z mm sypie kaszke ryzowa i wypija 200ml zageszczonego mleka...takie mleko zjada 4 razy w ciagu dnia a oprocz tego 2 sloiczki obiadku Gerbera i sloiczek warzyw i banana...a rano cycus . Wydaje mi sie ze duzo je a nie przybiera...o co chodzi? acha...i mam pytanko ile wody albo soku taki maluszek powinien wypic dziennie? ile wam dzieci pija? bo moj czasem wogole nie chce :( jak byl tylko na piersi to sie nie martwilam bo wogole go nie dopajalam ale teraz to nie wiem ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734273 przez chomiczka
Jadzia fajną mają szkołę w USA, u nas nie ma czegoś takiego, lata świetlne jesteśmy za amerykańcami w tej dziedzinie, szkoda :dry: Mam nadzieję, że laski nie będą za bardzo szaleć za Olkiem, zresztą i tak go żadnej nie oddam :silly: :silly: Hubek zaczyna już psocić, no ładnie. Zazdroszczę że już się przemieszcza, wtedy jest o wiele ciekawiej ;) cały Tatuś :silly:

Pliszka Banana dlaczego tak się boicie FB? Przecież nie liczy się miejsce tylko ludzie. Forum czy Facebook, to tylko narzędzie do komunikacji, ważne są osoby z którymi można mieć kontakt, a czy to forum czy fb... jeden kit.
Śliczny Oluś, chyba próbuje trafić śliną w lustereczko :woohoo:

Ola jesteś super mamą, sama gotujesz obiadki, na pewno z czasem Lidzi posmakują. Mój też nie chce słoiczków ani tego co ja mu przygotuje, ale mam sposoby na niego. Na każdego niejadka jest jakiś sposób :blink:


Monia Iga czaderska w tej opasce :) piekna, i te piękne czarne oczy :ohmy: :ohmy:

Banana Cudna Dagunia, wielkie ma oczyska. Opaski robisz cudne :blink:

Agadużo jest dziewczyn, które są od niedawna, albo które piszą z dużymi przerwami. Także nie myśl że dlatego że jesteś od niedawna nie jesteś lubiana. To bzdura :silly: Mamy jeszcze dużo czasu żeby się poznać. Przed nami całe dzieciństwo naszych dzieciaków aż do 18 stek także będzie o czym gadać :silly:

Jadzia Hubek dość sporo je w porównaniu do mojego, ale na pewno więcej potrzebuje bo jest bardzo aktywny, mój tylko lezakuje póki co. Nie martw się, na pewno wszystko jest w porządku, im później tym dzieci mniej przybierają. Mój wypija dużoo wody, dziennie ok 240ml. Żadnych soków nie pije, tylko wodę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734275 przez bananamana

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734279 przez Monia_T
Iga oczywiście cycusia pije dużo i chętnie, ale od jakiegoś czasu udaje mi się jej podać ok 100ml herbatki lub soczku rozcieńczonego wodą dziennie.

A je to chyba połowę tego co Hubi...jak uda mi się 3/4 słoiczka obiadku to jest sukces, deserku też najwyżej pół słoiczka. Lubi jogurty i twarożki. Kaszki wszelkie wywołują u niej odruch wymiotny, ale robi to tak smiesznie, że muszę ją kiedyś nagrać. Z tym, że moja cyckiem wynagradza sobie ewentualne niedojadanie :silly:
A przybiera niewiele, raczej chudzinka z niej, do tego długaśna, no ale laska ciągle w ruchu to co się dziwić :lol: :silly:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734281 przez katarinka1
Jadzia Hubuś w porównaniu do Ani je sporo, ale to chłopiec i bardzo aktywny, przecież juz chodzi śliczny Spryciulek :kiss: A Twój Bartek jest super i wyrasta na niezłego przystojniaka. Taty nie widziałam, ale mamusia niczego sobie, więc co się dziwić :blink:

Chomiczka A jak się dostać do Was na fb?


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #734285 przez jadziatopol
Chomiczka hahahha....ja tez nie odddam zadnej :lol: ale matki z nas :blink: dzieki za dopowiedzi :) Olus duzo pije :cheer: kurcze...moj jak wypije cale 20ml przez caly dzien to wszystko :cheer: ale sie usmialam z tym ze do 18-stki mamy jeszcze czas :lol: :lol: :side: :woohoo: tez mi sie wydaje ze Hubert to caly ojciec...tylko w wresji light :lol: a Radek caly czas pyta "gdzie on jest podobny do mnie??? "...i w zartach mowi ze pewnie sie puscilam z hydraulikiem w Pl :blink: :lol: a ja widze podobienstwo w kazdym mm ciala :blink: nawet mala plamke ma na brzuszku w tym samym miejscu co tata :silly: nie wyprze sie
Banananama
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #734291 przez Monia_T
Katarinka jak masz konto na fb, to przyślij do którejś z nas swoje dane na priv, ta osoba doda Cie do znajomych i wciągnie do grupy :)

Hahaha, dobre z ta 18-stką :lol: A później nasze nastolatki dorwą się do archiwum forum i matkom nogi z tyłka powyrywają :silly:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734294 przez katarinka1
Jadzia Ania z kolei dość często wzdryga się, tak jakby otrząsa. Lekarka mi powiedziała, że tak może być, jak dziecko robi siusiu. Ale przecież nie robi siku co pięć minut, a czasem jej się zdarzy tak wzdrygnąć raz po raz, a później znów cały dzień nic. Już dwóch lekarzy pytałam i mówili, że to normalne. Ale obawy mam...


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #734297 przez bananamana

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Chomiczka nie boje sie fb ale do forum mam sentyment tu sa wszystkie nasze wspomnienia obawy radosci i tu jest tak domowo cieplo przyjemnie a fb dla mnie taki suchy komunikator poprostu :)

Katarinka dodalam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734298 przez katarinka1
Monia to może do Ciebie? Wystarczy nazwisko i imię?


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734301 przez Monia_T
Katarinka moja Iga też tak robiła...i samo przeszło. Także spokojnie :)
Wzdrygała się jakby jej sie zimno robiło czy coś...ale wiele dzieci tak ma.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734306 przez Monia_T
No dawaj...Imię nazwisko i miasto na priv :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734318 przez chomiczka
Katarinka odezwij się do mnie na fb, to dodam Cię do grupy i będziesz mogła z nami pisać :)
www.facebook.com/asia.szy.79

Jadzia mój też się wypiera, że do niego niepodobny a skóra zdjęta. Ja mam ciemne włosy, ciemną karnację i czarne oczy, Olek jasny blondyn i niebieskie oczy...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Ale wszyscy mi mówią że to nie mój syn tylko M :blink: co zrobić, takie życie. Ja sobie nie wyobrażam, że jakaś laska przyjdzie i mi Olka zabierze, przecież tyle dla niego się poświęcam... A tak gadam mojemu M że mamin synek. Oj będzie trudno to przeboleć za kilka lat ;)
Olo pije dużo, jak je obiadek to każdy kęs musi popić wodą bo inaczej nie przełknie, ale on ogólnie jest dziwny więc się tym nie sugeruj :silly: Hubi pije tyle ile potrzebuje :)

Monia haha, zamordowaliby nas za te zdjęcia, opisy kupek i za ten "sieciowy ekshibicjonizm" :lol: :lol:

banana myślę, że to kwestia przyzwyczajenia, z forum tez nie zamierzam rezygnować i nasze wspólne archiwum jest i będzie :blink: po prostu z dzieckiem na ręku mnie jest wygodniej pisać na fb. Ale oczywiście tu też zamierzam, ale często z dużymi przerwami niestety, Olo czasami ma takie dni że nie ma czasu na udzielanie się na forum.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #734321 przez jadziatopol
patrzcie jaki podobny
tu maly Bobek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a tu stary Bobek :blink:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



smieje sie ze kichawki maja podobne :lol: takie kartofle :blink: :silly:

[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl