BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 6 miesiąc temu #757167 przez kasia123m
witam :laugh:
nie wiem czy uda mi się cos napisac bo forum mi wybija...już wchodzę 5 raz..

Lidzia sliczniusia a jakie wygibaski robi,,..super:)

Pliszka jak OLus?mam nadzieje ze poradziliście sobie z ta biegunka

Princess a ta kaszka jaglana z holle to z glutenem...zamowilambym Tosi kilka produktów z tamtad...ostatnio laplam się na tym ze co kupie synowi sok to cukier cukier i cukier..no masakra.Njalepeij byłoby samemu codziennie mu robic sok jakiś żeby choć trochę wit wypil ale nie zawsze jest czas.Mina Adasia rozbrajajaca...do wycalowania:))

Monia zdjęcia sliczne :laugh:

Gosia odezwiju się..czekamy na wieści jak tam Zosia:))

Anoda co u Ciebie?

Alinka a Ty gdzie?

Katarinka mialas racje..sprawdzałam syn wtym okresie tez mniej więcej tak tyl..choć był dużo większy..ale chłopak..

Marlena gratulacje!!!

u nas bez zmian..tzn dziś stwierdziłam ze może Tosia powinna się obracać z plecow na brzuch( kacper tego nie robil)...ale jeśli wszystkie wasze się obracają..i zaczela jej pokazywać jak..na początku się strasznie zloscila.a teraz po drzemce już 3 razy sama się obrocila..a mamusia dumna:))ale i tak najchętniej by tylko stala:P

zmykam po Kacpra do szkoły...na takie zimno wyjść musze..ale Tosia w spiworku wiec jej cieplo..wrzuce potem fote młodej w spiworku..do sanek tez się przyda bo go można przypiac do opieradla..polecam



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #757193 przez princess
Marlena fajnie Ci :) Mi się dziś moja praca śniła, że ju wróciłam i było super :) Eh, kiedy to będzie, w przyszłym roku dopiero :) No ale, z synkiem w domku też mi dobrze :)

Sylwia wciśnij lewy Shift i Ctrl, powinno się odblokować.

Kasiu ta jaglana jest bezglutenowa. Zamawiam tutaj: kidy.pl/kaszki_holle-244-k.html Co do soczków to się zgadzam, ja Adasiowi ich nie kupuję właśnie ze względu na cukier ale i on nie chce za bardzo tego pić, woli wodę lub herbatkę bez cukru. My z M robimy sobie koktajle owocowe w blenderze, wlewam mleko, wrzucam banana, jabłko, brzoskwinie, gruszki i co tam się jeszcze nawinie, miks i gotowe a jakie pyszne :)
Sanki... świetny pomysł! trzeba będzie się rozejrzeć :)

Dziś rano budzę się o 10.00... Adaś śpi! No to wstałam po cichutku, zjadłam śniadanie i zaczęli wiercić za ścianą to mały dopiero się obudził ;) mój śpioszek kochany :)

Dziś na śniadanko zjadł pierwszy raz kaszkę gryczaną. Zanim ją kupiłam i przeglądałam stronkę przeczytałam, że gryczana i przewinęłam dalej bo przecież jej nie lubię. Ale zaraz zaraz, czemu mam dziecku przekazywać swoje uprzedzenia. I zamówiłam na przekór sobie a Adasiowi posmakowała :) Jest delikatna w smaku i nie gorzka bo z dodatkiem gruszkowego suszu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #757287 przez ola85
Witajcie,
My jesteśmy po szczepieniu. Lidusia pocycała, utuliłam ją i zasnęła. Przy szczepieniu zapłakała i tak strasznie mi jej szkoda było :( . Ale głos to ma donośny, po mamusi :blink:
Zważyli mi ją na 9,6kg i zmierzyli na 78cm. Czyli Lidzia wyraźnie przyhamowała (w 3 m-ce przybrała 800g);) Niech teraz inne dzieciaczki gonią :silly: :silly: Choć zmierzenie jej to nie lada wyzwanie, tak się wierciła :)

Idę po herbatę i jak się moje dzieciątko nie obudzi to zaraz Was poczytam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #757300 przez ola85
Monia - piękna sesja, obie córeczki masz bardzo fotogeniczne :) Zdjęcie w "locie" bomba :laugh:
Katarinka - dziękujemy, moja Lidzia mnie woła tylko " na pomoc" :blink: a jak się bawi to "tata, tata"
Cieszę się że u Ani lepiej. Miłego jesiennego spaceru :)
Marlena - gratuluje i trzymam kciuki :)
Kasiu - dziękujemy :) kasza jaglana jest z prosa, czyli bez glutenu :blink: gratulujemy Tosi obrotów
Princess - ja też nie lubię kaszy gryczanej ;) choć faktycznie jest zdrowa i nie ma co dzieci zrażać

wołają mnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #757301 przez Martyna
Cześć Dziewczyny!

Buziaki dla Ani, Wojtusia i Bartusia :kiss: :kiss: :kiss: oraz Fifiego, Iguni, Natasi i Olusia :kiss: :kiss:

Dziękujemy na komplementy :)

mam nadzieję trochę nadrobić. Dziś i jutro pracuję z domu, a na jutro wzięłam już jakiś czas temu wolne bo mamy wizytę u neurologa.

Mały znowu ma katar, tym razem leci mu jak z kranu. Jest bardzo marudny. Tylko rączki i rączki. W nocy bardzo źle śpi. Budzi się co około 2 godziny i płacz. Przy odkładaniu do łóżeczka krzyk. Nie wiem czy to ten skok czy zęby. Dodatkowo boi się obcych osób i wpada w histerię.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Marlena
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Princess Adaś pięknie Ci śpi i jaki już chłopczyk :kiss: :kiss: rosną te nasze dzieciaczki!! też muszę w końcu zamówić te kaszki. Kupowałaś mleczne?

dobrze ze u lekarza wszystko w porządku :)

Monia super Rodzinka!!! Piękni :kiss: :kiss: a latająca Igunia mistrzostwo!!
Kinia urocza, ahhh Pan Robert będzie odstraszał tłumy kandydatów...

dziękuję, Robcio wycałowany :)

Pliszka mam nadzieję, że u Was już dobrze i że zakończyło się wyjściem ząbka

Ola lekarka osłuchała i powiedziała, że wszystko w porządku, a gula w nosie na tle alergicznym niby i przepisała zyrtec, ale gula zniknęła i teraz się leje z noska.

Lidzia śliczna :kiss: :kiss:

Widok teściowej w Waszym łóżku... :laugh: ciekawe jaką miałaś minę?

Katarinka dobrze, że u Was w końcu dobrze

Sylwia jak prace w domu?

Michasia jak po weselu? chrzestni dali radę? Ania była grzeczna?

Dominia jeździk super :) ale Igi się zmienił :kiss: :kiss: jak pięknie stoi.

Dasz radę w szkole kochana!!!

Madlen Małemu tran smakuje, mamy o cytrynowym smaku i nie ma problemu z piciem, podajemy łyżeczką podczas obiadu

Banana spóźnione ale najszczersze życzenia!!! Zdrowia i pogody ducha!! pieknie wyglądacie z Dagulką

Marusha dziękuję :) jak Martynka? jak w pracy?

Jak ubieracie dzieci w domu do zabawy i do spania?

Czy możecie polecić jakieś ciepłe czapeczki tak na teraz? i jakieś ciepłe kocyki do wózka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #757302 przez [email protected]
Hej :) Gabryś siedzi na kolanach i skasował wszystko co napisałam,teraz spał 2,5g ale w nocy cudował a o 6 pobudka :( kaszki holle niestety nie chcę jeść,nawet posłodzonej stewią,będziemy próbować jeszcze.
Płacze :( gryzie mnie w brodę

Marlena ale fajnie :) gratuluję

Monia super rodzinka :) widać że Igunia szczęśliwa,Kinia jaka ładna dziewczynka

Znowu wyjec ;) spadam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #757306 przez Martyna
Ola biedna Lidzia, dobrze, że już po. Ciekawe ile my ważymy, jutro pójdziemy do przychodni. Miesiąc temu było ponad 8100 i 71 cm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #757347 przez Monia_T
Cześć Dziewczynki :)

My już po dłuuugim spacerku, mimo mroźnego powietrza, bardzo wygodnie siedziała sobie w nowym śpiworku :)

Byłyśmy w przychodni, waga 8200g, wzrost, hmmm....Igula kręciła się i wyginała na leżąca a na stojąco podskakiwała ale wyszło ok 79cm :)

Przed chwilą rozmawiałam z szefem...od poniedziałku wracam do biura :)

Katarinka cieszę się, że Ania wyzdrowiała :) Może otworzy listę zdrowych dzieciaczków :)
Iga do mnie woła mamma :)
Marlena a co to za szkolenia :) jeszcze raz gratuluję :)
Ola Super Liduś waży :) Ja też nie lubię kaszy gryczanej :P W sumie tylko jej nie lubię inne mogę jeść i jeść...zwłaszcza grube :)
Martyna to się Wam narobiło...oby ta sprawdzona opiekunka przypasowała...biedny Robciu, znowu katarek. Mam nadzieję, że mu szybko przejdzie :)

Dziękujemy za życzenia :kiss: :kiss: :kiss: I również dla naszych współjubilatów Olusia i Nataszki przesyłamy mnóstwo uśmiechów :laugh: :kiss: :laugh:

Dzięki za komplementy fotek :kiss:
Tamta latająca to jest pikuś, zobaczcie tą...Zapewniam, że Iga była zachwycona, uwielbia takie wygłupki :silly: Latanie, podrzucanie, skakanie, kręcenie...to jej żywioł :) Aż piszczy z radości :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #757358 przez chomiczka
Cześć mamuśki.

Mało się udzielam, ale czytam na bieżąco. Kłócimy się ostatnio z M praktycznie codziennie. Mimo ze chce dobrze to i tak wszystko za raz kończy się kłótnią. Nie wiem jak się porozumieć z nim żeby mi nerwy nie puszczały, chyba jestem znerwicowana jakaś.
Olek mało je, chociaż musze powiedzieć że zrobił się dziwnie grzeczny, bawi się ładnie, że nawet pierwszy raz od pół roku mogę spokojnie obiadek ugotować. W nocy budzi się koło północy na mleczko i śpi do 7 od 20. Także jestem zachwycona takim obrotem sprawy, gdyby tylko chciał jeszcze normalnie jeść...

Martyna ja mam taką kołderkę allegro.pl/milutki-kocyk-95x75-poduszka-gratis-i3592930497.html
jest jeszcze taka, one są z wypełnieniem, z jednej strony jest bawełna a z drugiej taki kocyk, bardzo fajne, w wózku u nas się sprawdza, to podróbka minky. allegro.pl/cudny-kocyk-rozek-80-x-80-pod...tis-i3592900687.html

Monia Iga już jeździ w śpiworku? My też chcemy kupić ale dopiero za miesiąc, bo teraz fundusze dogorewają. Chcę kurteczkę Olusiowi kupić. Widziałam w 5 10 15 fajne mają promocje na kurteczki zimowe i jesienne. Przez internet raczej nie kupię bo jak przymierzałam mu w sklepie to całkiem inne te rozmiary. Te kurtki takie wielkie, niedługo na spacer trzeba będzie się godzinę ubierać. A tak fajnie było, wystarczyło wziąć Olka pod pachę i iść na dwór :silly:

Igunia śliczna, na tym zdjęciu wygląda jakby miała zaraz zanurkować w jeziorze ;)

Marlena
gratuluję pracy! Mówiłam że młoda i pewna siebie osoba nie musi długo szukać. Wystarczy chcieć.

Ah zazdroszczę wam trochę tych karier i powrotów do pracy, ja jeszcze na to musze poczekać, ale w domku też fajnie jest :silly:

Marlena a co było nie tak z pierwszą opiekunką? Ile płacicie opiekunce? Zatanawiam się czy małego lepiej oddać do żłobka, czy zatrudnić opiekunkę... Zalezy mi na najwcześniejszym kontakcie z rówieśnikami, ale jednocześnie boję się tych żłobków, tyle się teraz słyszy. Z kolei na opiekunkę nie wiem czy mnie stać... Długo będę myśleć nad rozwiązaniem tej sprawy, aby w pracy nie mieć zajętych myśli tym czy Olkowi jakaś krzywda się nie dzieje.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Chrzest będzie 10 listopada dopiero, ale się zrobiliśmy, już zimno na pewno będzie. Chyba kupię mu to ubranko, bo nic innego mi się nie podoba, dla dziewczynek tyle ślicznych ciuszków, niestety dla chłopca bieda.
www.pracownia-mondi.pl/?48,mondi-65
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #757394 przez Monia_T
Chomiczka Oluś cudeńko :) Jak pięknie siedzi!!! Gratuluję :laugh:
U nas już przymrozki, a dzisiaj był bardzo mroźny wiatr, więc zamiast okładać ją kocykiem wsadziłam do śpiworka. Mam przynajmniej pewność, że plecki i reszta dobrze od wiatru osłonięte :)
Kupiliśmy ten
allegro.pl/spiworek-polarowy-do-wozka-sp...nki-i3561471468.html
i polecam, jest śliczny, dobrze wykonany, ja dopasowałam kolorem idealnie do wózka, wygląda jak od kompletu, a miałam obawy, że cena taka niska...jednak zaskoczył mnie jakością ;)
A o co kłótnie z M? Mam nadzieję, że się dogadacie...Super Olo śpi :) Oby tak dalej :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #757416 przez [email protected]
Diabełek śpi :)

Chomiczka wycałuj Olusia :kiss: pięknie siedzi :) jaką ma fajną minkę na 3zdjęciu

Monia dla Iguni :kiss: :kiss: :kiss:

Ola Lidzia duża dziewczynka,wygląda na roczek :) waży ładnie,teraz w cm pójdzie :blink:

Princess pięknie śpi Adaś, 2 dni temu Gabryś pierwszy raz spał do 8.20 ale w nocy dawał mocy i pewnie dlatego,wycałuj bułecke :kiss:

Martyna ja zakładam body z dł.rękawem+bluzka,rajtki i spodenki dresowe ale tylko dlatego że mieszkamy na parterze i podłogi zimne,na noc kaftanik i śpiochy albo pajacyk

Dzisiaj przyszedł wózek,wygląda ok,kupiłam używany mutsy 4rider,jutro jedziemy do mamy i pojeździmy po lesie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #757425 przez Marlena1888
dziękuje dziewczynki za gratki :)

Chomiczka mały chomiś cudny!!!! do wycałowania! :kiss: :kiss: a to ubranko do chrztu rewelacyjne! bardzo mi się podoba.

pliszka i jak tam Olus? dalej trzyma go biegunka.. ciekawe od czego to dziadostwo..

Dominia, nie przejmuj się dasz rade ze szkołą :) Iguś ładniutki chłopczyk, ale do Ciebie podobny.

Monia te fotki to jak z filmu hehe:) zawaliste:) widać że Igusi się podoba :woohoo:

a ja dziś w domku, przedwczoraj odwiedziła nas siostra meża z synkiem tym 2,5 letnim i miał gile po pas... i zaraził Filipka..... i teraz meczymy się z odciąganiem fridą i nasivinem.. ale nie rozumie jak można do małego dziecka przyjsć z chorym... wkurzyło mnie to.

oki muszę lecieć bo budzi się z popołudniowej drzemki.
pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #757436 przez Monia_T
Martyna Iga śpi w pajacu. A w domku chodzi w rajstopkach i bodziaku z długim rękawem, lub body na ramiączkach i bluzeczce z długim rękawkiem

Aganobla pokaż zdjęcia Gabrysia w nowej furce :)

Marlena biedny Fifi...zdrówka życzę :kiss:

Igula zasnęła :)

A mi łeb pęka... :huh:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #757439 przez chomiczka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #757443 przez [email protected]
Monia jak wstanie to zrobię,też mamy śpiwór

Kupiłam wczoraj kombinezon na zimę roz.80 i myślałam że bardzo duży bo wygląda jak na rok,przymierzyłam i okazało się że wcale nie taki wielki

Szukam krzesełka do karmienia,co myślicie o tym allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-stolik...ats-i3555118056.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl