BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 6 miesiąc temu #757911 przez princess
Ale numer :) Adaśkowi tak posmakowała owsianka, że zjadł całą 200 ml w kilka minut bez żadnych przebojów, śliniak czysty, mama zadowolona :) Widać gust ma po mnie bo też bardzo lubię owsiankę. Żadna kaszka mu tak jeszcze nie smakowała :)

Dominia a to wredna @ no ale w końcu kiedyś musiała przyjść. Mnie też często nawiedza jak gdzieś wyjeżdżam albo mam jakąś imprezę ;)
Wątpię, że Adaś już w styczniu będzie samodzielnie chodził, tym bardziej po śniegu ;) Też trochę wątpię, by ten kombinezon starczył na całą zimę, mam grubszą kurtkę, najwyżej dokupi się jakieś portki i będzie miał na końcówkę zimy do chodzenia. A temu kombinezonowi nie mogłam się oprzeć i ciekawe, czy dostałabym później w tym stylu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #757945 przez xpatiiix3
A i co więcej nie cycamy mleczko się przepalilo juz jakies dwa dni i tam może parę kropel ale cycal po trochu do 7,5 miesiąca wiec się ciesze :) ile mogłam tyle karmiłam :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #757982 przez chomiczka
aganobla mamy takie krzesełko, dużo nie powiem o nim bo mało korzystamy. Można obniżać siedzonko i pochylać, wydaje mi się że się sprawdzi. Olka karmię jeszcze w leżaczku, bo jak go wsadzam do krzesła to nie iwem dlaczego interesuje się swoimi nogami, zawiesza łeb na dół i się gapi, nie ma siły żeby go tak z mordką w dół nakarmić. Wydaje mi się ze za mały jeszcze.

Ola byłam parę dni temu w 5 10 15 i były kurteczki zimowe w promocji za 60-70zł, bardzo ciepłe i super jakość.

Sylwia
auto póki co jeździ ;) zobaczymy co będzie dalej. Ubranko drogie, ale jakoś inne mi się nie podobają. Zresztą jakbym kupiła zwykłe wdzianko za 100zł to i tak musiałabym białą kurteczkę lub płaszczyk dokupić bo zimno i wyszłoby znacznie więcej, bo same kurteczki do chrztu są mega drogie.

Banana
musimy pracować, ja wierzę że musi być dobrze. Nie mogę uwierzyć że tak się u nas popsuło, zawsze świetnie się rozumieliśmy. A tu nagle nie wiadomo skąd tyle konfliktów wyrosło. Trzymam kciuki też za was żeby to szybko minęło było jeszcze lepiej niż na początku. Gratulacje dla Daguni z okazji siadania ;)
Ten lekarz u którego był M własnie jest w tej dziedzinie niby specjalistą, podejrzewa taką odmianę padaczki, ale ja myślę że to nie to.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pliszka
cieszę się że z Olusiem lepiej, oby mu już calkiem przeszło. Biedaczek się wymęczył.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Monia Bardzo fajny ten śpiworek, a cena powala, zrób zdjęcie Iguni, bo jestem ciekawa jak się prezentuje :) No i pochwal się koniecznie blondem.

Ja wczoraj zrobiłam Olkowi zupkę z buraczka, marchewki i ziemniaczka i powiem wam że pycha. Polecam wszystkim, bo nie trzeba nawet solić ani nic, jest słodziutka a burak wiadomo mega zdrowy. Dziś była czerwono krwista kupka za to :silly: nawet w miarę Olo zjadł tą zupkę a to najlepsza rekomendacja :blink:

Pliszka ja jestem zboczona na punkcie podłogi. Odkurzam raz w tygodniu, za to dwa razy dziennie zamiatam i myje rano i wieczorem. Wkurza mnie każdy najmniejszy paproch na podłodze. Nie wiem skąd ten brud się bierze, bo chodzimy na bosaka wszyscy ale za każdym razem zmiatam górę śmieci. Kurze na szafce mogą być czasami, ale podłoga musi być glancuś :P podziel się opinią na temat mopa, ile kosztował?

Princess własnie wydaje mi się ze ma bardzo mało zabawek bidulek. Co miesiąc coś mu kupię, ale widzę że znudziła mu się już większość. Szukam mu zwykle używanych na tablicy bo ceny nowych nie tyle powalają co śmieszą.
Bardzo ładny kombinezon, Ty lubisz takie czarne rzeczy dla Adasia. Ja wolę chyba wesołe kolory dla dziecka. Kiedyś siebie ubierałam bez przerwy na czarno dopóki nie odkryłam że wyglądam w nich fatalnie.

Dominia
witaj w gronie mam okresowych :blink:

Pati musiało się tak stać, nie było innej opcji. Tak jak dziewczyny piszą, dobrze że próbowałaś. Nie masz sobie nic do zarzucenia. Tym bardziej ciesz się że nie musisz się z nim męczyć. Będzie dobrze ;)

Byłąm wczoraj u dentysty, drugi już raz i 3 ząbki mam już wyleczone i 400zł popłynęło. Ale nie żałuje. Mam jeszcze mnóstwo ubytków do leczenia. Koszmar. Tak zęby mi się szybko psują że to się w głowie nie mieści. Byłam u niej 2 miesiące temu i przez te 2 miesiące jeden ząb mi sie zepsuł i to bardzo, nie wiadomo czy kanałówka nie będzie konieczna. Przez 2 miesiące!!!! Powiedziała ze mam bardzo wrażliwe i delikatne zeby i na dodatek za mocno je szoruje, poleciła żeby kupić szczoteczkę elektryczną która piszczy jak za mocno się przyciśnie do zębów. Zdzieram sobie szkliwo taki szorowaniem. Za tydzień idę na piaskowanie i usuwanie kamienia i od razu zrobię sobie fluoryzację, no i dalsze leczenie, Już widzę tą płynącą kasę wielkimi strumieniami.

Jutro dostaniemy stół i krzesła, trzeba pomyśleć o przemeblowaniu meiszkania tak zeby było jak najwięcej miejsca mimo tego stołu i 4 krzeseł. Cenię sobie bardzo to że w mieskzaniu nie mamy zbędnych pierdół i jest ogromna przestrzeń. Teraz mam nadzieję że uda się tak wkomponować te krzesła i stół żeby tego nie stracić. Chyba pozbędziemy się barku w kuchni, choć M broni go, ale po co i barek i stół, za dużo tego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758004 przez Monia_T
Chomiczka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Taką zwykłą zupke z buraczka bez mięska Igunia też wcinała :) Była naturalnie słodka, pyszna :laugh: Ale na drugi raz juz szło gorzej... :silly: za to dzis zjadła kaszkę, całą miseczkę aż dorabiałam, szok!!! i radość :woohoo:

Jak ułożę kłaczyska to zrobię blond fotkę :)

Ja odkurzam codziennie rano całe mieszkanie i przecieram płaskim, wilgotnym mopem a dodatkowo co kilka dni myję solidnie gorącą wodą z płynem.

Pliszka też czekam na relację i wrażenia po użyciu mopa :) Najbardziej interesuje mnie czy zbiera sierść ;)

Dominia współczuję...ja już nie pamiętam jak to jest. I wcale nie chcę sobie przypominać :blink:

Banana dzięki :kiss: Na pewno wypróbuję kolejne przepisy...teraz tak myslę, że może jak za krótko gotowałam mięsko, dlatego Iguni niezbyt smakowało?

Ola to ładna nocka :) Ja myślę, że teraz jesienią i zimą dzieciaczki przejdą na inny tryb zasypiania, może Lidusia też się przestawi? Cieszę się, że tak ładnie szczepienie przeszła :)

Idę robić obiadek :)
Miłego dnia :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758062 przez Satine0
Hej wam.

U nas jakoś brak czasu na forum. Byłam dziś z małą u neurologa bo nasza lekarka doczepiła się tego, że Mary za ruchliwa.Wspomniała coś o ADHD :dry: No to ciotka umówiła mnie w szpitalu i poszliśmy. Tak jak myślałam z małą wszystko okej. Rozwija się prawidłowo a nawet jest do przodu...Lekarz nie zauważył nic niepokojącego. Lekarka nas nastraszyła niepotrzebnie ;) Całe szczęście !! Mary waży 8300 ;)


PAtii
Dobrze, że to wyszło teraz niż miało by jemu odjebać po ślubie ;-)

Wczoraj mi Maryś gorączkowała, ale myślę że to od zęba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #758072 przez dominia
Liwia co tam u Was ??

Satine
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758090 przez Satine0
Dominia a Marysia tylko rekoma ruszała mocno...no ale. Poszliśmy, zbadali ją i okej :) a zębuś idzie dalej. Jeszcze nie wyszedł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758223 przez jadziatopol
Satine ale ciekawy avatarek :cheer: :) B) no to rzeczywiscie ta lekarke ponioslo. To wg niej Hubert tez mialby ADHD. Ale dobrze moze ze jest taka nadgorliwa :)
Chomiczka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Princess :) dzieki :) dzisiaj postawilam go na wadze i juz jest 8200g . Wreszcie sie ruszylo! :lol:
Kasia Tosia przeslcizna jak zwykle :kiss:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758252 przez jadziatopol
Dominia :kiss: wspolczuje @.ja tez mam ciezkie dni....najgorszy to drugi ;) ale fajnie ze wyjdziesz gdzies sama :lol: odstresujesz sie troche :P


Dzieki dziewczyny za zyczenia dla mojego taty :)
A u nas nocka horror....obudzil sie o 12 tej w nocy I spal juz z nami w lozku...jeczal przez sen jakby mial koszmary senne.Nasz pediatra powiedzial ze to normalne w tym wieku ...mozg sie bardzo intensywnie rozwija teraz ;) mam nadzieje ze to w koncu minie.
Wy szykujecie kombinezony, kurtki, spiwory a u nas indianskie lato sie zaczelo.Upal jak cholera ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758299 przez bananamana
Ohh dziewczyny i juz po dniu młoda smacznie spi ja poporcjowalam dynie i pomrozilam i wreszcie siadlam brzuch zaczyna bolec na @ czyli radosc wielka i jak w nocy dostane to jutro lub po jutrze jade zalozyc wkladke :)

Ale powiem wam zrobilam jej dzis zupke ale bez miesa tylko dynia ziemniak marchew i pietruszka ugotowalam zblendowalam dalam maselka jadla pierwszy raz dynie nie ze sloiczka po 2h od wypicia 180ml mleka zjedla cala miseczke tej zupki chcialam jej dac tylko skosztowac a ta sie darla o jeszcze a miseczka ma ok 160-180ml szok tak jej smakowalo zrobilam wiecej bedzie miala tez na jutro :D jednak dobry pomysl z ta dynia :D

Jadzia az ci zazdroszcze tej pogody niech wraca do nas ciepelko kurcze felek

Princess bardzo fajny kombinezon taki inny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #758583 przez [email protected]
Dzień dobry :) Gabryś zjadł pierwszy raz kasze jaglaną bo dodałam trochę kaszki manny z nestle a ona jest słodzona.Wózek super,wczoraj jeździliśmy po osiedlu i trochę w lesie :)

Czy u was też tak wygląda ubieranie i wyjście na spacer :unsure:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Obudzili bombla :dry: znowu wiercą :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758594 przez ola85
Witajcie,
Ja tak na szybciutko, co do sprzątania to ja się nie wypowiadam, bo sprzątać nie lubię, co trzeba to zrobię i tyle. Mam znowu hopla na punkcie prania, dzień bez co najmniej dwóch prań to dzień stracony :blink:
Na temat zaburzeń snu tez niewiele mogę powiedzieć...
Satine -
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Dominia -
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja ostatnio tak, najpierw ucieszyłam się bo Lidzia ostatnio bardzo polubiła bawić sama, a potem poczułam się jakoś dziwnie, to bo jak to tak bez mamusi, ja ją zabawiam, a Ona ma mnie gdzieć :P , bo akurat zbaczyła np. kawałek obrusu który zwisał ze stołu i który koniecznie trzeba złapać :silly:
Wczoraj za to trochę spanikowałam bo Lidzia wyruszyła przed siebie. Na razie bardzo powoli, dwa kroczki (na czworakach) potem na brzuch, siada i znowu to samo, ale jest w tym tak wytrwała że kawał drogi przeszła, nawet wspina się po pufach, co niestety zakończyło się upadkiem i było trochę płaczu. Więc pytanie: Jak zabezpieczacie dom przed maluszkami??? Bo ja zdałam sobie sprawę, że chyba jestem w ogóle do tego nie przygotowana... Czekam na każdą sugestię :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758609 przez sylwia1986
Dzień dobry :)

Satine to straszne z tym ADHD, w takim razie co drugie dziecko w tym wieku według niej miałoby już zdiagnozowane :lol: egh.. Pani doktor chyba z Twoją teściową się skumała :silly:

Dominia powodzenia w szkole pomimo @..

Aga mi wygodniej ubiera się kombinezon jesienny, też u nas często wygląda to tak jak u Ciebie..

Ola też mam wrażenie że jestem nieprzygotowana pod tym względem, drażnią mnie nawet wystające krawędzie w foteliku fisher price, Bartek bardzo lubi się po nim wspinać, a boje się że kiedyś nadzieje się na nie główką :angry:

Przed chwilą sprzątałam i miałam czystą ciepłą wodę w misce żeby wymyć puzzle piankowe, Bartek bawił się w drugim kąciku, poszłam po gąbkę, przychodzę a podłoga zalana, Bartek uradowany siedzi w tej kałuży i bawi się miską :dry:

Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758721 przez Satine0
W związku z moim tyciem (mimo diety) zrobiłam sobie wczoraj badanie na tarczycę. TSH wyszło 5.10 norma do 4.20.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758728 przez kasia123m
Satine to masz zawysokiee tsh.moglabys miev 2 ale 5.musis posukac endokrynologa eby znalal pryczyne.a co do adhd to moja toska ma napewno.nawet na rekach sekundy nieposiedzi tylko sie obraca jakby chciala zejsc na podloge.calymi dniami sie husta albo skacze pupa..robi mostki.przzewijanie czy karmienie to niezla sztuka
W dodatku od tyg caly dien jeczy lub ryczzy.jak rano wstaje to to mi sie juz nic nie chce jak slysze to jeczenie.posadze obok siebie to obrot jak do raczkowania rekami na mnie i gleba na bruch i ryk.znow posadze i znow to samo...koszzmar.nic jej sie niepodoba.jakis skok mial teraz byc?



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl