BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 6 miesiąc temu #757466 przez ola85
Martyna - przerąbane macie z tym katarem. Współczuję problemów z opiekunką, ale może tym razem traficie na kogoś konkretnego
Lidzia właśnie przez katarek polubiła nasze łóżeczko :) ja do spania ubieram body ( krótki rękaw) i na to pajaca. Do zabawy różnie. czasem i rajstopki i spodnie, czasem tylko body i dresik.
Tak po zdjęciach to wydawałoby się się Robercik sporo urósł, ale jutro okaże się :)
Monia - haha, no zmierzyć dzieciaczki to teraz nie będzie łatwo, takie ruchliwe :)
Chomiczka - współczuję problemów z M., muszę zajrzeć do 5 10 15 jak mówisz że tam fajne rzeczy :)
i tyle zdążyłam
Buziaki dla dzisiejszych małych jubilatów :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #757468 przez Monia_T
Aganobla ja mam bardzo podobne krzesełko i sobie chwalę :) Także mogę polecić :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #757484 przez sylwia1986
Princess dzięki już działa, też nie znoszę gryczanej ;)

Ola to teraz ze szczepieniami na jakiś czas spokój ;)

Martyna dzięki, remont powolutku, kanalizacje musieliśmy wstrzymać na przyszły rok, bo skończyły się pieniądze z urzędu miasta na dotacje do tego. Obyś znalazła najlepszą opiekunkę dla Robercika, też mam trochę obaw z tym związanych, że Bartek będzie musiał zostać z kimś "obcym".
Ja ubieram Bartka po domu w body na długi rękaw, sweterek, rajstopy, skarpetki i spodnie, ale mną się nie sugeruj, bo my w pokoju mamy 17 stopni, gospodarz jeszcze nie zaczął palić w piecu :angry: Na noc body z długim rękawem+pajacyk i śpi pod grubszą kołderką.
Czapeczkę mamy z polaru. Kocyka ciepłego nie mamy, jak zrobi się jeszcze zimniej mamy śpiworek.

Iga, Lidzia pięknie rośniecie dziewczynki :lol:

Chomiczka Oluś pięknie siedzi, bardzo ładny kocyk do wózka, ubranko też, ale cena sporawa :ohmy: jak sprawa z autem, mam nadzieje że już wszystko dobrze, z M też się dogadacie.

Monia wow, chyba też się skuszę na ten śpiworek.

Aga daj znać jak wózek ;)

reszta później ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #757522 przez anoda89
Hej. Chętnie bym sobie zwami pogadała ale niektóre rzeczy to dla mnie czarna magia i sobie tylko czytam.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Coś Jadzi ostatnio nie widać :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #757549 przez bananamana
Cześć dziewczyny :)

Poczytałam was troszke młoda juz usnela mam nadzieje ze dzis nocke przespi wczoraj ladnie spala ale wczesniejsze 5 nocy bylo fatalnych budzila sie po 15 razy nie umiala usnac spowrotem no szal.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Monia Iga jaka latajaca dama :D Dagula tez to lubila baaaaardzo ale jakkos od kilku dni sie zaczela bac nie wiem dlaczego nigdy jej sie przy tym nic nie stalo a widac ze sie boi wiec juz tak nie robimy.

Ola mialam pytać jak Lidzia z ta zupką smakowala jej czy tez nie podeszła? :)

Dziewczyny Daguli przebił sie dzis olejny ząbek :) I zaczęła dziś sama siadać :) Ale co najlepsze nie widzialam jak ona to robi polozylam ja do lozeczka i wyszlam z pokoju nagle mnie wola ejjjj ejjj wchodze patrze a ona siedzi zadowolona i pozniej znow to samo :D ale pokazac mi jak to robi nie chciała :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #757551 przez jadziatopol
Anoda jestem kochana :kiss: podczytuje po cichutku z samochodu jak mam przerwe w jezdzeniu. Tata moj jest niesprawny i woze go wszedzie. Wlasnie zawiozlam go na radioterapie i mam chwilke.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Monia dla Iguni tysiac buziakow z okazji ukonczenia 8 miesiecy :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: fotki suuuuper!
Alina dla Nataszki tez moc buziakow :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Pliszka i dla Olusia rowniez :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


Co do fotelikow i tutaj jest obowiazek wozenia maluszka tylem do kierunku jazdy do roku czasu i mozna zaplacic niemala kare . ..a wskazane jest wozenie do 3 roku zycia. Na pcozatku tez sie balam jezdzic z Hubertem sama bo go nie widzialam ale tutaj rozwiazano ten problem sprzedajac duze lustra ktore montuje sie na zaglowku....w nocy sa podswietlane . W ten sposob dziecko widzi mame podczas jazdy i mama widzi malucha :)
Kurcze...brak mi czasu na pisanie na forum....wogole tego czasu tak na prawde nie mam ;) jezdze od rana do wieczora jako kierowca taty...wpadam czasem do domu na pol godzinki zeby Hubert szybko sie rozprostowal i polazil.....i potem znowu do samochodu. Juz jestem tym zmeczona ale wyjscia nie ma...musze ;)
Z nowosci to mamy drugiego zabka :lol:
Jak czytam jakie wasze maluszki sa duze to sie zaczynam martwic. Hubus ma 70 cm i wazy tylko 8 kg. No ale moze to jeszcze jest w normie. ZObaczymy. We wtorek idziemy na wizyte to wtedy lekarz sie wypowie.
Pzrepraszam ze nie odniose sie do wszystkich waszych postow ...tyle ciekawych rzeczy mnie ominelo ale niestety ;) nie jestem w stanie ;)
Pozdrawiam was wszystkie :kiss: i buziaki dla dzielnych maluchow :kiss:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #757572 przez Pliszka
hej

Piąty dzień biegunki :( Pupa biedna, ale po mące ziemniaczanej chyba jest troszkę ulgi. Dziecko roześmiane, je z wielkim apetytem, śpi ładnie. Mam nadzieję, że jutro wreszcie nie znajdę nic brzydkiego w pieluszce.
Jakie macie doświadczenia w pobieraniu siusiów do badania? Mam już magiczny zestaw, ale nie wiem jak się do tego zabrać :laugh: Najlepiej chyba z samego rana, co?

Martyna, przykro mi z powodu opiekunki :dry: Mam nadzieję, że znajdziecie kogoś fajnego.

Ja mam zdecydowanie większe zaufania do instytucji żłobka niż opiekunki, ale to w przypadku dziecka już chodzącego, taki maluszek to jednak wymaga innej opieki.
Ja się z Olusiem bardzo nie chcę rozstawać, lubię swoją pracę, ale najchętniej wróciłabym dopiero za jakieś dwa-trzy lata :blink: Ech, marzenia..... Przyjdzie luty, to pomyślimy co robić.

Monia, a Ty już w poniedziałek? Wow! To się powiększy grono zapracowanych mamuś. A z kim zostanie Igunia?
Zdjęcia super :) Olek też uwielbia latać :laugh: :laugh: :laugh: Im większa głupotka, tym większa frajda, znam to :laugh:

Marlena, GRATULUJĘ!!!! :) A daleko masz do Rzeszowa? To chyba super się ułożyło, jeszcze do końca roku posiedzisz sobie z Filipkiem i się będziesz szkolić, a od nowego roku, nowe wyzwania! Super, że się udało! Trzymam kciuki żeby to było To :)

Chomiczka, przykro mi :( super, że Oluś grzeczniejszy :) Jest słodki :)

princess, też muszę zamówić te kaszki :) niech Adaś je na zdrówko :)
Ja UWIELBIAM kaszę gryczaną :laugh:

Olus po domu najczęściej nosi bodziaka z długi rękawem, na to cienka koszulka lub bluza no i półśpioszki lub spodenki, wolę półśpiochy, bo on sobie namiętnie zdejmuje skarpeteczki :laugh: Misiek też całe życie na boso jak tylko może jakby go skarpetki parzyły i synek ma to samo :laugh: Na dwór na razie nosimy czapy z dinusiem, którymi się tu chwaliłam i na to kapturek :) Zaczęłam Olka ubierać w skafanderek zimowy, bo ta jesień jakaś do kitu zupełnie :dry:

Anoda- powodzenia w interesie!!! :)

I zapomniałabym: buziaki dla Iguni, Nataszki i Bartusia!!! Dziś nasze święto :)

Dobrej nocy, Oluś usnął, Misiek na kolacji służbowej, mama idzie zanurkowac w wannie :laugh: Może naleję sobie kieliszek winka i wypiję zdrowie osmiomiesięcznego synka :silly: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #757589 przez Monia_T
Sylwia ja stara sklerotyczka co miesiąc zapominam o Bartusiu....wycałuj go od zapominalskiej e-ciotki Moni :kiss: :kiss: :kiss: jutro na spacerku zrobię fotkę Iguli w śpiworku :) dla Ciebie :)
Matko ale u Was ziiiiiimno! U nas odwrotnie, nie dość, że kaloryfery mam wyłączone, okna wszędzie rozszczelniam na noc to i tak temperatura nie chce spaść poniżej 23 stopni...masakra jak ciepło, a boję się otwierać okna.

Pliszka dobrze, że mączka pomogła :) Biedny Oluś z tą biegunką...oby mu już przeszło :)
No wracam do pracy...w sumie mam chyba najbardziej komfortowe warunki z Was wszystkich...do biura mogę chodzić kiedy chcę, na ile chcę...także planuję 2-3 razy w tygodniu max do 3 godzin. Popołudniami umawiać będę sobie spotkania z klientami...oby się tylko szybko jacyś znaleźli, bo ja żyję z prowizji :blink:
Igunia teraz będzie z tatą, bo akurat ma popołudniówki. Później ze swoją chrzestną albo z dziadkiem, no i popołudniami jeszcze babcia dochodzi. W sumie są to jedyne osoby, którym bym mój skarb powierzyła. Boję się bardzo obcej osoby, tego, że skrzywdzi moje maleństwo...a jak jest sam na sam to nigdy nie wiadomo...
Chomiczka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Banana ja wypróbowałam Twoją zupkę :silly: I nawet kilka łyżeczek moje dziecię wciągnęło :) Masz jeszcze jakieś przepisy?

Przed chwilą dowiedziałam się, że w przyszłym roku czeka nas wesele :) I zostałam poproszona na świadka :laugh: No teraz po Nowym Roku muszę się wziąć za siebie :silly:

Nałożyłam sobie blond, pierwsze przygotowanie do powrotu do pracy. A jutro wieczorem idę z dziewczynami z biura do miasta...kolejny punkt przed powrotem :silly:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #757601 przez bananamana
Jejku najlepszego dla wszystkich osmiomiesieczniaków bez wyjatku buziaki od eciotki :kiss: :kiss:

Monia to podaje jeszcze ilka:

kilka różdżek brokułu + jeden ziemniak i świeży koperek gotowac ok 30 min zblendować i dodać odrobinę masełka

cielecina lub gołąbek lub królik gotować ok godziny pozniej do tego dodać burak, marchewkę, biała pietruszkę i ziemniaczek i gotować drugą godzinę zblendować bez wywaru i gotowe

mięsko znow gotujemy godzine pozniej dodajemy marchewke pietruszkę i świezego pomidora gotujemy nast godz lub 30 min zalezy jak chcemy miec miekkie warzywka, w osobnym garnuszku gotujemy ryż, blendujemy warzywa i miesko z ryżem mozna dodać wywar :)

A jutro chce zrobić z dynia

Królik gotowac godzine dodac po godzinie marchewke pietruszkę dynię gotowac ok 40 - 60min zblendowac bez wywaru do wywaru dodac zółtko i kasze manne (lub inna kaszkę) wymieszać ze zblendowanym mieskiem i warzywami :)

Mam jeszcze kilka zapisanych ktorych nie pamietam to jutro ew wrzuce jak mloda spac bedzie teraz ja tez sie powoli zbieram.
Aha w tych przepisach nie dalam ryb bo mloda nie bardzo za ryba przepada może wy dziewczyny znacie jakis dobry przepis na danie z rybą?

Dobrej nocy mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #757602 przez Marlena1888
oooo pliszka faktycznie :) Twój brzdąc kończy dziś 8semkę, gratulacjee i najlepszego:) :kiss: :kiss: :kiss:
to dobrze że pupka troszkę lepiej, ale sie namęczy bidulek.. o to relaksing w wannie.. faaajnie.. a u Was ile trwał katarek jak Oluś miał? u nas katarek zalewa usteczka, straszne jak się męczy i to przez czyjas bezmyślność głupią.
co do pracy to faktycznie, też tak to czuje :laugh: będę miała czas na przyzwyczajenie się do nowego obrotu sprawy :blink: a od nowego roku "go on" na poważnie:) jestem mega podekscytowana, ponieważ myślałam o tej pracy od końca studiów moich (bo mój kuzyn mi ją obiecał, że jego najlepszy qumpel ma taką firmą i bla bla bla) odroczyliśmy sprawę do czasu aż Fifi podrośnie, i dalej nic mimo iż było kilka rozmów na ten temat :blink: aaa teraz doszłam do wnioosku ze będę pracować dla konkurencji i niech żałuje haha czyli cały czas przyciągałam do siebie myśl że będę trenerem :woohoo: siła podświadomosci :woohoo: jestem ciekawa nowych wyzwań i projektów :woohoo:
ja też uwielbiam gryczaną :silly:

Monia buziaczki dla następnej kochanej solenizantki!!!!!!!!!!niech Igunia rośnie zdrowo!!!!!!! :kiss: :kiss: :woohoo:

Alinka wszystkiego naj naj dla Natasi :kiss: :kiss:

Jadzia topol duuuuużo zdrówka dla taty! jak on dycha? pewnie jemu też ciężko, dobrze że w Tobie ma oparcie.. bierze tramal, morfinę ? a gdzie to jeżdzicie? do szpitala cały czas? a jak tam armenka się spisuje? pozdrawiam gorąco!!! i całuski dla Hubcia :kiss: :kiss:


teściowa była, trochę pomaga, wyamolowała u nas podłogę i Fifi jakoś zasnął. idę się kąpać szybko póki śpi spokojnie.. a Wy ile razy dziennie dawałyście nasivin? bo pisze 2-3razy dziennie a mi się wydaje że u nas jest większe zapotrzebowanie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #757626 przez jadziatopol
Marlena gratulacje kochana :) super ze znalazlas taka prace i tak szybko! zdolna babka jestes :cheer: :) co do taty....dzieki, jakos nawet sie trzyma. Teraz jest nieco lepiej bo juz sie zaczal troche ruszac. Niestety ma zajety kregoslup przez szpiczaka ;) bierze jakies cos tam (nie pamietam nazwy) i dostal tez morfine ale jeszcze jej nie bral bo sie boi. Ma dostac teraz karte medyczna na marihuane . Bedzie ja kupowal w sklepie medycznym w formie ciasteczek o roznych smakach :)
Armenka wrocila odmieniona, mlodsza o 10 lat (moze jakis lifting)...hahahha...ale ona niewiele nam moze pomoc bo nie ma prawa jazdy. Jedyne co robi to gotuje swoje armenskie paskudztwa ,ktorych tata nie chce jesc :lol: przemycam dla niego cos naszego. :lol: jak mozna tak paskudnie gotowac ? ;) :cheer: woze tate do szpitala na radioterapie raz w tygodniu a dwa razy w tygodniu podaja mu jakis preparat na kosci ...tez neistety w szpitalu dozylnie ;) oprocz tego rozne wizyty u lekarzy i tak caly tydzien ;) no ale nie ma wyjscia. Mam nadzieje,ze szybko wroci do formy ...ale pewnie jak wroci do formy to wezma go na drugi cykl chemii i bedzie znowu to samo ;) a potem przeszczep szpiku :) dzieki kochana :kiss:
Banananama super ze Dagunia juz siedzi! ale to radosc :lol: :) buziaki od ciotki :kiss:
Pliszka biedny Olus ;) biedna pupcia ;) winko w wannie...hmmm.super sprawa :lol: jeszcze raz buziaczki od ciotki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Monia pokaz nam ten blondzik :cheer: :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #757674 przez dominia
Buziaczki dla wszystkich dzisiejszych solenizantow :*

Jadzia Asia ale mi Ciebie brakowalo ! Juz zaczelam sie martwic :( trzymam kciuki za Tate, napewno bedzie dobrze ! :* ucaluj Hubunia :*

Marlenka gratuluje pracy ! :)

Pliszka oby Oluniowi przeszlo szybko !

Monia super, ze wracasz do pracy :) ile ja bym dala za to zeby mial mi kto zostac z Igiem a ja poszlabym do pracy, teraz musze kombinowac jak tu praktyki zrobic :( i nie mam pojecia jak ..

Chomiczka Kochana to napewno jakis kryzys, wszystko wroci na wlasciwy tor zobaczysz ! :*

Wiecej postow nie pamietam, za wszystkie pominiete przepraszam, pisze z tel i ciezko strasznie. ;)

PATI CO SIE DZIEJE ????????????????????????????

Przespanych nocek ! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #757677 przez kasia123m
Banana przepisy super..spisuje sobie bo ja gotuje monotonnie.a jak gotujesz ta cielecine godzinke to ona potem ladnie się blenduje?tzn nie zostają nitki?bo ja gotowałam dwa razy i niestety nitki zostawaly,a mam pomrozone porcyjki..zawsze to zdrowsze miesko.

CHomis sliczny..ale on jest slodki.a co do M to u nas tez dziś wielka awantura...no coz..

wszystkiego naj dla wszystkich 8 miesieczniakow :laugh:

Pati widziałam Marcelka w akcji..super:)

Monia wiesz ze wyjelam glukometr i już 4 dni lezy..boje się zmierzyć cukier..M mi mowi zebym lepiej niesprawdzala..ja jeszcze po porodzie nie robiłam obciążenia glukoza.do hematologa tez miałam teraz isc ale nie ma na nic czasu..

Jadzia sily i zdrowia dla Taty:)

i fotka Tosi z dzisiaj..zimno było okropnie.palak można zdjąć ale jakos wole zzzz NOi ten śpiworek jest bez góry..bo jeszcze zacieplo..tzn ta czesc naokoło glowy.

Princess dzięki za linka..zaraz się biore za zamawianie:)



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #757679 przez princess
Zapomniałabym: buziaki dla wszystkich dzisiejszych solenizantow :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #757727 przez xpatiiix3

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl