BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 3 miesiąc temu #823157 przez dominia
My zmagamy sie z goraczka, jak tylko leki przestaja dzialac to Igor leci przez rece ..
Do tego morze sliny !!!!!! Ja nie wiem jak mozna tyle tego produkowac ..

Suzi Mikuś jaki Mamusiny :lol:

Mam nadzieje, ze jutro to gowno przejdzie bo ja juz nie wyrabiam a co dopiero moj malutki duduś :(

Dziewczynki caluje Was :kiss:

Jadzia Hubi super ! Trzymam kciuki za Tate :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823168 przez jadziatopol
Dominia Hubus tez tak mial ...przez prawie 6 dni goraczka okolo 40 stopni i przelewal sie doslownie przez rece...leki nie pomagaly...nawet czopki z Pl. Robilam zimne oklady....na 5 dzien dostal wysypki i 2 zeby wyszly. To byla 3 dniowka u nas 5 dniowka...a przez goraczke wylazly zeby :lol: oby Igorkowi sie szybciej skonczylo...biedaczek :kiss: buziaki od ciotki i trzymajcie sie zdrowo :kiss:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #823187 przez [email protected]
Hej :)

Princes Gabryś też nie chcę owoców,od miesiąca zjadł 2 małe słoiczki,jabłka wcale nie chcę,banany jadł a od 2 tyg też nie dobre

Suzi Mikuś super chłopak i mama też pięknie :kiss: fajna taka dorosła siostra :)

Jadzia Hubi świetny w chuście :)

Michasia w nocy budził się 2 razy,raz cycuś i raz woda,dzisiaj noc już taka sobie ale nie jest źle :blink: pewnie nie długo skończę karmić albo tylko mi się tak wydaje :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823205 przez sylwia1986
Dobry wieczór, ja tak od końca.
Dominia zdrówka dla Igorka, my przerabialiśmy taką gorączkę prawie 40 stopni, wiem co czujesz..
JAdzia 51 :unsure: , wow :ohmy: moja mama została babcią w wieku 49 :silly: zapomniałam dopisać że Bartek jadł już mleko krowie pod postacią serków homo, jogurtów naturalnych i budyniu, jest ok. Hubuś genialny z tą chustką, u mnie króluje portfel i klucze :D no i moja kosmetyczka i skrzyneczka z biżurią :side:
Suzihaha :lol: ja za to jestem rocznik dzieci z Czarnobyla, więc rocznik pierwszego lądowania na księżycu wydaje się całkiem ok :lol: Mikuś wymężniał nam lutowy kwietniaczek, a mama kwitnie :lol:
Chomiczka bardzo fajną Oluń ma huśtawkę, słodziak jak zwykle :kiss:
KAtrinka gratulacje dla Anulki :kiss: oj ja też czekam na te pierwsze kroczki, bo póki co Bartuś się puszcza i leci na mnie z nadzieją że mama przecież złapie. A co do mieszkania z rodzicami, jest szansa że będziecie mieli osobne łazienki i kuchnie? Bo to są najczęściej główne miejsca konfliktowe.
Pliszka fajne rytmy, ale ja mam w pracy i po pracy taką gimnastykę, że wieczorem tylko marzę o kąpieli i łóżku :blink: Nie martw się o Olunia w żłobku, ja pierwszy dzień jak go zaprowadziłam przeryczałam, a teraz Bartek zrobił się taki rozgadany i rezolutny że nie żałuję tej decyzji, bardziej martwiłabym się zostawiając go pod opieką niani. Panie zawsze opowiadają mi ile jadł (oj a zjeść potrafi tam sporo)bo jak widzi że inne dzieci jedzą to on też robi am :silly: ile i kiedy spał, jak się bawił :)
Alina ja też generalnie jestem zdana na siebie, M popołudniami dalej jeździ na budowę, moi rodzice pracujący 60km stąd, a teściowa też pracuje, a nawet gdyby nie pracowała to wolałabym oddać Bartka do żłobka niż jej, ale nie będę się rozpisywać na ten temat. :evil: :X
Olu to spory robicie roczek, a w tej samej restauracji co chrzciny? Rezerwowaliscie już salę? Ja się ciągle bije z myślami. Ale ostatni weekend tata robi 50 urodziny w restauracji, mama w połowie marca również ma 50, więc myślę czy by tego jakoś nie połączyć.
Dobrych nocek i udanego weekendu :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823387 przez xpatiiix3
Wizyta u endo zadowalająca, jestem zdrowa ale dalej musze brać leki wszystko w normach już szok jakiś cud chyba a kazała mi się nastawić na min. rok leczenia :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823398 przez dominia
Magna89 odezwij sie do Nas bo widze, ze podczytujesz, zapraszamy !!!!!!

Pati a cos wiecej ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823453 przez ola85
Witajcie
Dominia - wycałuj biednego Igusia :kiss: Obu ta wstrętna gorączka odpuściła...
Sylwia -
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Co do chodzenia do Lidzia robi tak że idzie przy meblach a jak już jest blisko kanapy i wie że bezpiecznie, to się puszcza, robi sama 2 czy 3 kroczki i ląduje na kanapie, lub na mamie
Pati - skoro tak lekarka powiedziała, to dbaj o siebie i pilnuj leków :)

Macie jakieś prezenty dla dziadków, bo niedługo ich dzień? Ja myślałam żeby zgapić pomysł Sylwii i zrobić zdjęcie Lidusi z wierszykiem i może po kwiatku, a Wy???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823485 przez xpatiiix3
nie wcześniej mówiła rok leczenia minimum a teraz powiedziała, no to jeszcze za miesiąc zobaczymy i możliwe że szybciej odstawimy leki, ale pod kontrolą muszę być :) na razie mam dawke zmniejszona na 10mg :) brałam 40 a pote 20 a teraz jestem bardzo zadowolona a w przyszłym tyg pójdę do ginka zobaczyć czy nic tam się nie dzieje o ile @ nie dopadnie mnie :)
Masakra jak powiem Wam szczerze codziennie się modliłam, poważnie codZiennie o zdrowie.! i Jednak Bóg mnie wysłuchał jestem taka szczęśliwa, że sobie nie wyobrażacie :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823582 przez jadziatopol
Patii to super wiadomosci! :)



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823586 przez magna89
Witajcie :)

Przepraszam Was za to podczytywanie...
Trafiłam na forum przypadkiem, prosto z googla, szukałam informacji na temat alergii na mleko (która mnie dopadła na stare lata :P )i z jakiegoś powodu wyszukało jeden z Waszych postów. Zaczęłam czytać, no i wciągnęłam się... :blush:

Nie mam jeszcze własnego dzidziusia, ale postanowiliśmy z mężem zacząć starania na wiosnę, więc jak dobrze pójdzie, może dołączę do lutówek 2015 :blink:

Nie wiem czy będę się udzielać, bo w temacie dzieci niewiele na razie mogę powiedzieć, ale tak czy siak, napiszę coś o sobie.
Mam na imię Emilia, jestem z Warszawy i w czerwcu skończę 25 lat. Rok temu skończyłam studia i wyszłam za mąż. Pracuję w niedużej firmie, a w wolnym czasie czytam, oglądam seriale komediowe i słucham muzyki.
No, to tyle o mnie :)

Pozdrawiam serdecznie Was i Wasze dzieciaczki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #823624 przez dominia
Jadzia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


U Nas gorączki ciąg dalszy ale .. dzisiaj Ig dostał leki 'tylko' o 4:30 rano i po 17 .. po południu miał stan podgorączkowy ale rosło i rosło .. jak przekroczyło ponad 38 st. to dałam czopka.
Wyszły Nam 2 zęby :cheer: jest już 8, 4 na dole i 4 na górze :)

Magna spoko fajnie, że się przyznałaś, że szpiegujesz :lol: :lol: jak chcesz to zawsze z radą możesz do Nas wpaść :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823654 przez aga27
Czesc wszystkim, nie wiem czy pamietacie jeszcze mnie i moja Ewunie...
Nie pisalam juz bardzo dawno, bo albo brak weny, albo rozne zmartwienia, a w szczegolnosci brak czasu.Praca, dom i mała- duzo wszystkiego.

U nas to jest tak...Ewa opanowala turlanie, pelzanie.
Chce raczkowac, ale ustawia sie do pewnego etapu i potem pac na brzuch i to tyle.
Co dziwne nie potrafi sama usiasc tzn z plaskiego lezenia na plecach, jak juz jest np na poduszcze to wtedy sie podniesie i oczywiscie z pomoca mojej reki to tez...
czy ktores z waszych malych maja podobnie???bo ciut sie niepokoje
ogolnie jest jeszcze zalezna ode mnie jesli chodzi o taka swobode ruchow
lezac w lozeczku nie podniesie sie do siadu, bo nie wykorzystuje szczebelek...
jak jej pomoge usiasc to wtedy wstaje na kolanka i trzyma sie drabinek
wstaje gramolac sie ale tylko po mnie
chodzi i biega trzymana za dwie rece
duzo gada i gaduli, bardzo duzo rozumie, umie pokazac wiele rzeczy,je raczkami sama, pije sama,jest tak sprytna i madra
nie mamy zadnego zeba????czy jestesmy jedyne?
i mamy duzy klopot- od 3 miesiecy zadnej w pelni przespanej nocy, wybudza sie srednio od 3-10 razy,ani my ani dwie lekarki nie moga dojsc przyczyny
czy to mozliwe ze cos z tym zabkowaniem nie tak???
od wczoraj Ewa ma stan podgoraczkowy, i brak objawow przeziebienia
nie do konca dziasla zwiastuja zeby, ale moze...w poniedzialek tak czy tak wizyta u lekarza
jakos od poczatku problemy i zmartwienia nas nie omijaja...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58922 [/url]http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58921 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #823656 przez jadziatopol
Dominia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Biedny Igi :( to ktory dzien Igorek ma goraczke? Hubert mial dokladnie tak samo i tez 2 zeby wyszly przy goraczce. WOW! ale macie juz zebow! :cheer: my dopiero ctery :lol:
Aga pewnie ,ze pamietamy :) wiesz...kazdy maluszek rozwija sie w swoim tempie. Mowisz ,ze dzwiga sie, za raczki biega, duzo rozumie wiec wydaje mi sie ,ze wszystko jest w porzadku. Moj Hubert pomimo tego,ze chodzi juz od 2 miesiecy i siada od 5 miesiaca sam to dalej z plaskiego lezenia czyli z plecow nie podniesie sie do siadu (pozycja jak do brzuszkow)....robi to caly czas albo z boczku albo z brzuszka. Na pewno wszystko jest dobrze i Ewunia rozwija sie prawidlowo. A goraczka....hmmm....u nas to byla trzydniowka po ktorej wyszly nam 2 zeby wiec moze i wy bedziecie miec jzu wkrotce zabki :lol:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823675 przez dominia
Jadzia leci już 4 doba od teraz :( noo poleciał z tymi zębami równo :lol:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Aga jasne, że pamiętamy !!! :kiss: ale super, że się odezwałaś, jak Ewunia ? jak sobie radzicie ? u Nas zębów jest 8 :cheer: więc z tym Ci nie pomogę ale ja bym sprawdziła jak z wit. D :) to, że Niunia nie raczkuje to nic, jedno dziecko będzie a drugie nie, mój już czwarty miesiąc zapitala na czterech i ani mu się śni iść na nogach ;) chociaż gdyby nie gorączka to już coś kompinuje jak przejść od stołu do kanapy :)
Odzywaj się częściej !! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #823679 przez chomiczka
Aga nie martw się, kilkoro dzieci na forum nie ma jeszcze żadnego zęba, u nas są tylko dwa. Jeśli chodzi o spanie u nas od ok 4 miesięcy ani jednej spokojnej nocy, wczoraj było cudowna bo obudził się tylko 3 razy. Potrafi budzić się w nocy co pół godziny a bywały i takie gdzie co 15 minut był ryk. Sądzę że taka uroda maluchów. Gadałam z dziewczyną w warzywniaku wczoraj to powiedziała że ona przez 5 lat pierwsze dziecka nie przespała nocy bo ciągle coś. Stan podgorączkowy może być od wielu rzeczy, my mamy od 3 dni temp 37,5 i w sumie nic poza tym, może zęby. Póki nie rośnie to czekam.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mój też nie siada z pleców, musi najpierw przewrócić sie na brzuszek. Do chodzenia za to jeszcze daleka droga.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl