BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 3 miesiąc temu #823687 przez chomiczka
Dominika ma rację, może warto oznaczyć poziom wit D we krwi bo niedobór może opóźnić zabkowanie, a w dłużej mierze prowadzi o krzywicy więc warto to monitorować zawczasu i zapobiegać. Olo miał niedobór ale od pół roku dostaje podwójną dawkę wit D.
A niektórymi objawami niedoboru jest pocenie się, zwłaszcza główki, słabe zarastanie ciemienia, krzywizna główki,.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823695 przez chomiczka
Honka Ty jesteś drugiej ciąży i nic się nie chwalisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WOW GRATULACJE!!!!!!!

Chwal się i to już co u Adasia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823743 przez Suzi
hey :)

jadzia ooooo jadziaaaaa.... :X :X :X :X :X :X :P

dominia, ucałuj Igunia, ja obstawiam ze to na ząbki, mozesz dawac Iguniowi paracetamol na zmianę z nurofenem lub ibufenem, paracetamol max co 4 godz a nurofen co 8 godz a odstep miedzy nimi moze byc nawet pół godziny ale wtedy kiedy temperatura sie trzyma i nie chce schodzić, no i oczywiście jest powyżej 38

U nas dziś niepostrzeżenie wyszedł ząbek :lol: skupialam sie na podglądaniu gornych a tu myk, wyszła druga dolna dwojeczka :lol: , czyli na dzien dzisiejszy mamy 4zabki na dole i 2 na gorze :lol:

alina, wiem ze jest mleczko bezlaktozowe dla kotkow, bo jak znalazlam kiedyś kociego oseska i wzięłam na wychowanie to mu takie kupowałam :side:
Fajnie ze mozesz tyle zrobić z Nataszką, obawiam sie ze Mikolaj nie dalby mi polowy tego zrobić w jego towarzystwie :silly:

dominia, a tak przy okazji, czy moze wiesz co słuchac u tej Gosi ktora miala coreczkę Zosię z chorym serduszkiem? Bo marcowki znikły no i brak wiadomości od Gosi. Ona tak w ogole tez chyba zaszła w drugą ciąze :cheer: a co z Zosią? Wiecie coś?

aga, myslę ze skoro Ewa tyle innych rzeczy robi, to spokojnie mozesz jeszcze poczekac na siadanie :side:

Dzis Mikuś był znowu w gościach, oczywiscie z nami :side: zachowywał sie bardzo dobrze :lol: oczywiscie zadbalismy o to zeby był wyspany, tatus się "poświecił"i pospał z nim :lol: zeby zlapał kondycję, no i z zadowolonym i wyspanym Misiem pojechalismy do znajomych. Miś czarował usmiechami, suszył uzębienie do gospodarzy, przechodził z rąk do rak, gulgotał, spiewał, bawił sie ładnie zabawkami, no cuda panie, cuda. Olsnił i "kupił" wszystkich ale w drodze powrotnej byl juz padnięty, malo co nam nie usnąl w aucie, ale wytrwał choc byla juz prawie. 22 :cheer: , troszkę przegieliśmy :P , no ale dal radę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823784 przez Pliszka
Hej

Jadzia, ja bym to wywaliła :silly:

Suzi, Oluś w piątek wrócił z imprezy koło północy :blink: Też był super grzeczny, od 21 spał u mnie na rączkach, graliśmy ze znajomymi w super grę "Wsiąść do pociągu" :) Fajnie, że Mikuś taki towarzyski i grzeczny :)

aga, Oluś też nie ma jeszcze zębów i nie przyszło mi nawet do głowy żeby się tym martwić :laugh: :blink: Widziałaś kiedyś człowieka, któremu nie wyrosłyby zęby? ;) Sama miałam pierwszego ząbka w wieku 13 miesięccy, i może dzięki temu wszystkie mleczaki wypadły mi zdrowiutkie bez żadnej dziurki. Spokojnie, z tego co piszesz Ewa się ładnie rozwija.

Miłego dnia, zostawiam chłopaków i idę na zumbę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #823867 przez Pliszka
Już się mama wytańczyła, ciasto w piekarniku www.mojewypieki.com/przepis/brownie-z-ka...ej-z-orzechami-pekan i odpoczywamy :)
Wiecie, ze wczoraj był Dzień Kubusia Puchatka? :) My świętowaliśmy :laugh: :laugh: :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824034 przez michasia
Suzi, super, że Mikuś taki "w gości" się zrobił:)

Pliszka jak ciasto? dziewczyna z blogu "bez pszenicy" też je niedawno wstawiała chciałam wypróbować.Ale narazie siedzę w sernikach. Dla odmiany teraz zrobiłam na zimno, ale na środę znów piekę zwykły. Uwielbiam.
Ta gra "ticket to ride" jest genialna-graliśmy u znajomych ładnych kilka lat temu, a jakieś 4 lata temu zażyczyliśmy sobie na gwiazdkę. Mamy Europe, podobno fajne są też takie plansze dodatkowe.

Jadzia....o Matko!!!

Katarinka gratulacje dla Ani.

Grzyzgunia co to są chrumery?

Sylwia a jak idzie budowa? Na jakim jesteście teraz etapie? Na kiedy chcielibyście się wprowadzić?
Nawet doby pomysł, by się podłączyć do urodzin rodziców-pewnie niedużo gości więcej:)

Dominia ale Igorek zębaty.

Byliśmy wczoraj na roku, 3 latkach i imieninach.Poimprezowaliśmy do 1. Ania miała ful radochy-biagające dzieciaki, balony, wielki pies (chyba wstawiałam zdjęcie z Sylwestra) i kot do wymemłania (te nasze raczej uciekają). Usnęła ładnie po 22 i spała przy imprezujących dorosłych :)

Aga a Ewa zrobiła się mniej marudna? pamiętam, że miałaś z nią podobnie jak z Chomiczkowym Olkiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824047 przez aga27
dzieki dziewczyny za slowa otuchy i za pamiec

pliszko- co do zebow, to ja tez czekam tyle ze juz mnie jedna lekarka postraszyla, ze jak do roku nie wyjda to byc moze konieczne bedzie przeswietlenie, czy sa zawiazki zebow itd, ze takie pozne zabkowanie ma znaczenie co do uksztaltowania zuchwy itp, wiesz ja jednak poki co na zadne przeswietlenia nie pojde, racja ze zeby wyjsc musza, a skoro wiecej dzieciaczkow nie ma zebow to nie jestesmy jedyne

Poza tym co wczoraj pisalam to Ewa ma oczywiscie etapy i dni ze bywa bardzo marudna, ale poprawila sie.Owszem ciagle wymaga dosc duzej uwagi, ale potrafi tez slicznie bawic sie sama.Mysle ze len z niej bo nauczyla sie ze sie jej pomaga...Blokuje ja jak juz pisalam to ze nie potrafi sama usiasc i sie sama przemiescic.Mysle ze jak bedzie bardziej samodzielna ruchowo to wiele klopotow minie.
A swoja droga to strasznie dziwne ze usiasc sama nie umie a trzyma sie lekko moich palcow i naprawde przepieknie chodzi i nawet biega...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58922 [/url]http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58921 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #824113 przez dominia
Suzi
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mamy ostre zapalenie jamy ustnej :( ehh ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824115 przez bananamana
Przepraszam że tak tylko do Agi ale musze was nadrobić

AGA 9 miesiac życia jest granicą do umiejetnosci siadania niemowlęcia, idz z mała do lekarza niech da ci skierowanie do poradni rehabilitacyjnej dla dzieci i dobry rehabilitant pokaze ci jak z mala cwiczyc zeby nadgonila przepraszam nie strasze moze poprostu ma delikatnie obnizone napiecie mieśniowe ale tak czy siak musi ja zobaczyc specjalista.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824230 przez Martyna
:kiss: :kiss: :kiss: dla Lidzi i Ani!!!

Staram się podczytywać ale z odpisywanie gorzej. W pracy kocioł a ja chora i niestety przez weekend się nie polepszyło i dzisiaj zostaje w domu.

Pozdrawiamy i zyczymy miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824233 przez Pliszka
Hej,

Dominia, kurcze, często Ci Iguś choruje :( Zdrówka! :kiss:

Michasia, ciasto bardzo dobre, na pewno będę częściej robić :) Dodałam tylko masło zamiast oleju. My też właśnie graliśmy w wersję po Europie :)

Martyna, zdrowiej :kiss:

Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #824291 przez Paulaaa
Cześć ciotki :)

Ja pierdzielę jaka zimnica na dworze! Psy nie chciały wyjść na dwór :cheer:

Moje dziewczyny zakatarzone. Ubiegła noc tragiczna, bo wstawaliśmy do Amelii chyba z milion razy! Wczoraj obie dostały plasterki z olejkiem eterycznym i ładnie pospały. Ami od 20 do 8.30 (dwa razy jadła).
Ja oczywiście też już smarkam :angry:

Dominika zdrówka dla Inia :kiss: :kiss:

Aga27 na Twoim miejscu pokazałabym Ewę jakiemuś rehabilitantowi. Napewno nie zaszkodzi, a może coś doradzi.

Jadzia, Jadzia, Jaaaadzia :X :X :X :X :X Fuuuuuuuuuuuuj :lol: :lol: Grunt żeś znalazła B)

Suzi super, że Miki daje radę w gościach :woohoo:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pliszka śliczny MiśOliś :woohoo:

Martyna zdrówka!!

Normalnie moje dzieci mają taki dar do robienia
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
! W ogóle nie opłaca mi sie sprzątać, bo po 30 min jest to samo co było :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #824309 przez Satine0
Aga27 Moja też jeszcze nie ma zębów. Lekarka kazała się nam tym wogóle nie przejmować bo dzieciom po roku nawet wychodzą ;-)

Paulaa Ja też jak posprzątam to zaraz i tak pokój wygląda jakby tornado przeszło ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #824354 przez Gosia27
Hej kochane ależ mi się miło zrobiło kiedy tu tak wpadłam i czytam, że dopytujecie o nas!!! :kiss:
Zoja już uporała się z okresem pooperacyjnym,zaczęła lepiej jeść,spać. Jest bardzo aktywnym dzieciaczkiem,nadrobiła ruchowo rówieśników,raczkuje,siedzi,choć jeszcze całkiem sama nie usiądzie i próbuje podnosić się na nóżkach,sylabizuje itd. A łobuz dopiero,wszytsko musze zamykac,chować,każdego paprocha do buzi włoży. Jest 6-cio zębna,więc jak się wkurzy to i ugryzie. Obrywanie tapety to jej hobby. W lutym będziemy ją konsultować za granicą,fizycznie daje rady,nie męczy się,nie ma też wielkiej sinicy ale czasm ma jagodowe ustka i to mi nie daje spokoju. Lekarze mówią na nią symulantka bo ma taką kombinacje wady serca że dotychczas nigdzie nie została opisana
A ja od pt w szoku i to cięzkim,ponieważ lekarz najpierw mówił o córeczce-Hani a tu siuraka mi pokazał. W pierwszej chwili to nie chciałbym zobaczyć swojej miny.... :S mąż sam jakoś cięzko przetrawił tego newsa bo tu już 21hbd i taka rewolucja,jutro mamy połówkowe w Kat i echem serca. Więc jutro się okaże,bo my nawet nie myśleliśmy nad iminiem dla synka. Tak jak w poprzedniej ciązy tak i teraz fizycznie czuję się dobrze :)

Bardzo serdecznie Was wszytskie pozdrawiam,całuje dzieciaczki i życze wszytskiego dobrego :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824359 przez Martyna
:kiss: :kiss: :kiss: dla Lidzi i Ani!!!

Staram się podczytywać ale z odpisywanie gorzej. W pracy kocioł a ja chora i niestety przez weekend się nie polepszyło i dzisiaj zostaje w domu.

Pozdrawiamy i zyczymy miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl