BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 2 miesiąc temu #824380 przez chomiczka
Gosia bardzo się cieszę, że z malutką wszystko dobrze!!!! Czeka ją jeszcze jakas operacja? Czy Zoja całkowicie wyzdrowieje po tych wszystkich zabiegach?
To super że będzie chłopak!! Będzie braciszek dla siostrzyczki :) Trzymam kciuki za badania, na pewno wszystko będzie dobrze, nie może być inaczej. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #824390 przez dominia
Gosia podczytuję Was na majówkach, super, że się odezwałaś !!! Zonia jaka piękna dziewczynka :kiss: :kiss: :kiss: daj znać jak będziecie po konsultacji.
Jak faktycznie okaże się, że Synek to super ! mówię Ci chłopaki są fajne :) całujemy Zosię i dzidzia w brzusiu :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #824469 przez ola85
Ania i Robert po 11 buziaczków :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Martyna - zdrówka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #824508 przez drzyzgunia
michasia napisał:

S

Grzyzgunia co to są chrumery?


Ja tak na szybko mały chory marudny :(

michasia prosze tu masz przepis :)
www.przepisy.pl/przepis/chrupiace-paluszki-z-kurczaka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #824530 przez kasia123m
jaka sliczna Zosienka:)))az musiałam wejść jak zobaczyłam fotki...taka już duza dziewczynka.Gosia odzywaj się częściej.Na polowkowym na 100% będzie dobrze...chłopczyk fajnie..bedzie parka..super

dla wszystkich chorowitkow zdroweka.

Paula a te plastry to na katar>jak się nazywają.no nam dziś doalo totalnie.musialam zaprowadzić Kacpra do szkoły.w domu pusto a on biedny dopiero o 16.15 wychodzi..czas mi się dluzy..Tosi się nudzi.a jeszcze na 18 do wieliczki na zajecia z Kacprem.ech...kto to wymyslil by pierwszaki lazily na popołudniu.

wszystkiego naj dla 11 miesieczniakow:)

Pliszka Olus jak zwykle maga smieszek..slodki:)

Satinne Tosia tez nie ma zebow..i nawet nie widać żeby miały isc.

dziewczyny szkoda ze nie mieszkam bliżej..tez bym wyskoczyla z Wami do tych kulek..

u nas tez wiecznie sprzątam a Tosia rozwala..kacper jej pomaga i to jak syzyfowa praca...ale odsprzatam się jak będą starsi...:P chyba



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #824567 przez Paulaaa
Gosia świetnie, że się odezwałaś. :) Śledzę Wasze losy na Majówkach ;) To synek zrobił Wam niespodziankę :woohoo: Fajnie, fajnie - będziesz miała parkę :)

Kasia plastry to www.doz.pl/apteka/p18378-Aromactiv_plastry_5_szt są od 3 roku życia, ale pediatra pozwoliła przykleić młodej do bluzeczki. Spała po tym pięknie i widać, ze od razu się jej lepiej oddychało.

Katar mnie zalewa :( Dziewczyny zresztą też. :( Ami jak widzi, że zblizam się z fridą to wpada w ryyyyk.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #824976 przez Pliszka
Dzień dobry

Wysłałam dziś do pracy wniosek urlopowy do 1 kwietnia i wniosek o powrót w wymiarze 3/4 etatu. Znów mnie dopadł stres i smutek na myśl o rozstaniu z Olkiem :(

Zdrówka dla wszystkich chorowitków!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #825072 przez Alina2408
hey
u nas roznie mala u mamy zrobila pierwsze kroki tatus byl tak dumny

my zdrowe ale taka u nas szklanka ze sie pies nie ma gdzie za przeproszeniem wysrac bo trawnik to jrdno wielkie lodowisko no i rewelacja wlasnie szukamy transportu a w sumiejuz znalezlismy bo markowi wczoraj wsadzili noge w gips i probujemy go z tego krakowa sciagnac




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #825125 przez [email protected]
Hej :)
Dopadło mnie w niedziele :( do 4 rano przy wc,nigdy wcześniej tak nie wymiotowałam :ohmy: Boję się o Gabrysia żeby nie złapał wirusa ode mnie.Biorę leki,na szczęście mogę karmić.Trzymajcie kciuki żeby się nie zaraził.

Alina noga w gipsie :( co się stało? współczuję.U nas też szklanka

Pliszka Oluś śmieszek mały :)

Gosia Zosia śliczna,dużo zdrówka dla niej :kiss: będzie braciszek,super :) daj znać po połówkowym

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #825161 przez Pliszka
Puchatek dziękuje za komplementy :)

Mamy już zaproszenia na roczek :) Będziemy rozwozić w ten weekend przy okazji składania życzeń licznym babciom i dziadkom :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #825655 przez princess
Pliszka to długo jeszcze będziesz z Olusiem w domku.

Aganobla jak się czujesz?

Jak tam Dzień Babci i Dziadka?

Za nami kolejna dziwna noc. Wczoraj Adaś nie spał 4-5.30 a dziś kokosił się od 3.30 po czym zrobił kupkę. Przewijałam go nad ranem, nakarmiłam i spaliśmy dalej do 9.20.

Ja w weekend byłam bardo obolała po piątkowym treningu na siłowni. Przesadziłam z katowaniem brzucha i dostałam okropnych zakwasów mięśni kręgosłupa. Ledwo dawałam radę się zajmować małym, małż cały weekend w szkole. W niedzielę przyszła do nas mama, pomogła się nam wyszykować i poszliśmy do niej na obiad. Nawet nie byłam w stanie wózka pchać. Od wczoraj jest już poprawa, zrobiłam Skalpel ;) skończył mi się karnet na siłkę a funduszy brak, więc może po wypłacie kupię następny a jak nie, to pozostaje Ewa.

Adaś rozsiewa zapachy, idziemy do łazienki umyć dupkę :)

Miłego dnia mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #825668 przez xpatiiix3
Witam mamuśki.! :)

Gosia fajnie, że się odezwałaś :) i super, że z Zosieńką wszystko w porządku, fajnie, że będzie miała braciszka :)

A my sobie się wylegujemy w łóżku, nie wiem czy mówiłam już, ale złożyłam łóżeczko Marcelka, bo i tak sypia ze mną, a jak mnie nie ma to przytulony do mojego szlafroka hehe nie ma innej opcji, żeby pospał dłużej, no i @ nadal brak, czekam dalej, bo już po terminie jestem, chyba się zapiszę na poniedziałek do ginka obok to najwyżej da coś na wywołanie, bo jak za długi cykl to będę umierać przy @ z bólu...

Pliszka fajne zaproszenia :)

Ja robię obiad dla rodziny, bo wypadają w środę chyba urodzinki Marcelka, a i w sobote koleżanki z dziećmi zapraszam :) będzie i panienka Marcelka, w jego urodziny już półtora-miesięczna Amelka-księżniczka :)

Zdrowieć mamusie i dzieciaczki niedługo roczki się posypią :**

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #825878 przez jadziatopol
Gosia Wspaniale informacje! tak sie ciesze,ze sie odezwalas i ze Zosia jest zdrowa :kiss: fantanstycznie widziec ja na zdjeciach :) sliczna :kiss: buziaki :kiss: i duzo zdrowka dla ciebie i Zosi :kiss:
Dominia jak Igorek???
Monia gdzie ty kochana jestes???
Princess ja tez przecholowalam na silowni wczoraj i dzisiaj odczuwam bol plecow ...chyba cos nie tak cwiczylam ;)
Aganobla jak tam?
Pliszka sliczne zaproszenie :)

Jej..nie moge uwierzyc ze tak niedawno wszystkie rodzilysmy a tu juz roczek sie zbliza a my dalej tu na forum razem :) milo :kiss:

kurcze..nie spalam cala noc. Nie przez HUberta bo on ostatnio spi po 10h ciagiem. Nie wiem dlaczego zasnac nie moglam ;)
Hubus zaczal wchodzic na meble. Wczoraj wszedl na stol i zaczal na nim tanczyc :cheer: oby tylko mu to nie zostalo :ohmy: :cheer: :lol: a dzisiaj na krzeslo wszedl i na fotel. Dobrze ze nie mamy wiecej mebli :lol:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #825882 przez dominia
Asik co tam u Was w wielkim swiecie za oceanem slychac ? :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #825886 przez jadziatopol
Dominia no chyba myslalysmy o sobie w jednym czasie :) :kiss: jak sie Igorek czuje??? jak goraczka?
u nas dobrze...powoli sie przygotowujemy do urodzin...w sobote przychodza rodzice chrzestni i moj tata :) ze swoja pania ;) nie wiem co zrobic...ale chyba przygotuje barszcz z krokietami, koreczki, salatke i wedliny ...po polsku bedzie! :) i torcik oczywiscie.
W piatek jade na rtg kolana bo sobie uszkodzilam przez nieumiejetne bieganie 2 miesiace temu i teraz cierpie ;) u nas okres rozliczen podatkowych jak w PL...i Radek byl wczoraj u ksiegowego....mial do zaplaty 8 tys $ podatku ale cale szczescie mozemy odliczyc Hubka...wiec pozostaje nam zaplacic tylko 3 tys..uffff...balam sie tego ale nie wyszlo nawet tak zle. Szef mu wystawil cos takiego jak PIT11 u nas i cale szczescie wykazal mniejsza kwote o 20tys. Lubie go bardzo :) hahahah.
Mielismy teraz propozycje od szefa R ....wynajac mieszkanie w kamienicy w San Francisco...zaraz obok mojego taty. Szef R jest tam medadzerem i jedno z mieszkan sie zwolnilo....za ta sama kwote ktora tutaj placimy w Pacifice. Zaoszczedzilibysmy na paliwie R do pracy, na czasie, bylabym blizej taty bo tylko kilka przecznic od niego. SKlepy na miejscu.....tylko szkola Bartka :( musialby zmienic i kolegow tez. Dlatego postanowilismy sie nie przeprowadzac. I tak zrobilismy my ogromna rewolucje w zyciu rok temu...wreszcie poznal kolegow i to bardzo fajnych...ja ich znam i ich rodzicow. Czesto u nas nocuja...szkola tez jest bardzo fajna i nauczycieli znam. Poza tym tu jest spokojniej niz w SF. Ale pomimo tego pojechalismy zobaczyc to mieszkanie.....masakra! ciemne i okna wychodza na "ogrodek" i parking i kamieniczki.....okna malutkie, nie ma gdzie spacerowac z HUbusiem chyba ze po sklepach...z dachu tylko piekny widok bo na Golden Gate ale nic poza tym. Tutaj mam przestrzen i piekne jasne mieszkanie. Budzi nas slonce a za oknem mam basen ktory poprawia mi humorek :) Hubus ma hgdzie spacerowac i czuje sie tu jak na wsi :) oboje stwierdzilismy ze bylby to zly pomysl i z radoscia wrocilismy do naszego domku :)
ale sie rozpisalam.... ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl