BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #452588 przez Monia_T
Gabilee widzę 2 minusy tego wózka...piankowe koła i kubełkowa spacerówka.
Ale to Tobie musi się podobać :)

A gondole składane ma teraz większość wózków.

Jeszcze jedno, za taka kasę mogli jakiś fajny fotelik dołożyć. Zwłaszcza jak dużo jeździsz autem (podobnie jak ja :) ) przydałby się taki, który możesz założyć na ramę wózka np. w markecie :)

Widziałaś go w realu?? Tak najłatwiej sprawdzić czy wózek Ci pasuje :) Polecam rajd po hurtowniach :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #452596 przez gabilee
jezeli chodzi o kubelkowa gondole to jest pozycja, w ktorej dziecko czuje sie dobrze , poniewaz jest ulozone ksztaltem do tego w brzuszku wiec mysle , ze nie bedzie problemu , spawdzalam opinie i kobietki nie narzekaja , no ale wyprobuje i wtedy bede sie mogla podzielic opinia wlasna :)
a czemu kola piankowe sa zle? bo ja wlasnie czytalam , ze sa wytrzymale , lekkie ...
ale dziekuje za uwagi kazdej z nas co innego sie podoba

moina tak widzialam w realu prowadzilam , rozkladalam, sprawdzalam , skladalam wszystko ... nawet nim troche szturchalam , zeby sprawdzic stabinosc :P az baba w sklepie sie spojrzala :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452598 przez DOMI
Cześć dziewczyny. Piszecie o chusteczkach nawilżanych. Poczytałam składy i niestety chustki Dzidziuś zawierają parabeny i inne chemikalia no chyba, że jest jakaś linia o której nie słyszałam. Podobnie sprawa się ma z chusteczkami Dada z biedronki chyba, że też chodzi o jakieś inne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #452604 przez gabilee
monia tam jest fotelik w cenie maxi cosi widzialam ogladalam wybralam jaki chce razem z tym adapterem na wozek :D
ale tylko , ze na innej aukcji ;/ sorki nie ten link wkleilam w tej cenie jest caly zestaw 3w1 + torba + uchwyt na kubek + spiworek..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452606 przez andzia_zg
Jeśli chodzi o kubełkową spacerówkę to też bym odradzała. Wszyscy z moich zajomych którzy mięli kubełkową spacerówkę mówili stanowczo NIE.Dziecko jak zaśnie to jak się je przechyli to śpi z nogami podniesionymi w niewygodnej pozycji. Nalepsze sąsiedziska rozkładane, które mozna swobodnie rozłozyc i dziecko sobie smacznie spi w wygodnej pozycji.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452607 przez Monia_T
Piankowe koła są twardsze, nie amortyzują drgań i nierówności, ale fakt, są lżejsze i nie złapiesz gumy :)
A spacerówka kubełkowa jest dobra tylko dla małych dzieci, po roczku dziecko musi mieć więcej miejsca, regulowane oparcie i podnóżek.
Ale tak jak pisałam, to tylko moje uwagi, Ty jako mama zdecydujesz czego potrzeba Twojemu maleństwu:)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452609 przez Monia_T
gabilee napisał:

monia tam jest fotelik w cenie maxi cosi widzialam ogladalam wybralam jaki chce razem z tym adapterem na wozek :D


No to już duży plus :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452611 przez gabilee
monia ogladalam wlasnie przy tych kolkach amortyzacja jest dodatkowo przy kolkach jakis tam mechanizm wiec mysle , ze bede zadowolona :) zobaczymy jak to bedzie pozniej jak maly podrosnie najwyzej kupie osobno spacerowke

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452616 przez princess
Gabilee, to ze strony teściów było lajtowe, oni potrafią jeszcze lepiej się zachować, mogłabym książkę o nich napisać. Kiedyś było mi przykro ale teraz mam do nich dystans. Szkoda, bo myślałam, że z teściową będę mogła sobie usiaść i pogadać o dziecku i wszystkich rzeczach go dotyczących, ale nie da się. Dla M też jest przykro i widzę, że się za nich wstydzi. Moi rodzice to całkiem inny świat, mój tatuś był super i żałuję, że go już nie ma z nami... Moja mama też ma czasem swoje loty no ale teściowie to nie ta liga... heh. Teść się starzeje i mu odpierdziela równo, tak mi działa na nerwy że momentami mam ochotę się na niego wydrzeć...

Monia co do tego artykułu to niestety takich rzeczy nie można przewidzieć. Kupujemy produkty w dobrej wierze, że będą nam służyć. A tutaj taki zonk. No cóż, pozostaje mieć nadzieję, że nie trafi się na takie "nowinki"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #452623 przez Pliszka
Te chusteczki, które polecała moja koleżanka to takie (jest niby na dole napisane, że bez parabenów) :
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #452630 przez DOMI
Gabilee fajny wózeczek. Ja miałam dla synka wózek na piankowych kółkach firmy peg perego i nie narzekam. Spacerówkę i tak pewnie kupisz kolejną jak ja bo potrzebna jest taka lekka składana do samochodu i samolotu.
Pliszka , tych nie widziałam, rzeczywiście bez parabenów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452633 przez gabilee
princess ja ostatnio tez mam dosyc mojego tescia ;/ ale n z nim pogadal i spokojny jest :D ale mysle , ze on przechodzi stan podobny do kobiecego klimakterium a starosc podobno faceci tez moga to miec :P i ostatnio tak mi sie przykro zrobilo , ze pojechalam na tydzien do taty na noc , bo n nie bylo ... i tak mnie zatkalo , ze nie moglam slowa wydusic co u mnie malo spotykane , ale wiadomo nie chce tez sie klocic ;/ i z tego powodu , ze bylo mi przykro poszlam do siebie do pokoju i mi lzy polecialy zwlaszcza , ze ja jestem dla nich bardzo wporzadku nigdy nie odmowilam zawsze pomoge jak cos trzeba no problem traktuje ich jak mojego tate z szacunkiem ... ale damy rade Princess ty nie musisz ich tyle widywac a ja bede miala osobne wejscie do domku :D wiec musimy czasem ugryzc sie w jezyk szkoda naszych nerwow :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452639 przez gabilee
domi dokladnie wyprobuje i sie zobaczy :) pewnie to nie bedzie jedyny nasz wozek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452643 przez DOMI
Co do kosmetyków eko to jest fajna linia alphanova bebe i jeszcze beaming baby .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452645 przez princess
Pliszka a te chusteczki Dada można dostać w Biedronce? Czy gdzie? Mimo, że piszą na opakowaniu, że bez parabenów to i tak trzeba patrzeć w składzie...

Gabilee, ja też miałam podobne spięcia z teściem, raz to się już pakowałam i chciałam jechać do domu ale M załagodził sytuację. Ja też im pomagam czasem, bo wszystko oni sami robią i nie chcą pomocy, ale przywozimy im coś zawsze, jak nie z gastronomii to coś do domu albo teściowej jakiś kosmetyk. Nigdy nie usłyszałam głupiego "dzięki". Ale ja lubię dawać prezenty a wiem, że się z tego cieszy i używa. Wy mieszkacie z teściami czy dopiero zamierzacie się wprowadzić? Bo my staramy się przenieść z pracy bliżej miejscowości, gdzie mieszkają teście i w niedalekiej przyszłości mamy zamiar z nimi zamieszkać... Już się boję ile to nerwów będzie mnie kosztowało...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl