BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 6 miesiąc temu #452528 przez princess
Sylwka śliczne łóżeczko :kiss:

Natalko narobiłaś mi smaka na pomidorową, zadzwoniłam do M, żeby kupił po drodze skłądniki i nagotujemy na 2 dni, mniam :)

Pliszka, dopisuję kolejne kryterium do wyboru wózka :) Pancerz rzecz priorytetowa :)

A co myślicie o wózkach trójkołowych?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452529 przez drzyzgunia
Tak Sylwka masz racje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452531 przez sylwka727
Drzyzgunia a widzisz na starość mnie pamięć nie zawodzi :lol: tak jak sobie przypomnę te czasy to fajnie było się powygłupiać tam z kuzynkami

Princess dzięki jestem na nie zdecydowana ale jeszcze czekam z kupnem zresztą na allegro to nie problem zamówić z przelew zrobić można nawet to zrobić jak mi się skurcze zaczną hehe :lol: A co do trójkołowców to nie wiem jak się prowadzą i czy są dobre ale sam wygląd ich mi się nie podoba po prostu nie przemawia do mnie



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452535 przez natalka
Princess wpadnij podzielę się :laugh: Znajoma ma wózek trójkołowy i nie jest zadowolona, mówiła, że ciężko się prowadzi i to kółko z przodu często im odpada innych użytkowników nie znam więc nie mam porównania opinii.



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452538 przez princess
Hehe, masz rację z tym kupnem :) Ja to kupię raczej w klepie w Olsztynie. Wydumałam sobie bujane łóżeczko i dowiedziałam się u sprzedawcy, że prawie każde zwykłe łóżeczko można osadzić na płozach, które się dokupuje, potem można odkręcić i będzie zwykłe.

Co do trójkołowca pytam z ciekawości bo ja też nie jestem do niego przekonana, wyglądem nie zachwyca i ciekawe jak to się prowadzi, szczególnie zimą?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452539 przez Satine0
Mi się te trójkołowe bardzo nie podobają :) Sama nie wiem czemu...dziwne :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452549 przez Pliszka
Jeśli chodzi o prowadzenie wózka po śniegu, to czytałam tylko, że koniecznie duże koła nie te malutkie, bo one nie mają szans na nieodśnieżonym chodniku. Tak czy inaczej mam nadzieję, że w marcu to już się zacznie piękna wiosna i śnieg nasze maluchy zobaczą dopiero w grudniu już jako prawie roczniaki ;)

Oglądam właśnie odcinek Przyjaciół, w którym Rachel rodzi :laugh:

A pan listonosz właśnie mi przyniósł książeczkę, którą mi się bardzo okazyjnie udało kupić :)
www.proszynski.pl/Co_dzien_madrzejsze__3...-p-30422-10007-.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452557 przez gabilee
hej mamusie :)
jak dzis wasze samopoczucie?
ja od rana mialam wspanialy humor , ale zadzwonila baba jakas i mnie wkurzyła strasznie , aż Leonowi sie tez to nie spodobalo , bo zaczal kopac mocniej :P jak ja nienawidze jak cos sie ustali a potem ktos 3 to zmienia bez porozumienia z innymi noszzzz kurczeeeee... ale jestem zla!!!
co do wozkow to ja juz wybralam z moim n :D ale czekam do stycznia moze do poczatku lutego , bo na zamowienie czeka sie 2 tygodnie wiec nie jest tak zle , a ze rodzice chca dac po 1000 złotych kazde wiec moge zaszalec , bo to razem 2000 i my 1000 wiec wypas :D chociaz to mi poprawia humor jak tak pomysle o wozku :P
www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1203

dziewczyny sliczne macie dzidziusie ciesze sie , ze z imi wszystko ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452563 przez princess
Pliszka też mam nadzieję, że jak zaczniemy się wynurzać z domów z naszymi dzieciaczkami to nie będzie już śniegu i wiosna zacznie się przebijać :)

Gabilee, a co się stało, co to za baba? Ależ ten Twój wózek drogi :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452574 przez gabilee
princess ahh chodzi o strone internetowa mojej firmy nowej ;/ i mam cos ustalone z informatykiem a ona mi wmawia , ze napewno nie moglam tak z nim ustalic wiec sie wkurzylam rozlaczylam sie zadzwonilam do informatyka i go opieprzylam , ze ma informowac na bierzaco swoja wspolwlascicielke firmy , bo nie zycze sobie takich telefonow do mnie i sie rozlaczylam :) bo bym nie zle z nim pojechała a chcialam tego uniknac , ale w sumie to jego wina byla , bo na wszystko sie zgodzil a potem ta do mnie dzwoni i pretensje !!
a co do wozka to rzeczywiscie drogi , ale on spelnia moje zachcianki estetyczne i funkcjonalne :D ogladalam go na zywo z n i mu tez sie podoba i do tego rodzice sie doloza :) bo pierwszy wnuk ze strony mojego Marcina a moj tata zawsze doklada do wozka wnukom a ma ich juz 4 i moje w drodze :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452577 przez gabilee
a podoba wam sie chociaz ten wozek , ale pytam tak , jakbyscie nie mialy patrzec na cene

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #452578 przez Monia_T
Dziewczyny, jak w ciąży zaczyna boleć ząb to trzeba go wyleczyć! Sama byłam panikarą, jeśli chodzi o dentystów, bo miałam kiedyś wypadek i dużo przeszłam. Na szczęścia trafiłam na dentystkę, która mnie z fobii wyleczyła :) teraz ufam tylko jej.
W gabinecie musicie spytać czy mają znieczulenie specjalne dla kobiet w ciąży, najlepiej podawane komputerowo i bez adrenaliny.
A nieleczony ząb zagraża ciąży. Zapalenie przechodzi do organizmu i w najgorszym wypadku grozi utratą dziecka...

Satine , śliczna ta Twoja córunia :) I duża z niej dziewczynka :)

Co do kosmetyków z Rossmanna i Biedronki słyszałam dużo dobrego, ale też natrafiłam na ten artykuł finanse.wp.pl/kat,104124,title,Bakterie-...sc.html?ticaid=1f655
Trzeba się mocno zastanowić nad wyborem najlepszych kosmetyków dla delikatnej skóry niemowlaczka.

Pisałyście o sudocremie, ja używałam i mogę polecić. Był rewelacyjny, jak już doszło do jakiegoś podrażnienia, a na co dzień używałam zwykłego linomagu i super się sprawdzał.

Gabilee fajnie masz z tą zrzutką rodzinną na wózek :) Tylko przyjrzyj się tym wózkom, bo niestety te najdroższe wózki często wcale nie są takie funkcjonalne. Płaci się głównie za design i markę ;)

Trójkołowce mi się zupełnie nie podobają, są mało stabilne, niewygodne. Ale każda mama ma inne priorytety :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452582 przez princess
To niefajnie, ja strasznie nie lubię, jak ktoś próbuje zrobić ze mną idiotkę albo przekręca fakty, tacy ludzie nie są godni zaufania.
Co do wózka to nam zasponsoruje go moja mama, rodzie M jeszcze z żadną propozycją się nie wychylili. Byliśmy u nich dwa dni ostatnio to nic się nie pytali o ciążę, o wnusia, dopiero jak odjechaliśmy teściowa zadzwoniła do mojego M spytała, kiedy ja rodzę ? To trzeba mieć zapłon...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452584 przez gabilee
monia juz mu sie przyjrzalam jest funkcjonalny jak na warunki , w ktorych bedzie uzywany :)
ja jezdze duzo autem musi byc skladana gongola i malo miejsca zajmowac , musi miec amortyzacje i minimum 2 kola duze i pompowane , stelaz musi byc dla mnie lekki i wygodny w rozkladaniu itp... a torba odrazu zaznaczam na zakupy nie jest dla mnie taka wazna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452586 przez gabilee
princess masaka to nie zlych masz tesci refleks godny mistrza !!! szok wspolczuje ...
a to fakt ja tez nienawidze jak ktos ze mnie idiotke robi ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl