BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #426637 przez AniaCzajka
chcialam wstawic zdjecie Franka ale nie wchodzi ;/ nie moge zaladowac;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426656 przez andzia_zg
AniaCzajka napisał:

chcialam wstawic zdjecie Franka ale nie wchodzi ;/ nie moge zaladowac;/


Może za duże zdjęcie?





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426846 przez macka
Cześć dziewczyny! Jak tam po nocce? Ja się obudziłam głodna jak wilk :lol: Dziś idę na wizytę, mam nadzieje że zobacze swoje maleństwo. Po wizycie idę do pracy, miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #426876 przez kika1985
hej



bylam wczoraj na usg 3D a nawet lekarz przełączył nam na 4D i oglądalismy maluszka:P było super, fikało koziołki,prężyło się, machało rączkami, otwierało buzię, jest śliczny:p serduszko też słyszeliśmy, bije głosno, miarowo i szybko:p żadnych wad nie ma, wszystko jest dobrze:P niestety film nam się nie nagrał więc muszę iść powtórzyć w poniedziałek powtórzyć badanie, a ja się cieszę że jeszcze raz zobaczę maluszka w 4D:P niestety nie chciało się pokazać bo miało podkurczone nóżki , no ale moze w poniedziałek .... :P
a i ma już 9,17 cm i lekarz powiedzial że wygląda na 15 tc, ale kazał mi sie nie przejmować , więc sama już nie wiem który tydzien ciąży u mnie wypada B)
zaraz postaram sie wrzucić fotkę z usg :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #426881 przez Beata 26
Morning wszystkim,

Wstalam padnieta jak mucha i glodna jak wilk!!! O 11 mam spotkanie z osobista polozna, ktora bedzie odbierala moj porod. Jestem jej bardzo ciekawa i mam milion pytan. Ale sluchajcie najlepszej wiesci: usg na rozpoznanie plci przeniesione na najblizszy wtorek!!!! Wczoraj dostalam wiadomosc, ze zwolnil sie termin i od razu sie na niego wpisalam. :) 4 nocki juz tylko;) oczywiscie, jesli malenstwo mi sie na usg dobrze ulozy:)

Kika - to cudownie, ;) i mega super, ze zobaczysz malenstwo ponownie :) ile ma cm teraz? Czy nie mierzyli?

Macka koniecznie daj nam znac jak bylo. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426882 przez kika1985
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426886 przez kika1985
Beata pisałam już :P ma 9,17 cm :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426887 przez Beata 26
Wybacz, rzeczywiscie;) musialam to przeoczyc, bo caly czas myslalam o tym, ze fika koziolki i otwiera usta;) :)
Zdjecie piekne! Nic tylko w ramke wstawic;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426888 przez kika1985
Beata super że masz te usg juz we wtorek:)
mojej mamy koleżanka jest położną , przy poprzednim porodzie była ze mną i mi dużo pomogła, jak teraz będę rodzić mama będzie się z nią kontaktować

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426889 przez kika1985
Beata spoko nie szkodzi:p ja też ciągle jestem uśmiechnięta i myslę o maluszku:p super uczucie:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426890 przez katarzyna1702
Kika Piękny Maluszek ;) jak czytam takie radosne posty to cieszę się razem z Tobą bo to taka radość że udziela się wszystkim ;))) super
Beata przy gabinecie mojego gina jest pokój położnych które pracują w szpitalu gdzie będę rodzić udzielają rad i prowadza rożne kursy bezpłatne ale od 20 tyg ciąży nie wiem co tam się robi dokładnie ale zapewne z tego korzystam ;) bo kto inny jak nie położna odbiera porób lekarz to chyba już na sam koniec przychodzi jak jest potrzeba tak mi się wydaje ;D

Kurdę Wy już poznajecie płeć a mój gin nawet nie wspomniał że na następnej wizycie tez poznam nic nie mówił tylko to że jest za wcześnie ;/ jak za wcześnie jak już niektóre Mamusie znają kogo noszą pod serduchem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426893 przez kika1985
kasia ja tez płci nie poznałam , i wcale nie jest powiedziane że poznam w poniedziałek , lekarz powiedział ze kolejne usg 3D zrobimy około 21 tygodnia, bo później to będzie widac tylko albo buzię albo pupę:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426904 przez Dusia
Dzień doberek dziewuszki :)
Kika - przecudo z tego Twojego szkraba!!!

A ja stres od samego rana,prenatalne na 12.30(może się dowiem co tam się w brzuszku chowa)
Zresztą dla mnie to bez różnicy,ważne aby było wszystko o.k!!!
Dobra spadam się szykować :)
Trzymajcie kciuki,wrócę to dam znać :)
Miłego dnia mamuśki !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426918 przez Beata 26
:)

Katarzyna - jesli specjalista ma dobry sprzet i duzo doswiadczenia to moze juz bardzo wczesnie stwierdzic plec. Zawsze jakies tam ryzyko pomylki istnieje, specjalista do ktorego ide na 20 lat praktyki ponoc tylko raz sie pomylil, a stwierdza plec juz od 14 tygodnia. Przyjmuje tylko prywatnie. Ja mieszkam w Holandii, tutaj lekarz jest wzywany tylko przy komplikacjach, wiec tak czy siak zdana jestem na polozna:) wiekszosc kobiet rodzi z polozna w domku.

Dusia trzymam kciuki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426920 przez Lafi
Mamuski rozpisujecie się,ale super się czyta dobre wieści. w końcu wziełam się za moją niedokończoną wyszywanke, męcze już ją chyba 1,5 roku.

Kika ale słodziak :laugh: miło popatrzeć.
Dusia trzymam kcuiki.

a ja z innej beczki, mysle kupić sobie piłke do ćwiczeń, takie też są na salach porodowych. A potem jakby maleństwo miało kolki podobno pomaga. Co o tym myslicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl