BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 7 miesiąc temu #426351 przez patrycja85
vernix a można gdzieś w necie znaleźć ten film bobasy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426356 przez andzia_zg
kika1985 napisał:

Andzie moze zrób oddzielny watek z ta lista tak jak ten wątek ze zdjęciami usg ,wtedy zawsze będzie w jednym miejscu i nie trzeba będzie szukać tyle stron wstecz??


Zrobione :-) Lista porodów pod linkiem

www.zapytajpolozna.pl/120-i-iii/426354-m...a-i-plec-dzieci.html

Dziewczyny dopisujcie się :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426366 przez kika1985
Andzia super!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426367 przez vernix
patrycja85 napisał:

vernix a można gdzieś w necie znaleźć ten film bobasy?

[/i]


Patrycja całość jest do pobrania na chomikuj.pl Film ma 80 min jest genialny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426450 przez Dusia
Hej dziewczyny :)
Jak tam popołudnie mija??Oglądałyście porodóke?Ja chyba nie potrzebnie to oglądam bo potem wyje godzinę !!!!!

Fajowa ta lista porodów,niestety nie znam jeszcze płci,może jutro się dowiem....zresztą dla mnie to bez znaczenie,ważne aby urodziło się zdrowe!!!

Co do lęborskiego szpitala to nie wiele mogę na ten temat powiedzieć(rodziłam prawie 13 lat temu)ale już wtedy było nieźle(13 godzin rodziłam,rezultat-4 kg dziewucha :laugh:
Moje znajome niedawno rodziły,nie narzekają,dobra opieka,fajne położne,ale popytam,zdobędę potrzebną wiedzę na 100%,w końcu sama nie długo tam trafie :laugh: Z tego co mi wiadomo ,to bardzo wiele kobiet ze Słupska rodzi w Lęborku,chyba coś w tym jest !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426474 przez andzia_zg
Dusia ja też nie znam jeszcze płci niestety :dry: a juz bym chciała wiedzieć. Niecierpliwa jestem :silly:

A popołudnie mija tak jakoś smutno. Dzień ponury, nic się nie chce, jestem jakaś ociężała i rozleniwiona.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426491 przez Dusia
Chciałam suwaczek wstawić,ale kompletnie nie mam pojęcia jak to ustrojstwo się wstawia!!!Już nie mam nerwów!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426497 przez andzia_zg
Dusia juz ci tłumaczę jak wstawić suwaczek :-)

Edytujesz sobie suwaczek. Na samym końcu po zrobieniu suwaczka pojawia Ci sie kilka kodów. Kopiujesz pierwszy kod od góry, następnie wchodzisz w "mój profil" i tam na samym dole masz takie okienko "podpis" Tam musisz wkleić kod suwaczka i dajesz "wyślij" i gotowe :)
Spróbuj :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426513 przez Dusia
Jupi udało się!!!!
adzia - wielkie dzięki :laugh: jednak osioł ze mnie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426516 przez andzia_zg
Ja też nie wiedziałam jak to zrobić i też się pytałam :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426519 przez Beata 26
Dusia nie martw się :) ja też osiołkiem byłam i musiałam pytać :lol:

Zrobiłam listę potrzebnych rzeczy, zarówno mi, jak i dziecku.. jest długaśno długa. Korzystałam z kilku innych wątków na forum oraz innych stron + porad znajomych. Jak tylko będę znała płeć zaczynam chomikowanie tego wszystkiego :)
A Wy już się szykujecie? macie swoje listy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #426524 przez katarzyna1702
Beata26 Wiesz jakoś mnie jeszcze do tego nie ciągnie ;) ja z tych nie zapeszających i zakupy przeglądanie itp zacznę oczywiście ale dopiero w styczniu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426534 przez andzia_zg
Ja odkładałam sobie na bieżąco rzeczy po chrześnicy, która me teraz 5 lat. Chciałam podjechac do rodziców i zobaczyć co mam tam odłożone na strychu, tylko niestety nie znam jeszcze płci więc nie ma sensu bym brała np rzeczy różowe gdy np okaze się, że bedzie chłopiec. Przejrze tylko ile mam bodziaków, kaftaników itp a jak będę znała płeć to pozabieram te rzeczy i będę wiedziała co dokupić. Łóżeczko też mam po chrześnicy.
Wózek chcę kupić październik-listopad. W grudniu pewnie kupię wanienkę, łóżeczko turystyczne, pościele itp, bo na koniec stycznia chcę miec wszystko gotowe. Niby termin mam na 06.03 ale na jednym z usg mialam napisane ze poród na 27.02.Poza tym różnie bywa - może być np wczesniak więc na koniec stycznia chcę mieć wszystko przygotowane. Jak już będę miała wszystko pokupowane to w styczniu bede mogla poswiecic czas na pranie i prasowanie dziecięcych ciuszków :-) Może mam schizy ale wolę być przygotowana wczesniej. Najchętniej juz bym wszystko kupowała. Cały czas przegladam wózki itp. Mąż już sie ze mnie smieje, że zakupy robimy za 2 miesiace, a ja już od początku ciąży przeglądam allegro i szukam rzeczy.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426536 przez Beata 26
Katrzyna :) pewnie, każdy ma swoje wiary, ja znowu z tych, które wszystko na ostatni guzik dużo wcześniej muszą mieć zapięte - ale zakupy też dopiero POMALUTKU za półtorej miesiąca zaczne.. :) wiele kobiet robi zakupy nawet w ostanim miesiącu (często przez internet) - spotkałam się z wypowiedziami, że jedyny problem może być z wózkami, często trzeba na nie długo czekać, jeśli sobie jakiś model upatrzysz.

Patrycja - film naprawdę świetny, taka emocjonalna teraz jestem, że się popłakałam jak dziewczyny rodziły:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426554 przez patrycja85
Beata26-cieszę się że się podobał:)

vernix-dzięki za info, już się ściąga:)

ja też raczej z tych które nie chcą zapeszyć więc nie myślę jeszcze o zakupach. chcemy tylko mieszkanie odmalować i trochę je dostosować dla dzidzi bo mieszkamy w nim juz trochę i ciągle to odkładaliśmy, a teraz jest mobilizacja:)))
bardziej myślę o szkole rodzenia żeby się rozejrzeć i już zdecydowaliśmy się na bank krwi pępowinowej-myślałyście o tym?

na przyszły tydzień zapisaliśmy się na takie warsztaty dla przyszłych rodziców:) ma być kurs pierwszej pomocy niemowlakom i takie tam-stwierdziliśmy ze to się zawsze może przydać:)

miłego wieczoru

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl